Szalony pomysł......

Forum akcji "Destination Poland".

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
nati7777
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 542
Rejestracja: 11 sierpnia 2006, o 17:39
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: nati7777 »

Zadecydowane-Jjedzie jovizna. Chciałabym wziąć jeszcze osobę towarzyszącą, więc wpłacajcie po 40 zł
to będę ja?! :):) jak miło Jovizna...taki prezent... nie trzeba było :) :)
:cojest:
mrok
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 589
Rejestracja: 31 marca 2007, o 18:49
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: mrok »

nati7777 pisze:to będę ja?! :) jak miło Jovizna...taki prezent... nie trzeba było

Natala przecież Jovizna piszę o mnie ;)

Ja jade bo mam wyższy poziom ewolucji ;)) jak to Rattie pięknie ujał ;)
...To co najpiękniejsze jest dla oczu niewidoczne ...
Martuś
It's My Life
It's My Life
Posty: 128
Rejestracja: 5 maja 2007, o 12:08
Lokalizacja: Jędrzejów

Post autor: Martuś »

Adrian pisze:Myśle, że jakbyśmy my guza nabili tą flagą to może by się w końcuy opamiętał i przyjechał do nas ??
Dobry pomysł. Jak kiedyś będę na koncercie BJ to spróbuje. :D Dzięki za podsunięcie pomysłu :P

[ Dodano: 2007-06-23, 17:58 ]
Mam lepszy pomysł... Jak będzie jakiś koncert BJ i sporo osób z tego forum chcialaby jechać to moglibyśmy się zmówić i jechać razem. Jakimś cudem dostać się blisko sceny i wziąc ze sobą OGROMNY transparent (6 prześcieradeł np) na ktorym namalować polską flagę i napis np. POLAND LOVES YOU, albo POLAND STILL WAITS FOR YOU. Jakby taki duży transparent zaraz pod sceną trzymało kilku ludzi to na pewno by Jon zauważył... 6 albo 8 prześcieradeł... I nie miałby problemu z określeniem jakiego państwa ta wieka flaga powiewa mu przed nosem, bo pisałoby jak wół: POLAND. A na konie rzuciś mu to pod nogi. TYlko pod nogi nie w głowe, zeby mu się nic nie stało. Bo jakbyśmy mu oko wybili, to by go na pewno nie zachęciło do przyjazdu do naszego kraju. Jeszcze by pomyślał, że w Polsce to same bandziory mieszkają i dla własnego bezpieczeństwa lepiej się tam nie pokazywać :P
Every time I look at you, baby, I see something new
That takes me higher than before and makes me want you more
I don't wanna sleep tonight, dreamin's just a waste of time
When I look at what my life's been comin' to
I'm all about lovin' you
Awatar użytkownika
Kasiunia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 585
Rejestracja: 28 września 2005, o 09:01
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Kasiunia »

Martuś pisze:Jakimś cudem dostać się blisko sceny i wziąc ze sobą OGROMNY transparent (6 prześcieradeł np) na ktorym namalować polską flagę i napis np. POLAND LOVES YOU, albo POLAND STILL WAITS FOR YOU. Jakby taki duży transparent zaraz pod sceną trzymało kilku ludzi to na pewno by Jon zauważył... 6 albo 8 prześcieradeł...
taaa... uważaj, że wpuściliby kogokolwiek z tak OGROMNA flaga... i pozwoliliby to cos wogóle rozwinąc tuż przed scena...
niestety life is brutal a biznes is biznes... jedyna szansa w tym, że wreszcie jakas firma uzna, że sprowadzenie BJ przyniesie jakieś wymierne korzyści... BJ nie zagraja u nas charytatywnie (nie beda dopłacac do interesu). Nie ma sie co łudzić... Jak Destination Poland zawiedzie to koniec... no chyba, że któres z nas zostanie milionerem :D
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Kasiunia pisze:
Martuś pisze:Jakimś cudem dostać się blisko sceny i wziąc ze sobą OGROMNY transparent (6 prześcieradeł np) na ktorym namalować polską flagę i napis np. POLAND LOVES YOU, albo POLAND STILL WAITS FOR YOU. Jakby taki duży transparent zaraz pod sceną trzymało kilku ludzi to na pewno by Jon zauważył... 6 albo 8 prześcieradeł...
taaa... uważaj, że wpuściliby kogokolwiek z tak OGROMNA flaga... i pozwoliliby to cos wogóle rozwinąc tuż przed scena...
:D
To nie jest szalony pomysł tylko głupi pomysł! Wybaczam, bo sama takie miewałam w dawnych czasach :D Kaśka ma rację. Zanim udałoby Ci się rozwinąć to jedno z sześciu prześcieradeł bosssze to już miałabyś przynajmniej jedno podbite oko :D Nie ma najmniejszych szans na powodzenie takiego projektu.
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Moncza
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 23
Rejestracja: 1 kwietnia 2007, o 20:56
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Moncza »

Kasiunia pisze:BJ nie zagraja u nas charytatywnie
A właściwie czemu nie, z tego co wiem Mr Jon chętnie bierze udział w takich akcjach charytatywnych. Może znalazła by sie taka fundacja, która chciała by spróbować zaprosić Bon Jovi na jakiś koncert na rzecz biednych dzieci czy zakup jakiegoś sprzętu dla szpitali.
Jedyna rzecz warta życia: Bezgranicznie Kochać kogoś, Kto Kocha nas bezgranicznie !
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

A właściwie czemu nie, z tego co wiem Mr Jon chętnie bierze udział w takich akcjach charytatywnych. Może znalazła by sie taka fundacja, która chciała by spróbować zaprosić Bon Jovi na jakiś koncert na rzecz biednych dzieci czy zakup jakiegoś sprzętu dla szpitali.
Woodstock........... Pan Owsiak mógłby spróbować ich ściągnąc.
No własnie jeśli sam odpisał na nasze zapytanie to może podsunąc mu propozycje ściągniecia Jovisów na "darmowy" Woodstock......

Aaaaa to by była jazda :)
To nie jest szalony pomysł tylko głupi pomysł!
Kiedyś tez miałem taki pomysł, ale szybciutko zrezygnowałem. Czemu ??

1. Ochroniarze wy...li Cie z koncertu a przynajmniej wzielibyu Ci to prześcieradło
2. Jon na penwo by sie w....ł widząc jak jacys idioci zasłaniają widok masie
fanów
3.Fani za Tobą by Cię zbutowali
4. Jakbym był za Tobą a Ty np miałbys flage Ugandy itp to sam bym Ci ją wywalił w kosmos bo nie po to płaciłem, zęby oglądac Twoją flage.

Pomysł niezbuyt trafny. Prędzej rzucic mu flage poiod nogi bo często je podnosi i się obwija.
Awatar użytkownika
nati7777
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 542
Rejestracja: 11 sierpnia 2006, o 17:39
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: nati7777 »

Z tym koncertem charytatywnym to niew jest glupi pomysł.hm może by tak fundacja "TVN nie jesteś sam"?
TVN może duzo ;) ale czy zdolaliby sciągnąc tu Bon Jovi?
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

:hahaha: Każda następna propozycja jest coraz lepsza!!! Na jakiej planecie w ogóle żyjecie? Festivale, woodstock, charity? :D :D Proponuję fundację "Mam marzenie"

Uwierz mi, że jeżeli koncert byłby charytatywny, gdzie zbierane byłyby pieniądze na jakiś niby szczytny cel to mogłabyś obejrzeć go co najwyżej w telewizji bądź przy odrobinie szczęścia być gdzieś w 98 rzędzie :) Takie koncerty nie są dla fanów a dla ludzi, którzy nie mają co z pieniędzmi robić. Dajcie już spokój z tymi wymysłami. Mówię wam, że za rok sami przyjadą :D
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Martuś
It's My Life
It's My Life
Posty: 128
Rejestracja: 5 maja 2007, o 12:08
Lokalizacja: Jędrzejów

Post autor: Martuś »

jovizna pisze:Mówię wam, że za rok sami przyjadą
Też mam taką nadzieję. A tak nawiasem to ciekawe ile będą kosztowały bilety na koncert BJ w Polsce, jeżeli się on rzeczywiście odbędzie...
Every time I look at you, baby, I see something new
That takes me higher than before and makes me want you more
I don't wanna sleep tonight, dreamin's just a waste of time
When I look at what my life's been comin' to
I'm all about lovin' you
Moncza
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 23
Rejestracja: 1 kwietnia 2007, o 20:56
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Moncza »

Tak, widze że masz w tej kwesti duże doświadczenie, a charytatywnie to nie znaczy że dostaniecie bilety za darmo. Tylko, że oni nie wezmą kasy za występ. A z mojego doświadczenia wiem ze ludzie którzy nie mają co z kasą robić z reguły skupiają sie na zdobywaniu jeszcze większych pieniędzy. I nawet jeżeli miała bym oglądać ten występ ze 198 rzędu to i tak wolałabym go oglądać w naszym kraju.
Jedyna rzecz warta życia: Bezgranicznie Kochać kogoś, Kto Kocha nas bezgranicznie !
Awatar użytkownika
nati7777
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 542
Rejestracja: 11 sierpnia 2006, o 17:39
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: nati7777 »

Tak, widze że masz w tej kwesti duże doświadczenie, a charytatywnie to nie znaczy że dostaniecie bilety za darmo
no chyba po coś ten koncert jest-zeby zebrać pieniądze
Awatar użytkownika
LoRdI
It's My Life
It's My Life
Posty: 200
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:43
Lokalizacja: Future World

Post autor: LoRdI »

zaproscie ich na przystanek woodstock :lol: :D
Szajba
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 15
Rejestracja: 5 lipca 2007, o 08:43
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Szalony pomysł......

Post autor: Szajba »

PePe pisze:Wpadlem na pewien szalony...moze nawet glupi pomysl :P ale musze sie nim z wami podzielic. Wybieramy kogos np. Bodzia. Robimy wielka zrzute na jedno konto. Powiedzmy ze kwota minimalna 20zl.... Zbieramy kase by nasz wyslannik mogl sie udac na koncert BJ. Najlepsze miejsce (scena), wielki transparent - na tle bialo-czerwonej flagi napis Poland is waiting. Mysle ze ktos by to zauwazyl..... Drugi pomysl to rowniez "mala" zbiorka :P Jesli odpadlby pomysl z wyslannikiem mozemy zrobic zrzute na jakis maly spocik reklamowy :P nie wiem ile taka przyjemnosc kosztuje..... ale mysle ze liczy sie sam pomysl. To wszystko jest bardzo szalone ale przeciez my jestesmy zdesperowani..... :P a jak nie to zrobimy napad na wytwornie muzyczna z bronia.... :P to chyba w jakims filmie bylo? :P pozdro :D
Pomysł może i dobry !! :D tylko tego napadu z bronią na wytwórnię nie pobieram :zly:
szajba
kawa
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 3
Rejestracja: 6 lipca 2006, o 06:43
Lokalizacja: WROC?AW

POPIERAM-SUPER POMYS?..

Post autor: kawa »

POPIERAM -SUPER POMYS? YLKO JAK ZEBRAC TE POTRZEBNE -PIENIONDZE GDZIE JE PRZEKAZAC I KOMU....KAWA. :brawo: :brawo: :D
Załączniki

[Rozszerzenie jpg zostało wyłączone i nie będzie dłużej wyświetlane.]

kawa-marzena6611 z last.fm.pl
Zablokowany

Wróć do „Destination Poland”