FRANKFURT 03.06.2008 (wtorek) - wyjazd

Wszystkie tematy odnośnie koncertów promocyjnych Lost Highway

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ

Czy jedziesz na koncert BJ w tym roku?

Tak (Niemcy)
6
55%
Tak (Irlandia)
0
Brak głosów
Tak (Wielka Brytania)
0
Brak głosów
Tak (Inny kraj)
1
9%
NIE
4
36%
Jeszcze nie wiem
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 11

cintus
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 47
Rejestracja: 28 marca 2008, o 20:38
Lokalizacja: Warszawa

FRANKFURT 03.06.2008 (wtorek) - wyjazd

Post autor: cintus »

Witajcie,
nie mogę jechać do Lipska, gdzie relatywnie wielu polskich fanów się udaje - nie pasuje mi termin. :(

W takim razie proponuję sobie, a może i potencjalnym chętnym wypad do Frankfurtu (Main) 03.06.2008 (wtorek). Z Warszawy jest to ok. 1000 km.
Osobiście interesuje mnie wyłącznie sektor FRONT OF STAGE (pod sceną).
Biletów w normalnej dystrybucji już nie ma. Istnieje jeszcze możliwość zakupu na aukcji internetowej od ok. 75 € szt. + koszt wysyłki. Wysyłkę można rozłożyć na kilka osób, które byłyby zainteresowane kupnem biletów (właściwie dowolne bilety na trasę w Niemczech). Dlatego jeśli ktoś chce bilet na koncert niech da znać jak najszybciej - wyjdzie taniej.

Jeżeli jeszcze ktoś byłby zainteresowany wyjazdem do Frankfurtu, może uzbierałaby się wystarczająca grupa by pojechać busem? Jeżeli nie to przejazd samochodem wyszedłby taniej, gdyby więcej miejsc było zajętych. Ostatnia opcja to przejazd pociągiem...

ZAINTERESOWANI NIECH PODEJM? DECYZJę JAK NAJSZYBCIEJ.

A oto i frankfurcki stadion (gościł niektóre mecze M. Świata 2006):
Pojemność: 55 000. :)

Obrazek

Obrazek

ObrazekObrazek
pozdr., cintus
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Jak zwykle wtrącę swoje trzy grosze :P


Zapewne nie uda Ci się uzbierać busa, wątpię nawet czy znajdzie się kilka osób zainteresowanych kupnem biletów na aukcji... ale powodzenia.

Jeśli nie spieszy Ci się do domu zaraz po koncercie, to proponuję Eurolines.
Z Wrocławia koszt przejazdu w obie strony to 220 PLN (do WRO zawsze można dojechać). Pociąg jest troszkę droższą opcją, bo z tego co się dowiadywałam to kosztuje około 370 PLN w jedną stronę. :whoeva:
Awatar użytkownika
alexz123
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 335
Rejestracja: 31 sierpnia 2007, o 18:01
Lokalizacja: ?ódź

Post autor: alexz123 »

Jestem zainteresowana, ja i moja przyjaciółka. Tylko musimy jeszcze mieć troszkę czasu do załatwienia wszystkiego, więc nie jest to jeszcze pewne. Mam prośbę o skontaktowanie się ze mną, jeśli te bilety mogą jeszcze poczekać (powiedzmy tydzień). ;] oczywiście trzeba namówić rodzinkę, ale z tym nie będzie raczej problemu. Pzdr, ;]
Tell me what I got to do
To make my life mean more to you...

Tell me who I got to be
To make you a part of me...
cintus
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 47
Rejestracja: 28 marca 2008, o 20:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cintus »

czekam do najbliższego piątku na deklaracje od zainteresowanych.
pozdr., cintus
Vadi
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 11 maja 2008, o 12:45
Lokalizacja: ?ódź

Post autor: Vadi »

Ja sie wybieram do Frankfurtu o czym juz pisałam na grono.net. Jest opcja, ze bede jechała autem wiec mogę zabrać trzy osoby. Wyjszd z ?odzi lub miejscowosci przez które bede przejezdzać:)

[ Dodano: 2008-06-05, 13:35 ]
Świetny koncert.. razem z bisem grali 2h 40min :)) Jon miał świetny kontakt z publiką :) później napiszę jakaś ładniejsza relacje. Gdyby ktoś chciał obejrzeć filmiki to zapraszam na mój profil youtube(cały czas uzupełniam go filmikami :)) ) : www.youtube.pl/vadielpe

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lost Highway 2007 / 2008”