Lista,Lista chętnych na wyjazd

Wszystkie tematy odnośnie koncertów promocyjnych Lost Highway

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
ibonka
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 31
Rejestracja: 2 sierpnia 2007, o 13:57
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: ibonka »

Jestem trochę przezorna, wiem jak było na poprzedniej trasie.Miało jechać ok 40 osób a co do wyjazdu zostało nas 7 osób.Dlatego chciałam zrobić listę pewniaków którzy się nie wyłamią i zamknąć listę.Ale ok jak chcecie za busami będę się rozglądać dopiero na początku maja ok??
ibonka
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 31
Rejestracja: 2 sierpnia 2007, o 13:57
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: ibonka »

Wlaśnie Jovizna o tym zapomniałam napisać,że będę zbierać zaliczkę żeby nie było nieporozumień przed samym wyjazdem.Ustalmy ,że to będzie 50zł.Podam wam nr konta na które prześlecie tą zaliczkę proszę dokładnie podać swój nick ,imię i nazwisko i liczbę miejsc rezerwowanych.A termin niech będzie do końca marca ok??

[ Dodano: 2008-02-01, 21:47 ]
Przepraszam bardzo ,a ty kto??Wybierasz się z nami w podróż??Organizowałeś kiedyś taki przejazd,że się w ten sposób do nie odnosiśz ?? :zniesmaczony:
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Jestem trochę przezorna, wiem jak było na poprzedniej trasie.Miało jechać ok 40 osób a co do wyjazdu zostało nas 7 osób.Dlatego chciałam zrobić listę pewniaków którzy się nie wyłamią i zamknąć listę.Ale ok jak chcecie za busami będę się rozglądać dopiero na początku maja ok??
skumalas co napisala szanowna i inteligentna poprzedniczka? Zrób jak mówi a nie bedzie niewypału, najwyzej jak bedzie wiecej osób załatwisz autokar. A początek maja to będzie armagedon. ;] I zrób tą liste w pierwszum poście w tym temacie !! !!
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

ibonka pisze:Przepraszam bardzo ,a ty kto??Wybierasz się z nami w podróż??Organizowałeś kiedyś taki przejazd,że się w ten sposób do nie odnosiśz ?? :zniesmaczony:
nie koleżanko, ale jak patrze na to co sie dzieje to upadam w duchu i trace wiare w inteligencje człowieka, tą wiarę jedynie przywraca mi Jovizna swoimi mądrymi propozycjami.
Po 1. Jeżeli Adrian brał sie za organizacje tego, to po co ty mu wchodzisz w parade co?

Po 2. Działasz bez pomysłu, chaotycznie, a Jovizna ma pomysł, lista w pierwszym poscie, wpisowe < kaucja>

Po 3. Jade na koncert do Belgi wiec nie jade z wami

Zycze powodzenia i słuchania ludzi z lepszym pomyślunkiem od siebie.
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Ciiiiiiiiicho już tam!

Iwona, stwórz proszę w pierwszym poście listę nazwisk tych, którzy już się zapisali a kwestię wpisowego załatwi się w najbliższym czasie.

Bartek, spuść z tonu :)

Adrian brał się za organizację, ale po co załatwiać autokar z Katowic tylko po to, by mogła nim przejechać tylko cześć ludzi ze Śląska. Większości bardziej pasuje Wrocław, a skoro Iwona się na tym zna to dlaczego nie :)
ibonka
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 31
Rejestracja: 2 sierpnia 2007, o 13:57
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: ibonka »

Podaję nr.konta 97 1020 5226 0000 6502 0211 8313 swoje dokładne dane podam osobom które napiszą do mnie Pw . W tytule napiszcie zaliczka na wyjazd.Czekam do końca marca,osobom które wpłacą wyślę potwierdzenie na WP ,że są na liście a ostateczną listę osób napisze na forum na początku kwietnia.

[ Dodano: 2008-02-01, 22:07 ]
Masz za małą wiarę w ludzi bo na poprzedniej trasie wszystko wyszło ok :)) A jeśli chodzi o ścisłość to nie ja zaproponowałam zbiórkę we Wrocławiu tylko Monika.
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Nadal bardziej skłaniałabym się do stworzenia listy osób w pierwszym poście TERAZ. Jasno i przejrzyście będzie napisane ilu jest chętnych, co pozwoli uniknąć zadawania ciągle tych samych pytań. Początek kwietnia jak dla mnie to też troszkę późno.

Zresztą już się nie wtrącam. Róbcie tak, by było dobrze. Ja jadę ciuchcią, więc see ya :D
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

ibonka pisze:Masz za małą wiarę w ludzi bo na poprzedniej trasie wszystko wyszło ok :)) A jeśli chodzi o ścisłość to nie ja zaproponowałam zbiórkę we Wrocławiu tylko Monika.
słuchaj, na poprzedniej trasie nie miałas tylu osób chyba co? Przypomne ze Adrian rzucił hasło zeby jechac do Lipska razem w sposób zorganizowany i jak widze ludzie na to poszli, w sondzie gdzie jedziesz na BJ az 86 osób zadeklarowalo własnie Lipsk, co wcale oczywiscie nie znaczy ze chca jechac wszyscy razem, ale mysle ze przynajmnie 40 bedzie chiało sie wybrac razem autokarem. Ja tylko chce wam wbrew pozorom pomóc, bo sam bym jechał do Lispka gdyby nie matura, a jakbym sie dowiedział ze zostałem sam na lodzie bo ktos se zrobił drugi wyjazd busikiem razem z pierwszym niedoszłym organizatorem to by mnie szlag chyba trafił na miejscu, gdyz mieszkam koło gdanska praktycznie czyli dosc daleko, i mysle ze sporo osób jest takich.
Awatar użytkownika
Jovita
It's My Life
It's My Life
Posty: 150
Rejestracja: 10 listopada 2007, o 12:47
Lokalizacja: Kłodzko

Post autor: Jovita »

bartekbb23 pisze:Ja tylko chce wam wbrew pozorom pomóc, bo sam bym jechał do Lispka gdyby nie matura
He he mi na szczęście wyszło, że jadę tuż po :D. Powodzenia ;)

A co do kwietniowej listy to zgadzam się z jovizną, iż jest to "trochę" za późno. Jak ktoś wie na bank, że jedzie to róbmy tą listę, że tak powiem, tu i teraz .
ibonka
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 31
Rejestracja: 2 sierpnia 2007, o 13:57
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: ibonka »

Lista już jest.I nikt nikogo nie zmusza się wpisywać.Niektórzy mają bliżej do Wrocławia i dlatego się zapisują u mnie.Adrian zresztą też.
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

ibonka pisze:Lista już jest.I nikt nikogo nie zmusza się wpisywać.Niektórzy mają bliżej do Wrocławia i dlatego się zapisują u mnie.Adrian zresztą też.
Po 1. Lista ników ? co to ma być....co wtedy, gdy bedzie chciala zapisac sie jeszcze jedna Gosia albo Mionika:P

Po 2. Wciełaś sie Adrianowi z orgaznizacją

Po 3. Adrian rzucił hasło fani z całej polski a nie tylko ze śląska

Po 4. Wg mnie autokar z katowic odpada, bo za 25 zł mozna pojechac pociagiem w 2,5 h
ibonka
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 31
Rejestracja: 2 sierpnia 2007, o 13:57
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: ibonka »

Przeczytaj dokładnie co napisałam:"Wlaśnie Jovizna o tym zapomniałam napisać,że będę zbierać zaliczkę żeby nie było nieporozumień przed samym wyjazdem.Ustalmy ,że to będzie 50zł.Podam wam nr konta na które prześlecie tą zaliczkę proszę dokładnie podać swój nick ,imię i nazwisko i liczbę miejsc rezerwowanych.A termin niech będzie do końca marca ok?? "
studentmibm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 582
Rejestracja: 14 maja 2006, o 16:38
Lokalizacja: Bytom

Post autor: studentmibm »

DOBRA SPOKOJ JUZ !!! Zrobmy to inaczej. Niech ktos (moge to byc ja, obojetne) zrobi JEDEN G?ÓWNY W?TEK, w ktorym wszyscy beda zgalaszac swoja chec na podróz z jakiegos jednego konkretnego miasta- moze byc Wrocław lub jakies inne, to do ustalenia. I dopiero potem po podliczeniu chetnych bedziemy wybierac srodek transportu, bo bardzo mozliwe ze uzbiera sie odpowiadnia liczba osob na wynajem autokaru. Pasi?
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Komplikujecie sobie sprawę.
Nie rozumiem, po co tworzyć kolejny wątek, skoro powstało ich do tej pory kilka i w każdym brak konkretów. Nie ma zgłaszania "chęci na podróż z wybranego przez siebie miasta" bo oczywiste jest, że każdy chciałby jechać ze swojego i to najlepiej, aby zabrali go z pod domu :P w ten sposób nigdy nie dojdzie się do porozumienia.

Wrocław jest najlepszym rozwiązaniem i tu dyskusja co do miasta jest niepotrzebna. Tutaj każdy może dojechać bez problemu! Adrian nie bierze się za organizację przejazdu z Katowic, bo sam jest chętny na Wrocław, więc albo reszcie też pasuje, albo niech skręca sobie coś innego.

Niech ktoś stworzy prawdziwą listę ludzi, aby wyglądało to jakoś przyzwoicie i nie przeciągać tego do kwietnia, bo lepiej zaklepać coś wcześniej, niż potem kombinować na ostatnią chwile.

30 osób po 120 zł od osoby w dwie strony i już macie autokar!!! Myślcie ludzie :)

p.s.
przepraszam, że wciąż się wtrącam, ale to moje małe "zawodowe" zboczenie :P
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

IBONKA

Pisze do Ciebie tutaj a nie na priva bo chce aby wszyscy wiedzieli jak sprawa wygląda.

1.Jako że organizujesz tego busa z Wrocławia i widze, ze zapisują się do Ciebie osoby które wyrażały chęc wyjazdu z Katowić chciałbym abyś udostępniła mi tą liste osób któe się do Ciebie zgłosiły.

Potrzebne mi jest to aby porównac osoby (musze znać ich nicki i ewentualnie nazwiska) z swoją próbną liste chętnych i odwzwać się do każdej która nie znajduje się na Twojej liście aby poinformować ją o tym że wyjazd jest jednak z Wrocławia. Niektórzy nie zaglądają na forum i kontaktowałem się z nimi na gg i nie musza wiedzieć o tym wyjeździe tak jak np Edyta która zobaczyła ten temat (tego autokaru) dopiero teraz. Ja niestety nie mam możliwości się do tych osób odezwać teraz bo nie mam dostępu do gg ale za 2-3 tygodnie myśle, że będe mógł już działać.

Na mojej liscie było sporo osób np ?ółw, yanni, patchfinder, student itp (nie pamietam czy akurat Ci byli chętni na wyjazd autokarem) a nie widziałem aby wszycy z listy odzywali się w sprawie tego wyjazdu.

Wiesz nie moge ich wystawić do wiatru.

2.Ibonka nie zadeklaruje się że jade autokarem z wami dopóki nie ustalisz z przewożnikiem godzine wyjazdu. Oczywiscie za wscześbnie aby ustalić ale musisz np wiedzieć czy przewoźnik godzi się na wyjazd z Wrocławia o godzinie 5tej nad ranem.
Godzina jest dla mnie najważniejsza bo wybiore taki transport który gwarantowałby dostarcie tam na miejsce w granicach 12-13 ewentualnie 14.

Ten czas to sprawa myśle że bardzo wazna dla innych bo jest sprawą oczywistą że jak wyjazd będzie np o 6tej to niektóre osoby będą musiały spędzić noc poprzedzającą we Wrocławiu.

3.Oczywiście zgadzam sie z tym, że trzeba Ci wysłac zaliczke. Powiem inaczej . Powinni Ci ludzie całośc od razu przesyłać ale w razie czegoś Ty 50 zł z tego zabierasz na pokrycie kosztów itp.
Pamiętaj że takie rezygnujące osoby to dodatkowa kasa od osób które finalnie pojadą na przejazd dlatego ja osobiście brałbym więcej np o 5 zł czy 10 od normalnej wyliczonej kwoty przejazdu aby było na pokrycie takich przypadkowych kosztów.

Oczywiście tą kase później mogłabyś zwrócić, jakby nie wynikły żadne przypadkowe sytuacje ale nie jest to jakaś wysoka kwota (te 5-10 zł) aby w razie czego stwarzać problemy.

To chyba tyle z mojej strony. Niestety nie mam dostępu do internetu i nie moge załatwić i ustalić pewnych rzeczy dlatego mam nadzieje, ze osoby do których się jeszcze nei odezwałem w sprawie koncertu nie będą mieli mi nic za złe.
W razie czego mój numer telefonu: 889 368 138

Do Wszystkich
Mam nadziejjee, że nie musze mówić nikomu, ze wybieramy się taką liczną grupą do Lipska aby nie pokazać tego. Myśle, ze zaopatrzycie się w Białoczerwone flagi które później wywiesicie na stadionie czy rzucicie nimi w Jona itp.
Co wiecej można zrobić akcje w stylu U2 że gdy np zagrają IMlife wszyscy z Polskimi flagami uniesiemy je w góre. Ponad 100 Polskich flag w różnych miejscach na pewno zwróciłaby uwage zespołu. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lost Highway 2007 / 2008”