Twickenham-Londyn 27 czerwca 2008!!!!!!

Wszystkie tematy odnośnie koncertów promocyjnych Lost Highway

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
myssha
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 28 czerwca 2008, o 19:48
Lokalizacja: Wielka Brytania

Twickenham-Londyn 27 czerwca 2008!!!!!!

Post autor: myssha »

HEj kochani!!! Jestem tu nowa ale pragne sie podzielic emocjami jakie zawaldnely mna na wczorajszym koncercie w Londynie!!!!
To bylo niesamowite przezycie , niestety nie udalo mi sie zobaczyc wczesniej chlopakow w moim zyciu na zywo ale po 20 latach towarzyszenia grupie w ich karierze doczekalam sie na TEN DZIEN!!!! wiem ze juz teraz nie opuszcze zadnej trasy koncertowej!!! Lepiej wczesniej niz pozniej !!!!!! BYLO FANTASTYCZNE!!!! Czy ktos jeszcze tam byl wczoraj???

pozdrawiam wszystkich!!!
I'll be there 4U!!!
Justyna_1084
It's My Life
It's My Life
Posty: 127
Rejestracja: 16 czerwca 2008, o 17:02
Lokalizacja: Maków Mazowiecki

Post autor: Justyna_1084 »

Witamy nową forowiczkę wśród swoich. Szczerze zazdroszczę ci. Ja niestety jeszcze chłopaków nie widziałam live :( ale mam nadzieje że to tylko kwestia czasu !! Zachęcam jeżeli jeszcze tego nie zrobiłaś do zapisania się w bazie fanów zespołu :)) :)) :))
wlabecki
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 8
Rejestracja: 29 maja 2008, o 15:09
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: wlabecki »

I ja się zameldowałem w Londynie. Koncert był fantastyczny, było widać po chłopakach, że lepiej się czują na wyspach niż np w Niemczech. Byłem miesiąc temu w Hamburgu - nie powiem koncert był super ale to co zobaczyłem z żoną w Londynie przeszło moje oczekiwania. Jon nawet śmiał się przy jednym z utworów podczas gdy miał śpiewać (nie dał rady taki miał humorek). Przyznaje, że podróż do Londynu była dla nas koszmarem, dystrybucja biletów skandaliczna (amówiłem bilety 3 czerwca i zamiast mi je przysłać do domu za co zapłaciłem były do odbioru w box ofice przed stadionem a w kolejce czekało nieprzerwanie kilka tysięcy osób z podobnym problemem). Komunikacja w Londynie też była pod psem - straciłem fortunę aby dotrzeć na Luton na czas ale co tam KONCERT wynagrodził wszystko i było najważniejsze !!!!!!!!!!!!!! na pierwszy bis ALWAYS, był to w 99% powód dlaczego po Hamburgu wybrałem się na wyspy. W Hamburgu niestety nie było tego utworu a w Londynie usłyszałem i pomimo strasznych perypetii komunikacyjnych, stresów z opóźnieniem samolotu do Berlina warto było!!!!
Pozostaje tylko jedna nadzieja - przyszła trasa w Polsce :jupi:
wlabecki
Dexter
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 15 lipca 2008, o 00:05
Lokalizacja: Gloucester, UK

Post autor: Dexter »

Tez bylem w Londynie 27 czerwca... Brak slow by opisac atmosfere !!! Nigdy czegos takiego w zyciu nie doswiadczylem... Teraz zbieram kase na koncert w stanach !!!
"These are my streets, the only life I've ever known..."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lost Highway 2007 / 2008”