Richie Sambora Cover Contest

Dyskusje na temat poszczególnych piosenek.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Kuba80BJ
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 389
Rejestracja: 31 stycznia 2013, o 15:58
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kuba80BJ »

bartekbb23 pisze: Jaki jest cel? Czysta ciekawość.
Personal matter ;) Jak go osiągnę to się dowiesz.
bartekbb23 pisze:...powinien Pan zachować się doroślej od takiego gówniarza złego i niedobrego jak ja, co więcej cynika no i się nie tłumaczyć...
Słusznie. Co niniejszym czynię i zamykam temat.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

bartekbb23 pisze:Z tego co widziałem, Pan, Panie Jakubie wywlekł treść prywatnej korespondencji na publiczne forum. To było niedojrzałe zachowanie, wręcz urągające i to względem kobiety...
Bartek stający w obronie kobiet..co to się stało? :D

A tak na poważnie - wszystko to przez niepotrzebne nerwy. Czasem warto wziąć kilka głębokich wdechów zanim się coś napisze ;) Swoją drogą ciekawa jestem kiedy w końcu poznamy wyniki tego konkursu. Dosyć długo już każą czekać.. Chociaż pewnie jest to też związane z tymi "personal matters".
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

Bartek, "faux pas". Sorry, ale kiedy kreujesz się na takiego gromowładnego i poważnego Pana, a nawet nie sprawdzasz poprawności wypowiadanych słów, to w odbiorze (przynajmniej u mnie) wydajesz się być bardziej śmieszny niż poważny ;) Ale to też w sumie jest zaletą.
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Bartek, "faux pas". Sorry, ale kiedy kreujesz się na takiego gromowładnego i poważnego Pana, a nawet nie sprawdzasz poprawności wypowiadanych słów, to w odbiorze (przynajmniej u mnie) wydajesz się być bardziej śmieszny niż poważny Ale to też w sumie jest zaletą.
Ojej ojej. Chyba nie załapałaś, że całość postu jest dość mimo wszystko prześmiewcza biorąc pod uwagę, że nie przywiązuję w innych postach wagi do tego w jaki sposób piszę. Więc to, że pisałem tutaj w taki a nie inny sposób,to aby nie urazić drogiego Pana Jakuba, który nie jest może przyzwyczajony do niemiłego traktowania i wcale nie kreuję się, na poważnego Pana :whoeva:

Fakt faktem, faus paus napisałem błędnie, choć tu Cie zaskoczę- sprawdzałem, ale z jakiegoś powodu nie ogarnąłem sytuacji i koniec końców napisałem źle. Jak już wspominałem przepisuje lekcje w łordzie i robię parę rzeczy na raz. No tak, tłumaczy się winny, ale ciężko ukryć winę, kiedy źle napisałem i do tego się przyznaje.... nie to co niektórzy. :D

I bierz przykład ze swojego idola Jakuba! Który był zniesmaczony postawą kikusi, która prała brudy na publicznym forum i jak masz coś do mnie to napisz PW! Pan Jakub, byłby z Ciebie dumny na pewno, gdybyś uznawała jego ideały. :lol:
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

Daj se siana :p
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

alniac pisze:Daj se siana :p
Pewnie bym dał jakby brakowało mi argumentów jak Tobie.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Myślę, że na tym należy zakończyć tę dyskusję :) Wracamy do głównego wątku.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Agata BJ pisze:
bartekbb23 pisze:Z tego co widziałem, Pan, Panie Jakubie wywlekł treść prywatnej korespondencji na publiczne forum. To było niedojrzałe zachowanie, wręcz urągające i to względem kobiety...
Bartek stający w obronie kobiet..co to się stało? :D.
Od razu powiem, że nie było mnie trochę i nie czytałem powyższych sprzeczek, ale jeśli jest tak jak pisze Bartek, to ma też moje poparcie
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Tomker pisze:Widzę, że emocje sięgają zenitu. Szczera rada dla tych, którzy słabo sobie radzą z emocjami - nie dotykajcie choć jeden dzień klawiatury... Spróbujcie chociaż tyle, zanim zepsujecie jakąś dobrą koleżeńską relację
Dzięki Tomker za te rozsądne słowa,

Dwa najsensowniejsze wnioski z tej gorzkiej sytuacji to:
nie prowokować, albo machnąć ręką na prowokację.

Prowokatorzy są winni fermentu, a jeżeli nie będzie wszczynania wojenek ripostami, to nie umknie nam rzeczywisty winowajca zamieszania.

Cieszmy się, tym pierwszym i kto wie czy nie ostatnim koncertem w Polsce, zamiast wyładowywać swoje frustracje na forum, i szukać wrogów przed wspólną imprezą...

Wasze zdrowie!
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Damned pisze: Prowokatorzy są winni fermentu, a jeżeli nie będzie wszczynania wojenek ripostami, to nie umknie nam rzeczywisty winowajca zamieszania.
Przepraszam, a kto sprowokował? Napisanie jednego zdania, gdzie uważa się to i owo to prowokacja?
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Proszę ostatni raz o powrót do tematu.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

Cholera , a tak bardzo chciałam odpowiedzieć na post Kondzikowi ;/ spóźniłam się . No,ale co się odwlecze to nie uciecze :D

Wracając do coveru myślę , że wygra człowiek z trochę mniejszym ego niż Kuba ...
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Zadajesz mi pytanie, którego nie uznaję za prowokację, więc Ci odpowiem.
bartekbb23 pisze:
Damned pisze: Prowokatorzy są winni fermentu, a jeżeli nie będzie wszczynania wojenek ripostami, to nie umknie nam rzeczywisty winowajca zamieszania.
Przepraszam, a kto sprowokował? Napisanie jednego zdania, gdzie uważa się to i owo to prowokacja?
Skoro teraz to dla Ciebie takie trudne do pojęcia, to może jak założysz kiedyś rodzinę, nagrasz swój film rodzinny, to zrozumiesz. To kwestia dobrego smaku i wychowania. Pewne rzeczy lepiej przemilczeć, zwłaszcza, że wypowiadałeś się w tym temacie 5x od miesiąca, a dopiero dzisiaj wysnułeś swoje analizy. Jak na moje oko, to nie mogłeś znieść pochwał dla Kuby i pękłeś. Wylała się żółć... Tak więc, jeżeli to nie była prowokacja, to idiotyzm.

To wszystko. Wracam do tego tematu po wyłonieniu zwycięzcy.
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

A ja mam takie skromne marzenie żeby wygrał Rockstar! Teoretycznie instrumentalne wersje są bez szans, ale mi właśnie jego wykonanie pokazało "3-ci wymiar" utworu... :brawo:
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Damned pisze:Skoro teraz to dla Ciebie takie trudne do pojęcia, to może jak założysz kiedyś rodzinę, nagrasz swój film rodzinny, to zrozumiesz. To kwestia dobrego smaku i wychowania. Pewne rzeczy lepiej przemilczeć, zwłaszcza, że wypowiadałeś się w tym temacie 5x od miesiąca, a dopiero dzisiaj wysnułeś swoje analizy. Jak na moje oko, to nie mogłeś znieść pochwał dla Kuby i pękłeś. Wylała się żółć... Tak więc, jeżeli to nie była prowokacja, to idiotyzm.

To wszystko. Wracam do tego tematu po wyłonieniu zwycięzcy.
_________________
: oooooooooooooo


Dobrze wiedzieć.... Ty, a gdzie napisałem coś odnośnie jego rodziny? Przeczytaj sobie dokładnie treść mojego postu. Nie napisałem nic odnośnie jego familii. Napisałem tylko, że dla mnie reżyserowane, a wypuszczenie kostki udawane. To Pan Jakub zaczął pisać o swojej rodzinie. Czytaj ze zrozumieniem następnym razem.

Pisałem w tym temacie, ale jakie ma znaczenie, kiedy napisałem swoje spostrzeżenie? Wcześniej nie widziałem jego drugiego filmiku, nie ma chyba jeszcze takiego obowiązku jak oglądanie natychmiast tego co wrzuci Pan Kuba80BJ? Obejrzałem wczoraj i postanowiłem napisać swoje spostrzeżenie. Na co dany pan się oburzył. Jakbym chciał sprowokować zrobiłbym to w sposób bardziej dosadny.

Kolejny fanklubowicz widzę. Panie Jakubie, proszę założyć backstage może, konkretna kaska wpadnie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Piosenki”