Into The Echo (Japan Bonus Track)

Dyskusje na temat poszczególnych piosenek.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
KondZik

Into The Echo (Japan Bonus Track)

Post autor: KondZik »

Co uważacie o Into The Echo (Japan Bonus Track)??

Ja na początku kompletnie tego nie lubiłem, a teraz jakoś mi dziwnie sprawia radość słuchanie tego.
Może pasuje do tej deszczowej aury za oknem. Nie wiem. Lubie chórek i to solo. Jakość takie lekkie, przyjemne klawisze. Nie wiem sam :P
Awatar użytkownika
She`s a mystery
I Believe
I Believe
Posty: 68
Rejestracja: 10 listopada 2012, o 19:16
Lokalizacja: opolskie

Post autor: She`s a mystery »

Zabawne, od kilku dni mam w głowie (oprócz Prayera) własnie tą piosenkę. Wcześniej raczej była mi obojętna, aż nagle mnie olśniło jaki ona ma cudowny klimat. Jest przyjemna, jak dla mnie sprawdza się w letnie wieczory...Na zewnątrz cisza, gwiazdy i piosenka w tle ;] Ale chętnie usłyszałąbym ją również na koncercie, na naszym "gwieździstym" stadionie :)
"If there's just one thing that you should keep
in your book of dreams,
it's just me baby..."
EVENo

Post autor: EVENo »

No cóż, jak oceniłem ją już wcześniej - pop z solówką. Melodia bardzo fajna, przyjemna, idealna na lato. Wszak im bardziej wakacyjny klimat, tym więcej słucham lżejszych gatunków muzycznych, więc być może nawet kilka utworów z WAN będzie miało swoje 5 minut. A jeśli już to się stanie, to ta piosenka na pewno będzie jedną z nich.
Awatar użytkownika
Mrs Bon Jovi
I Believe
I Believe
Posty: 56
Rejestracja: 26 maja 2013, o 10:54
Lokalizacja: Room at the end of the world

Post autor: Mrs Bon Jovi »

Bardzo przyjemnie się słucha i można się troszkę połudzić, że Jon sprecha po polsku - 'echo' brzmi całkiem po noszemu :)
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

:)

Post autor: TheRock »

to solo przypomina Richiego i dlatego ta piosenka jest taka fajna. Poza tym jest dobrze zmiksowana. Jakby With You było dobrze zmiksowane to na tym etapie pokonałoby u mnie Bed of Roses i Always.
...and just only rock...
Awatar użytkownika
lydia
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 635
Rejestracja: 17 lipca 2013, o 06:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: lydia »

Bardzo fajny numer i przyjemnie się słucha... :)) przyznam szczerze że dopiero wczoraj słyszałam to po raz pierwszy ;/
BON JOVI- Because Life's Too Short To Listen To Bad Music...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Piosenki”