Zapowiedzi nowego singla WWBTF

Dyskusje na temat poszczególnych piosenek.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JoFree
It's My Life
It's My Life
Posty: 156
Rejestracja: 19 sierpnia 2008, o 09:21
Lokalizacja: Katowice

Zapowiedzi nowego singla WWBTF

Post autor: JoFree »

Coraz częściej można usłyszeć w stacjach radiowych najnowszy singiel BJ :brawo: Prezenterzy radiowi często zapowiadają piosenkę (w mniej lub bardziej poetycki sposób) dzieląc się z nami swoimi odczuciami na jej temat. Mnie osobiście (jak narazie) najbardziej spodobała się zapowiedź Darka Maciborka w Popliście o tym, że nad polskim niebem zaczynają krążyć gitary, bo zbliża się premiera nowej płyty Bon Jovi pod tytułem "The Circle". Zauważyłam że Wy też często cytujecie podobne wypowiedzi i pomyślałam, że fajnie byłoby te wszystkie "złote myśli" polskich radiowców zebrać w jednym temacie. Tak więc jeśli uda Wam się zasłyszeć coś fajnego/śmiesznego/ciekawego podzielcie się z innymi w tym temacie.
Ostatnio zmieniony 10 września 2009, o 14:37 przez JoFree, łącznie zmieniany 1 raz.
When you wanna give up, and your hearts about to break
Remember that you're perfect, God makes no mistakes
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

JoFree pisze:Coraz częściej można usłyszeć w stacjach radiowych najnowszy singiel BJ :brawo: Prezenterzy radiowi często zapowiadają piosenkę (w mniej lub bardziej poetycki sposób) dzieląc się z nami swoimi odczuciami na jej temat. Mnie osobiście (jak narazie) najbardziej spodobała się zapowiedź Darka Maciborka w Popliście o tym, że nad polskim niebem zaczynają krążyć gitary, bo zbliża się premiera nowej płyty Bon Jovi pod tytułem "The Circle". Zauważyłam że Wy też często cytujecie podobne wypowiedzi i pomyślałam, że fajnie byłoby te wszystkie "złote myśli" polskich radiowców zebrać w jednym temacie. Tak więc jeśli uda Wam się zasłyszeć coś fajnego/śmiesznego/ciekawego podzielcie się z innymi w tym temacie.

eee nie chcę być złośliwy, ale czy aby nazwa tematu jest właściwa? :P recenzja to raczej coś innego aniżeli krótka wypowiedź i to na antenie radia, które będzie pewnie promowało płytę i chce na tym zarobić :PPP


co do recenzji, to oto recenzja napisana przez Anthonego Kuzminskiego:

http://www.antimusic.com/reviews/09/Bon ... iew).shtml
Awatar użytkownika
JoFree
It's My Life
It's My Life
Posty: 156
Rejestracja: 19 sierpnia 2008, o 09:21
Lokalizacja: Katowice

Post autor: JoFree »

bartekbb23 pisze:eee nie chcę być złośliwy, ale czy aby nazwa tematu jest właściwa?
No trochę złośliwy jednak jesteś bo mam wrażenie, że dobrze wiesz o co mi chodziło ale próbujesz się przyczepić :P

Nie wnikam w to ile radio zarabia wychwalając jakąś piosenkę, ale chodziło mi o ciekawe wypowiedzi, z którymi można się czasem spotkać (nie ma znaczenia na ile są one szczere)

Moja propozycja jest taka, żebyśmy nazwę tematu pozostawili bez zmian, ale poszerzyli nieco mój zamysł tak jak Ty to właśnie zrobiłeś umieszczając odpowiedni link.

Tak więc zamieszczajmy tutaj wszelkie komentarze, recenzje i inne cytaty dotyczące WWBTF, z którymi uda nam się zetknąć (i oczywiście będą warte tego żeby się nimi podzielić ;] )


-----------------------
NAZWA TEMATU ZOSTA?A ZMIENIONA, W TYM TEMACIE WSTAWIAJMY JEDYNIE ZAPOWIEDZI RADIOWE UTWORÓW BON JOVI, CHOć WG MNIE DO TEGO I TAK WYSTARCZY? TEMAT BJ W RADIO, ALE OK NIECH JU? BęDZIE :)
Ostatnio zmieniony 10 września 2009, o 15:01 przez JoFree, łącznie zmieniany 1 raz.
When you wanna give up, and your hearts about to break
Remember that you're perfect, God makes no mistakes
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Pozwoliłam sobie zmienić jedno słowo w nazwie tematu. Teraz nikt się nie przyczepi :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
JoFree
It's My Life
It's My Life
Posty: 156
Rejestracja: 19 sierpnia 2008, o 09:21
Lokalizacja: Katowice

Post autor: JoFree »

Dzięki Agatko za wsparcie :)
When you wanna give up, and your hearts about to break
Remember that you're perfect, God makes no mistakes
Dorota
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 224
Rejestracja: 10 września 2009, o 08:40
Lokalizacja: Lublin/Kraków

Post autor: Dorota »

Pewnie słyszeliście, ale wczoraj w NRD była mniej więcej taka zapowiedź: „Jonowi Bon Joviemu wychodzą włosy, ale wychodzą mu też niektóre piosenki. Miejsce 7: We weren’t born to follow.”
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Na RMF chyba we wtorek około 23.30 poszło coś w tym stylu: Bon Jovi na szczęście odeszli od grania country i powrócili do tego, co każdy fan tej grupy lubi najbardziej - do rock'n'rolla :).
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
JoFree
It's My Life
It's My Life
Posty: 156
Rejestracja: 19 sierpnia 2008, o 09:21
Lokalizacja: Katowice

Post autor: JoFree »

"A teraz przygotujcie się na powrót do Rock'n'Rolla - tak zapowiadają swój nowy krążek "The Circle", który ukaże się 10 listopada. Zupełnie inny to będzie krążek. Powracają do starego dobrego brzmienia spod dobrego znaku Bon Jovi. A dlaczego? Może dlatego, że ostatni krążek nagrany w Nashwille trącił nieco stylistyką country"

Fragment wczorajszego notowania Poplisty.

P.S. Piosenka w dalszym ciągu jest tylko propozycją do listy :(
When you wanna give up, and your hearts about to break
Remember that you're perfect, God makes no mistakes
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

Spokojnie, jak mawiał pewien Holender - "step by step". Jeszcze pewnie jakiś czas będzie w propozycjach.
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
Dorota
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 224
Rejestracja: 10 września 2009, o 08:40
Lokalizacja: Lublin/Kraków

Post autor: Dorota »

Tylko żeby nie skończyło się jak z tym Holendrem w ostatnią środę... ;)
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

dziś była fajna i dość długa zapowiedź i dlatego wam jej nie napiszę, bo połowy nie pamiętam :P Ale ogólnie muszę napisać że bardzo fajnie jest zapowiadana piosenka, każdego dnia coś innego i równie fajnego :P
Dorota
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 224
Rejestracja: 10 września 2009, o 08:40
Lokalizacja: Lublin/Kraków

Post autor: Dorota »

Jakoś tak to szło wczoraj po WWBTF w NRD:

Pegaz: Jon Bon Jovi! Jon Bon Jovi i Richie Sambora i We Weren’t Born To Follow.
Ania: Tam jest ich jeszcze kilku.
Pegaz: No tak, ale reszty nie znam…
Ania: Nie mów tego głośno, trzeba się będzie nauczyć na jutro. :))

Potem zastanawiali się jak będzie Bon Jovi po czesku, stwierdzili, ze sprawdzą, ale jak będzie głupio brzmiało to nie będą mówili na antenie. A jeszcze kiedyś Ania powiedziała coś takiego: „Fani czekają już na nową płytę, a kto jak kto, ale Bon Jovi nie zawodzą swoich fanów”
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Dorota pisze:Pegaz: Jon Bon Jovi! Jon Bon Jovi i Richie Sambora i We Weren’t Born To Follow.
Ania: Tam jest ich jeszcze kilku.
Pegaz: No tak, ale reszty nie znam…
Ania: Nie mów tego głośno, trzeba się będzie nauczyć na jutro. :))

Potem zastanawiali się jak będzie Bon Jovi po czesku, stwierdzili, ze sprawdzą, ale jak będzie głupio brzmiało to nie będą mówili na antenie. A jeszcze kiedyś Ania powiedziała coś takiego: „Fani czekają już na nową płytę, a kto jak kto, ale Bon Jovi nie zawodzą swoich fanów”
chyba czytają forum i piz$ę z nas cisną. :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Piosenki”