BRUKSELA

Wszystkie tematy odnośnie koncertów promocyjnych Lost Highway

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
SHE
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 2 czerwca 2008, o 16:27
Lokalizacja: Niemcy

BRUKSELA

Post autor: SHE »

Kto byl w Brukseli, niech opisze wrazenia. Ja bylam i bylo swietnie.
Nie mam porownania z innymi koncertami, ale chlopaki dali czadu i zagrali super. Dla mnie bylo wazne, ze najwiecej moich ulubionych songow z Keep the Faith, no i Dry County! Szkoda, ze czas tak szybko minal. Moze tez troche ludzie zbyt grzeczni byli. Ja sie bardzo dobrze bawilam i nastepnego dnia mialam chrype :)
Zaskakujace bylo to, ze nie bylo az tak duzo ludzi. Bilety kupilam ostatecznie we wtorek przed koncertem. Bylam na plycie, dokladnie na przeciwko zespolu i nie musialam sie zbyt podpierac telebimami.
Dzieki wszystkim za informacje!
To bylo naprawde niesamowite i niezapomniane przezycie. Moze mialabym kilka krytycznych drobnych uwag, ale w ostatecznosci liczy sie koncowe wrazenie. ROCK this WORLD!!
SHE
It's my life
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

e tam do dupy koncert, nigdy wiecej stania od 7 rana zeby byc pod sceną, nie chciało sie jonowi to było widac, jak tu nie przyjadą to nie bede jechal dalej bo nie warto jechac na jona i wyzyskiwaczy ;]
Awatar użytkownika
Piotrek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 672
Rejestracja: 24 września 2005, o 19:24
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Piotrek »

e tam do dupy koncert, nigdy więcej stania od 7 rana zeby byc pod sceną, nie chciało sie jonowi to było widac, jak tu nie przyjadą to nie bede jechal dalej bo nie warto jechac na jona i wyzyskiwaczy ;]
byleś?
Dry County wykonali nieźle, ale te miny..... ? Jakaś niedyspozycja?
Płyta nie była zapełniona nawet w połowie. Zdziwiło mnie to. Jest to dość "nieprzyjemny" i nie cieszący oka widok ;] Czyżby to tak zdeprymowało Jona (bo reszta zespołu zdawała sie być ok). Zawsze mówił, ze nie ważne dla jakiej publiki gra, ze ważne jest by na każdym koncerce dać z siebie wszystko?

Nie popadaj w skrajności, bo widać na youtubie urywki z koncertów, które niezbicie potwierdzają, ze są w bdb formie.
Hey Bon - where have all your good songs gone? ..
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

byłem, jakbym nie był to bym sie nie wypowiadał.
Co do pustek, to Jon na początku koncertu powiedział coś w tym stylu ' empties there' nie pamietam dokladnie, ale miał na mysli zapewne nie tylko puste trybuny na przeciwko niego ale zapewne także płytę, z początku dawał z siebie wiele był zdeka happy ale potem mu sie odechciało, publika była drętwa i wogle, jedynie na it's my life ludzie z trybun ruszyli dupe i coś tam sie poruszali a tak siedzieli twardo i nic, na płycie też z tym rewelacji nie było, śpiew publiki beznadziejny.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Oooo to mnie zaskoczyłeś Bartek bo myślałem, że koncert wypadł nieźle. W każdym bądź razie wykonanie Dry County dla mnie było tam kapitalne.
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Adrian pisze:Dry County dla mnie było tam kapitalne.
moze.....choć jon i tak je skrócił z tego co zauważyłem i co przekazywał reszcie zespołu
emilka
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 357
Rejestracja: 26 maja 2008, o 19:22
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Post autor: emilka »

bartekbb23 pisze: moze.....choć jon i tak je skrócił z tego co zauważyłem i co przekazywał reszcie zespołu
Opinie o zachowaniu Jona w trakcie DC są różne. Jak dla mnie - trudno jednoznacznie stwierdzić, o co mu chodziło, no, ale nie byłam tam, a filmiki wszystkiego nie pokazują:)
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

no wiesz jeśli wszyscy patrzyli na jona w skupieniu totalnym to raczej chodziło o skracanie piosenki, może sie myle ale wątpie
emilka
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 357
Rejestracja: 26 maja 2008, o 19:22
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Post autor: emilka »

bartekbb23 pisze:no wiesz jeśli wszyscy patrzyli na jona w skupieniu totalnym to raczej chodziło o skracanie piosenki, może sie myle ale wątpie
aha, to możliwe... większość filmików na youtube skupia się wyłącznie na jonie, który biega po scenie i daje jakieś wskazówki, często brak nawet ujęć Ryśka w trakcie solówki:/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lost Highway 2007 / 2008”