Because We Can - Styl piosenki

Dyskusje na temat poszczególnych piosenek.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Jaki styl będzie miała piosenka "Because We Can"?

Klon It's My Life
13
24%
Piosenka z naleciałościami Country
6
11%
Wesoły numer
8
15%
Wolna ballada
2
4%
Power ballada
5
9%
Mocny rock
15
28%
Inna opcja
5
9%
 
Liczba głosów: 54

Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Teledysk ok, nic odkrywczego ale przecież nie musi takie być.
Nie za bardzo rozumiem sens obecności tej striptizerki z piórami ale nie powiem by mi to przeszkadzało ;p
Fajne sceny Jon & Richie.

PS
Teledysk z psem do Who says, to było świetne xD ma to ktoś na dysku czy przepadło bezpowrotnie ? bo coś nie moge na youtube znaleźć.
Obrazek
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

KondZik pisze:Nie odkrywczy, bez ciekawej historyjki ale napewno nie syf. Mieli wiele gorszych.
Zgadzam się. ;) Teledysk taki sobie. Ale jaka piosenka, taki teledysk. :D

Plus za sceny Jon&Richie. Jak śpiewali razem do mikrofonu, fajnie to wyglądało. ;)
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Dand pisze: PS
Teledysk z psem do Who says, to było świetne xD ma to ktoś na dysku czy przepadło bezpowrotnie ? bo coś nie moge na youtube znaleźć.
_________________
Mam ten sam problem. Jonowi się nie podobał i usunął z całego internetu chyba.
Awatar użytkownika
misiek_93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 763
Rejestracja: 24 września 2008, o 18:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misiek_93 »

Mi się podoba. Po teledyskach z The Circle ten to totalnie nowa, lepsza jakość. Ale już po teledysku do What Do You Got (pomijając fakt, że jest to reklama Sony jak słusznie zauważył Bartek) widać było, że chyba jednak doszli do wniosku, że dobry teledysk też składa się na sukces singla. Fabuły nie ma, to oczywiście działa na minus, ale da się to przeżyć :P Ponadto chyba pierwszy raz w teledysku Bon Jovi mamy półnagą tancerkę! Tak szczerze mówiąc to ona tam jest chyba tylko po to żeby teledysk się lepiej sprzedał... Jeszcze niedawno śpiewali
"There's no dancers, there's no diamonds
No this boy he don't lip-synch"
:cfaniak:
Dla mnie zaskoczeniem jest jeszcze fakt, że Sambora gra na Les Paulu, a nie na ESP, bo w zdecydowanej większości teledysków od Who Says You Can't Go Home począwszy właśnie na ESP grywał, a gitara ta nie specjalnie przypada mi do gustu (jeśli chodzi o wygląd, bo nie wiem nie grałem, a może ma w sobie coś wyjątkowego dlatego tak chętnie przez RS jest używana)
kejt93bub
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 678
Rejestracja: 12 sierpnia 2010, o 14:11
Lokalizacja: Wwa

Post autor: kejt93bub »

Według mnie teledysk jest super! Fajne ujęcia chłopaków, kolory i tancerka naprawdę śliczna.

[ Dodano: 2013-01-29, 19:23 ]
misiek_93 pisze:Ponadto chyba pierwszy raz w teledysku Bon Jovi mamy półnagą tancerkę!
U Jona mieliśmy w Queen of New Orleans ;)
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Mi też się podoba teledysk. Nie jest to faktycznie nic bardzo nowego, odkrywczego albo mega porywającego. Jednak ja nie tylko na to zawsze stawiam. Podobają mi się bardzo ujęcia, dosyć dynamiczna kamera i ciągła zmiana głębi ostrości. To dało całkiem fajny efekt, który mi odpowiada. No i nasi panowie prezentują się bardzo przyzwoicie :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

bartekbb23 pisze: Mam ten sam problem. Jonowi się nie podobał i usunął z całego internetu chyba.
taki spisek? to kiepsko się postarał:
http://www.youtube.com/watch?v=IlHHO9eUtC8

a nowy clip - jak już ktoś napisał- jaka piosenka taki teledysk
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

hahah dzięki imp !
Obrazek
Awatar użytkownika
Martixx
Patron www.bonjovi.pl
Patron www.bonjovi.pl
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 280
Rejestracja: 21 lutego 2012, o 21:05
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Martixx »

[ Dodano: 2013-01-29, 19:23 ]
misiek_93 pisze:Ponadto chyba pierwszy raz w teledysku Bon Jovi mamy półnagą tancerkę!
U Jona mieliśmy w Queen of New Orleans ;)[/quote]

A One Wild Night? :P
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

bartekbb23 pisze:Nie zdziwię się, jeśli stacja HBO albo ESPN zapłaciły za ten klip i będą go puszczały na galach bokserskich, których są sponsorami.
Nie no gdybym ja brała udział w takich galach bokserskich to może i by mnie ten utwór zmotywował ,ale np takiego Szpilkę ... czarno to widzę ;]
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Nie no gdybym ja brała udział w takich galach bokserskich to może i by mnie ten utwór zmotywował ,ale np takiego Szpilkę ... czarno to widzę ;]
Puszczały na galach- w telewizji przed galą, w trakcie gali na telebimach w przerwie. A Szpilkę to motywuje kasa, tak jak Jona. ( Mam nadzieję, że Szpilka to nie je fan Bon Jovi, bo wtedy mam przewalone :( )
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

bartekbb23 pisze:
Nie no gdybym ja brała udział w takich galach bokserskich to może i by mnie ten utwór zmotywował ,ale np takiego Szpilkę ... czarno to widzę ;]
Puszczały na galach- w telewizji przed galą, w trakcie gali na telebimach w przerwie. A Szpilkę to motywuje kasa, tak jak Jona. ( Mam nadzieję, że Szpilka to nie je fan Bon Jovi, bo wtedy mam przewalone :( )
Wiem o co Ci chodziło - to był taki żarcik ,żeby nie było, że tylko opieprzam :D
Widzisz ! Uważaj co puszczasz w świat, bo jak się Szpila okaże fanem BJ to na PGE na bank nie zawitasz . A tego byś chyba nie chciał ... mimo wszystko :P
Awatar użytkownika
ZB
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 424
Rejestracja: 18 lipca 2007, o 15:26
Lokalizacja: };]

Post autor: ZB »

W sumie klip na plus. Po tych powolnych i nudnych, jak 'Superman Tonight', 'Make A Memory' i 'What Do You Got?' ten przyciaga wzrok jakas tam dynamika.
LET IT ROCK!!!!!!!!!!!!!!
Jonoda
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 602
Rejestracja: 27 maja 2008, o 10:44
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Jonoda »

Rozebrane tancerki na galach bokserskich to norma http://www.torun.com.pl/index.php?art_i ... _news=6045 więc to mnie nie raziło a teledysk sam w sobie na plus... tylko muzyka mogłaby być z pazurem :P
Awatar użytkownika
ts
It's My Life
It's My Life
Posty: 108
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 16:39
Ulubiona płyta: Crush
Lokalizacja: Łódź

Post autor: ts »

Klip mi się podoba, jest żywy i z powerem. Jak już wspominaliście, super są sceny wspólnego śpiewania Jona i Richiego. Krótko mówiąc teledysk na plus.
Ale jedno mnie zastanawia (nie wiedziałem w jakim temacie o to się zapytać)... Wyświetla mi się, ze teledysk miał 301 wyświetleń, a pod spodem mam 1801 kciuków w gorę i 14 w dół... WTF? Myślałem że jestem dobry z matmy... czy może czegoś nie rozumiem ? :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Piosenki”