Joey

Dyskusje na temat poszczególnych piosenek.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Czy lubisz kawałek Joey?

jest świetny - uwielbiam!
2
15%
jest dobry - lubię
4
31%
jest spoko
5
38%
jest kiepski - nie lubię
1
8%
jest fatalny - nienawidzę
1
8%
 
Liczba głosów: 13

usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

monjovi pisze: to dopiero offtop! :)
;)
monjovi pisze: Co do Joey myślę, że prezentuje się lepiej live niz wersja studyjna.
Dla mnie jest bardziej szczera bez produkcyjnego szlifu. To raczej miała być z założenia prosta piosenka i najprostsze środki wydają mi się być najlepsze w ukazaniu jej zalet. Słuchając totalnie nie zwracam uwagi na tekst tylko na barwę głosu, backing vocal, świetnie dobrany bas, solo Ryśka no i kapitalnego Davida. Gdyby doszły skrzypce też było by miło
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Tomker pisze:Damned, przypominam, że rozmowa z piękną kobietą nigdy nie jest offtopem ;) :cfaniak:
Niepisany regulamin forum tak głosi :D
Wybacz Tomker, zapomniałem się ;)
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Nie ma co przepraszać, przy tak pięknej kobiecie można się zapomnieć ;)

P.S. ts, dzięki temu tematowi przesłuchałem parę razy Joey'a... Nie jest moim faworytem ze stajni BJ, ale generalnie - tak - lubię ten utwór :cfaniak:
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

Utwór Joey nie jest moją ulubioną, ale lubię ją posłuchać od czasu do czasu. Najbardziej podoba mi się w niej vokal Jona i klawisze Davida.
Tutaj wersja live z szalalalala :))

https://www.youtube.com/watch?v=9bD82zh41kE
BJ - It's my life - Always !
Fromasz1899
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 945
Rejestracja: 24 lutego 2013, o 14:11
Ulubiona płyta: The Circle
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Fromasz1899 »

ja tam nie mam zastrzeżeń do tej piosenki :D jest fajna :D
I'm still living, yeah, semper fi!

When you want to give up and your heart's about to break
Remember that you're perfect
God makes no mistakes
EVENo

Post autor: EVENo »

ts pisze:No rozumiem, ze bardzo nie lubisz tej piosenki, ale czemu? Tak po prostu nie lubisz i już (co też jest zrozumiałym powodem xD) czy jest jakiś inny powód? ;>
Niestety nie prowadzę badań dotyczących mojego mózgu, słuchu, kodu genetycznego i naprawdę nie jestem w stanie powiedzieć dlaczego piosenki, które mi się nie podobają, mi się nie podobają. Nie mam nawet pomysłu jak można na takie pytanie odpowiedzieć, bo nigdy nie miałem potrzeby wiedzieć, dlaczego wiertarka, spadające na biurko klucze, kapiąca woda, trzaskane szkło i Joey nie sprawiają mi przyjemności w słuchaniu. Musiałbym takowe piosenki słuchać kilka razy i wyszukiwać się powodów, dla których mi się nie podoba, ale chyba nie o to w muzyce chodzi.

Pozostanę wobec tego przy wersji, że Joey to €hµjøwα piosenka tylko i wyłącznie dlatego, że jest €hµjøwα.
Awatar użytkownika
ts
It's My Life
It's My Life
Posty: 108
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 16:39
Ulubiona płyta: Crush
Lokalizacja: Łódź

Post autor: ts »

Większość nic do tej piosenki nie ma, tak więc czemu odpadła jako pierwsza w survivorze? Jest spoko, ale jest najgorsza na Bounce? Czy po prostu w Survivora grają Ci którzy nie lubią Joey? xD

EDIT:

EVENo, rozumiem, tez tak czasem mam, może nie do BJ ale do innych artystów już tak :D
Sam Bora

Post autor: Sam Bora »

http://www.youtube.com/watch?v=jX1D2uWDRSc

Ja tam bardzo lubię tą wersję. Piosenka jest dobra. Idealna do pobrzdąkiwania na gitarce przy piwie lub czymś cięższym.
EVENo

Post autor: EVENo »

ts pisze:EVENo, rozumiem, tez tak czasem mam, może nie do BJ ale do innych artystów już tak
Niestety, jako, że Bon Jovi to zespół, którego twórczość znam od A do Z zobowiązuje również do tego, że właśnie od tego zespołu potrafię wymienić najwięcej nieudanych piosenek. Gdybym zagłębił się w twórczość, dajmy na to Rihanny, pewnie prymat najgorszej piosenki ever należałby do niej, ale daleko mi do tego, by znać wszystkie jej utwory. Gdybym miał zrobić wielką listę wszechczasów, z wszystkimi piosenkami jakie w życiu słyszałem - każde z 20, może nawet z 30 miejsc od końca okupowałoby Bon Jovi, a Joey zamykałby ten ranking.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Piosenki”