NAJSŁODSZA PIOSENKA BON JOVI

Dyskusje na temat poszczególnych piosenek.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Pudel
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 29
Rejestracja: 23 listopada 2014, o 20:29
Ulubiona płyta: 7800 Fahrenheit
Lokalizacja: Ciechanów

Re: NAJSŁODSZA PIOSEKA BON JOVI

Post autor: Pudel »

że mdli mnie jak po zjedzeniu 10 tabliczek czekolady
Nagle zrobiłem się głodny ;)
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Re: NAJSŁODSZA PIOSEKA BON JOVI

Post autor: misstwisted »

Chyba mam złe wyobrażenie o lukrowanej muzyce. Czytając tytuł tego tematu od razu na myśl nasunęło mi się "Because we can". Kurczę, nie ma lepszej pieśni, która najlepiej spisze się na oktoberfeście, a za razem do podśpiewywania w drodze dzieci na poranne grudniowe roraty! W dodatku nie jest o miłości (a na pewno nie jest ona motywem przewodnim tej piosenki - chociaż ogarnij podteksty Jona, zostaniesz mistrzem z dziedziny "co autor miał na myśli") ;)

Jeżeli jednak mam wybierać spośród propozycji... wybieram "She don't know me". Cała reszta wydaje mi się być zdatna po rozcieńczeniu. :))

EDIT: Jeszcze "Only lonely", jak mogłam o tym zapomnieć!
Brand New EVENo

Re: NAJSŁODSZA PIOSEKA BON JOVI

Post autor: Brand New EVENo »

1. Without Love
2. I Want You
3. She Don't Know Me

I pewnie kilka tych, które zostały wymienione wyżej, ale nie kojarzę po tytułach.
Awatar użytkownika
M.J.
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 832
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 21:17
Ulubiona płyta: These Days

Re: NAJSŁODSZA PIOSEKA BON JOVI

Post autor: M.J. »

Podbijam temat, bo w propozycjach nie znalazł się jeden z moich faworytów!

Czy tylko ja uważam, że "What Do You Got?" ma w sobie zdecydowanie za dużo lukru? Owszem, jest raczej smutna w wydźwięku, ale jakoś tak... mdli mimo wszystko. (pomijam teledysk, bo tam jest już grubo!)
His momma said he was crazy - he said 'Momma, I've got to try'.
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: NAJSŁODSZA PIOSEKA BON JOVI

Post autor: EVENo »

Pomijając erę Szanksa, która po prostu narzuca takie cukierkowe klimaty i to, jak te piosenki brzmią na żywo (THINFS studyjnie brzmi całkiem rockowo, ale w wersji live zachęca do machania rączką na lewo i prawo) to...

...to aż mnie dziw bierze, że nikt wcześniej nie wymienił In These Arms. Wiem, "słodkie" Bon Jovi od razu kojarzy się z słabszym Bon Jovi, ale choć to kapitalny numer, to ma w sobie całą masę cukru.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
M.J.
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 832
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 21:17
Ulubiona płyta: These Days

Re: NAJSŁODSZA PIOSEKA BON JOVI

Post autor: M.J. »

EVENo pisze:Pomijając erę Szanksa, która po prostu narzuca takie cukierkowe klimaty i to, jak te piosenki brzmią na żywo (THINFS studyjnie brzmi całkiem rockowo, ale w wersji live zachęca do machania rączką na lewo i prawo) to...

...to aż mnie dziw bierze, że nikt wcześniej nie wymienił In These Arms. Wiem, "słodkie" Bon Jovi od razu kojarzy się z słabszym Bon Jovi, ale choć to kapitalny numer, to ma w sobie całą masę cukru.
Może dlatego, że na KTF w kategoriach cukierkowości czy słodkości zdecydowanie przyćmiewa ją I Want You, a ta już była wymieniona...
His momma said he was crazy - he said 'Momma, I've got to try'.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Piosenki”