Lista,Lista chętnych na wyjazd

Wszystkie tematy odnośnie koncertów promocyjnych Lost Highway

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
rafal_ka
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 216
Rejestracja: 9 listopada 2007, o 19:49
Lokalizacja: Zgierz/Łódź

Post autor: rafal_ka »

czyli jescze 80 zeta doplaty i jedziemy ;] to czekam na info o godzinie dokladnej! :) pozdroo!
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Co do godziny to jak dla mnie nie za wcześnie. Z założenia wychodzę, że lepiej by wcześniej niż się spóźnić a tak będzie czas na zwiedzanie Lipska.
Awatar użytkownika
pathfinder
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 144
Rejestracja: 16 września 2005, o 19:36
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Kraków

Post autor: pathfinder »

Ibonka, daj znać jak tam poszło. Czy wszystko z tą firmą jest już dograne?
ibonka
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 31
Rejestracja: 2 sierpnia 2007, o 13:57
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: ibonka »

Witajcie :)) Byłam dziś zarezerwować busy i wpłaciłam zaliczkę.Niestety bus 23-osobowy nie spełnił moich oczekiwań co do jakości jest to Mercedes Vito bez dodatków typu DVD czy barku ale wiadomo dojedziemy.Co do godziny wyjazdu to nadal jestem za obcją 2-3 w nocy ponieważ gdybysmy chcieli cokolwiek zwiedzać nie wiem czy będzie czynne oczywiście w zależności co bedziecie chcieli zwiedzać.Podróż bedzie trwała ok.7 godzin.Uprzedzam,że odpowiadamy finansowo za poniesione szkody w autobusie.Zostało mi tylko przesłanie mapki z dojazdem i ruszamy...........
rafal_ka
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 216
Rejestracja: 9 listopada 2007, o 19:49
Lokalizacja: Zgierz/Łódź

Post autor: rafal_ka »

godzina pasuje pytanie kto mnie przygarnie we Wrocku miedzy godzina 20-21 a 2-3cią ;) hehe pozdrawiam! dozobaczenia za 12 dni!
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

Nie zapomnijcie zię po wszystkim pochwalić wrażeniami z koncertu na forum. :)
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

WITAM wszystkich zainteresowanych. Pragnę oświadczyć, że po 3ec dniach wysiłków udało się nam (a głównie Ibonce) ustalić. Nie będę wchodził w szczegóły jak do tego wszystkiego doszliśmy poza tym, że w całą akcje było wciągniętych parę osób (Ibonka, Pathfinder, Edyta, Bonjjoviątko, Jovizna itp...).
Po całej tek akcji myślę, ze nic już nam nie przeszkodzi w udanej podróży.

<ps. Sorki Rattie, że nie robiłem zadymy na forum, ale wolałem zając się doprowadzeniem wszystkiego do szczęśliwego dla nas finału a nie rozwalaniem i wprowadzaniem niepokoju. To tak do tej chorągiewki :)>


<b>WSTęPNE OFICJALNE INFORMACJE:</b>

Od Ibonki dostałem numer do firmy która nam zapewnia transport i miałem tam nie dzwonić, ale pomyślałem, ze dobrze byłoby dowiedzieć się kilka informacji które mnie nurtują a Wam też mogą się przydać.

1).Kasa - żeby nie było zmartwień. Z tego co pamiętam koleś powiedział, ze wpłacono zaliczkę a cały koszt transportu to: 3 900 + jak się koncert przedłuży 100-150 zł dopłaty do kierowcy + pokrycie wszystkich szkód w autokarze.

2). Mamy 2 autobusy. 1wszy chyba 21-23 osobowy a drugi 8 mio osobowy. Pierwszy z klimatyzacją ale za to z małym bagażem. Drugi bez klimy (2 szyberdachy) ale z większym bagażnikiem.
Jakby było więcej bagaży to oczywiście upchnie się jakoś w tym mniejszym autobusie.

3).Kierowcy będą przez cały czas w autobusie wiec można zostawić tam dokumenty itp. Zapewne pójdą sobie na miasto, ale można ugadac sobie, zę jeden idzie to drugi pilnuje itp. To można ugadać się.

4).Z tego co zrozumiałem kierowcy są umówieni na powrót o 22giej, ale jeśłi to się przedłuży to się im dopłaci 100-150 zł. Kasa będzie zbierana od wszystkich po te ileś złotych.

5) Wyjazd. Koles mówił, ze chce ruszyć o 2-giej /3ciej w nocy.

6)Można imprezować w autokarze, ale jak coś zepsujecie to płaci sam za szkode :P

7). Jest możliwość taka, ze jeden autobus ruszy wcześniej od drugiego, ale wtedy będą jakieś postoje (muszą być po 4,5 godzinie jazdy). A jak ruszą razem to po prostu zamienią się autokarami i będą jechać dalej.

8) Kasa wychodzi 3900 na 28 osob (nie wiem ile jest wiec Ibonka musi dokładnie określić) wychodzi 140 zł (czyli dopłata 90 zł) z tym, że trzeba wziąść coś więcej na wszelki wypadek.

Pamiętajcie, zę jak ktoś nie przyjedzie to trzeba sie obarczyć jego kosztami !!!

9) Najprawdopodobniej autokary będą czekały na nas na skryżowaniu ulic: dawida z cos na y czy j (dziwna nazwa) ale to jest tez do ustalenia.

To chyba tyle. Więcej nie pamiętam. Wszystko trzeba uzgodnić z kolesiem jak będziemy już wiedzieli o której ruszamy tam.

Jakbyście się chcieli sami czegoś dowiedzieć to oto namiary na firme:
Firma: Majewski
Tel.Kom: 601701828

Ten wspomniany koleś to oczywiście Pan Majewskiski

A to takie moje rady:
Warto wziaśc sobie trochę więcej kasy na jakieś dopłaty nieprzewidziane. (z 20 zł).
Warto wziąść dowodzik, żebyśmy kogoś na granicy nie zostawili (Show Must Go On :) )
Jeśłi chcecie coś kupić w Niemczech to nie polecam brać złotówek tylko euro xD

OG?OSZENIE DLA WSZYSTKICH:
Nagrywać całą podróż na aparatach cyfrowych. NA stadion też można wnosic aparaty i robić zdjęcia no i filmiki też z tym, ze jak bedziecie cały koncert filmować to moga jednak was poprosić o nienagrywanie.

INFO DLA OSÓB Z OKOLIC KATOWIC:
Możemy sie spotkać razem w katowicach i jechać wspólnie. Godzina wyjazdu to albo około 19tej albo 2wszej z tym, zę tam są jakieś rezerwacje na ten pociąg. Jak to funkcjonuje trzeba się dowiedzieć.

Jeśli coś chcecie dogadać to czekan pod telefonem: 790611043
A Ibonki numer jest pare postów wyżej.
Awatar użytkownika
marslon
I Believe
I Believe
Posty: 66
Rejestracja: 8 stycznia 2008, o 11:14
Ulubiona płyta: Keep The Faith
Lokalizacja: Kielce - miasto w Koronie

Post autor: marslon »

Myślę, że nie ma sensu, żeby jeszcze ktoś inny dzwonił do tej firmy, która nas zawiezie na koncert. Są osoby, które organizują nasz wyjazd i to one powinny kontaktować się z przedstawicielami tejże firmy, a poźniej wszelkie informacje przekazwyać nam :)))
Odnośnie ilości osób, które jadą do Lipska - ja miałem jechać z jeszcze jedną osobą. Niestety, najprawdopodobniej pojadę sam, więc jedna osoba z ogółu odpada. Wszystko dokładnie będę wiedział na początku przyszłego tygodnia i na pewno poinformuję o tym na forum. Pozdrawiam
rafal_ka
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 216
Rejestracja: 9 listopada 2007, o 19:49
Lokalizacja: Zgierz/Łódź

Post autor: rafal_ka »

nie no teraz nie wymiekamy :> albo szukamy zastepstwa;p jakby bylo wiad ile osob wypadlo to moze ktos inny by w to miejsce chcial z nami jechac.
Awatar użytkownika
marslon
I Believe
I Believe
Posty: 66
Rejestracja: 8 stycznia 2008, o 11:14
Ulubiona płyta: Keep The Faith
Lokalizacja: Kielce - miasto w Koronie

Post autor: marslon »

A kto wymięka? Ja jadę. Miałem jechać z jeszcze jedną osobą, ale niestety ta osoba nie jedzie. Tak wyszło.
mat22
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 9
Rejestracja: 11 grudnia 2007, o 16:23
Lokalizacja: gniezno

Post autor: mat22 »

proponuje, aby zrobic oficjalna, generalna, ostateczną i koncowa liste osob ktore jada na dzien dzisiejszy - jutrzejszy (mniej wiecej)
Awatar użytkownika
Bon Joviatko
It's My Life
It's My Life
Posty: 197
Rejestracja: 18 września 2005, o 11:51
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Bon Joviatko »

Adrian pisze:INFO DLA OSÓB Z OKOLIC KATOWIC:
Możemy sie spotkać razem w katowicach i jechać wspólnie. Godzina wyjazdu to albo około 19tej albo 2wszej z tym, zę tam są jakieś rezerwacje na ten pociąg. Jak to funkcjonuje trzeba się dowiedzieć.
Jestem jak najbardziej za :) Zawsze lepiej razem :D No i myślę, że lepiej by było jechać tym późniejszym pociągiem ;)
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Jeśli ktoś rezygnuje z przejazdu niech zgłasza to na forum żeby była jasność że mamy szukać kogoś innego do wyjazdu . O takie informacje należy jak najszybciej podawać.
nie no teraz nie wymiekamy :>
No jasne, że nie bo ceny biletów nam wzrosną :) A można się poytać jeszcze znajomych czy nie chcieliby jechać.
Właśnie z tym jest problem, że nie wpłaciliśmy całej kasy bo okaże się że na miejscu będziemy musieli sporo dopłacić :)

Trzeba by zrobić oficjalną liste i skontaktować się z każdym, aby ta potwierdziła swój wyjazd. No albo zbierać całość kasy.
Jestem jak najbardziej za :) Zawsze lepiej razem :D No i myślę, że lepiej by było jechać tym późniejszym pociągiem ;)
No jasne, ale nie wiem jak to się tam ma z tymi rezerwacjami. Babka mi mówiła, ze trzeba mieć bilety na jakieś tanie linie i dodatkowo dopłacić 5 zł :/ Nie zrozumiałem jej do końca, ale za mną była spora liczba osób i nie był czasu wchodzić w szczegóły.
proponuje, aby zrobic oficjalna, generalna, ostateczną i koncowa liste osob ktore jada na dzien dzisiejszy - jutrzejszy (mniej wiecej)
Nom trzeba. Ibonka musi się tym zająć.
angel8886
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 12
Rejestracja: 22 grudnia 2007, o 15:44
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: angel8886 »

Bardzo dobry pomysł żeby razem jechac z Katowic-zawsze to raźniej^_^ Jakby cos było wiadomo o tym pociągu to niech ktoś pisze, zeby sie dało umówic na jeden wspólnie
Awatar użytkownika
KM
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 680
Rejestracja: 11 marca 2006, o 22:48
Lokalizacja: Toruń

Post autor: KM »

Czy te informacje o możliwości robienia zdjęć i nagrywania krótkich filmików są sprawdzone w regulaminie organizatora koncertu? Słyszałam, że bywa różnie. Nie chciałabym, żeby okazało się, że np. trzeba dopłacać za to, albo coś w tym stylu.
20.05.2008 - Leipzig
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lost Highway 2007 / 2008”