LIPSK - NASZE WRAZENIA!!!

Wszystkie tematy odnośnie koncertów promocyjnych Lost Highway

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
emilka
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 357
Rejestracja: 26 maja 2008, o 19:22
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Post autor: emilka »

Witam!
Bardzo się cieszę, że wyjazd się udał i oczywiście zazdroszczę;) To mój pierwszy wpis, ale forum czytam już od dawna. Na bieżąco śledziłam więc Wasze przygotowania do wyjazdu. Strasznie było mi przykro, gdy wieczorem tuż po koncercie zaczęłam przeglądać opinie fanów z całej Europy, bo większość z nich była negatywna. Tym bardziej się cieszę, że wróciliście bardzo zadowoleni i dzielicie się swoimi przeżyciami;) Jak dla mnie, dla samego These Days warto byłoby przejechać tyle kilometrów;)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

Strasznie było mi przykro, gdy wieczorem tuż po koncercie zaczęłam przeglądać opinie fanów z całej Europy, bo większość z nich była negatywna.
Mozesz cos wiecej o tym napisac?
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
piniool
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 49
Rejestracja: 11 listopada 2007, o 19:46
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: piniool »

Emilko gdzie przeczytałaś te negatywne komentarze :zly:
I nikt nie ocaleje poza nami
emilka
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 357
Rejestracja: 26 maja 2008, o 19:22
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Post autor: emilka »

Na Jovitalku jest wątek o tym koncercie. Ludzie pisali, że Jon w złym humorze, w ogóle nie rozmawia z publicznością, wszyscy byli bardzo zdziwieni, że taki krótki koncert, żadnych coverów z trakcie Bad Medicine i Sleep. Wiele osób liczyło na Always/Bed of Roses.
Polla
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 6
Rejestracja: 26 stycznia 2008, o 13:18
Lokalizacja: 3city

Post autor: Polla »

emilka pisze:Na Jovitalku jest wątek o tym koncercie. Ludzie pisali, że Jon w złym humorze, w ogóle nie rozmawia z publicznością, wszyscy byli bardzo zdziwieni, że taki krótki koncert, żadnych coverów z trakcie Bad Medicine i Sleep. Wiele osób liczyło na Always/Bed of Roses.
no więc,ehem.... to ja ponownie zadaje otwarte pytanie - po co zespół decyduje sie na granie dwa dni pod rząd????? chyba wiadomo ze to męczące, ze nie bardzo przeciez sie mozna zregenerować?!
piniool
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 49
Rejestracja: 11 listopada 2007, o 19:46
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: piniool »

Wydaje mi się że na "jovitalku" opinie pisali sami Niemcy, którzy na koncert mieli do przebycia 3 przecznice lub jeszcze mniej. Natomiast dla ludzi którzy jechali całą noc tam i z powrotem koncert był ich najważniejszym wydarzeniem muzycznym w tym roku.
I nikt nie ocaleje poza nami
cintus
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 47
Rejestracja: 28 marca 2008, o 20:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cintus »

Polla pisze:no więc,ehem.... to ja ponownie zadaje otwarte pytanie - po co zespół decyduje sie na granie dwa dni pod rząd????? chyba wiadomo ze to męczące, ze nie bardzo przeciez sie mozna zregenerować?!
Na początku tej trasy dali 10 koncertów z rzędu, noc po nocy, w Prudential Center w NJ!!!
Ostatnio zmieniony 29 maja 2008, o 14:12 przez cintus, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jovita
It's My Life
It's My Life
Posty: 150
Rejestracja: 10 listopada 2007, o 12:47
Lokalizacja: Kłodzko

Post autor: Jovita »

Hehe ja dopiero odespałam sobie po koncrcie :P
Awatar użytkownika
runaway80
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 42
Rejestracja: 23 listopada 2007, o 20:15
Lokalizacja: Rocklandia

Post autor: runaway80 »

Oj Jovita,Jovita...no to żeś nieźle zaszalała hehe :D
Pewnie na koncercie DA?AŚ Z SIEBIE WSZYSTKO? :P
I mnie tam nogi poniosły...a jakże;) A tak prawdę mówiąc to samochód a nie nogi :P ale to szczegół.
Koncert...hmmm...(tu można przeklinać?... :D )było zaje.... !!
Co prawda ciut daleko,ale...wrażenia i super wspomnienia tak pozostaną:)
A jak Rich zaczął śpiewać "I'll Be There For You"...aż ciarki przeszły ;)
Duży plus za dużą ilość bieli i czerwieni czyli dużo polskich flag :brawo: :jupi: A z resztą co ja się będę rozpisywać...
Napiszę krótko...Rock,Bon Jovi -----> IT'S MY LIFE !! :P hehe
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

JA powiem krótko. Koncert był super. Setlista całkiem dobra. JAk na standardy BJ koncert krótki, ale dobrze zagrany. Okres WLOALeaving - TDays - WGIGon - KTF dał niesamowicie czadu a dalej.... mogłem się już jedynie rozkoszować waszą wspaniałą zabawą z zespołem bo sam zmagałem się z bólem i gdybym sobie tam jeszcze pośpiewał/poskakał to by mnie tam wynosili na noszach :) Ale nie powiem jak się tak wsłuchiwałem jak śpiewaliście Livina czy Wanted to ciarki przechodziły. Coś fantastycznego :)
goszka
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 27 maja 2008, o 09:05
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: goszka »

Jeżeli mowa o skakaniu, tańczeniu i śpiewaniu. Jeszcze nigdy nie spotkałam tak wielu ludzi na koncercie którzy tylko stali i słuchali. Oczywiście uwaga nie dotyczy ( Memory czy Living).
Mnie aż nosiło!
Ich dziwne dla mnie zachowanie przekładam tylko na oddawanie ogromnej czci zespołowi! :D
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

ADRIANKU MI?O WIDZIEć , ?E WRACASZ DO ZDROWIA:):)MIA?EŚ PECHA , ?E ZOSTA?EŚ KONTUZJOWANY:( ALE NAJWA?NIEJSZE , ?E TAM BY?EŚ:)CA?UJę :)
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

A właśnie nie miałem czasu napisać.

Dziękuje wszystkim za troskę (kikusia itp) i te smsy :) to pierwsza sprawa a druga to mam nadzieje, że nikt nie żałuje, że pojechaliśmy właśnie na ten koncert, gdyż czułbym się za to współodpowiedzialny. Koncert był krótki (też bez przesady), ale treściwy :)

A co do głębszych wrażeń, to wszystko się znajdzie na naszym wspólnym DVD (premiera w wakacje) :)

Kilka fotek ;)

Szukajcie się :P
Obrazek

Cały wyjazd w skrócie (później opisze każdy etap):
Obrazek

Dla tej piosenki warto było tyle zapłacić i tyle czasu spędzić w drodze z bolącą nogą :)
Obrazek

Jutro postaram sie dalej wrzucać ciekawsze zdjęcia i jak uda mi się cały pakiet fotek.
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

o lol, ale tej nogi to nie musiałeś wciskać na zdjęcie ;p
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

Kochany, jesteśmy Ci wdzięczni przede wszystkim za zorganizowanie całej wyprawy!!BY?O WSPANIALE I NIE MA CO NARZEKAć , BO JESTEŚMY SZCZęŚCIARZAMI , ?E W OGÓLE MOGLIŚMY TAM BYć!!!:):)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lost Highway 2007 / 2008”