KONCERT: 25 Maj 2008 - Lipsk - KTO CHęTNY !!!

Wszystkie tematy odnośnie koncertów promocyjnych Lost Highway

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
angel8886
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 12
Rejestracja: 22 grudnia 2007, o 15:44
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: angel8886 »

Hej hej!
Czy jest jeszcze jakaś możliwość kupowania teraz biletów i gdzie, ale te 35 euro za przesyłkę to niestety za dużo, a i słabo sie znam na kupowaniu biletów. Ale mam pytanko o ten wspólny dojazd, czy jest już jakis limit osób? Chciałabym się zabrać z jakąś większą grupką, bo samej to tak nie bardzo fajnie:]No i jeśli bilet to jaki? Bo że są nadal na eventim to widzę.
Pozdrawiam:*
rafal_ka
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 216
Rejestracja: 9 listopada 2007, o 19:49
Lokalizacja: Zgierz/Łódź

Post autor: rafal_ka »

na allegro sa za 305zł bodaj - nie tak tragicznie jeszcze ;P a co do wspolnego wyjazdu to sie po nowym roku wyklaruje chyba (mam nadzieje) i juz bedize klepniete i tylko sie bedzie czekalo do maja , ol!
seinfeld
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 6
Rejestracja: 3 stycznia 2008, o 01:18
Lokalizacja: rzeszów/kraków

Post autor: seinfeld »

bilety mozna kupic poprzez eventim.pl. trzeba do nich tylko zlozyc zamowienie mejlowe, troche dlugo schodzi z przelewem i wysylka ale nie trzeba placic slonych kosztow dodatkowych typu 35 euro.
Awatar użytkownika
marslon
I Believe
I Believe
Posty: 66
Rejestracja: 8 stycznia 2008, o 11:14
Ulubiona płyta: Keep The Faith
Lokalizacja: Kielce - miasto w Koronie

Post autor: marslon »

Ja też planuje pojechać na koncert w Lipsku. Jestem z Warszawy i chętnie zabrałbym się z kimś na ten koncert :))
rafal_ka
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 216
Rejestracja: 9 listopada 2007, o 19:49
Lokalizacja: Zgierz/Łódź

Post autor: rafal_ka »

to moze niech kto moze polooka gdzie moze i sprawdzi jakie sa drogi dotarcia na koncert czy to busem czy by "mystery" train czy jakos tak zebysmy moze w miare mozliwosci kto nie jedize samochodem przeladowanym, pojechali grupa mysle ze bedize wowczas ciekawiej :>
moni24
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 17
Rejestracja: 7 stycznia 2008, o 12:55
Lokalizacja: Warszawa

Wyjazd do Lipska

Post autor: moni24 »

Witam. Jestem nową forumowiczką z Warszawy i z chęcią piszę się na ten wyjazd . Niestety nie mam jeszcze biletów, a chciałabym pojechać z jeszcze jedną osobą. Jeżeli pojadę, to będę jechać samochodem.
Pozdrawiam Wszystkich fanów Bon Jovi.
I do zobaczenia w Lipsku.

[ Dodano: 2008-01-14, 13:28 ]
I jeszcze jedno znalazłam dzisiaj na stronie eventim.de bilety na koncert do Lipska, ale nie wiem na jakie miejsce tzn. czy są to może bilety na trybunach czy stojące na murawie. Jeśli Ktoś może mnie poinformować, to byłabym wdzięczna.

Pozdr Monika.
Ostatnio zmieniony 14 stycznia 2008, o 19:32 przez moni24, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrwawiam, Monika.
Awatar użytkownika
marslon
I Believe
I Believe
Posty: 66
Rejestracja: 8 stycznia 2008, o 11:14
Ulubiona płyta: Keep The Faith
Lokalizacja: Kielce - miasto w Koronie

Post autor: marslon »

Ja też jeszcze nie mam biletu, ale w najblizszych dniach zamierzam wybrac sie do biura Eventim w Warszawie Eventim Sp. z o.o. Al.Jerozolimskie 25. Podobno oni mogą mieć bilety na koncert w Lipsku. Pewnie tam bedzie mozna sie dowiedziec szczegolow odnosnie miejsc :)) Pozdrawiam wszystkich fanów
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

Czy ktoś oglądał wczoraj Panoramę ?? Podobno mówili, że w Lipsku neonaziści prześladują Polaków
25.05.2008 Leipzig
19.06.2013 Gdańsk
kasiatko15
I Believe
I Believe
Posty: 70
Rejestracja: 16 września 2005, o 20:57
Lokalizacja: Wrocław/Kalisz

Post autor: kasiatko15 »

Tak coś słyszałam o prześladowaniach Polaków przez neonazistów ale nie zapamiętałam gdzie:/ Będziemy większą grupą to nam nie podskoczą :P
Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Post autor: M.Ssed »

Czy ktoś oglądał wczoraj Panoramę ?? Podobno mówili, że w Lipsku neonaziści prześladują Polaków
ale to były jakieś jednorazowe/niepoważne zdarzenia ;), przesadzili...
angela
It's My Life
It's My Life
Posty: 177
Rejestracja: 11 stycznia 2008, o 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: angela »

Ja tez sie wybieram, choć.....wcale tego nie planowałam. Ale było to moim marzeniem od zawsze i w tym roku mój mąż.....po prostu przyszedł do domu z biletami.
Bilety można kupić w eventim.pl po normalnych cenach bez kosztów transportu
W Monachium było cudownie, ale w Gdańsku.... damy czadu!
moni24
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 17
Rejestracja: 7 stycznia 2008, o 12:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: moni24 »

I już jest u mnie wszystko jasne, a mianowicie dzisiaj kupiłam 2-a bilety w Eventimie w Warszawie i jestem pewna, że pojadę na kopncert.

Pozdrawiam Wszystkich bardzo uradowana moni24.
Pozdrwawiam, Monika.
Awatar użytkownika
marslon
I Believe
I Believe
Posty: 66
Rejestracja: 8 stycznia 2008, o 11:14
Ulubiona płyta: Keep The Faith
Lokalizacja: Kielce - miasto w Koronie

Post autor: marslon »

Kupiłas bilety na koncert w Lipsku? Nie wiesz czy eventim nie organizuje również przejazdu w obie strony. Czytałem na ich stronie że na koncert w Wiedniu sprzedają tzw pakiety :))) czyli bilet na koncert + przelot na trasie Warszawa-Wiedeń-Warszawa
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Super, że tak dużo osób wybiera Lipsk.

Co do autokaru. Właśnie się po mału rozglądam i niestety duże firmy nie organizują żadnych samodzielnych wyjazdów autokarowych (a normalnie nie jeżdża do Lipska). Pozostają firmy zajmujące się takimi przejazdami. Tymi się zajme w najbliższym czasie gdyż prawdopodobnie moja siostra będzie mogła mi pomóc gdyz dowiedziałem się, ze ona ma dojście do osoby organizujacej takie wyjazdy więc jak będe wiedział coś wiecej to dam znać.

Pewne są oczywisćie pociągi do Lipska, ale tym zajmiemy sie jak autokar nie wypali.
moni24
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 17
Rejestracja: 7 stycznia 2008, o 12:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: moni24 »

Kupiłas bilety na koncert w Lipsku? Nie wiesz czy eventim nie organizuje również przejazdu w obie strony. Czytałem na ich stronie że na koncert w Wiedniu sprzedają tzw pakiety ) czyli bilet na koncert + przelot na trasie Warszawa-Wiedeń-Warszawa


Witaj marslon.

Niestety nie pytałam o przejazd bo wybieram się w tę podróż samochodzikiem.
Jeżeli będę jechała większym tj. takim na 7-em osób to bedę mogła Kogoś chętnego zabrać, ale wiadomość o tym roześlę w późniejszym terminie. Jak na chwilę obecną jadeswoim Golfikiem.

Pozdrawiam Monika.
Pozdrwawiam, Monika.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lost Highway 2007 / 2008”