Kto do Wiednia?

Wszystkie tematy odnośnie koncertów promocyjnych Lost Highway

Moderator: Mod's Team

Jessi
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 5
Rejestracja: 16 maja 2008, o 22:22
Lokalizacja: Zlotoryja

Kto do Wiednia?

Post autor: Jessi »

Wybieram sie na koncert do Wiednia....i chcialybam tak mniej wiecej wiedziec kto tam jedzie...pierwszy raz jade na kocnert Bon Jovi ale kolega cintus podsunal mi pomysl aby zorganizowac grupe fanow ktorzy wybieraja si ena ten koncert i pojsc na niego w polskiej grupie...jezeli jestescie za to wpisujcie sie tu...moze macie propozycje jak to zorganizowac...prosze o pomoc;)
.:Be Who You Want To Be, Be Who You Are, Everyone's A Hero, Everyone's A Star:.
cintus
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 47
Rejestracja: 28 marca 2008, o 20:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kto do Wiednia?

Post autor: cintus »

JEDZIEMY DO WIEDNIA! Jeśli to czytasz i nie masz jeszcze biletów, nie zwlekaj - jeszcze można kupić np. w Eventimie. :D Dołącz do polskich fanów! Z Krakowa do Wiednia jest tylko 440 km, a z Warszawy 700. :)

Ok, to by było na tyle ogłoszeń. ;]

Co do tego jak to zorganizować:
Po pierwsze trzeba by ustalić na czym to ma polegać. Trzeba ustalić szczegóły: czy zbieramy się w grupę, jak się wyróżniamy - tylko flagi, czy też jakieś transparenty, plakaty, baloniki? Tutaj przykład: http://bonjovi.pl/index.php?inf=1539 :)

Po drugie jak już ustalimy co i jak, to trzeba by przekazać komplet informacji tym co jadą (a trochę Polaków jedzie, ja sam wiem o 10 osobach). Można by też namierzyć tych co kupili bilety na Wiedeń na Allegro i przesłać im wiadomość. I oczywiście też napisać takiego newsa na stronę główną bonjovi.pl jak ten z okazji Lipska. do dzieła :D

4.06.2008, start: 19.00, wejście od: 17.00. Miejscem koncertu będzie tor wyścigów konnych Magna Racino w Ebreichsdorf - 30 km na płd. od Wiednia. Zwykle austriackie koncerty odbywały się na stadionie na Praterze w Wiedniu, ale w tym roku jest inaczej, bo - wiadomo - Euro 2008.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 29 maja 2008, o 01:13 przez cintus, łącznie zmieniany 2 razy.
pozdr., cintus
lookman23
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 6
Rejestracja: 26 maja 2008, o 12:41
Lokalizacja: zabrze

Post autor: lookman23 »

ja zglaszam 2 osoby jadace z zabrza. Jedziemy samochodem jesli jest jakas ekipa podrozujaca samochodami chetnie sie podczepimy

603992579 michal
keep on rockin` in the FREE world....
jes
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 26 maja 2008, o 15:01
Lokalizacja: PL

Post autor: jes »

A czy sa jeszcze bilety? Na Eventimie ich nie widac...
cintus
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 47
Rejestracja: 28 marca 2008, o 20:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cintus »

Na Eventimie.de są, a to znaczy, że i w Polsce można dostać z Eventima (np. wydrukują na miejscu w Warszawie, wystarczy zamówić). Są też wystawiane czasem na Allegro, mam kontakt do osoby, która ma do odsprzedania, jeśli ktoś jest zainteresowany. Ja np. odkupiłem 3 h temu od jednej osoby i już mam! Czy ktoś jedzie do Wiednia wcześniej (niedziela, pon, wto?) albo wraca tuż po koncercie?
pozdr., cintus
lookman23
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 6
Rejestracja: 26 maja 2008, o 12:41
Lokalizacja: zabrze

Post autor: lookman23 »

moze sie odezwac ktos kto jedzie pociagiem do wiednia lub bedzie jechal np z krakowa samochodem i ma jedno miejsce wolne?
keep on rockin` in the FREE world....
cintus
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 47
Rejestracja: 28 marca 2008, o 20:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cintus »

ja jadę pociągiem tam, a już wy samochodem nie jedziecie z tego Zabrza???
Ostatnio zmieniony 29 maja 2008, o 01:11 przez cintus, łącznie zmieniany 1 raz.
lookman23
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 6
Rejestracja: 26 maja 2008, o 12:41
Lokalizacja: zabrze

Post autor: lookman23 »

jedziemy ale doszla jedna osoba a auto pomieszcza dwie... ale spoko probem rozwiazany jedziemy autem ktore pomiesci 3;)
keep on rockin` in the FREE world....
cintus
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 47
Rejestracja: 28 marca 2008, o 20:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cintus »

yanni
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 408
Rejestracja: 3 czerwca 2007, o 13:35
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: yanni »

Witam
Szukam transportu do Wiednia.
Może ma ktos wolne miejsce w samochodzie.
http://kolekcjamuzyczna.blogspot.com/

22-06-2014 - Berlin, D - RS
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, D - RS
10-06-2011 - Dresden, D - BJ
04-06-2008 - Vienna, A - BJ
lookman23
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 6
Rejestracja: 26 maja 2008, o 12:41
Lokalizacja: zabrze

Post autor: lookman23 »

ok pozwole sobie na krotkie podsumowanie wyprawy ekipy ze slaska... tej ekipy o ktorejmi wiadomo oczywiscie... jedziemy na dwa samochody, przypuszczam ze jesli ktos bylby chetny kolega Yanni miejsce by znalazl.. zawsze wieksza ekipa razniej i przede wszystkim taniej...

oby do srody... pozdr

Michal
keep on rockin` in the FREE world....
Jessi
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 5
Rejestracja: 16 maja 2008, o 22:22
Lokalizacja: Zlotoryja

Post autor: Jessi »

Jak wczesnie planujecie stawic sie na miejsce koncertu? pytam z ciekawosci bo to bedzie moj pierwszy koncert i sama nie wiem...a mam juz kompletny metlik w golwe tak sie ciesze;) :jupi:
.:Be Who You Want To Be, Be Who You Are, Everyone's A Hero, Everyone's A Star:.
SHE
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 2 czerwca 2008, o 16:27
Lokalizacja: Niemcy

Bruksela

Post autor: SHE »

Halo, chcialabym jechac do Brukseli na koncert 14.06. Bilety jeszcze sa-poradzcie jakie miejsca sa najlepsze? Na plycie czy na trybunach? Czy stojac jest dobra widocznosc?
Czy jezeli kupuje sie bilety na plyte, to czy sa to jakos sektorowane miejsca,czy kto pierwszy ten lepszy? Jak dlugo wczesniej trzeba czekac.

I gdzie kupujecie bilety?

Sorry za banalne pytania.

pozdrawiam

SHE
It's my life
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

ja jade do brukseli na koncert, mam bilet GC zakupiony ze strony backstage with jon bon jovi, niestety aby kupic te bilety trzeba być członkiem fan klubu co troche kosztuje, ponadto biletów i tak już nie ma tam w sprzedaży, co do miejsca, to wydaje mi się że bilety na płyte będą lepsze

http://www.teleticketservice.com/gva/login na tej strone można kupić bilety, w prawym rogu zmień sobie język na angielski ( eng ) o ile nie znasz francuskiego czy tam nederlandzkiego ( sam nie znam ;) ) , nie wiem tylko czy nie trzeba tam sie zarejestrować i zalogować aby móc dokonać zakupu, ponadto nie wiem jak długo trwa czas oczekiwania na przesyłkę z biletami ( moze można odebrać osobiście ale tego nie wiem) , są jeszcze inne strony z biletami na ten koncert ( są tam droższe bilety, zdaje mi się że nawet golden circle) to już sobie wpiszesz tylko w googlach bon jovi belgium, albo brussel i sie znajdzie
cintus
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 47
Rejestracja: 28 marca 2008, o 20:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cintus »

Jessi pisze:Jak wczesnie planujecie stawic sie na miejsce koncertu? pytam z ciekawosci bo to bedzie moj pierwszy koncert i sama nie wiem...a mam juz kompletny metlik w golwe tak sie ciesze;) :jupi:
Ja zamierzam byc najpozniej o 16... a ty?

Ludzie zabierzcie polskie flagi i transparenty jakies, pojawcie sie odpowiedno wczesniej i sie jakos skondensujemy :jupi: co by zabawa byla wieloosobowa :P Pozatym nie macie biletow na najblizszy sektor tylko 3 w kolejnosci. to juz jutro !! !! !!
pozdr., cintus
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lost Highway 2007 / 2008”