Najgorsza piosenka?

Dyskusje na temat poszczególnych piosenek.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Która piosenka jest najgorsza?

Ride Cowboy Ride
4
19%
Novocaine
3
14%
Fast Cars
8
38%
Love For Sale
4
19%
Last Cigarette
2
10%
 
Liczba głosów: 21

Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Dobra dzięki. ;) Wyjaśniłeś, i teraz już wiem. ;) Mam nadzieję, że Bon Jovi kiedyś udostępnią dema ze NJ w poprawionej wersji. Bo Love Is War jest w poprawionej wersji (np. solówka jest krótsza, co dla mnie jest akurat minusem w tej wersji), więc gdzieś trzymają inne piosenki, przynajmniej mam taką nadzieję. ;)

PS. Więc jeśli na NJ była taka sytuacja, więc na KTF też myślę, że te dema, które nie znalazły się na płycie, też walczyły z tamtymi piosenkami, które znalazły się na albumie KTF. Szkoda, że nie zrobili dwu-płytowych wydań do NJ i KTF, bo mielibyśmy dużo więcej piosenek, ale dobrze, że przynajmniej zostały udostępnione, i mamy szansę ich posłuchać. :)
Diva
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 9
Rejestracja: 5 grudnia 2012, o 12:56
Lokalizacja: olsztyn

Post autor: Diva »

czy mozna do listy w ankiecie dopisac because we can bo jak dla mnie bije na glowe i novocaine i fast cars :D
boski koncert, wciąż o nim myślę
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

Nein nein nein nein !!

Musialem przesluchac na szybko Last Cigarette zeby sie upewnic.....zadna z wymienionych piosenek na zasluguje na to by byc w tej ankiecie ;)
Jeśli chodzi o She's a mystery, jestem chyba jedyna osoba na forum ktorej ta piosenka sie.....podoba :D Bardziej niz No apologies, Because we can czy inne tego typu bagienka :)

Jesli chodzi o piosenki które wymienił Adi, sa moze 2-3 z ktorymi sie zgodze, za reszte wymienionych w tej kategorii dawałbym kulke w kolano :PPP

Ale nie bede zaczynał kłotni :cfaniak:
Awatar użytkownika
ZB
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 424
Rejestracja: 18 lipca 2007, o 15:26
Lokalizacja: };]

Post autor: ZB »

PePe pisze:Jeśli chodzi o She's a mystery, jestem chyba jedyna osoba na forum ktorej ta piosenka sie.....podoba Bardziej niz No apologies, Because we can czy inne tego typu bagienka
No to jest nas dwoch. Uwazam, ze 'She's A Mystery' to solidny, klimatyczny numer i nigdy nie rozumialem tak wielkiej niecheci do niego.
LET IT ROCK!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
DefLeppard
It's My Life
It's My Life
Posty: 139
Rejestracja: 14 marca 2008, o 17:01
Lokalizacja: Pawłowice

Post autor: DefLeppard »

ZB pisze:
PePe pisze:Jeśli chodzi o She's a mystery, jestem chyba jedyna osoba na forum ktorej ta piosenka sie.....podoba Bardziej niz No apologies, Because we can czy inne tego typu bagienka
No to jest nas dwoch. Uwazam, ze 'She's A Mystery' to solidny, klimatyczny numer i nigdy nie rozumialem tak wielkiej niecheci do niego.
no to w sumie juz trzech :)
Do You Wanna Get Rocked???????????
EVENo

Post autor: EVENo »

Trzech i pół. Nie mogę powiedzieć, że mi się "podoba", ale ma swój niepowtarzalny klimat, który skutecznie ochrania tą piosenkę przed jakąkolwiek krytyką z mojej strony.
Malkolit
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 401
Rejestracja: 12 czerwca 2012, o 06:56
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Malkolit »

Bez wątpienia:
When We Were Beautiful (jak Jon mógł tak nisko wokalnie upaść!)
Who Says You Can't Go Home - megagniot z okropnym "it's alright" powtarzanym jak katarynka
Joey - za całokształt
I'll Sleep When I'm Dead - badziewny kawałek na świetnej płycie, wyraźnie odstaje od reszty
Love's The Only Rule, Happy Now i Fast Cars - czegoś tak nudnego dawno już nie słyszałem
ODPOWIEDZ

Wróć do „Piosenki”