LIPSK - NASZE WRAZENIA!!!

Wszystkie tematy odnośnie koncertów promocyjnych Lost Highway

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Polla
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 6
Rejestracja: 26 stycznia 2008, o 13:18
Lokalizacja: 3city

moje wrazenia

Post autor: Polla »

Witam wszystkich - no to i ja opowiem swoje wrażenia :)

To był mój pierwszy w życiu koncert BJ widziany na żywo i zdecydowanie na długo zostanie w pamięci. Już zapowiedziałam mężowi że sie szykujemy na następny he he :lol: :lol:

Co do wrażeń - duuuuuużo ich jest więc tylko to co na szybko mi przychodzi do głowy:

Sprawy organizacyjne - generalnie OK ale nie spodziewalam sie ze koncert bedzie tyle opóźniony (a moze to normalne na takich duzych koncertach tylko ja sie po prostu nie znam?). Na bilecie start przewidziany byl na 18, my bylismy przed stadionem juz ok 16 a tu okazalo sie ze sam support zaczął dopiero jakoś o 19. Wogóle to mnie troche zdziwiło że na koncercie w Lipsku dali na rozbieg nie jakis rodzimy zespół tylko włoską gwiazdę. Ale przynajmniej większość ludzi obecnych tj gospodarzy ale i przyjezdnych rozumiała z tekstów jej piosenek równie mało :PPP Pani śpiewała ładnie ale ja i tak za każdą piosenką zastanawiałam sie czy to już koniec i czy zdąże jeszcze pojść do łazienki albo cos kupic do jedzenia. No po prostu nie mogłam sie doczekać kiedy przyjdą chłopcy z BJ i czekalam jak wryta na miejscu :cfaniak:
Poza tym daję duży plus za zorganizowanie imprezy od strony gastronomicznej :piwo: Jak chcialo sie posilic mozna bylo kupic co trzeba szybko, sprawnie i blisko.

Sam koncert Bon Jovi zrobił na mnie ogromne wrażenie. Zupełnie nie spodziewalam sie tych wszystkich spektakularnych efektów i ogólnie oprawy koncertu. My mielismy miejsca na trybunie, prawie na wprost scenym wiec widac bylo dokladnie wszystkie te efekty świetlne i było to naprawdę przepiękne!!!! Idealnie dobrane oświetlenie, wielkie ekrany na ktorych wyświetlano obrazy, grafiki, zdjęcia i sam fakt ze takie wielkie wyświetlacze "przemieszczaly" sie po scenie w różny sposób i różnych kierunkach.... to robi wrazenie !! !! . Mam nawet takie jedno zdjęcie gdzie uchwyciłam buźki z momentu "have a nice day!!" (Ci co byli pewnie wiedzą co mam na mysli :P )

Aha no i potwierdzam oczywiście że było widać bardzo dużo biało - czerwonych flag :jupi: W pewnym momencie zaczelam nawet liczyc i pod sceną dopatrzylismy sie ich kilkadziesiąt; Byl tez widoczny w tlumie transparent z napisem POLSKA. PS: ciekawe czy chlopcy z BJ docenia zaangazowanie fanów i moze kiedys nas tu odwiedzą z koncertem (ehhh.. MARZENIE!).

Przebieg koncertu - bez zarzutu tylko szkoda że tak krótko - chyba niecale 2 godz i bez bisów... no ale cóż. (wogóle dziwie sie ze zespol decyduje sie grac dwa dni pod rząd koncerty?????). Poczatkowo jak wyszli mieli sporo energii, kilka kawalkow zagrali bez przerw miedzy piosenkami ale stopniowo chyba jednak zmeczenie dawalo sie we znaki. Mialam wrazenie ze szczególnie widac to bylo po Johnie. Oczywiscie zaśpiewał bardzo dobrze i full profeska ale chyba mniej w nim bylo energii niz zwykle. Za to odniosłam wrażenie że Richie trzymał się nieco lepiej bo i troche pobiegał i jakoś tak .....a zresztą ja go tak uwielbiam ze nawet gdyby przesiedział cały koncert na krześle z gitarą też by dla mnie było bosko :rotfl2: Wsród piosenek była też moja ulubiona w wykonaniu Richiego. Od dawna marzyłam żeby na zywo usłyszeć vox Richiego w I`ll be there for you i udało się :jupi: :jupi: :jupi: !!!!!!!!!!!!


Generalnie wrażenia niezapomniane. Czekalam na to aby byc na koncercie BJ kilka lat i doczekalam sie. Mysle ze dluuuuugo jeszcze bede rozpamietywac cale wydarzenie. Reasumując BY?O SUPER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zazdroszcze tym którzy byli blisko sceny, bo tam pewnie widac bylo o wiele wiecej.

Ale jeszcze bardzoej zazdroszcze tym, którzy na koncert dopiero sie wybierają :P
Ostatnio zmieniony 27 maja 2008, o 16:37 przez Polla, łącznie zmieniany 1 raz.
Edyta
It's My Life
It's My Life
Posty: 171
Rejestracja: 10 lipca 2007, o 00:33
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Edyta »

Tak sobie rozmawiamy, że w Monachium zaśpiewali takie piosenki, w Lipsku inne, ale tak naprawdę nigdy przecież nie będzie tak, że spełnią oczekiwania wszystkich fanów, bo każdy ma jakąś inną ulubioną piosenkę, którą chciałby usłyszeć. Myślę sobie, że właściwie najważniejsze jest to, że w ogóle mogliśmy ich zobaczyć i usłyszeć na żywo :D niektórzy pierwszy raz w życiu, inni po wielu latach przerwy :D teraz tylko pozostaje nam czekać na następną trasę koncertową i mieć nadzieję, że ilość polskich flag podziałała na zespół mobilizująco :D
Awatar użytkownika
Marcja
Administrator
Administrator
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 10
Rejestracja: 19 września 2005, o 12:55
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Setlisty

Post autor: Marcja »

cintus pisze:wrzućcie zdjęcia/skany tych setlist!!!
jak to było po koncercie dawali? czy rzucili na koniec?

Rzucali po koncercie. Oto fotki

http://bonjovi.pl/galeria/categories.php?cat_id=251
<A HREF="http://marcjanna.com"><B><BR>marcjanna.com<BR><BR></b></A>
Awatar użytkownika
marslon
I Believe
I Believe
Posty: 66
Rejestracja: 8 stycznia 2008, o 11:14
Ulubiona płyta: Keep The Faith
Lokalizacja: Kielce - miasto w Koronie

Post autor: marslon »

Niedługo na Youtube pojawi się, nakręcone przeze mnie, Bad Medicine z koncertu w Lipsku :)
Ostatnio zmieniony 27 maja 2008, o 19:39 przez marslon, łącznie zmieniany 1 raz.
mat22
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 9
Rejestracja: 11 grudnia 2007, o 16:23
Lokalizacja: gniezno

Post autor: mat22 »

no dobrze drodzy Panstwo... kolej na mnie:-)

bylo super:-)
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Ależ Wam zazdroszczę! :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
marslon
I Believe
I Believe
Posty: 66
Rejestracja: 8 stycznia 2008, o 11:14
Ulubiona płyta: Keep The Faith
Lokalizacja: Kielce - miasto w Koronie

Post autor: marslon »

Bad Medicine z koncertu w Lipsku. Zaczyna się końcówką Have A Nice Day a później leci Bad Medicine :) ...sam nakręciłem :D
http://pl.youtube.com/watch?v=vG5lwxiactM
pabloiscool
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 42
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:06
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: pabloiscool »

http://www.youtube.com/watch?v=GPlzDsZftfU

zgadnijcie kto to śpiewa :P kto zgadnie wygrywa fiata bravo :P (wiedzialem ze gdzies slyszalem ta piosenke) :)
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

a tu takie małe przypomnienie jak to było w Polsce...i te obiecanki cacanki!!!:(:( ten " duży stadion" w wawie chyba jeszcze nie powstał i stąd B.J nie przyjechali jeszcze do naszego pięknego kraju:(
aaa i jeszcze jedno moja sieter nr 1 E..( 04:01 , natomiast sister nr 2 S.. zaraz na początku)haha , dawno to było....:):):)
http://youtube.com/watch?v=ki5Ee-Xq4Wk
:D :D :D
rafal_ka
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 216
Rejestracja: 9 listopada 2007, o 19:49
Lokalizacja: Zgierz/Łódź

Post autor: rafal_ka »

nono zrób Karolinko pierogi to przyjadą :D
Awatar użytkownika
KM
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 680
Rejestracja: 11 marca 2006, o 22:48
Lokalizacja: Toruń

Post autor: KM »

To szybko się Pablo skapnąłeś :P
20.05.2008 - Leipzig
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa!!!
ekoper
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 272
Rejestracja: 11 marca 2006, o 00:09
Lokalizacja: Stockton-On-Tees/Wawa
Kontakt:

Post autor: ekoper »

ja mam dużo zdjęć i z pół koncertu na wideo :D byliśmy w części dla backstage, pod samą bandą.
powrzucam gdzieś w weekend lub początek nast tyg, bo ja ciągle jeszcze w drodze do domu - niewyspana przeraźliwie, choć ponoć tylko mnie nie przeszkadzał ten gadający GPS z mniejszego busa :cfaniak:
a ogólnie wrażenia: support - to dawno takiej kichy nie widziałam.
Co do BJ -bardzo podobała mi się scena i te "wizualizacje" czy jakimtam, na telebimach w tle. koncert krótki, byli zmęczeni -to się dało zauważyć, trochę szkoda, szczególnie tego drugiego bisu i takiego skracania piosenek ("Bad Medicine" bez "Shout" czy "I'll sleep.." bez "Jumpin'") . Ale i tak wrażenia niesamowite, mimo, że to nie mój pierwszy koncert BJ. Teraz czekam zaś na czerwiec i trasę po Anglii ;]
no i jak dla mnie niezapomniany moment, jak Richie uśmiechając się i pstrykając swój kapelusz, wskazał na mnie i mój kapelusz, ech... :jupi:
gadaliśmy też z Mattem, bratem Jona, mamy z nim zdjęcia i do tej pory nie mogę wprost uwierzyć, że nikt nie wpadł wówczas na to, żeby poprosić o przekazanie zaproszenia do Polski, kurde no! ;/
Pozdrawiam wszystkich, których miałam okazję poznać osobiście i wielki buziak dla Iwony! ;]
oszolom6
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 16
Rejestracja: 7 lutego 2008, o 10:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: oszolom6 »

goszka
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 27 maja 2008, o 09:05
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: goszka »

No to i moje uwagi...
Koncert w Lipsku - super. Chłopcy dali czadu, miejsce mieliśmy świetne, muszę przyznać: stadion i cała infrastruktura zrobiły na mnie wrażenie. Support - no coments, " jak można śpiewać rocka po włosku". :P
Ale od momentu gdy przeczytałam setlistę z Monachium pojawił się jakiś niedosyt :( ... Czekam na koncert na "śląskim".... :D
Pozdrowienia dla wszystkich, i tych którzy byli i tych co nie mogli i tych co czekają na koncert w Polsce...
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

moze nie z Lipska, ale z Monachium :)

http://teledyski.onet.pl/...,teledyski.html
Fajnie ze baba pomyslila Tico z Davidem :|
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lost Highway 2007 / 2008”