Love Lies

Dyskusje na temat poszczególnych piosenek.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wiki525
It's My Life
It's My Life
Posty: 166
Rejestracja: 23 grudnia 2012, o 10:30
Lokalizacja: Za daleko Gdańska:)

Love Lies

Post autor: wiki525 »

Chciałabym abyście napisali jak NAJWIĘCEJ opinii na temat Love Lies , bo chce wiedzieć co o niej sądzicie czy wam się podoba czy nie. Wobec tego pozwolę sobie ponownie zacząć. Ja oceniam ją na 8/10.Według mnie bardzo fajna , pouczająca :cfaniak: A teraz czas na wasze opinie!!!

PISZCIE!!!!!!!!!! :lol:
So I save a prayer
When I need it the most
To the Father,Son
And the Holy Ghost
And sign it from a sinner
With no name
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

Piosenka niesamowicie klimatyczna, czuć wszystkie emocje związane z nieszczęśliwą miłością, złością... dla mnie 7/10.
Awatar użytkownika
ZB
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 424
Rejestracja: 18 lipca 2007, o 15:26
Lokalizacja: };]

Post autor: ZB »

'Love Lies'. Piosenka wydaje sie nieco 'metna' (tudziez nudna jak cholera), ale o wlasnie taki klimat chodzi. Pomaga wczuc sie w tekst (nie najwyzszych lotow, ale mysle, ze jak na debiut jest dobrze, to byla muzyka dzieciakow dla dzieciakow). Klawisze dodaja uroku i mysle ze wlasnie ten numer z calego albumu najlepiej oddaje obraz rock'n'rolla ze Wschodniego Wybrzeza. Ze wszystkich numerow na pierwszym albumie, ktore sa nagrane w hard-rockowym stylu inspirowanym m. in. owczesna scena Los Angeles, 'Love Lies' zachowalo momentami lokalny klimat muzyki z New Jersey. Ciekawa solowka, jeszcze nie wyrobiony glos Jona.

Mysle, ze bardzo interesujacy utwor, ktoremu blizej do 'Powerstation Years' niz do 'Bon Jovi', choc podrasowany produkcyjnie swietnie sie wpasowal.
LET IT ROCK!!!!!!!!!!!!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Piosenki”