Szalony pomysł......

Forum akcji "Destination Poland".

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
adanuta
It's My Life
It's My Life
Posty: 143
Rejestracja: 5 października 2006, o 15:57
Lokalizacja: Poznań

Post autor: adanuta »

Widzę, że kolejny raz jakieś jazdy na Ratta dominują forum. Czy tego juz kiedyś nie było???

A Ty, Rattie... Może spróbuj być troszkę bardziej wyrozumiały... i nie strasz sobą nowych forumowiczów:P
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

adanuta pisze: A Ty, Rattie... Może spróbuj być troszkę bardziej wyrozumiały... i nie strasz sobą nowych forumowiczów:P
Ja sobą straszę, ale w 'Show yourselves' ;)
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Powiem tak . Na pewno ktoś z administratorów powinien zwrócić osobie robiącej masę błędów uwagę, że piszemy poprawnie bo jakby Rattie nie zwrócił uwagę to zaraz mogłoby się zrobić dziadostwo. Czy powinien zrobić to na pw czy na forum ogólnym Jestem za forum ogólnym bo przynajmniej inni wiedzą, ze trzeba pisać poprawnie.
[/quote]

Przepraszam bardzo a od czego jest pw? Dziadostwo jest juz dawno i jakos nikt sie nie trzesie na bledy osoby Y i X!!! Czy uwazasz, ze osoby majace problem z ortografia robia specjalnie bledy i po publicznym upomnieniu wiele sie zmieni? Mysle, ze po prostu nie beda tu uczeszczac.
A co do osoby "Kawy" - nie znam, nie che oceniać, ale napisanie "These Dajs" nasuwa pewną myśl, ze albo robi to specjalnie albo ma taki "m?-odzie?-oWY stYL PIsaniAaa" który mnie osobiście wnerwia.
:whoeva:
Staje po stronie Rattiego. Chociaż jeśli w jakiś sposób udowodni Kawa administratorom, że jednak jest cudzoziemką i nie może pisać przez Worda itp to jestem za specjalnym zezwoleniam tylko i wyłącznie dla niej.
Proponuje zeskanowac paszport badz ID i bedziemy miec rozwiazanie.
Czy w takim razie ja tez powinnam udowodnic ze nie ma mnei w kraju, stad problem z polskimi literami? ;/ :/


Skoro tak przestrzegacie wszyscy ortografii i gramatyki to dlaczego wypowiadacie sie na zagranicznych forach bon jovi, skoro biegle po angielsku wiekszosc z nas nie mowi??? Na JT rowniez wymagaja potwierdzenia narodowosci, aby przymknac oko na wasze POKEMONY???



Calkiem niedawno byla dyskusja odnosnie pilnowania porzadku na forum. Czy cos sie zmienilo? Nie :) Ani admin junior ani pozostali moderatorzy nie garna sie do tego, aby wyciac te wszystkie posty, ktore nie maja w ogole zwiazku z tematem. Co lepsze...sam mod jest jednym z offtopujacych.

Nie lepiej byloby zwrocic uwage uzytkownikowi X na pw???
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Ty już chyba za długo jesteś za granicą bo zaczynasz nie rozumieć polskiej mowy.
Jovizna:
Przepraszam bardzo a od czego jest pw?
Adrian:
Czy powinien zrobić to na pw czy na forum ogólnym Jestem za forum ogólnym bo przynajmniej inni wiedzą, ze trzeba pisać poprawnie.
Adrian:
A co do osoby "Kawy" - nie znam, nie che oceniać, ale napisanie "These Dajs" nasuwa pewną myśl, ze albo robi to specjalnie albo ma taki "m?-odzie?-oWY stYL PIsaniAaa" który mnie osobiście wnerwia.
Tego już wyjaśnić nie potrafisz? ;] (ale oczywiście to ja się czepiam hehe)
Jovizna:
Proponuje zeskanowac paszport badz ID i bedziemy miec rozwiazanie.
Czy w takim razie ja tez powinnam udowodnic ze nie ma mnei w kraju, stad problem z polskimi literami?
A czy ktoś mówił tutaj o problemie z polskimi literami? Pisanie 'tesz' a nieużycie 'ą' w 'mątwa' bo nie ma się 'polskiej' klawiatury to dwie różne sprawy zdaje się.
Skoro tak przestrzegacie wszyscy ortografii i gramatyki to dlaczego wypowiadacie sie na zagranicznych forach bon jovi, skoro biegle po angielsku wiekszosc z nas nie mowi???
ktoś tu mówił o gramatyce? Nie wymagam od nikogo mickiewiczowskiej polszczyzny, ale zdaje się, że wyrazy 'też' czy 'pieniądze' są na tyle powszechne, że nawet osoba z maksymalną dysgrafią byłaby w stanie do 30 roku życia zapamiętać poprawną pisownię. Po drugie - nie legitymuję nikogo, nie sprawdzam czy osoba X jest cudzoziemcem czy nie, po prostu cholernie kłują w oczy tak rażące błędy w postach osoby w konkretnym wieku (bo takiego Piotrka jeszcze przeżyję, a Rokicie już nieraz zwracałem uwagę ;) )

Wiesz co jest zabawne Jovizna? W kółko piszesz jaki to ja popieprzony jestem, jak to ja się czepiam itp. a teraz Ty robisz aferę o rzeczy, na które odpowiedź dostałaś lub ich w ogóle nie było (typu 'czemu nie napisał na pw?' skoro zdanie wyżej miałaś odpowiedź na to pytanie czy czepianie się gramatyki). A do tego - jak był temat jaki to ja nietolerancyjny jestem to oczywiście po mnie sobie pojechałaś i popierałaś wszystkich robiących to samo, a tutaj wychodzi na to, że parę osób mnie popiera to do nich też się musisz przyczepić bo toż to przecież 11 przykazanie jest: 'Ratt nigdy nie ma racji' ;]
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Czy Ty w ogole rozumiesz co sie do Ciebie mowi i o co prosi? Czy Twoja zarozumialosc jest zbyt wielka, aby to wszystko pojac?

Ciebie kluja w oczy bledy ortograficzne a mnie niekiedy Twj brak kultury i szacunku wobec ludzi!

Jesli tego jeszcze nie zauwazyles to od dawna puszczam w Twoja strone ignora. Bezpodstawnie nie kieruje zarzutow w niczyja strone.Nie przypominam sobie, abym kiedykolwiek powiedziala, ze jestes popieprzony. Nie lubie Cie to fakt heh co zrobic... takie zycie. Przestan wiec pisac farmazony i zacznij dostrzegac swoje bledy!! (nie ortogrficzne)
a nie tylko wytykac je innym!!!
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

gówniane to forum - może dlatego nie ma tu fanów



jest pojeeeebany Ratt



jego wladza ktora jes rowna z jego glupota


gratuluje Ratt glupoty[


i wam tez ze nadal staracie sie uporac z jego debilizmem.
Ostatnio zmieniony 6 sierpnia 2007, o 20:25 przez jovi, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Czy Ty w ogole rozumiesz co sie do Ciebie mowi i o co prosi? Czy Twoja zarozumialosc jest zbyt wielka, aby to wszystko pojac?
ktoś coś mówił?? :P
Ciebie kluja w oczy bledy ortograficzne a mnie niekiedy Twj brak kultury i szacunku wobec ludzi!
A tutaj też pokazałem brak kultury i szacunku dla innych?
Jesli tego jeszcze nie zauwazyles to od dawna puszczam w Twoja strone ignora.
Problem właśnie w tym, że tego ignora nie widzę bo w kółko na mnie coś nadajesz ;]
Przestan wiec pisac farmazony i zacznij dostrzegac swoje bledy!! (nie ortogrficzne)
a nie tylko wytykac je innym!!!
Dokładnie. Podpisuję się pod tym wszystkimi możliwymi kończynami. Teraz idź i zastosuj się do tej rady :) (no chyba, że zwrócenie uwagi na złamanie regulaminu to pisanie farmazonów to ja też się wtedy zastosuję ;) )
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Twoja prosba o przestrzeganie regulaminu:
Zdejmij palec z Caps Locka (jeśli nie wiesz to jest taki większy klawisz mniej więcej pośrodku klawiatury hen po samiuskiej lewej stronie)... Jakiś słownik też by się przydał, 30 lat i 'tesz', 'pieniondze'
I odgorna:
3. ?le widziane są u nas posty napisane "cyrylicą", lub jak kto woli "pokemonami". Co to oznacza? Jeśli piszesz bez zachowania podstawowych zasad gramatyki, ortografii i stylistyki nie oczekuj, że komuś będzie się chciało przedrzeć przez "g?sZcZ pOkEmOnÓw" lub czegoś "jeshtsche gorschego" i odpowiedzieć na Twoje pytanie. Wbrew pozorom nie jest to śmieszne dla osób, które muszą czytać (i rozumieć!) kilkaset takich pokemonów dziennie.

4. Unikaj pisania całego tekstu dużymi literami, jest to nieczytelne. Dużych liter używa się, aby jakiś fragment wypowiedzi szczególnie podkreślić. W elektronicznej formie przekazu oznaczają one używanie podniesionego tonu albo wręcz krzyku.
Widac roznice? Nie musisz na kazdym kroku szydzic i ironizowac. Wystarczy grzeczne zwrocenie uwagi danej osobie.
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
ZB
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 424
Rejestracja: 18 lipca 2007, o 15:26
Lokalizacja: };]

Post autor: ZB »

Hmmmm. Może mi sie zdaje, albo Jovi w jednym z powyższych postów deczko przesadził? Bo zdaje mi się, że Rattie specjalnie ani słowem tego nie skomentował, żeby sprawdzić, czy wszyscy tylko jemu błędy wytykają. A wygląda to mniej więcej w ten deseń... I owszem, Ratt mógł być deczko bardziej "delikatny", ale nie powiedział chyba nic, co mogłoby Kawę zaboleć wyjątkowo.. No i było zabawne :D

No a co z Jovim? Bo za taki język chyba miały być jakieś ostrzeżenia..
LET IT ROCK!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

Szczerze to przez typy takie jak Rattie coraz rzadziej zagladam na forum i widze ze nie tylko ja . Wogle to nie wiem kto mu dal admina? Naprawde nie spotaklem obok Ratta bardziej wkurzajacej osoby w internecie , no moze Jasiu Smietana z onetu ... tak to ten sam poziom .
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Nie musisz na kazdym kroku szydzic i ironizowac. Wystarczy grzeczne zwrocenie uwagi danej osobie.
Odezwała się osoba, która zawsze i wszędzie była przykładem grzeczności ;) To raz. A dwa - szydzę z kawy? Co najwyżej troszkę tam ironii było... straszne? Jeśli tak to dziwne jest, że nie przyczepiasz się do Adriana czy Axla (który ironizował nawet w tym temacie ;] )
Wogle to nie wiem kto mu dal admina?
Ja mam admina?? Gdzie?! Kiedy?! Czemu o niczym nie wiem??!!
no moze Jasiu Smietana z onetu ... tak to ten sam poziom
Twój post jest bes sęsu ;)
Szczerze to przez typy takie jak Rattie coraz rzadziej zagladam na forum i widze ze nie tylko ja .
Cholerka... ludzie przeze mnie z forum uciekają, pisać się boją, rzekomo mogę być powodem samobójstw młodszych użytkowników.... chyba już wiemy kto odpowiada za ujemny przyrost naturalny w Polsce....


....... chlip ;(
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
adanuta
It's My Life
It's My Life
Posty: 143
Rejestracja: 5 października 2006, o 15:57
Lokalizacja: Poznań

Post autor: adanuta »

Skończcie już, proszę. Mam wrażenie, że kłótnie z Rattiem pojawiają się w każdym temacie... Zaczyna być nudno.. :P
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Czy ktoś jeszcze pamięta jaki to temat? :P
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Skończcie już, proszę. Mam wrażenie, że kłótnie z Rattiem pojawiają się w każdym temacie... Zaczyna być nudno.. :P
Jak Ci nudno to nie musisz czytać tego tematu. Dla mnie jest wyjątkowo ciekawe to, że nikt nic nie napisał Joviemu... ja jestem okropny, idiota, szyderca, czepiam się wszystkiego, ale jego już nikt się nie przyczepił (gdybym ja coś takiego napisał.... łohohohho)
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
ZB
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 424
Rejestracja: 18 lipca 2007, o 15:26
Lokalizacja: };]

Post autor: ZB »

nikt nic nie napisał Joviemu
No cóż... Ja już o tym pisałem w jednym z powyższych postów, ale niektórzy może nie chcą dostrzec tego problemu... Bo lepiej pognoić Szczura...

Rattie wnosi dużo inteligentnych postów i takiegoż humoru. A niewiele macie tu takiego towaru..

To, co napisał zwracając się do Kawy chyba nie było bolesne... Ja bym się uśmiechnął na taki odzew :D
LET IT ROCK!!!!!!!!!!!!!!
Zablokowany

Wróć do „Destination Poland”