KONCERT: 25 Maj 2008 - Lipsk - KTO CHęTNY !!!

Wszystkie tematy odnośnie koncertów promocyjnych Lost Highway

Moderator: Mod's Team

kasiatko15
I Believe
I Believe
Posty: 70
Rejestracja: 16 września 2005, o 20:57
Lokalizacja: Wrocław/Kalisz

Post autor: kasiatko15 »

Ja rzecz jasna też się pisze w 100% na wyjazd z Wrocławia;)
Polla
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 6
Rejestracja: 26 stycznia 2008, o 13:18
Lokalizacja: 3city

LIPSK

Post autor: Polla »

Czesc!

dla zainteresowanych - bilety na koncert w Lipsku jeszcze są -
kupilismy z mężem dwa bilety dosłownie przedwczoraj, przez oficjalną stronę Bon Jovi i nie bylo najmniejszego problemu (no moze poza tym ze nas przekierowalo na strone w jezyku niemieckim i... bylo wesolo bo najpierw trzeba bylo przejsc oficjalna rezerwacje na stronie :hahaha: ) Oczywiscie miejsca w wiekszosci wyprzedane, ale jeszcze nie jest tak źle. My wybralismy miejsca na trybunach, naprzeciw sceny. Stadion jest wielki, to pewnie dosc daleko ale pocieszam sie ze na pewno beda bilbordy. Ehhhh juz sie nie moge doczekac....

Co do wspolnego wyjazdu - czy jest ktos z 3-miasta? a jesli nie, to czy umawiacie sie jakos w lispku tuz przed samym koncertem, np w okolicy stadionu?

a tak na przyszlosc - pytanie do stalych koncertowiczow - jakie miejsca na stadionach w trakcie koncertow sa najlepsze??

Pozdrowionka :)
angel8886
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 12
Rejestracja: 22 grudnia 2007, o 15:44
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: angel8886 »

...to ja tez się zgłaszam na wspólny wyjazd z Wrocławia... :)
ibonka
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 31
Rejestracja: 2 sierpnia 2007, o 13:57
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: ibonka »

Cześc wszystkim :)) Sorki ,że tak długo nie odpisywałam w sprawie transportu.Mam najświezsze wiadomości:busik 8-9 osobowy 1.10zł/km 16 osobowy 1.60zł/km.Według naszego kierowcy to będzie ok 400 km w jedną stronę.Oczywiście jeszcze nie wiemy ile osób na sto procent będzie jechac,dlatego prosze o kontakt abym mogła zrobić listę osób chetnych na wyjazd.Moje gg 6705128.
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

25.05.2008 Leipzig
19.06.2013 Gdańsk
rafal_ka
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 216
Rejestracja: 9 listopada 2007, o 19:49
Lokalizacja: Zgierz/Łódź

Post autor: rafal_ka »

przy opcji z 16 osobowym busikiem wychodzi ok 80-90 zl za osobe w 2 strony! bookujmy go :) niech sie lsita tworzy j.w. w temacie osobnym niech ktoś spisuje chetnych i klepnijmy to bo warto :) bez kitu tanio i klimatycznie hehe
Awatar użytkownika
marslon
I Believe
I Believe
Posty: 66
Rejestracja: 8 stycznia 2008, o 11:14
Ulubiona płyta: Keep The Faith
Lokalizacja: Kielce - miasto w Koronie

Post autor: marslon »

Ja sprawdzałem taki pociąg relacji Warszawa-Lipsk z przesiadką w Berlinie. Pociąg z Warszawy do Lipska kosztuje ok. 357 zł. Cena uzależniona jest od kursu euro. Wyjazd 25.05.08 o godz 0.50. W berlinie jest na 9.03. Poźniej do Lipska odjeżdza o 9.53 i na miejscu jest o 11.05. Ale strasznie drogi ten pociąg i trzeba pomyśleć o innym środku transportu.
Awatar użytkownika
KM
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 680
Rejestracja: 11 marca 2006, o 22:48
Lokalizacja: Toruń

Post autor: KM »

A o której trzeba by było być we Wrocławiu, żeby się z Wami zabrać?
20.05.2008 - Leipzig
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa!!!
ibonka
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 31
Rejestracja: 2 sierpnia 2007, o 13:57
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: ibonka »

To jeszcze jest do uzgodnienia ze wszystkimi dojeżdzającymi spoza Wrocławia.Spoko jakos sie dogadamy. ;]
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

To jeszcze jest do uzgodnienia ze wszystkimi dojeżdzającymi spoza Wrocławia.Spoko jakos sie dogadamy.
A włąśnie....

O właśnie! Poleciłbym ustalić tą godzine wyjazdu wcześniej. Dlaczego ?
- Na pewno nie każdemu bedzie pasowała dana godzina ale chcac się dostosować musiałby sobie wczesniej dojazd zorganizować
- osobiscie uważam, ze godzina 13ta-14 ta to najpóxniejsza godzina o jakiej chciałbym się zjawić na miejscu. Jako posiadacz biletu Backstage nie chce aby bilety za które dałem kase nie dawały mi nic dlatego to jest dla mnie ważna sprawa.

No to jest jedna kwestia. Druga natomiast:
Tyczy się autokaru z Katowic. Widze, zę osoby które były chetne na taki wyjazd zapisują sie do Ibonki dlatego chciałem się dowiedzieć czy są osoby chętne na ten autokar (który jest na razie niepewny) z Katowic czy zapisują się do Ibonki ?
To jest ważna dla mnie sprawa bo nie chce wystawić tych osób które się do mnie zgłaszały, ale musze wiedzieć czy jest sens organizwać taki przejazd jeśli możemy zabrać się z Wrocławia. Pisać na PW. Jeśli takowych wiadomości nie bedzie to nie zabieram sie za załątwianie tego autokaru i pozostaje autokar/y od Ibonki + ewentualnie pociąg.
alkrys
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 24
Rejestracja: 29 kwietnia 2008, o 07:41
Lokalizacja: Wrocek

Post autor: alkrys »

Witam! Front of stage- czy to znaczy że pod samą scenę w Lipsku wejde?
Stehplatz innernaum - te są na płyte?
Prosze o odpowiedz bo 2 lata temu byłem w Stuttgarcie i miałem na płytę a wszedłem (sam nie wiem jak ) przed tą scenę w kształcie półokregu , był to mały ok.5 metrowy pas oddzielajacy pomost wychodzący ze sceny z dwóch stron a właściwa płytę główna .
Czy teraz scena wygląda tak samo >

[ Dodano: 2008-04-29, 10:02 ]
Aha jeszcze jedno , czemu te bilety Front of stage są tńsze od tych na płytę? Może nie pewności że sie tam wejdzie??
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Wklejam kopię swojego posta, bo nie chce mi się ciągle mówić o tym samym:

Wykorzystałam swój talent i za jego pomocą postaram się wytłumaczyć kwestie sektora i biletów Golden CircleFront of Stage. Mogę mówić tylko na przykładzie Anglii.

Backstage ma zawsze pierwszeństwo wejścia na stadion do sektora przed sceną. Nie ma opcji, że wchodzisz na stadion zanim oni się tam rozłożą. Następnie w miarę wolnego miejsca, które pozostało wpuszcza się ludzi, którzy mają wykupiony bilet golden circle czy tzw. front of stage kupiony np. przez eventim badz na innej stronie ( jak widać na załączonym obrazku). Jeśli funclub jest dość liczny i zajmuje cały sektor, to robi się kolejny sektor i tam trafiają wszyscy Ci, którzy mają tzw. bilet "przed sceną" a nie zmieścili się do tego wewnętrznego sektora.

To wszystko zależy jednak od kraju/miasta w którym odbywa się koncert. Inaczej będzie to wyglądało w Londynie a inaczej w jakimś małym niemieckim miasteczku.
Jak wyżej- wejście przed samą scenę na koncertach angielskich jest wręcz niemożliwe, bo tam funclub to BARDZO LICZNA GRUPA. Podobnie jest w Monachium, bo to zazwyczaj jedyny kraj w Niemczech, gdzie bilety rozchodzą się w kilka minut. Z tego co widziałam, to niemieckie koncerty nawet samym klimatem odbiegająod reszty hehe jest tak... swojsko ;))

Reasumując: to, jak blisko przed sceną wyladujesz z takim biletem zalezy od tego jak dużo członków funclubu zjawi się w Lipsku.

Zresztą niech Adrian wypowie się w tym temacie a ja z chęcią poczytam jak wygląda sprawa biletów FoS w Niemczech.

Aha a to jak wygląda scena i cała reszta dowiemy się 22 maja.


Obrazek
alkrys
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 24
Rejestracja: 29 kwietnia 2008, o 07:41
Lokalizacja: Wrocek

Post autor: alkrys »

dzięki , ja przeczytałem całe 17 !! stron , twoją wypowiedz też widziałem , jednak dalej nie wiem czy mając FRONT OF... dostanę sie w ten sektor(nie musi to być metr od sceny) czy wyląduję na płycie . Tak jak pisałem w Stuttgarcie był półikrąg z ludzmi z fanklubu( w sumie tez mogłem sie tam wcisnąć ) ale wszedłem między ten półokrąg , odznaczony wąską ściezką z dwóch rogów sceny , a płytę .
A propo koncertów za zachodnią granicą - było OK! , wręcz kulturka, choc piwko dostępne wokoło. Dla porównania na Gunsach w Warszawie nawet cole sprzedawali odkręcana .....a każdego z aparatem wynosili za stadion.
O piwie to już można było zapomniec....

[ Dodano: 2008-04-29, 15:36 ]
Aha , nie wiecie kto będzie supportem ... dwa lata tamu pociskali z Nicle Back
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Nikt nie odpowie Ci na to pytanie teraz. Sama nie wiem gdzie wyląduję mając bilet Backstage. Mogę być blisko sceny, ale wcale nie jest powiedziane, że tak będzie. Nigdy nie wiesz. W Anglii dostałam się do sektora Backstage ( z biletem typu Front of Stage), bo od rana sterczałam w kolejce. Następnego dnia przyszło znacznie więcej ludzi i nie było już miejsca w sektorze funclubu, więc wszyscy trafiliśmy do tego drugiego. Czy już rozumiesz? :)

Nie wiem czy teraz będzie tzw.catwalk czy nie, ale jeśli masz bilet FOS to na pewno nie będziesz w tym samym sektorze co posiadacze zwykłych biletów na płytę. Tyle mogę pomóc.
alkrys
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 24
Rejestracja: 29 kwietnia 2008, o 07:41
Lokalizacja: Wrocek

Post autor: alkrys »

Mam pytanie czy są chętni na bilety do Leipzig Front of stage?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lost Highway 2007 / 2008”