Ta najbardziej wzruszająca

Dyskusje na temat poszczególnych piosenek.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
Mrs Bon Jovi
I Believe
I Believe
Posty: 56
Rejestracja: 26 maja 2013, o 10:54
Lokalizacja: Room at the end of the world

Post autor: Mrs Bon Jovi »

Na pewno Something to believe in. Reszta zależy od tego, jak bardzo mój nastrój jest depresyjny - dzisiaj rozkleiłam się nad "Seven years gone".
Awatar użytkownika
Collie
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 510
Rejestracja: 13 lutego 2013, o 12:35
Ulubiona płyta: Keep The Faith
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Collie »

(It's hard)Letting you go, Always, Never say goodbye, Something To Believe In, Santa Fe, These Days.
In a world that gives you nothing, we need something to believe in
https://www.instagram.com/qeeriefire/
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

:)

Post autor: TheRock »

I Want You & Ain't Love Song
...and just only rock...
destination94
I Believe
I Believe
Posty: 64
Rejestracja: 7 stycznia 2012, o 12:22
Lokalizacja: Głogów

Post autor: destination94 »

Dużo jest takich piosenek ,na pewno These days,I'll be there for you,Santa Fe,Stay,I want to be loved,Welcome to wherever you are i Love me back to life...I pewnie jeszcze wiele takich by się znalazło. Jak już ktoś napisał,wiele zależy od nastroju. Szczególna jest też dla mnie "Bells of freedom",przeczytałam kiedyś komentarz dziewczyny,która chciała popełnić samobójstwo i była już od tego o krok,ale ,jak twierdzi,ta piosenka pomogła jej w pewnym sensie pozbierać się i dalej żyć.
"You can't win until you're not affraid to lose"
Awatar użytkownika
karola559
It's My Life
It's My Life
Posty: 102
Rejestracja: 26 czerwca 2013, o 11:43
Lokalizacja: Katowice/częstochowa

Post autor: karola559 »

U mnie też wszystko zależy od nastroju.
Na pewno będzie to Santa Fe, Always, Walk Like a man, Never say godbye, Bed of roses,I'll be there for you, Stay i również wiele wiele innych ;)
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

Zawsze mam łzy w oczach i ryk na końcu nosa przy Always (na koncercie to już się prawie utopiłam od płaczu), Never Say Goodbye, I'll Be There For You, I Want You, Bed of Roses oraz These days – tak TD ma w sobie coś niesamowitego!
Zdarzyło mi się płakać jak słuchałam Thank you for loving me, Lie to me, This Ain't A Love Song, Stay.
Wiele by wymieniać. Czasem jak mam stan „depresyjny” i jest mi źle to płaczę przy obojętnie jakiej piosence BJ. :beksa:
BJ - It's my life - Always !
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Post autor: madm »

U mnie głębsza zaduma zawsze następuje przy Stick To Your Guns. Zawsze przypominam sobie najprzyjemniejsze chwile w życiu, gdy słuchaj tej piosenki.

Chociaż szczerze mówiąc, najbardziej wzruszyło mnie to nagranie http://www.youtube.com/watch?v=nmSqcDvyFtE, gdyż pod koniec uświadomiłem sobie, że czegoś takiego już na żywo na pewno nie usłysze(wg mnie najlepsze wykonanie tej piosenki przez BJ w historii)
Ostatnio zmieniony 3 sierpnia 2013, o 20:45 przez madm, łącznie zmieniany 2 razy.
It's my life!
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

Zapomniałam jeszcze o tej pięknej piosence!
Ostatnio rozklejam się przy Seven years gone - magia tego utworu i tęsknota za Ryśkiem robi swoje! :beksa:
BJ - It's my life - Always !
cute BJ babe
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 8
Rejestracja: 4 lipca 2013, o 11:30
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Post autor: cute BJ babe »

Gloria pisze:Myślcie sobie co chcecie ale mi się czasem zbiera na płacz jak słucham These Days (chociaż prawdziwych łez jeszcze nigdy nad nią nie wylałam :cfaniak: ). Przez tekst.
Ja też! Tekst niesamowity, kolejna piosenka, którą odkryłam po latach i słucham na okrągło. Poza tym moja play lista to: always, lie to me, something to belive in, make a memory. I na dokładkę tekst z I`ll be there for you: "I cant`t promise you tomorow, but I can`t back yesterday"
Awatar użytkownika
Martaaa
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 333
Rejestracja: 30 grudnia 2010, o 18:58
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Martaaa »

madm pisze:Chociaż szczerze mówiąc, najbardziej wzruszyło mnie to nagranie http://www.youtube.com/watch?v=nmSqcDvyFtE, gdyż pod koniec uświadomiłem sobie, że czegoś takiego już na żywo na pewno nie usłysze(wg mnie najlepsze wykonanie tej piosenki przez BJ w historii)
Piękne! Prawdziwa magia... Nie sposób się nie wzruszyć :brawo:
cute BJ babe
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 8
Rejestracja: 4 lipca 2013, o 11:30
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Post autor: cute BJ babe »

Jak to warto poczytać Wasze opinie... Odkryłam kolejną zapomnianą piosenkę - wild is the wind. Cudo!
Awatar użytkownika
Mrs Bon Jovi
I Believe
I Believe
Posty: 56
Rejestracja: 26 maja 2013, o 10:54
Lokalizacja: Room at the end of the world

Post autor: Mrs Bon Jovi »

Miracle-BJ pisze: Ostatnio rozklejam się przy Seven years gone - magia tego utworu i tęsknota za Ryśkiem robi swoje! :beksa:
"7 years gone" jest niesamowite! Uwielbiam słuchać głosu Ryszarda :whoeva:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Piosenki”