Leipzig. Here We Come!

Wszystkie tematy odnośnie koncertów promocyjnych Lost Highway

Moderator: Mod's Team

Czy uważasz pomysł za możliwy do zrealizowania?

Pewnie! pod warunkiem, że kupisz i nadmuchasz wszystkie balony lol
8
50%
Na pewno nie i daj sobie spokój dziewczyno :D
3
19%
Nie wiem, bo nie będzie mnie w Lipsku
5
31%
 
Liczba głosów: 16

Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Leipzig. Here We Come!

Post autor: jovizna »

Oto co proponujemy z Adrianem :P

Z racji, że wielu z nas za 3 tygodnie (Jeeez :D) wybierze się do Lipska, to
można by pomyśleć nad jakmś fajnym zaakcentowaniem naszej obecności na stadionie. Będzie nas sporo a taka okazja może prędko się nie powtórzyć. Wadomo, że różnego typu banerów, flag z napisami itp. nie trzyma się ciągle w górze, bo wkurza to ludzi stojących za nami ( co jest zrozumiałe) gdyż niekiedy zasłania się im pół sceny.


Moim małym pomysłem byłyby białe i czerwone balony, które moglibyśmy wyrzucić w górę w tym samym wcześniej ustalonym czasie np. na piosence numer 2,4 bądż 7*. To bardzo niskobudżetowy pomysł, ale efekt-widok mógłby być naprawdę rewelacyjny. Może infantylny pomysł, ale co komu szkodzi ? :) Jak pamiętam, to w Milton podbijaliśmy piłki plażowe co jakiś czas, na których można było robić wpisy i takie tam...


Czekamy na jakieś inne propozycje a jeśli nie na propozycje to przynajmniej na odzew :D :D To koniec mojego fantazjowania.


* Oczywiście nikt nie weżmie z sobą helu, więc to "wyrzucenie w górę" jest lekkim nadużyciem :P
Ostatnio zmieniony 1 maja 2008, o 16:50 przez jovizna, łącznie zmieniany 1 raz.
rafal_ka
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 216
Rejestracja: 9 listopada 2007, o 19:49
Lokalizacja: Zgierz/Łódź

Post autor: rafal_ka »

fajnie sie bedzie dmuchało baloniki po piwie :) albo po dwóch :) hahah
Awatar użytkownika
Jovita
It's My Life
It's My Life
Posty: 150
Rejestracja: 10 listopada 2007, o 12:47
Lokalizacja: Kłodzko

Post autor: Jovita »

Niezły pomysł :) Szkoda jednak, ze nikt nie zabierze tego helu:D
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Moim pomysłem (Baloniki są pomysłem Jovizny) jest to aby każdy zabrał ze sobą biało-czerwoną flagę i na początku piosenki IMLife aby wszyscy podnieśli flagę w górę. Przez początek piosenki jakby tak wszyscy trzymali tą flage to mogłoby to nawet ciekawie wyglądać + kilka baloników i całkiem całkiem ciekawy efekt mogłoby to dać.

Oczywiście flagi można trzymać tylko przez chwile aby nie przeszkadzać innym. W stuttgarcie miałem duża flagę i co jakiś czas ją podnosiłem. Nikt się nie burzył a i osoby obok pomagały mi ją rozciągnąć :)
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Tak też myślałam, że z wami można wiele zorganizować :D no ale ok, wybaczam ze względu na to, że nawet nie wiecie czy tam dojedziecie :D <bitch>

Nawet nie czuję, kiedy rymuję... :lol:
rafal_ka
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 216
Rejestracja: 9 listopada 2007, o 19:49
Lokalizacja: Zgierz/Łódź

Post autor: rafal_ka »

dojechac dojedziemy, ale jak to sie okaze :>
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Zawsze można dołączyć się do mnie :)
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
ekoper
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 272
Rejestracja: 11 marca 2006, o 00:09
Lokalizacja: Stockton-On-Tees/Wawa
Kontakt:

Post autor: ekoper »

jovizna, no offence, ale Ty to jakiś konkurencyjny wyjazd prowadzisz i ludzi Ci do busa brakuje czy co, że tak podburzasz? daj na wstrzymanie, jeśli nie masz nic do tego.

A co do pomysłu na pokazanie się na stadionie - właściwie to po to weszłam na forum, aby zapytać czy coś planujecie. Faktycznie, jak zauważyła jovizna, to świetna okazja, która nieprędko może się powtórzyć i fajnie byłoby pokazać, że i w tej zimnej i ciemnej Polsce są jednak jacyś fani. Tym bardziej, że chyba też spora grupa ma bilety do GC.
Pomysł z balonikami mi się bardzo podoba, tylko trzaby dopracować kilka szczegółów, żeby faktycznie być zauważonym i jednoznacznie sklasyfikowanym pt. "polscy fani". Jeśli baloniki tylko będą białe, czerwone czy nawet biało-czerwone, to - przy optymistycznej wersji - jeno może kilku bystrzejszych Niemiaszków się kapnie, że to nasze narodowe barwy. Jonowi i spółce zaświta "o, kochają nas, kochaja amerykę, ale gdzie kurna niebieski i te fajne gwiazdki co na fladze", względnie, jeśli jest sezon, to skojarzy się im z ostatnia przegraną Chicago Bulls... więc postulatem moim jest zabranie do tych baloników markerów i wyrycie choćby zwykłego "POLAND", a w wersji dla ambitnych młodych dziewcząt "Jon! Poland loves you" :P . Baloników też musiałoby być nieco więcej, bo przedmiot ten nietrwały i lubi (złośliwie, z pomocą lub bez) sobie pęknąć. Poza tym więcej = 'o, jakaś akcja zorganizowana'! Więc tym fajniej, gdyby Polacy stojący/siedzący dalej też takowe sobie podbijali. Nieszkodliwe, w sumie niezależne od liczby zaangażowanych osób (spoko, wezmę z 10baloników, to będzie za pięciu), oryginalne, a i wydaje mi się wręcz sympatyczne wciągając innych do podbijania - tak jak piszę jovizna z ta piłką plażową.
Flaga z doświadczenia jest już bardziej problematyczna, na nasz banner z poprzedniej trasy też nie wkurzali się, mniej więcej przez jakieś trzy sekundy, potem była walka :lol: Poza tym na(za)paleńcy i tak flagi/bannery mieć będą swoją drogą, bo zawsze to takim fajnie pomachać, zwracając na siebie uwagę kamery od telebimów. ;)
No, ale faktycznie, jak się raptem trzy osoby tu wypowiedziały to se można wszystkie te pomysły w buty wsadzić. :bije:
Więc? Jakieś nowe, światłe idee?
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

ekoper pisze:jovizna, no offence, ale Ty to jakiś konkurencyjny wyjazd prowadzisz i ludzi Ci do busa brakuje czy co, że tak podburzasz? daj na wstrzymanie, jeśli nie masz nic do tego.

:cojest: Rozgryzłaś mnie...
Dużo mi do tego, bo martwię się po prostu czy nasz Andruszka dotrze na miejsce szczęśliwie :P

A poważnie to nie jadę żadnym busem i nie potrzebuję innych do szczęścia. Dałam tylko propozycję, gdyby ktoś jechał np. sam i czuł się samotnie, to ja z chęcią zaopiekuję się taką duszyczką. Chyba nic złego nie zrobiłam? :)

Baloniki to nie problem. Mogę się nawet szarpnąć i kupić kilkadziesiąt hehe, ale widzę, że w ludziach brak jakichkolwiek chęci, więc ja nie przyłożę im spluwy do skroni i nie powiem: "Dmuchać" :D
Więc? Jakieś nowe, światłe idee?
Brak. W każdym bądż razie ja będę dmuchać.... :D


Pomysł na banner wspaniałego fana:


JON, IF YOU STOP SINGING, RICH WILL STOP DRINKING :D :D :D
ekoper
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 272
Rejestracja: 11 marca 2006, o 00:09
Lokalizacja: Stockton-On-Tees/Wawa
Kontakt:

Post autor: ekoper »

jovizna pisze: Baloniki to nie problem. Mogę się nawet szarpnąć i kupić kilkadziesiąt hehe, ale widzę, że w ludziach brak jakichkolwiek chęci, więc ja nie przyłożę im spluwy do skroni i nie powiem: "Dmuchać" :D
o, hehe! trzeba będzie to dlaczego nie, każdy środek, jeśli cel tego wart :cfaniak: :D
w ten sposób udałoby się przy okazji wciągnąc w to kilku postronnych, no i wtedy mamy już całkiem zgraną grupę, ha! GC nasze i nie przejdziemy niezauważeni!
[no i wyobraź tylko sobie tylko tych Niemiaszków dmuchających nasze biało-czerwone baloniki! :D]
jovizna pisze:JON, IF YOU STOP SINGING, RICH WILL STOP DRINKING
ee, no, ale to jest bardziej nawet okrutne!
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

ekoper pisze:jovizna napisał/a:
JON, IF YOU STOP SINGING, RICH WILL STOP DRINKING

ee, no, ale to jest bardziej nawet okrutne!
:D Znam bardziej hardcorowe :D ale wtedy wyprosiliby mnie ze stadionu :D
Awatar użytkownika
Jovita
It's My Life
It's My Life
Posty: 150
Rejestracja: 10 listopada 2007, o 12:47
Lokalizacja: Kłodzko

Post autor: Jovita »

jovizna pisze:ja nie przyłożę im spluwy do skroni i nie powiem: "Dmuchać"
Ja mogę to zrobić :D Mój ojciec ma pozwolenie na broń :D
ekoper
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 272
Rejestracja: 11 marca 2006, o 00:09
Lokalizacja: Stockton-On-Tees/Wawa
Kontakt:

Post autor: ekoper »

no więc?
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

no więc?

Wszyscy są zbyt leniwi i ospali, aby cokolwiek zorganizować. :bije:
ekoper
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 272
Rejestracja: 11 marca 2006, o 00:09
Lokalizacja: Stockton-On-Tees/Wawa
Kontakt:

Post autor: ekoper »

no właśnie, tylu z nas chce koncertu w Polsce, a nikt nie potrafi się zorganizować jak jest nadarzająca się okazja, żeby pokazać, że u nas są także fani ;[
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lost Highway 2007 / 2008”