Szalony pomysł......

Forum akcji "Destination Poland".

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

Rozmowa z Rattiem to jak bicie glowa w mur. Nie ma sensu , poniewaz on i tak sadzi ze jest najmadrzejszy.
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

Sory Sobol ze burze twoj spokoj osobisty ale mod Ratt obnosi sie z tym jak kogut na grzędzie i mam tego juz dosyc jego debilnego gadania - moze dlatego przerzucilem sie na strony gdzie są fani a nie "debil nie fan". Ostry moj jezyk jest tylko dlatego ze do ratta nie dociera.
Pamietaj Ratt ze kogut pewnego dnia znajduje sie w rosole.

Jesli kogos burzy moj jezyk - no coz przestalem byc delikatny z dniem gdy czytam pierdoły ratta
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Proponuję zamknąć temat, troszkę uważać przy komentowaniu postów, zarówno na kwestię ortografii jak i kultury wypowiedzi i będzie oki, to dobra rada dla nas wszystkich. Amen.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Tak wszyscy mnie niby ignorują a mimo to w kółko czytam jaki jestem be.... zastanawiałem się dlaczego tak jest i przypomniałem sobie pewne słowa. Niestety nie pamiętam kto jest ich autorem, ale są wyjątkowo trafne: 'Tylko rzeczy i osoby wielkie wywołują wielkie emocje'. Koniec, dziękuje wszystkim za uwagę.
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

Tak wszyscy mnie niby ignorują a mimo to w kółko czytam jaki jestem be.... zastanawiałem się dlaczego tak jest i przypomniałem sobie pewne słowa. Niestety nie pamiętam kto jest ich autorem, ale są wyjątkowo trafne: 'Tylko rzeczy i osoby wielkie wywołują wielkie emocje'. Koniec, dziękuje wszystkim za uwagę.
Dobra koniec , idz sobie juz . Pa.
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
Pippo
Moderator
Moderator
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 318
Rejestracja: 7 września 2005, o 20:31
Lokalizacja: Milano

Post autor: Pippo »

@#$*& skonczcie juz z tym wszystkim, bo pierdolca mozna dostac.

Wszystko zaczelo sie od kawy i od odezwu Rattiego na jego post.
Rattie pisze:Zdejmij palec z Caps Locka (jeśli nie wiesz to jest taki większy klawisz mniej więcej pośrodku klawiatury hen po samiuskiej lewej stronie)... Jakiś słownik też by się przydał, 30 lat i 'tesz', 'pieniondze'
vs Regulamin z cytatu
3. ?le widziane są u nas posty napisane "cyrylicą", lub jak kto woli "pokemonami". Co to oznacza? Jeśli piszesz bez zachowania podstawowych zasad gramatyki, ortografii i stylistyki nie oczekuj, że komuś będzie się chciało przedrzeć przez "g?sZcZ pOkEmOnÓw" lub czegoś "jeshtsche gorschego" i odpowiedzieć na Twoje pytanie. Wbrew pozorom nie jest to śmieszne dla osób, które muszą czytać (i rozumieć!) kilkaset takich pokemonów dziennie.
Jak widac Ratt piszac tu uwage, odniosl sie ewidentnie do regulaminu.

Skaczac dalej po tych postach napotkalem post Jovizny
jovizna pisze:A Ty co Ratt, "Jovi Police"? Ludzie majacy problem z ortografia nie maja prawa sie tu wypowiadac? Daruj te uwagi albo zapoznaj sie z opcja pw.
Ja wtrace sie akurat, bo Ratt tam pozniej Ci odpisal. Owszem maja prawo sie wypowiadac, a jeżeli ktos zdaje sobie z tego sprawe i robi mase bledow, zawsze mozna skorzystac z programu MS Word i opcji sprawdzania bledow w pisownii.

Poźniej Bovi przeprowadzil ironiczny atak, po czym Rattie ripostowal rownie w ironiczny sposob.

Pozniej Bartek wymienil z Axlem zdania
AxeL pisze:Cytat:
LoL :cojest: nie znasz człowieka a mówisz, że żyje życiem wirtualnym tylko. Weś się zastanów najpierw co piszesz.

LoL , Rattie tez nie zna np kawki i 10 innych userow z tej www ktorym musial "pojechac". I raczej nie zastanawia sie co pisze.
Ale co ma piernik do wiatraka? Kawie zwrocono uwage za bledy, zaznaczajac ze juz troche lat ma, a takze odnoszac sie bezposrednio do krotkiego regulaminu. Ale zeby wplatac w to zycie osobiste? Dla mnie takie nawołanie jest konkretnie bez sensu.

Wyraze swoj poglad, ktos mi udowdni cos tam ze nie mam racji, albo ze ewidentnie popelniam bledy, mam sie zaslaniac zyciem osobistym? Totalny non sens. Dla mnie zycie wirtualne nie ma zadnego zwiazku z zyciem realnym.

Teraz wyrwe cos z kontekstu
jovizna pisze:Czy uwazasz, ze osoby majace problem z ortografia robia specjalnie bledy i po publicznym upomnieniu wiele sie zmieni? Mysle, ze po prostu nie beda tu uczeszczac.
Jovizna :) Forum to nie blog internetowy, ze pisal teksty w stylu "jaki to koffany nie jestem", albo "poklikash" sobie w klawiature. Osoby majace problem z ortografia? Bywa. Wiele osob popelnia te bledy, ale przesada jest zastapienie 'normalnie' napisanego tekstu w poscie, 'blogowymi' literkami. W przypadku kawy 'fonetyczny' zapis polskich slow.

---------------------------------------------------
AxeL pisze:Wogle to nie wiem kto mu dal admina? Naprawde nie spotaklem obok Ratta bardziej wkurzajacej osoby w internecie , no moze Jasiu Smietana z onetu ... tak to ten sam poziom .
Rattie pisze:Cytat:
no moze Jasiu Smietana z onetu ... tak to ten sam poziom


Twój post jest bes sęsu ;)
Ten sam poziom... niezaleznie do kogo puscisz ten tekst, licz sie z tym ze ktos odpisze Ci w ten sam glupi sposob. A w tym przypadku ktos odpuscil riposte...
jovi pisze:gówniane to forum - może dlatego nie ma tu fanów



jest pojeeeebany Ratt



jego wladza ktora jes rowna z jego glupota


gratuluje Ratt glupoty[


i wam tez ze nadal staracie sie uporac z jego debilizmem.
Widze, ze jovi tutaj sie nie pieprzył i napisal co o nim sadzi, ale na przyszlosc jezeli masz ochote na bluzgi, zrob to poza forum. Tutaj troche przesadziles...
Tatiana pisze:Wiesz co Rattie, chyba wiem na czym polega Twoj problem: moze po prostu czesc ludzi pamieta Twoje zachowanie z kwietnia 2005, kiedy sie tutaj pojawiles. To bylo jeszcze za czasow starego forum, nie pamietam jaki miales wtedy nick. Nie potrafie sobie tez przypomniec jakie rzeczy dokladnie wypisywales, bo kto byl w stanie zapamietac te glupoty? Na nowym forum Twoje zachowanie juz nie jest takie chamskie, ale retoryka z tamtego okresu mogla odcisnac jakies pietno w stosunku do Twojej osoby.
Jezeli faktycznie jest tak jak piszesz, to problem niektorych polega na tym, ze wracaja do tego co bylo, a nie opieraja sie na tym co jest teraz.

-----------------------------------------------
Rattie pisze:chłopczyk chyba miesiączkuje....
W jednym ze swoich postow, piszac go, rozpoczales go w ten sposob. Co zreszta uwazam za niepotrzebne.
jovizna pisze:Rattie napisał/a:


Wierz mi, dowartościowuję się na wiele innych sposobów




Skoncz juz dziecko i wstydu oszczedz.
Tez taka riposta niepotrzebna, zreszta pozniej to sie nasili miedzy Wami... riposty i wciaz riposty.... Wrzuccie na luz

Rattie, sprobuj sie zalecic do tego
5. Zwracaj szczególną uwagę na słownictwo, którego używasz. Słowa i zwroty, które stosujesz, tobie mogą wydawać sie zupełnie naturalne, natomiast innym mogą wydawać sie obraźliwe. Pamiętaj, że słowo pisane ma zupełnie inną siłę wyrazu niż słowo mówione.
Pisalem na poczatku, ze tylko zwrociles uwage uzytkownikowi 'kawa' za bledy. Ale odnoszac sie takze do Twoich innych postow, sprobuj pisac je w troche inny sposob. Stosujesz w swoich postach troche dowcipu i ironii, nie zawsze masz na celu obrazenie kogos, ale.. komus moze nie podobac sie Twoje usposobienie. Ja wplywu na tego kogos juz nie mam.

Ironie? Nie raz na lini Adrian - Piotrek byly ironie. Niekiedy ktorys z nich pisal "mocniej" niz obecnie czyni to Rattie w innych dyskusjach. I teraz pytanie

Czemu nikt nie potrafil wtedy zareagowac?
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Niestety nie pamiętam kto jest ich autorem, ale są wyjątkowo trafne: 'Tylko rzeczy i osoby wielkie wywołują wielkie emocje'
Fiiiuuu fiuuuu :D Taaa... moglisbyscie sobie podac rece z Paris Hilton a moze lepiej z Doda, bo blizej.

Czemu nikt nie potrafil wtedy zareagowac?
Reagowalam jeden, drugi, trzeci raz, ale wiecej nei zamierzam, gdyz oni i tak beda ciagle wysuwac te same argumenty hehe ktorych i tak nikt nie czyta :P
Ostatnio zmieniony 8 sierpnia 2007, o 10:20 przez jovizna, łącznie zmieniany 1 raz.
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Pippo
Moderator
Moderator
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 318
Rejestracja: 7 września 2005, o 20:31
Lokalizacja: Milano

Post autor: Pippo »

Nadal zamierzacie sobie włazic w dupe?
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

Widze, ze jovi tutaj sie nie pieprzył i napisal co o nim sadzi, ale na przyszlosc jezeli masz ochote na bluzgi, zrob to poza forum. Tutaj troche przesadziles...
Pipolcu jakbym zaczal sie bawic tak jak inni to by lata swietlne mineły - i naprawde nie slyszales moich bluzg to bylo lekko i miekko napisane ale "by dotarło" ale jak sam wiesz nawet noża nie wbijesz w środek kapusty skoro w środku jest "głąb" :)

na kolejne pol roku wracam w swoj swiat dvd :P i szkoda ze w polsce nie ma takich miejsc gdzie fani potrafia sie wymieniac :) cosh skoro za moda ma sie "nie fana" ;] pozdro Pipolu
rearviewmirror
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 10
Rejestracja: 12 maja 2006, o 14:04
Lokalizacja: hmmm... Seattle?

Post autor: rearviewmirror »

Jovi, ja mam tylko jedno pytanie: co sobie rekompensujesz takim najeżdżaniem na Rattiego? Stwierdzasz, że jest głupi, poj***ny, brakuje mu kultury, a sam masz zachowania na poziomie przeciętnego 'karka' z pierwszego lepszego stadionu (że o haśle z wazeliną nie wspomnę). Gdzie tu sens, gdzie logika? Ty sobie możesz jeździć po wszystkich - na Wielkiego Jaśnie Oświeconego Joviego nikt z mordą nie raczy wyskoczyć, bo aura od niego bijąca poraża maluczkich? Gratuluję mniemania o sobie. Jak Ci jakieś hormony szaleją, to idź się wyżyć w sposób pożyteczny dla społeczeństwa, nie wiem, pobiegaj czy okna umyj, a nie właź na forum z wielką tabliczką 'powrót po pół roku' i rzucaj bluzgami.

I jeszcze jedna ciekawostka - Jovizna po raz n-ty każe się Rattiemu 'zapoznawać z opcją pw', a Wielki Jovi może sobie publicznie zwyzywać usera (bo jakoś nie widzę, żeby można było kogoś oznaczyć jako 'ściera') i nikt, dosłownie NIKT mu słowa nie powie? Ale z Was hipokryci. Cud, miód i orzeszki.

I wracaj sobie, o Wielki Światły Jovi, w te swoje DVD i twórz sobie swój własny idylliczny świat, gdzie wszyscy będą przed Tobą bić pokłony. Miłej zabawy.
nie kochamy kurczaków.
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

rearviewmirror pisze:
I jeszcze jedna ciekawostka - Jovizna po raz n-ty każe się Rattiemu 'zapoznawać z opcją pw', a Wielki Jovi może sobie publicznie zwyzywać usera (bo jakoś nie widzę, żeby można było kogoś oznaczyć jako 'ściera') i nikt, dosłownie NIKT mu słowa nie powie? Ale z Was hipokryci. Cud, miód i orzeszki.
.

Nie, nie moze! Jovi piszac takiego posta zapewne liczyl sie z ostrzezeniem i tak tez sie stalo!!! Nie trzeba bylo zwracac uwagi modom, ze ktos przekroczyl pewne granice, gdyz reakcja byla natychmiastowa! Jest wina, wiec jest i kara. Mi rowniez mozna wlepic ostrzezenie. Rules are rules!

Jednak w przypadku Ratta to jest tak, ze gdy on zawini to jest cisza! ani zadnego ostrzezenia ani wycinania off topow, ktore tylko tutatj w tym temacie stanowia 90%!!!! REAKCJI BRAK! W sumie kto moglby zareagowac... skoro chyba juz wieksza czesc moderatorow przestala sie tu udzielac ;/
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Popieram Sobola. Zamknąć temat bo dpowiedzi nic nie wnoszą do wątku głównego.

Przestrzegajmy regulaminu i traktujmy wszystkie osoby na równo a nie będzie takich kłótni.

Tyle w ty temacie.

No i powiem od siebie, ze przykro widzieć jak moji znajomi (czy z reala, zlotów, gg, wymian płyt itp) wyzywają się nawzajem od debili, idiotów, chamów itp bo znam każdą z osób wyzywających i wiem, że każda jest odnośnie mnie najnormalniejsza i da się z każdą pogadać na różne tematy nie tylko związane z Bon Jovi.
Zablokowany

Wróć do „Destination Poland”