Szalony pomysł......

Forum akcji "Destination Poland".

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Szalony pomysł......

Post autor: PePe »

Wpadlem na pewien szalony...moze nawet glupi pomysl :P ale musze sie nim z wami podzielic. Wybieramy kogos np. Bodzia. Robimy wielka zrzute na jedno konto. Powiedzmy ze kwota minimalna 20zl.... Zbieramy kase by nasz wyslannik mogl sie udac na koncert BJ. Najlepsze miejsce (scena), wielki transparent - na tle bialo-czerwonej flagi napis Poland is waiting. Mysle ze ktos by to zauwazyl..... Drugi pomysl to rowniez "mala" zbiorka :P Jesli odpadlby pomysl z wyslannikiem mozemy zrobic zrzute na jakis maly spocik reklamowy :P nie wiem ile taka przyjemnosc kosztuje..... ale mysle ze liczy sie sam pomysl. To wszystko jest bardzo szalone ale przeciez my jestesmy zdesperowani..... :P a jak nie to zrobimy napad na wytwornie muzyczna z bronia.... :P to chyba w jakims filmie bylo? :P pozdro :D
Ostatnio zmieniony 21 czerwca 2007, o 18:59 przez PePe, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Bodzio pewnie jest zajęty, więc możecie wpłacać na moje konto :P

1020 5678 0000 1111..... :D

Ja z chęcią będę waszym wysłannikiem i żywym transparentem :D nawet i przez całą trasę!
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

dobra czyli pomysl upadl bo widze ze nie jest traktowany serio..... :PPP
Ptysia
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 371
Rejestracja: 19 września 2005, o 14:34
Lokalizacja: New Jersey

Post autor: Ptysia »

Być może w tym szaleństwie jest metoda... ale pytam się czemu Bodzio? ;)
Ja jestem ładniejsza, mam lepszą siłe przebicia, aparycję, wdzięk, urok, czar :PPP , mam dłuższy staż słuchania BJ, i generalnie... JA to JA. I przede wszytkim pójde na wolontariat, czyli nie bede chciała za to ani złotówki ;)) Ewentualnie tylko jakis duuuzy transparent - bo nie mam zdolności plastycznych ;)
Zagraj się takim, jakim nigdy nie byłeś, tak byś mógł zaczać być takim, jakim byś mógł być. Bądź swą własną inspiracją, swym własnym autorem, swym własnym aktorem, swym własnym terapeutą........
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Przykro mi, ze psuję Twój misterny plan, ale niestety nie ma on szans powodzenia. Po pierwsze- mało kto zgodzi sie, aby wpłacać osobie X czy Y pieniądze, aby ta pojechała na koncert. 2. Aby dostać się na scenę musisz wziąć udział w jakimś konkursie radiowym ( w Polsce jest to niemożliwe) bądż być w Backstage i mieć na tyle szczęścia, by podeszli do Ciebie panowie i zaprosili Cie na scenę -niemożliwe ;] albo opcja numer 3- mieć kasy jak lodu i wtedy wszystko da się załatwić ;] i po4. wiele osób było już pod sceną z różnymi to napisami na polskiej fladze, np ja :P
Obrazek

i na co się to zdało? ;) oczywiście wiadomo, że w jakiś sposób zostajemy zauważeni, ale oprócz nas znajdują się tam setki ludzi z innymi flagami. Ważniejsze dla nich jest to jak sprzedaje się płyta i czy będąmieli dla kogo eventualnie grać, a nie osoba X czy Y skacząca jak czub z flagą :P


Być może w tym szaleństwie jest metoda... ale pytam się czemu Bodzio? ;)
Ja jestem ładniejsza, mam lepszą siłe przebicia, aparycję, wdzięk, urok, czar :PPP
:hahaha: nieprawda,bo ja !!!! Dzięki mojemu urokowi osobistemu możemy nawet wynegocjować trasę po Polsce :D :hahaha: Zadecydowane-Jjedzie jovizna. Chciałabym wziąć jeszcze osobę towarzyszącą, więc wpłacajcie po 40 zł :hahaha:
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

To niby jest jakiś pomysł, ale niestety patrząc na to wszystko realnie muszę przyznać rację joviźnie :P Myślę, że niewiele osób by na to poszło, a poza tym na 100% nie wiadomo by było kogo wybrać na takiego wysłannika i zrodziłyby się między nami sprzeczki ;)
Ale jakby już doszło to do skutku to wszyscy wiemy, że pojechałabym ja, bo sobie zasłużyłam! :D I w ogóle tego no.. :P
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

ogolnie czuje sie wysmiany.... ;/ co do tego kto by mial jechac mogla by byc ankieta;] no to moze spocik reklamowy w TV ? :D
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Spox pomysł dobry.

Ale ja mam jeszcze lepszy :) Będąc na koncercie w Styuttgarcie całyu czas kłebiła mi się myśl -> rzuć w niego flaga, no rzuć , mówię do Ciebie rzuć w kolesia może wyda następny singiel (miała to być prośba o I Am).

Czy dorzuciłbym ?? Spokojnie. Miałem zbiór naklejek Handzików w któew owinąłbym flage i doleciałoby spokojnie. 2ga opcja to miałem lornetkę i to by dalej poleciało.

Wszystko jednak upadło gdyż przed sceną stali Panowie ochroniarze i nie chciałem wylecieć z tak dobrego miejsca przed końcem tego pięknego show.

No, ale już jesteśmy po fakcie. 1 koncert odbyty więc na drugim moge spróbować.

No własnie ale... Przydałby się ten fundusz bo:
a) Jakbym miał dożywotni zakaz wstępu na ich koncerty to by trzeba byłoby mi to jakoś wynagrodzić
b) jakby mnie ochroniarze zlinczowali to za uszczerbek na zdorwiu i rehabilitacje ktoś musiałby zapłacić.
c) jakbym Jonowi np oko wybił to fani by mnie kill normalnie i ktoś musiąłby zapłacić za pogrzeb, przywóz moich zwłok do Polski itp

NO więc jest jakieś wyjście. BA nawet może jakby Jon dostał porządnie w głowe z takiej lornetki z Polską flaga to i mógłoby mu się coś poprzestawiać. Np nagrywaliby więcej teledysków a na single wydawałby najlepsze piosenki ??
Myśle, że jakbyśmy my guza nabili tą flagą to może by się w końcuy opamiętał i przyjechał do nas ??

No ale to musi być porządna suma by zaryzykować :)
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

ja w ogóle proponuje porwac całą kapelę, uspić, przegrać ich na twardy dysk i wykonać tyle kopii coby BJ mogło zagrać tego samego dnia w każdej gminie :P

[ Dodano: 2007-06-21, 21:47 ]
no co sie patrzycie?? Tak samo realne jak poprzednie pomysły :P
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

ok. czyli podpisujemy nadal slepo nasza petycje i czekamy na manne z nieba. ;] moze bysmy ruszyli z tym cos wiecej wreszcie ? jakies konkrety, postepy, realne pomysly? :))
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

ok. czyli podpisujemy nadal slepo nasza petycje i czekamy na manne z nieba. ;] moze bysmy ruszyli z tym cos wiecej wreszcie ? jakies konkrety, postepy, realne pomysly? :))
Spox. Tyko trzeba konkretne propozycje. Twoje 2 pierwsze są nierealne bo:

1-Flaga- Wielu Polaków już miało flage na koncercie BJ z podpisem typu czekamy itp. Zacznijmy od tego iż na pewno Jon nie wie jak wygląda flaga Polski.
Czy Ty znasz flagi wszystkich ważniejszych krajów w Ameryce Południowej ? Jak pomyśle to pewnie przypomne sobie, ale JOn chyba przez pół konceru nie bezie się zastanawial czego to jest flaga -> Czechu, Malta, ... Polska ?

Bodajże w 2001 roku Jon nawet dostał od kogoś flage na jakimś koncercie w Niemczech i co ... nic.

2.Reklama. Nie wiem czy się orientujesz, ale reklamy w Polsacie czy TVN to spory wydatek. Telewizje Prywatne z tego żyją i nie sądze, zebyśmy byli w stanie uzbierać kilkadziesiąt (albo kilkaset) tysiecy na reklame kilkosekundową która pewnie i tak nie pryniosaby efektów.

Co można zrobić ??

Ja uważam, ze trzeba znaleść sponsora. Chociażby pukać do firm zajmujących sie sprowadzaniem zespołów i co jakiś czas ich zadręczać pytaniami.
Albo znaleśc milionera (Kulczyk itp) którego namówi się na ściągniecie ew zainwestowanie w sprowadzenie zespołu.
No i też pozostaje zadręczanie przedstawicieli telewizji aby sciągneli ich na swój festiwal (np sopot).

Jest to jednak mało realne.
Awatar użytkownika
Piotrek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 672
Rejestracja: 24 września 2005, o 19:24
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Piotrek »

No i też pozostaje zadręczanie przedstawicieli telewizji aby sciągneli ich na swój festiwal (np sopot).
Naprade chciałbyś, zeby zagrali przed tak mało liczną (jak dla nich), oczekującą Dody, Wisniewskiego, Mandayny publicznością, w towarzystwie kiczowatej polskiej muzyki i strasznie komercyjnej oprawy jaką raczą nas te festiwale (no... w 80 %) ?
Z resztą, to i tak nierealne na szczęscie.
Hey Bon - where have all your good songs gone? ..
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

jesli bedziemy kazdy śmielszy pomysl przyjmowac za nierealny to mysle ze cala akcja nie ma sensu - usunmy destination bo to tez jest nierealne.... ale patrzac na to z innej strony - nie wiem jak wy, ale ja w to wierze..... wystarczy ze znajdzie sie jeden koles ktory razem ze mna ubierze sie w garniak - jestem w stanie jechac nawet do odleglej Warszafki (z gory sorry dla mieszkancow ale ja tego miasta nie trawie) by byc ponizanym przez jakichs podrzednych portierow w budynkach stacji telewizyjnych lub agencji koncertowych by tylko osiagnac cel.,....troche moze nie na temat ale taka mala anegdotke opowiem. Slyszalem o chyba 3-4 kolesiach ktorzy przejechali na stopa chyba....nie pamietam.....w kazdym razie na stopa pare tysiecy kilometrow zeby obejzec mecz ukochanej druzyny. Ktos to zauwazyl i do chaty wracali samochodem ktory dostali od prezesa tej druzyny za ten czyn wlasnie (na wlasnosc rzecz jasna). Wiec wierze.....jestem pewien ze nie ma rzeczy niemozliwych. Powiedzcie gdzie, kiedy a ja sie stawie i bede nawet stal przed ministerstwem czy palacem prezydenckim (nie pamietam:p) jak pielegniarki byle by dostac to co NAM sie nalezy od dawna. Niekoniecznie od naszego rzadu heheheh
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

PePe pisze:ogolnie czuje sie wysmiany.... ;/ :D
;) Nikt nikogo nie wyśmiewa, po prostu czasami włącza się głupawe poczucie humoru. Niektórym przechodzi od razu, niektórych trzyma się już od paru tygodni :P ( patrz Adrian :D )

Wydaje mi się, że niektórzy błędnie to odbierają. Jeśli bj zagraliby w PL, to uważacie, że taka przyjemność będzie kosztować 50 zł? Sam bilecik to min. 100 zł, dojazd, nocleg, jakieś jedzenie to wszystko ok 300 zł. Wystarczy dołożyć 100 zł i ma się koncert w Niemczech. Easy.
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

Bylem na BJ w Manchesterze. I nie zaluje. Nie potrzebowalem noclegu. Spalem na dworcu. I moim zdaniem BJ gdzies tam to co innego niz na naszej polskiej ziemi. Nie mam racji?
Zablokowany

Wróć do „Destination Poland”