DLACZEGO NIE/LUBIĘ IT'S MY LIFE

Dyskusje na temat poszczególnych piosenek.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
Gloria
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 963
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 22:17
Lokalizacja: brać kasę na koncerty?

Post autor: Gloria »

Powinnam ich znać?? :sly:
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

To co umieściłem na tej fotografii, to brytyjska grupa Talk Talk, która wykonywała w latach 80 muzykę typu New Romantic. Powinniście wiedzieć że ich druga płyta pt: It's My Life (i singiel o tym samym tytule) ukazała się w tym samym roku co debiut Bon Jovi. Jakby co to przeczytajcie sobie ten artykuł na Onecie: http://muzyka.onet.pl/publikacje/artyku ... omosc.html
Awatar użytkownika
Gloria
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 963
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 22:17
Lokalizacja: brać kasę na koncerty?

Post autor: Gloria »

Aaa, o to chodzi..

Nie wiedziałam o tej zbieżności w latach ale piosenka TT jest mi znana. Nie lubię jej :lol:

Za to podoba mi się to zdanie z artykułu:
Szybki, hardrockowy, hymniasty i natychmiast wpadający w ucho kawałek dotarł na szczyty listy przebojów w większości krajów świata, z wyjątkiem Stanów Zjednoczonych, gdzie skończył na 33. miejscu Billboardu.
Muszę zapamiętać to słowo :bg:
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Dokładnie Glorio. Nie lubię zbieżności nazw utworów i dlatego mam dość IML. Chyba wiesz że piosenkę o tytule It's My Life nagrał też Dr Alban. Wkurza mnie też 14,862,597 piosenek o tytułach Crazy, Forever i One. Co za dużo to niezdrowo.
Awatar użytkownika
wiki525
It's My Life
It's My Life
Posty: 166
Rejestracja: 23 grudnia 2012, o 10:30
Lokalizacja: Za daleko Gdańska:)

Post autor: wiki525 »

Ja ją lubię, może dlatego,że dzięki tej piosence zaczęłam słuchać bon jovi :] a tak w ogóle to chyba najbardziej znana piosenka bon jovi oprócz livin' on a prayer. :P
So I save a prayer
When I need it the most
To the Father,Son
And the Holy Ghost
And sign it from a sinner
With no name
Awatar użytkownika
Gloria
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 963
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 22:17
Lokalizacja: brać kasę na koncerty?

Post autor: Gloria »

Geminiman019 pisze:Dokładnie Glorio. Nie lubię zbieżności nazw utworów i dlatego mam dość IML. Chyba wiesz że piosenkę o tytule It's My Life nagrał też Dr Alban.
O matko, ta ostatnia jest jeszcze gorsza...
Geminiman019 pisze:Wkurza mnie też 14,862,597 piosenek o tytułach Crazy, Forever i One. Co za dużo to niezdrowo.
Prawda. Czasem zastanawiam się, czy im się wszystkim wydaje, że akurat te tytuły są chwytliwe.. albo że istnienie innych znanych kawałków o takim samym tytule jest gwarancją sukcesu piosenki, nie mam pojęcia :|
Awatar użytkownika
M.J.
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 832
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 21:17
Ulubiona płyta: These Days

Post autor: M.J. »

Gloria pisze:istnienie innych znanych kawałków o takim samym tytule jest gwarancją sukcesu piosenki, nie mam pojęcia :|
I jeśli ta potencjalna piosenka odniesie ogromny, komercyjny sukces, to pojawia się XYZ coverów i innych bajerów, przez co znalezienie tej starszej piosenki zaczyna graniczyć z cudem... -,-
His momma said he was crazy - he said 'Momma, I've got to try'.
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Nie lubię It's My Life, bo to zbieżność nazw (wcześniej utwory o takich tytułach nagrali Talk Talk i Dr Alban). Wkurza mnie też, jak 73,921,485 różnych piosenek nazywa się Crazy, Forever albo One. Co za dużo, to niezdrowo i trzeba to ukrócić. NATYCHMIAST!!! Na przykład: ktoś Ci mówi tytuł Lie to Me. Myślisz: Bon Jovi, a słyszysz taką odpowiedź: Daniel Powter.
Sam Bora

Post autor: Sam Bora »

Geminiman019 pisze:Co za dużo, to niezdrowo i trzeba to ukrócić. NATYCHMIAST!!!
Wybory niedługo. Może zgłoś kandydaturę.

Lubie It's My Life ponieważ nie muszę męczyć palców na gryfie...
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Wybory niedługo. Może zgłoś kandydaturę.
Nie mogę. By zgłosić kandydaturę w wyborach trzeba mieć ukończone 35 lat, a ja mam tylko 27 wiosenek na karku.
Awatar użytkownika
wiki525
It's My Life
It's My Life
Posty: 166
Rejestracja: 23 grudnia 2012, o 10:30
Lokalizacja: Za daleko Gdańska:)

Post autor: wiki525 »

Geminiman019 pisze:Dokładnie Glorio. Nie lubię zbieżności nazw utworów i dlatego mam dość IML. Chyba wiesz że piosenkę o tytule It's My Life nagrał też Dr Alban. Wkurza mnie też 14,862,597 piosenek o tytułach Crazy, Forever i One. Co za dużo to niezdrowo.
No i ostatnio także Afromental nagrał piosenkę pt."It's my life".Dziwne nie? Rzeczywiście jest bardzo dużo piosenek o takich samych tytułach.Chociaż mi IMLife kojarzy się tylko z jednym wykonawcą... :P
So I save a prayer
When I need it the most
To the Father,Son
And the Holy Ghost
And sign it from a sinner
With no name
Nightrain
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 23
Rejestracja: 6 kwietnia 2013, o 15:22
Lokalizacja: New Jersey/Kraków
Kontakt:

Post autor: Nightrain »

Ja lubię It's my life, gdyby nie ta piosenka, nie dowiedziałabym się, że istnieje takie coś jak Bon Jovi, no chyba że w tym roku dopiero, kiedy usłyszałam w radiu Because We Can z podpisem "najnowsza piosenka zespołu". W kwietniu. To byłby marny staż, a tak to pierwsza usłyszana przeze mnie piosenka BJ weszła do mojego życia w roku, w którym się urodziłam :3
Why, you wanna tell me how to live my life?
Who, are you to tell me if it's black or white?
Mama, can you hear me? Try to understand.
Is innocence the difference between a boy and a man.
Awatar użytkownika
Domii
It's My Life
It's My Life
Posty: 142
Rejestracja: 21 marca 2013, o 11:35
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Domii »

Nie będę mówić, że poznałam BJ przy IML, bo poznałam przy You Give Love a Bad Name...
co śmieszniejsze w podstawówce, na pierwszej "dyskotece".
Pamiętam jak biegłam szybko do nauczyciela dopytywać sie co to za piosenka i kto ją gra.. piękne czasy :D

No ale przechodząc do tematu lubie ją za to,
że jak włączam ją przy bieganiu czy jeździe na rowerze,
to dostaje niesamowitego kopa i daje z siebie wszystko a nawet więcej,
jest to jedna z niewielu piosenek, które tak na mnie działają.
Dlatego przy jeździe samochodem musze uważać, zeby czasem nie wpadła ;)

a nie lubię, bo ma banalny tekst
I'm a devil on the run
A six gun lover
A candle in the wind
Malkolit
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 401
Rejestracja: 12 czerwca 2012, o 06:56
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Malkolit »

Geminiman019 pisze:Na przykład: ktoś Ci mówi tytuł Lie to Me. Myślisz: Bon Jovi, a słyszysz taką odpowiedź: Daniel Powter.
Albo: Depeche Mode... ;)

Co do samego It's My Life... gdyby nie ten utwór, nie dowiedziałbym się o istnieniu Bon Jovi... Dlatego darzę go dużym sentymentem, choć zespół ma lepsze kawałki. Teraz jużrzadko słucham, ale... wciąż czuję ciary, kiedy po długiej przerwie puszczam Crusha i słyszę charakterystyczny dźwięk...
Awatar użytkownika
Domii
It's My Life
It's My Life
Posty: 142
Rejestracja: 21 marca 2013, o 11:35
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Domii »

słyszeliście wersje reggae IML? http://www.youtube.com/watch?v=cWDJgF9ncfM
I'm a devil on the run
A six gun lover
A candle in the wind
ODPOWIEDZ

Wróć do „Piosenki”