This Is Our House

Dyskusje na temat poszczególnych piosenek.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

Kawałek może rzeczywiście nie jest powalający (mi tam się podoba), ale wyśmienicie sprawdza się na stadionach w USA. Jak wszyscy wiedzą mam bzika na punkcie NFL i muszę napisać, że oglądając tydzień temu w czwartek spotkanie inaugurujące nowy sezon, miałem ogromną przyjemność oglądania powtórek tzw "podań na touchdown" przy akompaniamencie This Is Our House. Stacja NBC świetnie zmiksowała najciekawsze akcje spotkania z podkładem muzycznym Bon Jovi.

Zobaczcie poniższy link. Zrozumiecie o co mi chodzi:

to akurat zlepek akcji z 2010 r. New England Patriots - drużyny bliskiej sercu Jona. Pewnie dlatego na ich stadionie (Gillette Stadium w Foxborough) po każdym touchdown dla gospodarzy kibice bawią się do tego właśnie utworu.

http://www.youtube.com/watch?v=Rr9wJyHrZ00
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Nie...
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
KondZik

Post autor: KondZik »

Tak...
piopio
It's My Life
It's My Life
Posty: 147
Rejestracja: 18 maja 2011, o 20:46
Lokalizacja: Sopot

Post autor: piopio »

Dla mnie kawałek jest taki sobie, ani nic rewelacyjnego ani porażka, jednak bardziej na plus niż na minus. Co prawda, Jon trochę zawodzi ale przynajmniej śpiewa swobodnie nie siląc się zbytnio.
Nie podoba mi się montaż tego teledysku, bo zespół wykonał piosenkę 2 razy pod rząd na koncercie, teraz mamy tego efekt w postaci tego teledysku. Lepiej by było, gdyby wybrali jedno video z tych dwóch wykonań, bo oglądając można dostać oczopląsu. Przyjrzyjcie się a zobaczycie o co mi chodzi. :P

Dla tych co nie wiedzą, to wykonali to 28 lipca 2010 roku, więc żadna nowość.
Poniżej zamieszczam linka do filmiku ukazującego całe 2 wykonania
http://www.youtube.com/watch?v=9DxEPUnh9Bs
Awatar użytkownika
wiki525
It's My Life
It's My Life
Posty: 166
Rejestracja: 23 grudnia 2012, o 10:30
Lokalizacja: Za daleko Gdańska:)

Post autor: wiki525 »

Fajna rockowa piosenka jak dla mnie :PPP Ale no fakt mieli lepsze. I nie ma jej co porównywać do Hey God. HG-my favourite song EVER!!!!!
So I save a prayer
When I need it the most
To the Father,Son
And the Holy Ghost
And sign it from a sinner
With no name
ODPOWIEDZ

Wróć do „Piosenki”