iTunes - Because We Can - Kto kupuje?

Dyskusje na temat poszczególnych piosenek.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

piopio
It's My Life
It's My Life
Posty: 147
Rejestracja: 18 maja 2011, o 20:46
Lokalizacja: Sopot

Post autor: piopio »

bartekbb23 pisze:Kto może- niech kupi, wpierw singiel, a potem płytę, kto nie chce niech spierdala i nie zniechęca innych, bardzo chyba proste mi się wydaje.
Można by to bardziej dyplomatycznie powiedzieć, ale obserwując ostatnie dyskusje na tym forum czasem mam ochotę tak samo napisać. Ci co będą chcieli to kupią, a ci co nie chcą nie kupią, przecież nikogo do niczego się nie zmusi, można namawiać, proponować, ale do czasu - bo to z czasem robi się nudne i męczące, tak samo jak przeglądanie dziesiątek stron różnych wątków. Opamiętajcie się, bo robi się burdel na tym forum !!

Temat tego wątku to iTunes - Because We Can - Kto kupuje? więc niech on dotyczy tego a nie koncertu, promocji i innych spraw, które mają osobny wątek.

Posłucham, jak mi się spodoba to kupię i tyle na razie w tym temacie.
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Racja, piopio. Wystarczy napisać, kupuję bo... bądź nie kupię bo... i koniec dyskusji. Bo nawet połowy z tego nie przeczytałam co tu napisaliście, to się mija z celem, Wasze argumentacje i dyskusje na kilka stron - stwórzcie sobie wątek debat czy coś.

Mimo to popieram Adriana i ogółem podchodzę do niego z podziwem - chłopak się stara, wkłada serce w to, by Nas choć troszkę wskrzesić w dobrej wierze, bo od jakiegoś czasu pełno tu malkontentów, pozytywne emocje od listopada coraz bardziej ulatują :zniesmaczony: Kochani, to Nasz zespół, jak nie jedyny to jeden z najukochańszych! Kto jak nie my mamy ich kochać !! Może to zbyt wielka analogia, ale to jak w sporcie - jak drużyna przegrywa, to się odwracacie i oni są już be? To moim skromnym zdaniem jest bez sensu. Dlatego nie potępiam Bon Jovi za ostatnią działalność, nie są już jak w latach 80., ale to trzeba zaakceptowac, czasy juz nie te.

Dobra, koniec wywodu :P Wracając do tematu, nie mam możliwości zakupu singla na iTunes, ale jak tylko się pojawi w wersji fizycznej, to postaram się go nabyć, bo wierzę, że będzie co :cfaniak:
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
Awatar użytkownika
99-in-the-shade
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 346
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 19:04
Ulubiona płyta: NJ - KTF - TD
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: 99-in-the-shade »

Jak mi się będzie chciało któryś komputer zawalać tym nieszczęsnym iTunes (chyba, że można jakoś bez tego...?) to kupię, 1€ nie majątek, a kawałek (w porównaniu do np. 'No Apologies') nie wydaje się taki zły ;)
'A drifter I was meant to be with noone there for company.'
joanna
I Believe
I Believe
Posty: 62
Rejestracja: 8 września 2012, o 10:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: joanna »

mnie sie piosenka bardzo podoba cos innego cos swiezego,wpada w ucho ma fajny rytm. I nie rozumiem niektorych ludzi sa fanami zespolu od lat i nagle obrzucaja ich blotem bo nie graja juz tak jak dawniej. co to ma byc? jaka to lojalnosc? ja rozumiem miec wlasne zdanie i dobrze ze kazdy je posiada ale przeciez my ich kochamy za caloksztalt.
Awatar użytkownika
DefLeppard
It's My Life
It's My Life
Posty: 139
Rejestracja: 14 marca 2008, o 17:01
Lokalizacja: Pawłowice

Post autor: DefLeppard »

Nie kupuje :P a chcialem
Do You Wanna Get Rocked???????????
KondZik

Post autor: KondZik »

Nie kupuje, a Adrian wczoraj prawie mnie przekonał.
Szkoda mi $, wole odłożyć na płyte. A ten kawałek będe przesuwał <next>
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

joanna pisze:I nie rozumiem niektorych ludzi sa fanami zespolu od lat i nagle obrzucaja ich blotem bo nie graja juz tak jak dawniej. co to ma byc? jaka to lojalnosc? ja rozumiem miec wlasne zdanie i dobrze ze kazdy je posiada ale przeciez my ich kochamy za caloksztalt.
Dokładnie. Bez sensu ich gnoić przez kilkanaście stron na forum i snuć teorie spiskowe. Prawdziwi fani nie odwracaja się od zespołu, nawet w takich wypadkach. W dzisiejszym świecie takie drugie Dry County by przecież nie przetrwało (na listach przebojów itd)
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Piosenki”