Not Running Anymore

Dyskusje na temat poszczególnych piosenek.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Kawałek spoko, ale w tym klimacie znacznie lepszy był outtake z Lost Highway - Lonely- lepiej wokalnie i po prostu jakoś bardziej przemawiał do mnie ten kawałek.
Awatar użytkownika
Gloria
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 963
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 22:17
Lokalizacja: brać kasę na koncerty?

Post autor: Gloria »

Adrian pisze: Nagroda - przyznaje je "Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej" i oczywiści Adele ma największe szanse bo to hicior. Jednak takie głosowania zawsze rządzą się swoimi prawami, a niektórzy głosujący lubią być orginalni i nie głosować na to co jest popularne. Piosenka Jona jest na wyższym poziomie artystycznym (w moijej opinii) od Adele co daje odrobinę nadzieji. Nie wiem jak pozostali ale myślę, że jedynie Jon może pokonać Adele chociaż będzie to bardzo trudne.
Zgadzam się z tym i osobiście bardzo bym sobie tego życzyła. Pożyjemy, zobaczymy.
Ja z dnia na dzień sama coraz bardziej przekonuję się do NRA ;)
Awatar użytkownika
patcoo
It's My Life
It's My Life
Posty: 106
Rejestracja: 27 marca 2012, o 16:15
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: patcoo »

Bardzo cieszy mnie ta nominacja i z całego serca życzę Jonowi, aby wygrał Złoty Glob, jednak muszę powiedzieć, że mi ta piosenka niestety do gustu nie przypadła :kwasny: Bez przerwy odnoszę wrażenie, że czegoś w niej brakuje, ale ciężko mi określić czego konkretnie. Głos Jona wydaje się jakiś taki zmęczony, wymuszony. Ogólnie cała kompozycja troszkę mnie przynudza :down: . Wszystko to nie zmienia faktu, że to Jonowi będę najmocniej kibicować :wink: . Tak jak wspominaliście - Adele pokonać będzie baaardzo trudno (jak dla mnie "Skyfall" to utwór fenomenalny), ale kto wie, może spotka nas pozytywne zaskoczenie?

EDIT: Dziękuję za zwrócenie uwagi ;)
Ostatnio zmieniony 16 grudnia 2012, o 16:14 przez patcoo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Gloria
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 963
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 22:17
Lokalizacja: brać kasę na koncerty?

Post autor: Gloria »

patcoo pisze:Bardzo cieszy mnie ta nominacja i z całego serca życzę Jonowi, aby wygrał Grammy
Co wygrał? :sly:
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Też na to zwróciłam uwagę ;)
Co do NRA myślę tak jak Gloria, ten kawałek wciąga i aktualnie mam go w mojej głowie :)
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
Awatar użytkownika
patcoo
It's My Life
It's My Life
Posty: 106
Rejestracja: 27 marca 2012, o 16:15
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: patcoo »

przepraszam bardzo po prostu jestem ostatnio troszkę.. zakręcona :P
KondZik

Post autor: KondZik »

Co do Not Running Anymore to warto wspomnieć, że utwór nagrany do filmu Stand Up Guys co wszyscy wiedzą, ale nie wszyscy wiedzą, że w filmie tym gra Weronika Rosati, ma grać jaką krótką scene, jest prostytutką. Właśnie oglądam starsze odcinki Kuby W. i tam opowiada o tej roli.
http://www.filmweb.pl/film/Stand+Up+Guys-2012-629520
Awatar użytkownika
Gloria
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 963
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 22:17
Lokalizacja: brać kasę na koncerty?

Post autor: Gloria »

KondZik pisze:Co do Not Running Anymore to warto wspomnieć, że utwór nagrany do filmu Stand Up Guys co wszyscy wiedzą, ale nie wszyscy wiedzą, że w filmie tym gra Weronika Rosati, ma grać jaką krótką scene, jest prostytutką. Właśnie oglądam starsze odcinki Kuby W. i tam opowiada o tej roli.
No rola życia po prostu :lol:
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

Pisałam już wcześniej na ten temat, jednak przyznaję, że ta wersja bez wstawek z filmu baaaardzo mi się podoba i piosenka jakby też, chociaż dalej uważam, że vokal miałczący :]
BJ - It's my life - Always !
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Gloria pisze:
KondZik pisze:Co do Not Running Anymore to warto wspomnieć, że utwór nagrany do filmu Stand Up Guys co wszyscy wiedzą, ale nie wszyscy wiedzą, że w filmie tym gra Weronika Rosati, ma grać jaką krótką scene, jest prostytutką. Właśnie oglądam starsze odcinki Kuby W. i tam opowiada o tej roli.
No rola życia po prostu :lol:
Gloria, jaka aktorka, takie dostaje role :lol: i potem będzie rozpamiętywać że Hollywood o niej słyszał... :kwasny:
Co do samej piosenki/teledysku, rzeczywiście ten bez wstawek filmowych jest przyjemniejszy, natomiast co do samego utworu, coraz bardziej się do niego przekonuję i zaczynam rozumieć co śpiewa Jon :D [/b]
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

The Hollywood reporter - artykuł i wywiad :)

http://www.hollywoodreporter.com/race/j ... ing-404866
BJ - It's my life - Always !
Awatar użytkownika
Gloria
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 963
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 22:17
Lokalizacja: brać kasę na koncerty?

Post autor: Gloria »

I think it’s telling that I’ve had those same relationships with my band, for example ... I’ve been with the same band for 30 years. I’ve been with the same wife for 30-plus years. I’ve been with the same record company for 30 years. Loyalty, friendship, trust, honor — that’s the foundation on which everything I’ve ever done has been built.
Bardzo podoba mi się powyższe zdanie. A oglądając wywiad nabrałam ochoty na ten film, Jon chyba traktuje to naprawdę osobiście.
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Ten człowiek nigdy nie przestanie mnie zachwycać po prostu :) I chyba też się wybiorę do kina na to, by usłyszeć piosenkę na napisach końcowych :lol:
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

U Lettermana :
http://www.youtube.com/watch?v=FVkXSMULvTU

Jak dla mnie Jon brzmi tutaj lepiej niż w soundtrackowej wersji.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jarek
I Believe
I Believe
Posty: 73
Rejestracja: 3 grudnia 2009, o 22:26
Lokalizacja: Polska/USA

Post autor: Jarek »

moim marzeniem jest zeby Jon przystanal na moment w tym melancholijnym mruczeniu i nagral tak osobista plyte i dojrzala jaka jest NRA.Wg mnie utwor jest zblizony w klimacie do Cohena "Halleluja" ktora mi bardzo przypomina a ktory to cover byl duzym sukcesem Johna z zespolem i wyspiewal go rewelacyjnie.Rowniez daje sie wyraznie odczuc podobienstwo do poznych utworow Springsteena takze w sposobie spiewania.Charakterystyczna niedbalosc, cedzenie przez zeby, spiew przez nos jest dopelnieniem reszty, nieodzowna jej czescia :) Niesamowita jest ta kompozycja, w swojej prostocie, doskonala i kompletna swiadczaca o wyczuciu oraz dojrzalosci muzycznej w/w. Na O.S.T. wydaje sie idealnie pasowac.Genialne!
"..You can rule the whole world but it don't mean one damn thing.."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Piosenki”