LIPSK - NASZE WRAZENIA!!!

Wszystkie tematy odnośnie koncertów promocyjnych Lost Highway

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Edyta
It's My Life
It's My Life
Posty: 171
Rejestracja: 10 lipca 2007, o 00:33
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Edyta »

Adrian przecież to nie był nasz ostatni koncert :cfaniak: na następnym na pewno zagrają dłużej :D
piniool
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 49
Rejestracja: 11 listopada 2007, o 19:46
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: piniool »

Bardzo podobało mi się to co napisalałaś TO NIE BY? OSTATNI KONCERT na którym byliśmy. Może zagrają na naszym "śląskim" tak jak Metallica wczoraj. Dla 60.000 fanów.
I nikt nie ocaleje poza nami
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Welcome back :D

Widze same pozytywne opinie o Lipsku i to cieszy, bo dla wiekszosci z was to pierwszy koncert a on zawsze pozostawia niezapomniane wrazenia, ale jesli Lipsk uwazacie za udany koncert to musielibysce widziec co dzialo sie wczoraj w Hamburgu :D :D :D bylam na czterech i wczorajszy byl REWELACYJNY,ale o tym kiedy indziej..

Jak dla mnie to koncert nie nalezal do najlepszych. Przede wszystkkim byl zbyt krotki ( zmeczenie po Monachium i nawet doszly mnie sluchy, ze Jon byl zly, iz nie sprzedaly sie wszystkie bilety) niestety niektorzy przez to musza cierpiec, bo nie ma jak to ustalanie koncertu dzien po dniu. Naglosnienie cos szwankowalo a setlista hmmm jak zobaczylam ja przed koncertem to juz wiedzialam, ze obejdze sie bez rewelacji. These days juz slyszalam w Milton, wiec teraz jakos mi to ucieklo i skupilam sie na ustawianiu ostrosci w aparacie.
Ogolnie, gdyby nie moje Jonowe momenty, o ktorych pewnie nie zapomne do konca zycia jak np. ten, ze Jon poslal mi buziaka ze sceny :D :D :D co niektorzy zapewne widzieli, tak to bylo do mnie!! :D itp to koncert okreslilabym-odrobieniem panszczyzny. Jon widzial nasza flage zawieszona na barierce,na ktorej bylo napisane po prosty Poland Says Hi hihi kiwnal i usmiechnal sie ( i to nie jeden raz) hihi zdjecie z Mattem poszlam zrobic od razu jak tylko sie pojawil, heh strasznie bylam roztrzesiona i smial sie ze mnie, ze tak trzesa mi sie lapki i nie potrafie utrzymac spokojnie aparatu hehe naprawde nie moglam tego opanowac z emocji, stwierdzil, ze jesli na niego tak reaguje to na widok Jona pewnie zemdleje :D ale stalam twardo hehe i naprawde bardo milo bylo zlapac z moim Jonem kilka fajnych chwil.... ktorych nie potrafie opowiedziec, ale na pewno ich nie zapomne :)

Co do balonow i flag to nie wiem jak bylo, bo nie obracalam sie za siebie, ale milo uslyszec, ze sie zaczeriwnilo. A balony lezaly z przodu przed Jonem.
kasiatko15
I Believe
I Believe
Posty: 70
Rejestracja: 16 września 2005, o 20:57
Lokalizacja: Wrocław/Kalisz

Post autor: kasiatko15 »

Jovizna a może zamieścisz jakieś zdjęcia z Mattem ;) jestem bardzo ciekawa :)
rafal_ka
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 216
Rejestracja: 9 listopada 2007, o 19:49
Lokalizacja: Zgierz/Łódź

Post autor: rafal_ka »

to czekamy na dvd Adriano hehe generalnie juz widze ze ochlonelismy (co poniektórzy) i tak reasumujac to same + z taka ekipa jechac na koncert - rewela ;p czekac z nimi tyle h pod stadionem - rewela, ;p moze i 1 ale nie ostatni koncert napewno a zawsze live to live nei ma 2 takich samych wykonan takze nawet jak uslsyze live wanteda 5 raz czy 15 to i tak rozniose barierke ;p podroz -meczaca ale nei nudna! wroclaw baj najt z kibicami śląska - hoho :P czad na kolkach;p nast razem sie trzeba na 2 kocnerty z rzedu ustawic i robic takie akcje flagowe , cieszy mnie ze sie potrafilismy zebrac wieksza grupa na koncert - gdzieby on nie byl! :whoeva: no i spotkac wkoncu polisz fans i sie nakreac wzajemnie - megakozak a to najlepsze:(i bynajmniej nie chodziło tu o "2 MEgaburgery poproszę!!" ;p)

Obrazek
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

[quote]itp to koncert określiłabym-odrobieniem panszczyzny.[quote/]

No można by tak powiedzieć, ale odwalenie w najwyższym stylu. Oglądając filmiki widać, ze Jon cieszy sie tym, zę ludzie spiewają tak głośno itp, ale wydaje mi się, ze ma 2 zasady:
- niepełny stadion nie dostaje długiego koncertu
- miasto mało znane ma raczej przeboje bez rarytasów

Dlatego następnym razem jedziemy do Monachium :)

Zbierać kasę.
Edyta
It's My Life
It's My Life
Posty: 171
Rejestracja: 10 lipca 2007, o 00:33
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Edyta »

To Monachium już mi się marzy od kilku lat. Nie mówiąc już oczywiście o Śląskim, ale mam jakąś taką dziwną i głupią nadzieję, że może się ich w Polsce w końcu doczekamy :)) Jovizna zazdroszczę Ci :D
piniool
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 49
Rejestracja: 11 listopada 2007, o 19:46
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: piniool »

Mój pierwszy koncert BJ był w Monachium, wrażenia niesamowite, jak 80 tys ludzi bawi się na koncercie
I nikt nie ocaleje poza nami
Edyta
It's My Life
It's My Life
Posty: 171
Rejestracja: 10 lipca 2007, o 00:33
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Edyta »

Moj pierwszy koncert był w Berlinie wieki temu :D a tam jest coś w rodzaju amfiteatru i mieści się chyba nie więcej niż 30 tysięcy ludzi. tak więc czekam na koncert właśnie z taką ogromną widownią, bo nawet nie mogę sobie wyobrazić jak 80 tysięcy ludzi spiewa z Jonem "Living..."
piniool
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 49
Rejestracja: 11 listopada 2007, o 19:46
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: piniool »

Lepiej wygląda jak 80tys śpiewało WANTED sam Jon był pod wrażeniem
I nikt nie ocaleje poza nami
rafal_ka
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 216
Rejestracja: 9 listopada 2007, o 19:49
Lokalizacja: Zgierz/Łódź

Post autor: rafal_ka »

co wy tam wiecie najlepeij "Prayer'a" z Johnem w radiu to spiewam ja przy goleniu - to jest prayer ...na 2 głosy ...nie ma poglosu jak przy 80 tys i czysciej jest;] bez kitu hahaha
piniool
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 49
Rejestracja: 11 listopada 2007, o 19:46
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: piniool »

Jeśli chodzi o "Preyer`a" to najlepiej wychodzi mi w samochodzie, tylko ludzie na skrzyżowaniu jakoś dziwnie się patrzą
I nikt nie ocaleje poza nami
Edyta
It's My Life
It's My Life
Posty: 171
Rejestracja: 10 lipca 2007, o 00:33
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Edyta »

Rafał duety też są fajne, ale jednak wolę jak Jon sam śpiewa :P a tak serio, to w sumie nieważne jaka piosenka, najważniejszy jest sam efekt
rafal_ka
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 216
Rejestracja: 9 listopada 2007, o 19:49
Lokalizacja: Zgierz/Łódź

Post autor: rafal_ka »

piniool pisze:Jeśli chodzi o "Preyer`a" to najlepiej wychodzi mi w samochodzie, tylko ludzie na skrzyżowaniu jakoś dziwnie się patrzą
próbowałeś w w nocnej komunikacji miejskiej? :) od razu wysiadają :)
ekoper
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 272
Rejestracja: 11 marca 2006, o 00:09
Lokalizacja: Stockton-On-Tees/Wawa
Kontakt:

Post autor: ekoper »

rafal_ka pisze:
piniool pisze:Jeśli chodzi o "Preyer`a" to najlepiej wychodzi mi w samochodzie, tylko ludzie na skrzyżowaniu jakoś dziwnie się patrzą
próbowałeś w w nocnej komunikacji miejskiej? :) od razu wysiadają :)
w Warszawce bym radziła nie próbować. :P Nie wysiadają, a wysadzają.
W trybie ekspresowym :D
A pamiętacie tych kibiców na rynku we Wrocławiu? O, im by kiedyś Jona zapuścić i kazać śpiewać... :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lost Highway 2007 / 2008”