Hey God

Dyskusje na temat poszczególnych piosenek.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
wiki525
It's My Life
It's My Life
Posty: 166
Rejestracja: 23 grudnia 2012, o 10:30
Lokalizacja: Za daleko Gdańska:)

Hey God

Post autor: wiki525 »

Macie do dyspozycji 10 punktów.Przyznawajcie HG punkty, piszcie czy wam sie podoba czy nie.Pozwólcie że zaczne. :D Ja oceniam HG na 10 pkt. Uważam , że jest to jedna z najlepszych piosenek BJ :bg:
MotherLoveBone
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 22
Rejestracja: 30 października 2012, o 18:52
Lokalizacja: Opole

Post autor: MotherLoveBone »

Też dyszka. Uwielbiam ich ostrzejsze piosenki, jak HG, IFIWYM, HT czy też nawet Undivided i Hook Me Up. Jak dla mnie mogli by więcej takich utworów grac na koncertach.
Awatar użytkownika
Gloria
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 963
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 22:17
Lokalizacja: brać kasę na koncerty?

Post autor: Gloria »

8/10
Bardzo ją lubię ale uważam, że mają kilka lepszych. Te 8 punktów to jak dla mnie dość wysoka nota, lubię piosenkę za tekst, za energię i za przesłanie :)
Awatar użytkownika
Risting
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 349
Rejestracja: 8 listopada 2012, o 14:43
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Risting »

10/10 , spełnia moja oczekiwania w 100 %. Daje powera ;)
These open arms...
Tola249
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 9 stycznia 2013, o 13:35
Lokalizacja: Polska Snk

Post autor: Tola249 »

Zgadzam się z wiki525. HG to np piosenka BJ!!!!
10 :D
Tolexx
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

10/10, ponieważ jest to mocny rockowy kawałek (rzadkość wśród piosenek Bon Jovi), trwa ponad 6 minut, a w teledysku jest cała piosenka (przynajmniej w pełnej wersji klipu).
rtcr
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 215
Rejestracja: 15 maja 2011, o 19:54
Lokalizacja: Pińczów

Post autor: rtcr »

10/10. Łezka się w oku kręci słuchając tej piosenki, wiedząc jaki jest nowy singiel i w jakim kierunku idzie ten zespół.
How does money lead to greed
When there's still hungry mouths to feed
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

A ja daję tylko 3/10 Niby ostra, ale jak dla mnie zbyt mało w niej muzycznego luzu i przede wszystkim polotu w warstwie tekstowej. Szkoda bo ma potencjał.
Sam Bora

Post autor: Sam Bora »

Kiedyś uwielbiałem. Dziś wydaje mi się nieco wymęczona. Jak na twórczośc Bon Jovi - nienaturalna. Jednorazowy wyskok w stronę mocniejszego (bardziej męskiego) grania. Ponadto - patrzac choćby na zapis doskonale Wam znanego koncertu z Wembley'95 - zespół kiepsko radził sobie z tym kawałkiem na koncertach. Szkoda jednak, że całokształt albumu "These Days" nie jest utrzymany w podobnym klimacie, w podobnej stylistyce. Byłoby mocno, gitarowo, hardrockowo...
werx :)
It's My Life
It's My Life
Posty: 247
Rejestracja: 7 maja 2012, o 16:45
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: werx :) »

9/10 ma tą energię :)
Awatar użytkownika
Cleevleen
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 254
Rejestracja: 26 grudnia 2011, o 15:14
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Cleevleen »

A ja dla odmiany za tą akurat piosenką nie przepadam. Niby mocna, ale bez przekonania, jakby nagrywana pod przymusem. Zawsze, jak słyszę w niej Jona mam wrażenie, że on sam dławi się tą piosenką. Mają dużo lepsze, śpiewane ze SŁYSZALNĄ dla mnie pasją i zaangażowaniem. Nawet tekst mnie nie zachwyca, choć na pewno jest największym plusem utworu.

Nieco zawyżone 5/10

I czysto prewencyjnie proszę z góry, nie linczujcie mnie i nie mówcie, że nie mam racji. To jest moje zdanie, a nie ma czegoś takiego, jak opinia prawdziwa czy fałszywa ;)
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Cleevleen pisze: Nieco zawyżone 5/10

I czysto prewencyjnie proszę z góry, nie linczujcie mnie i nie mówcie, że nie mam racji. To jest moje zdanie, a nie ma czegoś takiego, jak opinia prawdziwa czy fałszywa ;)
Hmm.. Ciekaw jestem z uwagi na co zawyżyłaś? Bo innym się podoba? Nie przejmuj się, przecież jesteśmy w swoim gronie, nie sądzę, żeby ktoś chciał Cię "linczować" za podanie subiektywnej oceny :cfaniak:
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Cleevleen pisze:A ja dla odmiany za tą akurat piosenką nie przepadam. Niby mocna, ale bez przekonania, jakby nagrywana pod przymusem. Zawsze, jak słyszę w niej Jona mam wrażenie, że on sam dławi się tą piosenką. Mają dużo lepsze, śpiewane ze SŁYSZALNĄ dla mnie pasją i zaangażowaniem. Nawet tekst mnie nie zachwyca, choć na pewno jest największym plusem utworu.

Nieco zawyżone 5/10

I czysto prewencyjnie proszę z góry, nie linczujcie mnie i nie mówcie, że nie mam racji. To jest moje zdanie, a nie ma czegoś takiego, jak opinia prawdziwa czy fałszywa

Ale chu$owa opinia... no masakra.... 1/10 dla opinii...
Fromasz1899
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 945
Rejestracja: 24 lutego 2013, o 14:11
Ulubiona płyta: The Circle
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Fromasz1899 »

9/10 ;D
strasznie mi się podoba, jest taka energiczna :D fajny tekst, no i jakoś tak pozytywnie ją odbieram :D
I'm still living, yeah, semper fi!

When you want to give up and your heart's about to break
Remember that you're perfect
God makes no mistakes
Awatar użytkownika
Cleevleen
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 254
Rejestracja: 26 grudnia 2011, o 15:14
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Cleevleen »

Tomker pisze:
Cleevleen pisze: Nieco zawyżone 5/10

I czysto prewencyjnie proszę z góry, nie linczujcie mnie i nie mówcie, że nie mam racji. To jest moje zdanie, a nie ma czegoś takiego, jak opinia prawdziwa czy fałszywa ;)
Hmm.. Ciekaw jestem z uwagi na co zawyżyłaś? Bo innym się podoba? Nie przejmuj się, przecież jesteśmy w swoim gronie, nie sądzę, żeby ktoś chciał Cię "linczować" za podanie subiektywnej oceny :cfaniak:
Nie, na pewno nie dlatego, że podoba się innym. Ja się tym nie sugeruję :D
Zawyżona - przede wszystkim dlatego, że gdy pisząc pomyślałam sobie o niektórych innych piosenkach BJ (dajmy na to "Last Cigarette" czy "The Fighter", to Hey God nie wypada przy nich aż tak blado. Mniej ważna kwestia to zaokrąglenie ułamka; wystarczy, że w ocenach albumów nimi szastam ;)
Ale skoro mówimy o precyzji i bardziej obiektywnej, nieuwzględniającej innych piosenek ocenie:

NOWA OCENA: 4 - 4,5/10

Nie polepszyło to sytuacji piosenki ;P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Piosenki”