Szalony pomysł......

Forum akcji "Destination Poland".

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

Ratt przeciez edytowales mojego posta i ja nie wiem co tam pozmieniales - a Ty ZB kup wazeline i bedziesz sie usmiechal do woli z Rattem na spolke
Awatar użytkownika
ZB
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 424
Rejestracja: 18 lipca 2007, o 15:26
Lokalizacja: };]

Post autor: ZB »

^ Po pierwsze nie mam powodów by się Rattowi podlizywać.
Po drugie powiedz mi, co w moim poście się nie zgadza.
Po trzecie za takiego posta powinieneś otrzymać drugie upomnienie.
LET IT ROCK!!!!!!!!!!!!!!
studentmibm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 582
Rejestracja: 14 maja 2006, o 16:38
Lokalizacja: Bytom

Post autor: studentmibm »

Jovi napisał/a:
a Ty ZB kup wazeline i bedziesz sie usmiechal do woli z Rattem na spolke
ale to słabe było...
Szczerze to przez typy takie jak Rattie coraz rzadziej zagladam na forum i widze ze nie tylko ja
Slabiutki charakter masz jakie takie rzeczy Cie znechecaja do korzystania z Forum...

Jak tak bardzo wam przeszkadza to co pisze Rattie to ignorujcie to poprostu, tak jak to NIBY niektorzy robia (taaaaa).
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

jovi pisze:Ratt przeciez edytowales mojego posta i ja nie wiem co tam pozmieniales - a Ty ZB kup wazeline i bedziesz sie usmiechal do woli z Rattem na spolke
hahahahaha wiedziałem, że to napiszesz :) Edytowałem Twojego posta, zgadza się. I nawet napisałem o tym, że pomyliły mi sie guziki (zamiast cytuj kliknąłem edytuj) i nawet pytałem admina czy dałoby się przywrócić oryginalny post (niestety się nie da). Jest jednak jedno ale - ja edytowałem tego posta RAZ - a zaznaczone są 3 zmiany (nie mam zielonego pojęcia czemu ja jestem zaznaczony jako ostatni edytujący).... ja na ten przykład nie zmieniłem wyrazu '$*^&&%' na 'pojeeeebany', samo się tak zrobiło? ;]. Dziwne jest również to, że z tego posta zniknęły moje odpowiedzi na Twoje teksty (bo na te teksty, które Jovi w swoim poście zostawił i które można sobie teraz przeczytać były moje odpowiedzi). A poza tym to Ty napisałeś tamten tekst i już nie pamiętasz co tam było, że już tak płaczesz 'nieee pamiętaaaaam co pozamieeeeniałeeeeśśśs ;( ;( ;(' ??
Jak tak bardzo wam przeszkadza to co pisze Rattie to ignorujcie to poprostu, tak jak to NIBY niektorzy robia (taaaaa).
Zauważyłeś taki jeden malutki problem? Otóż tak strasznie wszystkich denerwują moje wredne, chamskie, nieinteligentne, niskich lotów, debilne, głupie, denne odpowiedzi i najlepiej jakbym się zamknął, ale jak zaraz obok pojawią się TAKIE SAME (jeśli nawet nie gorsze) teksty autorstwa nieRatta to wszyscy siedzą cichutko i nikomu nic nie przeszkadza.... dziwne.... takie same słowa wypowiedziane przeze mnie są śmiertelna obrazą, podczas gdy w ustach innych to jest najzwyklejsza odpowiedź.... bardzo dziwne :|
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

Slabiutki charakter masz jakie takie rzeczy Cie znechecaja do korzystania z Forum...
Slabiutki charakter mam , masz racje , tutaj pisza sami maniacy lub ludzie o stalowych nerwach . Po 2 na tym forum sie nic nie dzieje , tylko w kolko te same tematy , watki . Dotego pare osob tutaj wg mnie ma problemy ze soba i chca sie dowartosciowac na forum , aby pokazaac jacy oni nie sa supier fajni i intelligentni

ps.proponuje zmienic temat Szlony Pomysl .... na Moda na Rattie odcinek 4384. W sumie nie chce mi sie na ten temat wiecej pisac bo tak tylko podkrece rozmowe o Rattim a sadze ze jemu na tym zalezy . Lubi jak sie o nim mowi. Takie moje zdanie.
Ostatnio zmieniony 7 sierpnia 2007, o 19:15 przez AxeL, łącznie zmieniany 1 raz.
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
Awatar użytkownika
Tatiana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 578
Rejestracja: 17 września 2005, o 06:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tatiana »

Rattie pisze:Zauważyłeś taki jeden malutki problem? Otóż tak strasznie wszystkich denerwują moje wredne, chamskie, nieinteligentne, niskich lotów, debilne, głupie, denne odpowiedzi i najlepiej jakbym się zamknął, ale jak zaraz obok pojawią się TAKIE SAME (jeśli nawet nie gorsze) teksty autorstwa nieRatta to wszyscy siedzą cichutko i nikomu nic nie przeszkadza.... dziwne.... takie same słowa wypowiedziane przeze mnie są śmiertelna obrazą, podczas gdy w ustach innych to jest najzwyklejsza odpowiedź.... bardzo dziwne :|
Wiesz co Rattie, chyba wiem na czym polega Twoj problem: moze po prostu czesc ludzi pamieta Twoje zachowanie z kwietnia 2005, kiedy sie tutaj pojawiles. To bylo jeszcze za czasow starego forum, nie pamietam jaki miales wtedy nick. Nie potrafie sobie tez przypomniec jakie rzeczy dokladnie wypisywales, bo kto byl w stanie zapamietac te glupoty? Na nowym forum Twoje zachowanie juz nie jest takie chamskie, ale retoryka z tamtego okresu mogla odcisnac jakies pietno w stosunku do Twojej osoby.
I came here like so many did
To find the better life
To find my piece of easy street
To finally be alive
And I know nothing good comes easy
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Dotego pare osob tutaj wg mnie ma problemy ze soba i chca sie dowartosciowac na forum , aby pokazaac jacy oni nie sa supier fajni i intelligentni
Wierz mi, dowartościowuję się na wiele innych sposobów a 'czepianie się' innych akurat do tego nie należy ;]
Wiesz co Rattie, chyba wiem na czym polega Twoj problem: moze po prostu czesc ludzi pamieta Twoje zachowanie z kwietnia 2005, kiedy sie tutaj pojawiles. To bylo jeszcze za czasow starego forum, nie pamietam jaki miales wtedy nick. Nie potrafie sobie tez przypomniec jakie rzeczy dokladnie wypisywales, bo kto byl w stanie zapamietac te glupoty? Na nowym forum Twoje zachowanie juz nie jest takie chamskie, ale retoryka z tamtego okresu mogla odcisnac jakies pietno w stosunku do Twojej osoby.
Aha, i to usprawiedliwia Wasze takie a nie inne zachowanie? Zwrócę w swój 'ironiczny' sposób uwagę na łamanie regulaminu forum i już jestem chamem i Bóg wie kim jeszcze, a Jovi może napisać, że jestem 'pojeeeebany', że jestem debilem, że Wy też jesteście idiotami i nikt słowa nie piśnie, tak? To może ja też napiszę gdzie jest Wasz problem - utarło sie, że Ratt jest dupkiem i należy zawsze i wszędzie na niego nadawać (oraz na osoby, które osmielą się stanąć w jego obronie), niezależnie co napisze. Dlaczego nikt nie zwraca uwagi na takie samo zachowanie (lub jeszcze gorsze) w wykonaniu innych forumowiczów? Otóż dlatego, że nadając na mnie każdy ma pewność, że zostanie popartym przynajmniej przez jedną osobę ;] a już naprawdę niewiele jest na tym forum osób, które mają na tyle jaj, żeby przyczepić się do kogoś w pojedynkę (dlatego również nikt mi nie zwrócił uwagi, gdy zaszła taka potrzeba, na pw lub gg - łatwiej i 'bezpieczniej' nadawać na kogoś w grupie).
To Wy macie jakiś problem, nie ja... zauważyliście, że wychodzicie z założenia, że Wy zawsze macie rację (a to mnie się w kółko zarzuca ;])? Nawet w tym temacie to widać - komuś coś się nie podoba w moim tekście, druga, trzecia osoba się dołączy i jest zadyma, ale jak już ktoś mnie poprze to albo piszecie, że wchodzi mi w dupę (jak ZB), albo te posty zostają przemilczane (np. Adrian albo Sobol), czemu?

Mam pytanie (nawet kilka):
1. Pamiętacie temat o tolerancji? Kilka osób dosłownie zbluzgało recenzenta nie podając ?ADNYCH argumentów - cisza. Zwróciłem na to uwagę - i okazało się, że to JA chamsko piszę, a nie autorzy tych bezpodstawnych 'dupków', 'idiotów' itp. Czemu?
2. Jovi mnie obraził. Nikt nic nie powiedział. A wystarczy jeden mój post gdzie nie ma choćby jednego chamskiego słowa, a mimo to ja jestem chamem. Czemu?
3. Ricky obraził katolików, nikt nie zareagował. Czemu? (bo 'to nikt konkretny, a Ty okropny Racie wskazujesz na jedną osobę'? Ha, nie rozśmieszajcie mnie)

Chętnie wysłucham odpowiedzi.
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

Ratt nie płakusiaj :P
Różnica jest taka ze ja napisalem pierwszy post od pol roku i az mnie krew zalewa gdy czytam Twoje pierdoły i nie zmienie zdania bo jestes pojeeebany debil ktory nie potrafi siasc na dupie i sie zastanowic - 90% ktore znam jako fanow woli nie korzystac z tego forum gdyz nie to sensu wchodzic w klotnie z modami i innymi Rattami gdyz to zwykly debilizm

A Ty Ratt nie placz jak dziewczynka badz facetem i dotrzymaj slowa ktore kiedys dales ze juz nie bedziesz tu wchodzil.

I Ratt napisales ze niewiele jest osob ktore potrafia sie przyczepic do kogos w pojedynke - Ty sie czepiasz wszystkich bo masz moda - a to ostrzezenie wsac sobie gleboko bo mi to wisi czy bede mial 5 czy 6 skoro i tak potrafie pol roku sie nie wypowiadac a Ty bedziesz mial dzika i debilna satysfakcje tegoż iż jestes modem i je rozdajesz na lewo i prawo gdy ktos napisze to co o Tobie mysli.
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

chłopczyk chyba miesiączkuje....
ja napisalem pierwszy post od pol roku
To był wspaniały okres....
90% ktore znam jako fanow woli nie korzystac z tego forum gdyz nie to sensu wchodzic w klotnie z modami i innymi Rattami gdyz to zwykly debilizm
Mówisz o Joviźnie? ;]
Ty sie czepiasz wszystkich bo masz moda
Ta? A kawałeczek wyżej jest post, że ludzie pamiętają moje czepianie się z przed 2 lat.... a jeśli mnie pamięć nie myli to wtedy modem nie byłem ;]

a to ostrzezenie wsac sobie gleboko bo mi to wisi czy bede mial 5 czy 6 skoro i tak potrafie pol roku sie nie wypowiadac
Ja tam nie wnikam co sobie wsadzasz i gdzie, ale mnie w to nie mieszaj...
Skoro potrafisz nie pisać pół roku, to nie pisz kolejne pół, bo jeśli jedyne co potrafisz po półrocznej przerwie napisać to 'Ratt to debil, a Wy wszyscy jesteście pojeeebani, że z nim piszecie' to aż monitor z żalu więdnie.
Ty bedziesz mial dzika i debilna satysfakcje tegoż iż jestes modem i je rozdajesz na lewo i prawo gdy ktos napisze to co o Tobie mysli.
Oj taaakkkk ochhh achhh mmmmm kolejne ostrzeżenie będzie mmmmrrraaauuuuuu :P
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Jak długo k...wa będziecie to ciągnąć???? Ten temat dawno zgubił swój prawdziwy wątek, a nowe posty nie wnoszą nic nowego. Dajcie już spokój, to naprawdę już nie wygląda na forum fanów/"niefanów" Bon Jovi a poradnię zdrowia psychicznego. Wypowiedziałem się już wcześniej w tym ciągnącym się temacie i nie będę się powtarzał (oczywiście nikt tego nie zauważył jak stwierdził trafnie Rattie hehe), ważniejsze było dalej dopierdalać Szczurowi. Jovi też pojechałeś konkretnie :). Wrzućcie wszyscy na looz, może zamiast męczyć ten temat ktoś wrzuci inteligentny temacik o BJ np.?? Czy może na forum Bon Jovi, tej jakże wielkiej rock'n'rollowej grupy nie wypada o niej pisać? A może nikt nie ma pomysłu na twórczy temat, przecież łatwiej jest prościej napisać, jaki to Ratt nie jest...
Dziecinada. Znikam z forum do momentu aż pojawi się coś wartego uwagi.
Pozdrawiam wszystkich i do następnego posta.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Jak długo k...wa będziecie to ciągnąć????
Do momentu aż usłyszę odpowiedzi na moje pytania... (coś czuję, że poczekam se dłużej niż będzie grał WOŚP)
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Rattie pisze:
Wierz mi, dowartościowuję się na wiele innych sposobów
Obrazek

Skoncz juz dziecko i wstydu oszczedz.
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »


Skoncz juz dziecko i wstydu oszczedz.
ROTFL móżdżek pozwala tylko na taką odpowiedź?? Biedactwoooo.....
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Zauwazyles, ze kazda twoja kolejna riposta jest coraz glupsza? Bredzisz, byle tylko cos napisac. Wiele klotni z modami bylo, ale takiego palanta jeszcze nie widzialam :) HAVE A NICE DAY!!!
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

a powinienem ambitnie odpowiadać na takie pytanka? hehe
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Zablokowany

Wróć do „Destination Poland”