Richie Sambora Cover Contest

Dyskusje na temat poszczególnych piosenek.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mona Tozzi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 490
Rejestracja: 7 lutego 2013, o 17:58
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Mona Tozzi »

No i na razie nie oddali Richiemu laptopa :P , chociaż do północy w LA jeszcze trochę czasu ;)
"Don't waste your time away thinkin' 'bout yesterday's blues"
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Mona Tozzi pisze:No i na razie nie oddali Richiemu laptopa :P , chociaż do północy w LA jeszcze trochę czasu ;)
już po północy i nic...?
Awatar użytkownika
Mona Tozzi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 490
Rejestracja: 7 lutego 2013, o 17:58
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Mona Tozzi »

Dopiero teraz zaczynam się serio martwić. Brak jakiejkolwiek informacji, choćby ze strony teamu Richiego, jest nie fair i zakrawa na lekceważenie fanów. Poważna skaza na wizerunku. Jeśli PR staje się nieistotny, to dzieje się coś naprawdę poważnego :(
"Don't waste your time away thinkin' 'bout yesterday's blues"
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Mona Tozzi pisze:Dopiero teraz zaczynam się serio martwić. Brak jakiejkolwiek informacji, choćby ze strony teamu Richiego, jest nie fair i zakrawa na lekceważenie fanów. Poważna skaza na wizerunku. Jeśli PR staje się nieistotny, to dzieje się coś naprawdę poważnego
Co Ty klepiesz? To jest konkurs, a fani powinni być wyrozumiali wiedząc, że coś jest nie tak z Rychem, a nie wymagać, żeby już było ogłoszenie. Inaczej by to wyglądało gdyby kupili coś od Richiego i nie dostali na czas, ale to jest konkurs, zabawa. Po co ta roszczeniowa postawa.
Awatar użytkownika
Mona Tozzi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 490
Rejestracja: 7 lutego 2013, o 17:58
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Mona Tozzi »

bartekbb23 pisze:
Mona Tozzi pisze:Dopiero teraz zaczynam się serio martwić. Brak jakiejkolwiek informacji, choćby ze strony teamu Richiego, jest nie fair i zakrawa na lekceważenie fanów. Poważna skaza na wizerunku. Jeśli PR staje się nieistotny, to dzieje się coś naprawdę poważnego
Co Ty klepiesz? To jest konkurs, a fani powinni być wyrozumiali wiedząc, że coś jest nie tak z Rychem, a nie wymagać, żeby już było ogłoszenie. Inaczej by to wyglądało gdyby kupili coś od Richiego i nie dostali na czas, ale to jest konkurs, zabawa. Po co ta roszczeniowa postawa.
Daleka jestem od roszczeniowej postawy. Jeśli ogłasza się termin rozstrzygnięcia konkursu, to przy jego niedotrzymaniu powinno się choćby zamieścić stosowny komunikat o przesunięciu terminu. Zwykła kultura i szacunek dla uczestników tego wymaga. Nie trzeba się tłumaczyć, wystarczy poinformować. Zwłaszcza jeśli informowało się, że "personal matter" Richiego nie ma wpływu na ogłoszony konkurs i zachęcało do dalszego nadsyłania coverów.
"Don't waste your time away thinkin' 'bout yesterday's blues"
Awatar użytkownika
Din_Winter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 788
Rejestracja: 26 listopada 2012, o 21:16
Lokalizacja: Mława

Post autor: Din_Winter »

Mona Tozzi pisze:
bartekbb23 pisze:
Mona Tozzi pisze:Dopiero teraz zaczynam się serio martwić. Brak jakiejkolwiek informacji, choćby ze strony teamu Richiego, jest nie fair i zakrawa na lekceważenie fanów. Poważna skaza na wizerunku. Jeśli PR staje się nieistotny, to dzieje się coś naprawdę poważnego
Co Ty klepiesz? To jest konkurs, a fani powinni być wyrozumiali wiedząc, że coś jest nie tak z Rychem, a nie wymagać, żeby już było ogłoszenie. Inaczej by to wyglądało gdyby kupili coś od Richiego i nie dostali na czas, ale to jest konkurs, zabawa. Po co ta roszczeniowa postawa.
Daleka jestem od roszczeniowej postawy. Jeśli ogłasza się termin rozstrzygnięcia konkursu, to przy jego niedotrzymaniu powinno się choćby zamieścić stosowny komunikat o przesunięciu terminu. Zwykła kultura i szacunek dla uczestników tego wymaga. Nie trzeba się tłumaczyć, wystarczy poinformować.
nie pomyślałaś że "prywatne sprawy Richiego mogą być na tyle ważne, że jest w stanie napisać jedynie że wszystko jest Ok (a pewnie nie) i że jego serce jest razem z ofiarami w Bostonie? widać może napisać jedynie najważniejsze rzeczy , a konkurs to dłuższa sprawa, musi obejrzeć wszystkie covery a później wybrać, cieszmy się że wgl daje jakieś znaki życia a nie wymuszajmy na rozstrzygnięcie jakiegoś nieważnego konkursu, to Richie jest najważniejszy, nie jego konkurs...
Keep The Faith, because I Believe that Good Things Come To Those Who Wait
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Mona Tozzi ma rację.
Wystarczy zadzwonić do osoby odpowiedzialnej za administrowanie strony RichieSambora.com, żeby zamieściła krótkie info. Chociażby notkę o tym, że wybór jest na tyle ciężki, że potrzebuje jeszcze kilka dni, bo to przecież też jest prawdopodobne, skoro covery napływały do ostatniej chwili.

Też zaczynam się martwić, bo odkąd zaczęło się zamieszanie z Samborą, byłem przekonany że w 2 tygodnie wszystko się wyjaśni. Tymczasem nadal cisza, a wypowiedź Jona u Ellen świadczy o tym, że nadal nic nie wiadomo... Oby szykowali nieoczekiwany, nagły powrót na któryś z najbliższych koncertów. KTF
Awatar użytkownika
Mona Tozzi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 490
Rejestracja: 7 lutego 2013, o 17:58
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Mona Tozzi »

Din_Winter pisze:
Mona Tozzi pisze:
bartekbb23 pisze: Co Ty klepiesz? To jest konkurs, a fani powinni być wyrozumiali wiedząc, że coś jest nie tak z Rychem, a nie wymagać, żeby już było ogłoszenie. Inaczej by to wyglądało gdyby kupili coś od Richiego i nie dostali na czas, ale to jest konkurs, zabawa. Po co ta roszczeniowa postawa.
Daleka jestem od roszczeniowej postawy. Jeśli ogłasza się termin rozstrzygnięcia konkursu, to przy jego niedotrzymaniu powinno się choćby zamieścić stosowny komunikat o przesunięciu terminu. Zwykła kultura i szacunek dla uczestników tego wymaga. Nie trzeba się tłumaczyć, wystarczy poinformować.

nie pomyślałaś że "prywatne sprawy Richiego mogą być na tyle ważne, że jest w stanie napisać jedynie że wszystko jest Ok (a pewnie nie) i że jego serce jest razem z ofiarami w Bostonie? widać może napisać jedynie najważniejsze rzeczy , a konkurs to dłuższa sprawa, musi obejrzeć wszystkie covery a później wybrać, cieszmy się że wgl daje jakieś znaki życia a nie wymuszajmy na rozstrzygnięcie jakiegoś nieważnego konkursu, to Richie jest najważniejszy, nie jego konkurs...
Czytajcie ze zrozumieniem! Nie wymagam, żeby Richie rozstrzygał konkurs, jeśli tego nie robi to ma poważne powody i dlatego napisałam, że martwię się o niego!.
Ale jeśli ktoś (bo nie Richie!) odpowiadał na pytania fanów dotyczące konkursu na oficjalnym koncie Richiego na YouTube, to naprawdę zamieszczenie grzecznościowej informacji o przesunięciu ogłoszenia wyników nie powinno stanowić problemu.
"Don't waste your time away thinkin' 'bout yesterday's blues"
Kuba80BJ
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 389
Rejestracja: 31 stycznia 2013, o 15:58
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kuba80BJ »

Szczerze mówiąc, mnie nie zdziwił brak wyników wczoraj. Zdziwił mnie tylko brak informacji o zmianie terminu ogłoszenia zwycięzcy, bo przecież mogłyby to zrobić osoby które prowadzą FB , YT czy Twittera Richiego.
Wg mnie wyników nie będzie co najmniej do 25 kwietnia, aż skończy się trasa amerykańska. Bo żeby być fair wobec wszystkich uczestników dobrze by było, żeby Richie ogłosił to osobiście w formie filmu, tak jak ogłosił sam konkurs. A jak zrobi filmik przed końcem trasy w USA, i pokaże że ma się dobrze, to dopiero doleje oliwy do ognia spekulacjom.
Pozostaje cierpliwie czekać :)
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Czepianie się mony Tozzi wydaje mi się bardzo nieuzasadnione. Widać, że nie ma pretensji tylko się martwi co jest dla mnie zupełnie zrozumiałe tym bardziej, że Richie (albo ktoś w jego zastępstwie) pisał na tweeterze nie tylko o Bostonie ale i później o dobrych wibracjach, więc wszystko sugerowało, że nie ma problemu ze skreśleniem dwóch zdań :(

P.S. Od dwóch dni zupełnie nie chce wczytać mi się www Richiego. Wy możecie wejść?
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Tomker pisze:Czepianie się mony Tozzi wydaje mi się bardzo nieuzasadnione. Widać, że nie ma pretensji tylko się martwi co jest dla mnie zupełnie zrozumiałe tym bardziej, że Richie (albo ktoś w jego zastępstwie) pisał na tweeterze nie tylko o Bostonie ale i później o dobrych wibracjach, więc wszystko sugerowało, że nie ma problemu ze skreśleniem dwóch zdań
Wierzysz, że on to pisał? Bo ja nie.
Tomker pisze:P.S. Od dwóch dni zupełnie nie chce wczytać mi się www Richiego. Wy możecie wejść?
Antyvir Ci blokuje pewnie bo pełno tam wirusów.
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

bartekbb23 pisze:
Tomker pisze:Czepianie się mony Tozzi wydaje mi się bardzo nieuzasadnione. Widać, że nie ma pretensji tylko się martwi co jest dla mnie zupełnie zrozumiałe tym bardziej, że Richie (albo ktoś w jego zastępstwie) pisał na tweeterze nie tylko o Bostonie ale i później o dobrych wibracjach, więc wszystko sugerowało, że nie ma problemu ze skreśleniem dwóch zdań
Wierzysz, że on to pisał? Bo ja nie.
Wcześniej nie miałem podstaw, żeby nie wierzyć, teraz już mam spore wątpliwości
bartekbb23 pisze:
Tomker pisze:P.S. Od dwóch dni zupełnie nie chce wczytać mi się www Richiego. Wy możecie wejść?
Antyvir Ci blokuje pewnie bo pełno tam wirusów.
Jeszce ich nie usunęli? To jakaś firma za dwie dychy mu serwer udostępnia? Oj chyba nie dostał, żadnej wypłaty... ;)
Bartek, dzięki za info!
Yana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 996
Rejestracja: 8 kwietnia 2013, o 21:16
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Yana »

Coś jest na rzeczy z tymi wirusami, bo po moim wejściu na stronę kilka dni temu, komp dostał niezłej zawiechy, potem java wariowała... O dziwo antywir nic na to :whoeva: No ale przywracanie systemu załatwiło sprawę.
Stick to your guns.
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Yana, ja nawet nie chcę wiedzieć na jakie strony wchodziłaś! ;)

A bardziej serio - tutejsza strona też mi od dwóch dni wolniej śmiga...
Yana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 996
Rejestracja: 8 kwietnia 2013, o 21:16
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Yana »

Tomker, Hej hej, co Ty mi tu imputujesz... ;)

Szkoda, że Rychu się jeszcze nie odezwał, bardzo jestem ciekawa kto wygrał. Nawet trochę żałuję, że sama nie nagrałam coveru, by się Rysiek uśmiał :D
Stick to your guns.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Piosenki”