WROC?AW-LIPSK - pewny TRANSPORT, sa jeszcze miejsca!

Wszystkie tematy odnośnie koncertów promocyjnych Lost Highway

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
madzia
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 5
Rejestracja: 16 marca 2008, o 16:49
Lokalizacja: Wroclaw

WROC?AW-LIPSK - pewny TRANSPORT, sa jeszcze miejsca!

Post autor: madzia »

Cześć, piszę do wszystkich zainteresowanych transportem z Wrocławia do Lipska na koncert Bon Jovi który odbędzie się 25 maja tego roku.
Mamy juz załatwiony na 100% transport 18 osobowym busikiem, nas chętnych, pewnych i posiadających bilety jest narazie 9 osob. czyli zostaje jeszcze troszke wolnych miejsc. wszystkich zainteresowanych prosze o kontakt ze mna - Magda, 3279701- to moj nr gg. Narazie koszt przejazdu to 140zł (jedziemy pod stadion, potem kierowca na nas czeka i jak wydostaniemy sie :P ze stadionu powrót do wrocławia), ale wiadomo że każda dodatkowa osoba zmniejsza koszt przejazdu dla siebie i innych.
Transport jest pewny, jechalismy juz z tym panem na koncert do berlina, wiec wszystko odbywa sie w fajnej atmosferze i bez przesiadek i tak dalej.
czekam na informacje od zainteresowanych, pozdrawiam!
rafal_ka
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 216
Rejestracja: 9 listopada 2007, o 19:49
Lokalizacja: Zgierz/Łódź

Post autor: rafal_ka »

rozumiem ze ta 9wiatka to od iBonki?? ale tam chyba 10 osob juz wplacilo zaliczki ... :D nono ludzie pisac sie na to!! taniej i w takim towarzystwie to chyba nie pojedziecie :>
kasiatko15
I Believe
I Believe
Posty: 70
Rejestracja: 16 września 2005, o 20:57
Lokalizacja: Wrocław/Kalisz

Post autor: kasiatko15 »

Rafał to nie jest wyjazd organizowany przez ibonke...
madzia
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 5
Rejestracja: 16 marca 2008, o 16:49
Lokalizacja: Wroclaw

WROC?AW_LIPSK

Post autor: madzia »

to jest wyjazd organizowany przeze mnie i mojego brata oraz siódemke naszych znajomych wiec razem nas jest 9 osob:) busik tez juz jest zaklepany na 100%. ;]
rafal_ka
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 216
Rejestracja: 9 listopada 2007, o 19:49
Lokalizacja: Zgierz/Łódź

Post autor: rafal_ka »

aha ;) to na obydwu listach poki co braki :P spox dzieki
madzia
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 5
Rejestracja: 16 marca 2008, o 16:49
Lokalizacja: Wroclaw

wrocław-lipsk

Post autor: madzia »

braki są, ale mam nadzieje że znajdą się chętni ponieważ naprawdę warto.
juz jechalismy z tym Panem jego busikiem do Berlina na koncer nie tak dawno i bylo naprawdę świetnie. Impreza rozpoczyna się już po drodze;P
poza tym ogolnie jestem za tym aby wszyscy fani z Polski jakos sie tam na miejscu połaczyli :P byloby raźniej bezpieczniej no i wogole fajnie:)
pozdrawiam:)
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

przestańcie już o tym bezpieczeństwie bo powoli zaczynam sie bać jechać samemu do brukseli :P
rafal_ka
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 216
Rejestracja: 9 listopada 2007, o 19:49
Lokalizacja: Zgierz/Łódź

Post autor: rafal_ka »

ogloszenie drobne: odnosnie wyjazdu z WROC?AWIA do Lipska, mam 3 miejsca wolne w samochodzie na trasie ?ódź - Wrocław - zrzutka na wache wyjdzie moze podobnie jak pociag ale bedzie szybciej i bardziej komfortowo uwazam :) chetni pisac na prv.! pzodrawiam!! dziekuej za uwage!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lost Highway 2007 / 2008”