LIPSK - NASZE WRAZENIA!!!

Wszystkie tematy odnośnie koncertów promocyjnych Lost Highway

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
studentmibm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 582
Rejestracja: 14 maja 2006, o 16:38
Lokalizacja: Bytom

LIPSK - NASZE WRAZENIA!!!

Post autor: studentmibm »

Jako ze chyba jeden z pierwszych dotarłem do domu po koncercie rozpoczne temat Waszych i moich wrazen z Lipska :)

Plusy:
+ THESE DAYS THESE DAYS THESE DAYS THESE DAYS !!!!
+ WHOLE LOT OF LEAVING - na to czekałem! pieknie zagrane :)
+ Postawa Richiego! Widac ze mu sie chcialo. Dał czadu gosciu:)
+ Ogolnie postawa całego zespolu, no moze po Jonie bylo widac zmeczenie tymi 3 koncertami, 3 dni z rzedu.
+ Świetna atmosfera na koncercie
+ ZAJEBISTY support : Giana Nannini! Cudowny wokal.

Minusy:
- krotki koncert. Ok 2 godzin. W Monachium 2 lata temu grali prawie 3 godziny.
- kazde kolejne wykonanie 'Born to Be my baby' i 'You gve love a bad name' coraz to gorsze. Zamiast spiewu, kolejne wersy melorecytowane, choc i tak nie wiem czy to nie za duze slowo.
- mocno srednie naglosnienie. Publika potrafila zagluszyc muzyke. A takiego czegos nie powinno byc. Na zadnym z koncertow na ktorym bylem (tych wiekszych) czegos takiego nie bylo.
- ała...moje gardło :P

No to by bylo na tyle jesli chodzi o + i -. Tak mozna sobie wyliczac a i tak najwazniejsze sa emocje. I to od samego poczatku - support - Giania Ninnini. Naprawde swietna muzyka, wokal (ta chrypa!). Ta Pani :) juz 18 lat nie ma, a skakala po scenie jakby na tyle sie czula . A piata (chyba) piosenka poprostu mnie rozwaliła. Cos pieknego! Tytulu nie podam bo po 1) nie znam wloskiego :D, po 2) nie znam tego wogole :D. Po supporcie ekipa szybko sie uwinela ze zwijaniem sprzetu i praktycznie po ok 30 minutach na scene weszli Ci dla ktorych tam pojechalismy :) Koncert ogolnie bardzo udany. Nie ma co porownywac do tych wszystkich marnej jakosc filmikow na Youtubie :P Emocje, atmosfera i ogolnie czad!
I JEDEN MOMENT KTORY MNIE ZABI?! :D Jako ze kocham These Days, to w przerwie miedzy piosenkami postanowilem ze sobie krzykne do nich zeby mi zagrali ta piosenke :D...... myslalem ze padne jak uslyszalem wstep Dawida do These days DOSLOWNIE SEKUNDE POZNIEJ :D:D:D Wiadomo, moja prosba znaczenia nie miala ale zbieg okolicznosci piekny! :) dla mnie najlepszy moment koncertu! :) Ehh no szkoda ze koncert zbyt dlugi nie byl. I sleep when i"m dead zagrane w normalnej wersji, (bez tego polaczenia z inna piosenka w srodku), Bad Madicine bez Shout no ale widocznie mieli dosc po tych 3 dniach. Nie ma sie co dziwic.
Ogolnie bylo super i tego sie trzeba trzymac :)

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 26 maja 2008, o 12:33 przez studentmibm, łącznie zmieniany 1 raz.
rafal_ka
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 216
Rejestracja: 9 listopada 2007, o 19:49
Lokalizacja: Zgierz/Łódź

Post autor: rafal_ka »

no t oz These days Ci sie udalo (wiem bo slsyzalem jak krzyknołes mi za uchem) geranlnie to wrocielm juz do domu !(szczesliwie!) 5h jedyne w pociagu ;/ jestem juz po prysznicu i po jajecznicy :))) i jest zjaebiscie gardlo boli ale przejdzie, koncert:
support- woklad b. dobry, energia jeszce lepsza, muzyka strasznie slaba twarzy laski nie widzialem wiec o wygladzie nic:P
organizacja wyjazdu- sza po ba Iwonko ;) wypalilo ;) i bezpiecznie i przytulnie i generalnie kto nie skacze ten jest z niemiec hej, hej ...
a koncert BJ, zmeczenie bylo widac, malo gadki miedzy piesniami, pare razy Jon tez dal czadu wyciagajac dzwieki ale ryszard chyba pobudzony patriotyzmem ilosci flag polskich sie bardziej postaral :) jak pobiegal chlopak z jednaj strony sceny na drugą hoho prawie jak ja do barierek :> byla energia, fajnie fajnie, nawet ten trykot niemiec na bisie puscze w zapomnienie:> zabraklo mi 3 piosenki na bis, myslalem ze always bedzie albo damned ale trudno jest motywacja zeby na kolejne koncerty jezdzic zeby to uslyszec :) Aaa no i szacunek dla polskich kibiców widzieliscie ilosc naszych flag?? 2 wloskie, 2 male szwajcarii, 1 usa i ... full Polskich :P + jedna wiszaca (POLSKA 2008 tyskie;p) przez caly koncert visavi sceny dobrze bylo! niech sie niemcy ucza angielskiego a ja ide spac , pozdrawiam przybyłych!! foty mi wysylajcie na r.kasinski@gazeta.pl :P i wrzuccie koncertowe gdzie i tez linkiem uraczcie Zzzzzzzzzz
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

Przez te flagi Bon Jovi pomysli ze Polska jest jakas prowincja Niemiec i nie przyjada do nas :P
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

No to z tego co tutaj czytam koncert się udał. Zachęcam do dzielenia się z innymi swoimi wrażeniami. Zawsze to miło poczytać jak ktoś spełnia swoje marzenia. I pomyśleć, że mogłem być tym szczęśliwcem. Cóż pozostało mi jedynie oglądanie w tym samym czasie finału Tańca z Gwiazdami i pięknych trzech finałowych tańców zwyciężczyni, bardzo miłej i sympatycznej aktorki - Magdaleny Walach. ?ałujcie, że nie widzieliście :)
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
Edyta
It's My Life
It's My Life
Posty: 171
Rejestracja: 10 lipca 2007, o 00:33
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Edyta »

Jesli chodzi o flagę, to mało brakowało, a pobiłbyśmy się z Niemkami, bo nawet na chwilę nie pozwoliły nam jej podnieść :D , ale dałyśmy radę :cfaniak: :D . A tak w ogóle to było naprawdę pięknie, ci, którzy nie byli niech żałują :P Szkoda tylko, że tak krótko i że nie było "In these arms", ale za to zagrali moje ukochane: "These Days" i "I'll Be There for You" :jupi: :D .
Awatar użytkownika
Cryin
I Believe
I Believe
Posty: 54
Rejestracja: 19 września 2005, o 12:24
Lokalizacja: Kluczbork

Było suuperr!

Post autor: Cryin »

Witam! Wróciłem o 6 rano na 10 musiałem pojawić się w pracy, ale nie żałuję! Świetna atmosfera. Zespół naprawdę się postarał, siedziałem na trybunach po prawej stronie zaraz ten najbliższy blok i czułem wielkie zaangażowanie zespołu, radość z grania dla tak licznej publiczności. Zabrakło mi Jumpin' Jack Flash między I'll Sleep When I'm Dead i Shout ale za to usłyszałem w końcu These Days na żywo (czekalem na to pół życia). Przyznaję że Richie Sambora jak na problemy które go otaczają ostatnio, potrafi się zebrać i naprawdę pokazać na co go stać (bieganie z jednego końca na drugi przy Keep The Faith) oraz wykonanie przez niego I'll Be there for You które okazało sie lepsze niż w LTU arena 2 lata temu. Do czego mógłbym się przyczepić to to że strasznie liczyłem na Any Other Day oraz krótki koncert:((((! Mógłbym tam spędzić resztę życia hehe. Ps. Wielka pochwała z mojej strony dla Polskich fanów! Wszystko było widać (balony, flagi) spisaliście się na medal. Pokazaliśmy że potrafimy się bawić i niezłe z nas świry hehe :jupi: !! Pozdro dla wszystkich! Zazdroszczę tym co jeszcze siedzą na zachodzie i przygotowują się na kolejne New Jersey Show hehe
We don't need a Civil War!! Let's drink for hard working people!
Bon Jovi - Forever
pabloiscool
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 42
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:06
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: pabloiscool »

no właśnie zabrakło Always na które bardzo liczyłem, AOD i Shout, ale wykonanie I'll Be There Richiego bylo swietne :) i te "oooo" publicznosci :P i rzeczywiscie mniej kontaktu z widownia ale wrazenia niezapomniane :D

[ Dodano: 2008-05-26, 13:38 ]
ktoś może wie ile tam było ludzi?
piniool
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 49
Rejestracja: 11 listopada 2007, o 19:46
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: piniool »

Ja też już wróciłem z koncertu. Po 7 godzinach męczącej podróży ale warto było. Cały koncert był oczywiście SUPER /zagrali moje ulubione THESE DAYS szkoda tylko że nie z vocalem Richiego na ale cóż to byłoby po prostu zbyt piękne. Jedyny minus to nagłośnienie momentami nie było słuchać Jona co mówi co śpiewa ale i tak koncert i jego organizację oceniam na 5. Czekać tylko kiedy taki koncert zorganizują w POLSCE.
I nikt nie ocaleje poza nami
Awatar użytkownika
magda01614
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 573
Rejestracja: 31 sierpnia 2007, o 11:32
Lokalizacja: Kraków

Post autor: magda01614 »

Moja kuzynka była na koncercie w Lipsku i mówi, że był niesamowity :D Wokal Jona, gra Richiego i wszystkich :P Narzekała tylko, że nie było Always, bo po tym jak teraz jest wykonywany to naprawdę minus. I oczywiście ma teraz chore gardło ;]
"...On any other day, I'd be blue eyes cryin,
I could tell the world, 'At least I'm tryin',
The clouds are breakin',
The sun is shinin' new for me and you..."
Awatar użytkownika
marslon
I Believe
I Believe
Posty: 66
Rejestracja: 8 stycznia 2008, o 11:14
Ulubiona płyta: Keep The Faith
Lokalizacja: Kielce - miasto w Koronie

Post autor: marslon »

Ja byłem pierwszy raz na koncercie Bon Jovi i... po prostu REWELACJA!!!!!!!!! Nie ma co narzekać. Siedziałem na trybunie na wprost sceny i wszystko było bardzo dobrze słychać. Jestem pod niesamowitym wrażeniem!!! Support też bardzo fajny. Ech, nie mogę się doszukać minusów :) Cały wyjazd uważam za bardzo udany. Organizatrce IBONCE należą się słowa podziękowania. Bez niej nie udało by nam się pojechać taką grupą. Pozdrawiam wszystkich :)
rafal_ka
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 216
Rejestracja: 9 listopada 2007, o 19:49
Lokalizacja: Zgierz/Łódź

Post autor: rafal_ka »

ja liczylem na damned i always ale moze nastepnym razem:) dla mnie wymiotło HAND,WGON i I sleep when... i tylko zabraklo z lost high wlasnie any other i i love this town takto by trwal te 2,5 pewnie ;) nast razem na 1wszy w europie koncert jedziemy gdzie by nie był :> oczywiscie mysle ze bedzie to Chorzów wiec problemu nie bedzie hehehe a było to tak: (po szybkiej zmianie track lsity an pczoatku, widzieliscie jak techniczny zmienil kartke jonowi?):


LOST HIGHWAY
BORN TO BE MY BABY
WILD IN THE STREETS
CAPT. CRASH
BAD NAME
SUMMERTIME
SLEEP
(YOU WANT TO) MAKE A MEMORY
WHOLE LOT OF LEAVIN'
THESE DAYS
WE GOT IT GOIN' ON
IT'S MY LIFE
FAITH
I'LL BE THERE FOR YOU - RICHIE VOX
LAST MAN STANDING
WHO SAYS YOU CAN'T GO HOME
HAVE A NICE DAY
BAD MEDICINE
PRAYER

ENCORE:
DIE 4 YOU
WANTED
Ostatnio zmieniony 26 maja 2008, o 14:06 przez rafal_ka, łącznie zmieniany 1 raz.
kasiatko15
I Believe
I Believe
Posty: 70
Rejestracja: 16 września 2005, o 20:57
Lokalizacja: Wrocław/Kalisz

Post autor: kasiatko15 »

Też byłam 1 raz na ich koncercie i zostawi on niezatarte wrażenia w mojej pamięci :) Te niecałe 2 godziny wynagrodziły mój trud i godzinne wyczekiwania pod stadionem:) Po prostu było WARTO ! A już najbardziej podobał mi się bieg do barjerek (,,bieg dzikich świń'') :P Teraz nic tylko czekać do kolejnej trasy koncertowej
Awatar użytkownika
KM
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 680
Rejestracja: 11 marca 2006, o 22:48
Lokalizacja: Toruń

Post autor: KM »

No to ja też napiszę, że: pierwszy raz w życiu tak szybko biegłam ("bieg dzikich świń"), mimo prawie 30 h podróży, gdy tylko zaczęli grać, zostałam cudownie uzdrowiona z bólu nóg, innych bólów, senności i wielu dolegliwości (np. braku mnie w GC), darłam się jak szalona (jutro to się już pewnie nie uda nawet na dużo niższym volumie:P), machałam flagą tak jak było zaplanowane, chyba 3 razy płakałam i z wrażenia jeszcze nie poszłam spać, więc mówiąc krótko - było SUPER!!!
Dzięki więc za to wszystkim, na początek oczywiście Ibonce, całej naszej szalonej polskiej ekipie (normalnie reprezentacja całej PL), kierowcom, którzy poradzili sobie nawet z nowoczesną technologią i jako tako z niemieckim i mężowi, który nie tylko napstrykał mnóstwo fotek, ale też chyba polubił troszkę naszych idoli:).
Co do minusów, to faktycznie słychać było problemy nagłośnieniowe, a GC było zbyt puste. "Panowie z numerkami" (stojący przy bramkach) nie znali żadnych języków obcych i ciągle tylko "Ecke" i "Ecke", "zuruck" i "zuruck" mimo że smażyliśmy się jak na wolnym ogniu na cudownie skądinąd grzejącym słoneczku. A co do długości koncertu, to mógłby trwać nadal - można przecież żyć bez picia, jedzenia, mycia, ale nie bez BJ!
Dodatkowe plusy to to, że sprawnie udało nam się zwiedzić Wrocław nocą, cudownie spokojny Lipsk, a w drodze powrotnej do Torunia na dorzutkę - Poznań.
A co do Tańca z gwiazdami - będzie powtórka, a takiego koncertu niestety powtórzyć się nie da. Liczymy więc i na zespół, i na fanów, i na kolejne takie niezapomniane wrażenia!!!
No i już się zamykam:)
20.05.2008 - Leipzig
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa!!!
Edyta
It's My Life
It's My Life
Posty: 171
Rejestracja: 10 lipca 2007, o 00:33
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Edyta »

A właśnie...podziękowania dla ibonki za to, że ta nasza podróż przebiegła wesoło i bezproblemowo :brawo: i pozdrowienia dla wszystkich :D
Awatar użytkownika
magda01614
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 573
Rejestracja: 31 sierpnia 2007, o 11:32
Lokalizacja: Kraków

Post autor: magda01614 »

kasiatko15 pisze:Teraz nic tylko czekać do kolejnej trasy koncertowej
hehe, ta podobna miała być ostatnia :D Prawie jak Taniec z gwiazdami ;]
"...On any other day, I'd be blue eyes cryin,
I could tell the world, 'At least I'm tryin',
The clouds are breakin',
The sun is shinin' new for me and you..."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lost Highway 2007 / 2008”