We Weren't Born To Follow

Dyskusje na temat poszczególnych piosenek.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gnjovi
I Believe
I Believe
Posty: 82
Rejestracja: 22 września 2005, o 09:17
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Skawina

Post autor: gnjovi »

Jestem pozytywnie zaskoczony.Szykuje się hicior od czasów It's my life.Utwór ok nawet więcej momentami słychać echa lat 80, fajne klawisze, dobry wokal Jona tylko mi brakuje mocniejszego sola Richiego.Zobaczymy jaka będzie cała płyta mam nadzieję że zapowiedzi Obiego że będzie gitarowa i perkusyjna nie okażą się płonne i wyjdzie jedynie "mocniejsza" wersja Lost Highway.Ogólnie biorąc singiel very bardzo ok, napawa optymizmem ale znając Jona można się wszystkiego spodziewać.Cóż nie ma już Bruca Fairburne'a i nie powstanie nowe New Jersey ale zawsze pozostawał Bob Rock odpowiedzialny za Keep the faith hehe.Ale poczekajmy do 10.11 i zobaczymy więc
Keep the Faith
SOMEDAY I'LL BE SATURDAY NIGHT
Awatar użytkownika
witw
It's My Life
It's My Life
Posty: 233
Rejestracja: 23 września 2008, o 09:19
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: witw »

Osobiscie...jestem bardzo zawiedziona.... Płakac mi sie chce jak słysze te piosenke,dlatego ze moim zdaniem nie wymyslili nic nadzwyczajnego ani nic nowego....piosenka brzmi identycznie jak piosenki z płyty hand....spodziewałam sie czegos bardziej odmiennego...ale mam nadzieje ze cała płyta nie bedzie tak brzmiała bo ja nie chce drugiej Have a nice day... Ogolnie piosenka i wokal mi sie podoba ale przeszkadza mi w niej własnie to ze jest tylko łupłupłup i nie ma oddzielonego wokalu od gitar...jest jedno wielkie zmieszanie...tak samo jak w hand :(
'' Lay Your Hands On Me'' ;***
Layne_Staley

Post autor: Layne_Staley »

Po pierwszych 30 sekundach byłem na maksa zawiedziony, ale w miarę jak się piosenka rozkręcała to coraz bardziej zaczynała mi się podobać. Moim zdaniem nie będzie to mega hit na miarę IML, chociaż zapewne w krajach gdzie BJ mają większą grupę fanów niż u nas piosenka będzie wysoko na listach. Dla mnie ta piosenka pomimo, że jak wspomniałem nie jest może mega przebojowa to najlepszy wydany singiel od czasu IML i chyba pierwszy raz od tego czasu nie jest mi ani trochę wstyd za panów z BJ, mam tylko nadzieję, że nie zniszczą wszystkiego kolejnym cukierkowym teledyskiem... Podsumowując - w końcu mamy singla pod postacią klasycznej rockowej piosenki bez akcentów country czy tandetnego popu :D
Awatar użytkownika
milagros^
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 538
Rejestracja: 26 lutego 2009, o 22:36
Lokalizacja: mazowieckie..

Post autor: milagros^ »

No wiec.. Rzeczywiscie Hand'em (ktorej nie lubie!) zalatuje troche.. Poza tym slysze: "we weren't born to follow" i mam wrazenie , ze za chwile bedzie :"and baby i was made to be your man" ;) Na razie nie powiem czy piosenka mi sie podoba, trzeba ja przesluchac pare razey, ale skoro nie zerwala mnie z krzesla za pierwszym razem to watpie zeby to zrobila pozniej..;]
ROCK NOW, ROCK THE NIGHT!!! <3
mrok
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 589
Rejestracja: 31 marca 2007, o 18:49
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: mrok »

Pierwsza reakcja , po przesłuchaniu wersji , którą zamieścił Adrian była taka bez wyrazów . Może z racji , że mam laptopa i puścilam na słabych głośniczkach , ale przed chwilą odpaliłam z bonjovi.com i piosenka jak dla mnie MEGA ZAJEBISTA !! Wpada w ucho , pewnie dla potrzeb radia solówka jest skrócona więc zapewne jak puszczę wersje z solówką na prawdziwych głośnikach z basem :P będe jeszcze bardziej oczarowana !!

To jest Bon Jovi , a nie jakieś country :P
...To co najpiękniejsze jest dla oczu niewidoczne ...
Awatar użytkownika
milagros^
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 538
Rejestracja: 26 lutego 2009, o 22:36
Lokalizacja: mazowieckie..

Post autor: milagros^ »

a tak w ogole to w koncu plyta sie nazywa "Koleczko", wiec moze z tym Hand'em to taka zmyla, a tak naprawde bedzie cos w klimacie NJ.. marzenia xD
ROCK NOW, ROCK THE NIGHT!!! <3
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

k***a no i znowu wyjde na malkontenta. :whoeva:

niestety, dla mnie to jeden z najgorszych singli w historii zespołu. nie mam nic przeciwko temu, gdyby miałaby byś zapychaczem jakimś, ale to jest singiel? szczerze obawiam się o zawartość reszty krążka. refren na plus, ale hand-em to zalatuje na kilometr. wielbicielem tego albumu nie jestem wiec tak sobie to widze. no szkoda, musze pogodzic sie z faktem, że moje bon jovi już nie wróci. piosenke oceniam na 7/10.
Ostatnio zmieniony 18 sierpnia 2009, o 10:39 przez Tatar, łącznie zmieniany 1 raz.
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
KondZik

Post autor: KondZik »

Jak dla mnie jest ok. Może 7,5 lub 8 / 10. ;) Mam nadzieje że jeszcze bedziemy mile zaskoczeni. :PPP Tatar no zgadzam się z Toba mi HAND też średnio leży, ale nie ma co życ przeszłością. Już nie bedą tworzyli jak kiedyś mimo iż wiekszość z nas by tego chciała.
Czekam na więcej :D
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

ja nie chce drugiego TD, KTF. Zadowoliłbym się płytą na miare takich kawałków jak we got it goin on, dirty little secret, hook me up. a tego najzwyczajniej brakuje. aha no i trzeba dodać, że mamy do czynienia z kolejnym prawie plagiatem jak to miało miejce z LOAP i IML, tak refren WWBTF to właściwie kopia BTBMB, aż sie narzuca to podobieństwo. ;)
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Tatar pisze:tak refren WWBTF to właściwie kopia BTBMB, aż sie narzuca to podobieństwo. ;)
nie wiem o czym prawicie, ja nie słyszę/ nie widzę podobieństwa.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

aha no i trzeba dodać, że mamy do czynienia z kolejnym prawie plagiatem jak to miało miejce z LOAP i IML,
Z tym, zę tam nie ma żadnego podobienstwa poza tym, ze piosenka jest nagrana w tym samym schemacie.
tak refren WWBTF to właściwie kopia BTBMB, aż sie narzuca to podobieństwo. ;)
A że BTBMB było kopią The River Springsteena to mamy kopie piosenki Springsteena....
Może wchodzi w refren tak samo jak w BTBMB, ale reszta jest zupełnie inna. Więc raczej można mówić o nawiązaniu, ale nie o kopii.

Kopie to masz w "Don't Leave Me" Pink i Story Of My Life BJ... jeśli się juz tak czepiamy ;P
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

Ja tylko czekam dnia, gdy Adrian sam sobie zacznie odpowiadać na posty,gdyż nie pozwala innym ludziom napisać co myślą jedynie jego racja jest święta :)

Sorry Adrian za złośliwości, ale aż mi się nie chce tutaj zaglądać przez odpowiedzi Twoje na każdy post nie Twojego autorstwa wiec czekam aż już sam sobie zaczniesz odpowiadać i wtedy wiem ze temat już upadł :)
pabloiscool
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 42
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:06
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: pabloiscool »

takich emocji przy sluchaniu nowego utworu BJ nie mialem juz dawno, jak dla mnie rewelacja :D rzeczywiscie to yeah yeah przeszkadza, mogloby sie bez tego obyc, ale poza tym az brak mi slow :) mi HANDa jednak nieprzypomina, zreszta i tak bardzo lubie ta plyte, ale to jest jak dla mnie cos nowego, swietny singiel :P
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Przesłuchałem kilka razy i jakoś z nóg ten numer mnie nie zwalił. Szczerze, jestem trochę zawiedziony, kolejny raz szumne zapowiedzi pozostały tylko zapowiedziami i tyle. Na plus - dość fajny refren wpadający w ucho, poza tym banalne zwrotki, nachalne zaśpiewy, jednak najgorsze są te wszystkie powtórki w tekście - mocno mnie irytują.
Jak na kawałek promujący album mający być jego wizytówką i zachętą do zakupu - niespodziewanie słabo.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
KondZik

Post autor: KondZik »

No widze ze glosy sa podzielone. I dobrze zawsze latwiej wyrobic obiektywna ocene. Ja mysle ze jest niezle, bałem sie szczerze mowiac ze bedzie gniot jak nic. Moze to przez to country mialem takie obawy :PPP
Ja poczekam na cala plytke i ocenie jako calosc, bo fakt faktem singiel jako zacheta do albumu b. średnio. Obawiam sie ze w radiu znikinie bardzo szybko. Ale jak dla mnie plus ze nie ma jakiegos "pop czegoś" na singiel. Kawałek lekki ale nie pop na miare pioseneczek z radia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Piosenki”