KONCERT: 25 Maj 2008 - Lipsk - KTO CHęTNY !!!

Wszystkie tematy odnośnie koncertów promocyjnych Lost Highway

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

KONCERT: 25 Maj 2008 - Lipsk - KTO CHęTNY !!!

Post autor: Adrian »

25 Maj 2008 (niedziela) - Lipsk (Leipzig)

Sprawa prosta. Kto jest chętny na wyżej wymieniony koncert ?? Chętni niech się tutaj zapisują ewentualnie mogą mnie powiadomić na numer gg: 9709675

Po co się zapisywać tutaj itp
1.Po co jechać do różnych miast osobno jak można spotkać sie w Lipsku sporą grupą reprezentujących fanów Bon Jovi z Polski.

2.Może udałoby się zorganizować jakiś wyjazd np autokarem z Katowic to moglibyśmy (fani z okolic) jechać tym samym autokarem. (To samo tyczy się innych okolic).

Ricki pisał że koszta to około 240 zł (autokarem) za podróż w obie strony.
Do Lipska jeżdżą też pociągi i łatają samoloty (znalazłem ofertę za 700 zł w 2 strony).

Oczywiście jeśli będzie możliwość załatwienia jakiegoś minibusu itp to koszty by spadły, ale trzeba się szykować na możliwość taką iż nie załatwi się transportu.

3.Stojąc grupa w kolejce można się wymieniać i pochodzić po mieście/ pójść coś zjeść itp.

4.Fajnie wyglądałoby to jakby na jednym koncercie w Niemczech spora grupa fanów machała przed Jonem biało-czerwonymi flagami.

5.Lipsk to bliziutko granicy z Polską więc nawet pojechać tam samochodem to niewielki koszt.

Kto byłby chętny na taki koncert niech się wpisuje to będziemy ustalać co z biletami (jak sie pojawią w sprzedaży) i jak się spotkamy na miejscu czy na wspólnym wyjeździe .

ps
Oczywiście taki wpis tutaj jest nie zobowiązujący itp. No ale jeśli mamy jechać na koncert to proponuje razem :)

Osobiście najbliżej mam z Katowic jakieś połączenie autokarem czy pociągiem więc chętnie uzgodniłbym z osobami z tego rejonu (albo z osobami które będą jechac przez Katowice do Lipska) wspólny wyjazd.
Ostatnio zmieniony 13 listopada 2007, o 22:39 przez Adrian, łącznie zmieniany 2 razy.
studentmibm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 582
Rejestracja: 14 maja 2006, o 16:38
Lokalizacja: Bytom

Post autor: studentmibm »

Jak pisalem wczesniej jestem jak najbardziej chetny. Jedyne co moze mnie i innych studentów martwic to data, czyli poczatek sesji... Ale poki co ja sie pisze na to. Raz juz bylem 28 maja, wiec mysle ze tym razem tez sie da jakos kolosy ominac.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

ak pisalem wczesniej jestem jak najbardziej chetny. Jedyne co moze mnie i innych studentów martwic to data, czyli poczatek sesji... Ale poki co ja sie pisze na to. Raz juz bylem 28 maja, wiec mysle ze tym razem tez sie da jakos kolosy ominac.ak pisalem wczesniej jestem jak najbardziej chetny. Jedyne co moze mnie i innych studentów martwic to data, czyli poczatek sesji... Ale poki co ja sie pisze na to. Raz juz bylem 28 maja, wiec mysle ze tym razem tez sie da jakos kolosy ominac.
W takim twerminie to tyko poniedziałek odpada bo wtedy dopiero powrócimy (koncert - niedziela). Myśle więc, ze ten jeden dzień da sie odrobić.
[/quote]
Awatar użytkownika
Kasiunia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 585
Rejestracja: 28 września 2005, o 09:01
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Kasiunia »

Ja jestem za. Kolosy nie zające... są ich po 3 terminy...
Fajnie byłoby spora grupą. Już raz byłam sama w Monachium... i wole jechać z kimś niż sama.
Co do transportu to wszystko mi jedno czym. Ostatnio jechałam autobusem i było znośnie. Z grupa ludzi mogę też pociągiem. Za samolotami od ostatniego lotu nie przepadam, szczególnie, ze często są strasznie opóźnione i paradoksalnie traci sie tyle czasu co jazdą pociągiem (no może nie w Polsce :P) bądź autobusem.

Jeszcze chciałabym sie dowiedzieć jak wygląda sprawa tego całego Golden Circle?? Czy w Lipsku będzie?? A jeśli chodzi o fanklub to trzeba sie zapisać w tym roku, czy w nowym, żeby można było wejść do sektora fanowskiego??
Awatar użytkownika
pathfinder
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 144
Rejestracja: 16 września 2005, o 19:36
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Kraków

Post autor: pathfinder »

Ja się piszę, razem z moją żoną. Tylko pytanie: w jaki sposób się kupuje bilety na koncert zagranicą (przelew, karta kredytowa?)?
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Jeszcze chciałabym sie dowiedzieć jak wygląda sprawa tego całego Golden Circle?? Czy w Lipsku będzie?? A jeśli chodzi o fanklub to trzeba sie zapisać w tym roku, czy w nowym, żeby można było wejść do sektora fanowskiego??
Najprawdopodobniej będzie i w Niemczech GC (z tego co wiem).
Możesz się teraz zapisać i masz rok członkostwa od daty wykupu (czyli ja będę miał do listopada 2008).

[ Dodano: 2007-11-07, 17:35 ]
Ja się piszę, razem z moją żoną. Tylko pytanie: w jaki sposób się kupuje bilety na koncert zagranicą (przelew, karta kredytowa?)?
Możesz przelewem jeśli kupujesz w normalnych polskich firmach np shortcut.

Karta płacisz jeśli kupujesz przez te wszystkie Amerykańskie/Angielskie firmy i z tego najprawdopodobniej będzie możliwość kupienia no chyba że poprzez Backstage bilety na GCircle.

ps
Osoby nie mające 18 lat skończonych w dniu wyjazdu muszą mieć jakąś osobe która weźmie za nią odpowiedzialność !
Awatar użytkownika
pathfinder
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 144
Rejestracja: 16 września 2005, o 19:36
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Kraków

Post autor: pathfinder »

Dzięki za info. Powtórzę się: 2 zdesperowane osoby są bardziej niż chętne na wyjazd. W naszym przypadku to kwestia zarezerwowania odpowiednio wcześniej wolnego w pracy.
yanni
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 408
Rejestracja: 3 czerwca 2007, o 13:35
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: yanni »

Jestem za
Ja (razem z zoną) piszemy sie na wyjazd.
Już prawie sie obraziłem na BJ bo zapowiad się że nie będzie koncertu w Polsce ( po raz kolejny).
Chyba sprzedam moją kolekcje ;[ :D
http://kolekcjamuzyczna.blogspot.com/

22-06-2014 - Berlin, D - RS
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, D - RS
10-06-2011 - Dresden, D - BJ
04-06-2008 - Vienna, A - BJ
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Dzięki za info. Powtórzę się: 2 zdesperowane osoby są bardziej niż chętne na wyjazd. W naszym przypadku to kwestia zarezerwowania odpowiednio wcześniej wolnego w pracy.
Super
Jestem za
Ja (razem z zoną) piszemy sie na wyjazd.
Już prawie sie obraziłem na BJ bo zapowiad się że nie będzie koncertu w Polsce ( po raz kolejny).
Chyba sprzedam moją kolekcje ;[ :D
Też super. A co do koncertu to nie od nich zalezy gdzie zxagrają wiec obraź się na Polaków a raczej ich brak słuchu (bo przyjeżdżają te zespoły które się dobrze w PL sprzedają).
Awatar użytkownika
Piotrek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 672
Rejestracja: 24 września 2005, o 19:24
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Piotrek »

Już prawie sie obraziłem na BJ bo zapowiad się że nie będzie koncertu w Polsce ( po raz kolejny).
Chyba sprzedam moją kolekcje

No ale za to jest koncert niedalekp granicy. MOże w tens sposób sie jakoś zlitowali nad nami.

A co do mnie to zobaczymy czy autokarem czy samochodem i czy w ogole pojade:P ale chyba tak :D )
Hey Bon - where have all your good songs gone? ..
Awatar użytkownika
culles
It's My Life
It's My Life
Posty: 246
Rejestracja: 6 października 2005, o 20:12
Lokalizacja: z nienacka
Kontakt:

Post autor: culles »

Ide na to,

Kwestia tylko studiow i urlopu w pracy, ale jakos damy rade.
Trzeba koniecznie zorganizowac autobus ktory zabierze nas cala ekipa, bo mysle ze spokojnie go zapelnimy, taka zorganizowana bialo-czerwona grupa budzi juz respekt, szczegolnie pod sama scena :D
Co do GC to zastosuje odwieczna metode starych indianskich traperow...
tj. koczowanie od samego rana ;)

peace
Do piachu z tematem: "BON JOVI do piachu??"
"Bon Jovi skonczyli sie na Kill'Em All..." -Haslo roku
.:blog:.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

A i poprzez Backstage bilety na GC (tuż przed sceną) dla Anglii wynoszą 75 funtów czyli około 400 zł.

Jeśłi będzie GC w Niemczech (prawdopodobnie tak) to pozostają bilety poza GC ktoe też nie są złe a tańsze. (tuż za GC płyta to dobre miejsce aby dotknąć przelatującego Jona ->patrz filmik Jovizny) :)
Ceny biletów powinny wąchać się od 250 do 350 zł

ps
Aha i wiadomo. Możemy trzymać się razem grupą w kolejce itp ae jak dojdzie już do szukania miejsca na stadionie to każdy działa na sój rachunek.

[ Dodano: 2007-11-07, 18:36 ]
Co do GC to zastosuje odwieczna metode starych indianskich traperow...
tj. koczowanie od samego rana ;)
Tylko wiesz jak wprowadzą GC (a rok temu w Stuttgarcie nie było tego) to się tam nie dostaniesz choćbyś 2 dni spędził w kolejce.
Awatar użytkownika
Anka29
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 281
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 08:22
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Anka29 »

culles pisze:Co do GC to zastosuje odwieczna metode starych indianskich traperow...
tj. koczowanie od samego rana
Haha...Taka metoda nie powinna zawieśc :) trzeba się tylko zaopatrzyc w jakieś dopalacze ;)
Co do koncertu to jeśli wszystko uda się poukładac w pracy i w domu - jadę! Nie ma co już liczyc na koncert w Polsce, a Lipsk to faktycznie przynajmniej blisko - prawie jak w domu :D Głupio byłoby znowu przegapic.
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Jeśłi będzie GC w Niemczech (prawdopodobnie tak) to pozostają bilety poza GC ktoe też nie są złe a tańsze. (tuż za GC płyta to dobre miejsce aby dotknąć przelatującego Jona ->patrz filmik Jovizny) :)
Muszę Cię rozczarować. Taką szansą miałam tylko dlatego, że byłam w wewnętrznym sektorze golden circle a tłum po przeciwnej stronie "catwalku/wybiegu" to również sektor golden circle a nie general admission.
(Mam nadzieję, że nie będzie GC w Niemczech.)


Btw pociąg jest tańszy od autkaru , bo na wybranej przez siebie trasie można kupić bilet za 19 euro w jedną stronę. Przynajmniej kiedyś tak było :P

To kolejne miasta podane przez ticketmaster:

Lipsk
Hamburg
Frankfurt
Stuttgart
Gelsinkirchen
Lisbon
Barcelona
Monachium
Wenecja
Dublin
Southampton
Amsterdan
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
magda01614
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 573
Rejestracja: 31 sierpnia 2007, o 11:32
Lokalizacja: Kraków

Post autor: magda01614 »

Ja jade do Hamburgu, bo tam mam akurat rodzinke, może jak będe wracać to na Lipsk też się załapie :P Cały czas przybywają nowe miasta, szkoda tylko, że Polski nie widać...
Anka29 pisze:Nie ma co już liczyc na koncert w Polsce
Kiedyś w końcu do Polski przyjadą, ale nie z trasą koncertową.
"...On any other day, I'd be blue eyes cryin,
I could tell the world, 'At least I'm tryin',
The clouds are breakin',
The sun is shinin' new for me and you..."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lost Highway 2007 / 2008”