Hamburg 28.05

Wszystkie tematy odnośnie koncertów promocyjnych Lost Highway

Moderator: Mod's Team

rafal_ka
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 216
Rejestracja: 9 listopada 2007, o 19:49
Lokalizacja: Zgierz/Łódź

Post autor: rafal_ka »

ee nie , jakos mnie to nie dowartosciowywuje ze w lipsku bylo TD i LMS na tle tego co bylo gdzie indziej bo przeceisz 2xtakiej samej tracklisty nie bedzie, a niedosyt hmm pewnie zawsze bedzie, ja np zaluje ze mi Richie gitary nie podpisal no ale coz potne sie? nie zamierzam;p ktos kto np był w hamburgu i czekal na TD i sie nie doczekal tez moze czuc niedosyt zalezy od pozycji i czlowieka a tu licytacji nie ma tylko wskazywanie roznic;] i nie okazywanie niedosytu a tego ze mielismy lepiej przez slyszenie w.w. kawalkow hehe zart pzdr!
ekoper
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 272
Rejestracja: 11 marca 2006, o 00:09
Lokalizacja: Stockton-On-Tees/Wawa
Kontakt:

Post autor: ekoper »

bartekbb23 pisze:
rafal_ka pisze:o Last Man Standing nie wspominajac
kurcze rafał, nie chcę być niemiły. ale takie licytowanie się zdeczka, jest jakby wyrazem niedosytu i rozczarowania wg mnie :)
eeetam.
jak dla mnie to by mogli i 3razy pod rząd tego Last Mana śpiewać. Uwielbiam! ;]
A co do mojego osobistego rozczarowania to... było nim These Days. Ano. Bo liczyłam, że jednak to Richie zaśpiewa, tak jeszcze live nie słyszałam.
Ech, może w Anglii...
krys222
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 7
Rejestracja: 20 marca 2006, o 16:00
Lokalizacja: Lubin

Post autor: krys222 »

Super koncert! warto było pojechać! Chłopacy zagrali świetnie. Super forma Sambory! i niezmordowany Tico Tores! Pozdrawiam wszystkich ktorzy byli w Hamburgu.Krys. :))
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

A ja dopiero po kojarzyłam daty jak miałam wyjeżdżać z Hamburga, ale i tak już biletu bym nie dostała, szkoda, poczekam na inny(coś czuje że sie nie doczekam... ;) )
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lost Highway 2007 / 2008”