Szalony pomysł......

Forum akcji "Destination Poland".

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Zdejmij palec z Caps Locka (jeśli nie wiesz to jest taki większy klawisz mniej więcej pośrodku klawiatury hen po samiuskiej lewej stronie)... Jakiś słownik też by się przydał, 30 lat i 'tesz', 'pieniondze' ;/
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
kawa
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 3
Rejestracja: 6 lipca 2006, o 06:43
Lokalizacja: WROC?AW

czesc

Post autor: kawa »

Rattie pisze:Zdejmij palec z Caps Locka (jeśli nie wiesz to jest taki większy klawisz mniej więcej pośrodku klawiatury hen po samiuskiej lewej stronie)... Jakiś słownik też by się przydał, 30 lat i 'tesz', 'pieniondze' ;/
ja nie jestem z polski mieszkam tu dopiero pare lat a pisze jak umiem a kapslok wiem co to za przycisk-nie potrzebuje wyjasnien z twojej strony...pozdrawiam...kawa. :zniesmaczony: jak mozna sie nabijac z kogos nie znajonc przyczyny błedow-nie ładnie z twojej strony tak sie nie postepuje :( :( :( :(
kawa-marzena6611 z last.fm.pl
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

ja nie jestem z polski mieszkam tu dopiero pare lat a pisze jak umiem a kapslok wiem co to za przycisk-nie potrzebuje wyjasnien z twojej strony...pozdrawiam...kawa. :zniesmaczony: jak mozna sie nabijac z kogos nie znajonc przyczyny błedow-nie ładnie z twojej strony tak sie nie postepuje :( :( :( :(
no oczywiście, ja tesz mierzkam w tym krajó dopiero 22 lata więdz Dzie rozómiem :P

i oczywiście fakt, że nie jesteś z Polski wyjaśnia to, że Twoja ulubioną płytą jest 'these dajs'? Ale powinienem zamilknąć prawda? Bo jako osoba nie znajondza prafdzifei pszyczyny tego błendu nie mogem siem wypofjadadź ;]

I teraz notka dla 'obrońców' - po pierwsze: TAKIE COŚ JEST UZNAWANE ZA KRZYK NIE TYLKO W POLSCE. A po drugie - znajdźcie mi fana z 17-letnim stażem, który nie potrafi poprawnie napisać tytułu swojej ulubionej płyty. A po trzecie - jak można zrobić błąd w wyrazie 'też'?
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

A Ty co Ratt, "Jovi Police"? Ludzie majacy problem z ortografia nie maja prawa sie tu wypowiadac? Daruj te uwagi albo zapoznaj sie z opcja pw.
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

A Ty co Ratt, "Jovi Police"? Ludzie majacy problem z ortografia nie maja prawa sie tu wypowiadac? Daruj te uwagi albo zapoznaj sie z opcja pw.
<lol>

daruj te uwagi bo?
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

LoL kazdy widzi te bledy ale tylko ty musiales o tym napisac :/ Wez czlowku zajmnij sie zyciem , wyjdz gdzies na miasto a nie caly czas na forum siedizsz i zastanawisz sie jak komus dociąć . Naprawde rozwalasz mnie czasem czlowieku to ze nie umie pisac to jest jej problem , moze klamie i ma 10 lat ? Moze mowi prawde i jest obcokrajowcem mieszkajacym w Polsce , ale co z tego?
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Rattie pisze:
A Ty co Ratt, "Jovi Police"? Ludzie majacy problem z ortografia nie maja prawa sie tu wypowiadac? Daruj te uwagi albo zapoznaj sie z opcja pw.
<lol>

daruj te uwagi bo?

Nie ma "bo.."
Przestan po prostu sie rzucac i czepiac. Nikt nie jest alfa i omega.
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Nie ma "bo.."
Przestan po prostu sie rzucac i czepiac. Nikt nie jest alfa i omega.
To sobie najpierw poczytaj o co się 'rzucam i czepiam', a potem pisz swoje jakże wielkie mądrości ;]

[ Dodano: 2007-08-05, 18:28 ]
Wez czlowku zajmnij sie zyciem , wyjdz gdzies na miasto a nie caly czas na forum siedizsz i zastanawisz sie jak komus dociąć .
Ejjjj.... Ty wiesz co ja robię, co myślę itp..... powiedz mi jak naprawiłeś swój transmiter telekinetyczny, bo mój nawala już od paru miesięcy i za Chiny ludowe nie mogę go naprawić... z góry dzx za pomoc
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

Oj Rattie jaki ty jestes fajny i smieszny ojoj , poprostu zaraz pękne .
Naprawde jestes taki super , kazdy chce byc taki jak ty ojoj .... nie ma to jak zycie wirtualne . ...
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

AxeL pisze:Oj Rattie jaki ty jestes fajny i smieszny ojoj , poprostu zaraz pękne .
Naprawde jestes taki super , kazdy chce byc taki jak ty ojoj .... nie ma to jak zycie wirtualne . ...

LoL :cojest: nie znasz człowieka a mówisz, że żyje życiem wirtualnym tylko. Weź się zastanów najpierw co piszesz.
Ostatnio zmieniony 6 sierpnia 2007, o 19:25 przez bartekbb23, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

NIe znam i dobrze. A ty moze nie wpadles na to moze w mojej wypowiedzi bylo troche ironi? Poprostu irytuje mnie Rattie od jakiegos czasu , sprawia wrazenie ze przychodzi na forum aby pokazac jaki to on nie jest cwany .
LoL :cojest: nie znasz człowieka a mówisz, że żyje życiem wirtualnym tylko. Weś się zastanów najpierw co piszesz.
LoL , Rattie tez nie zna np kawki i 10 innych userow z tej www ktorym musial "pojechac". I raczej nie zastanawia sie co pisze.
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Powiem tak . Na pewno ktoś z administratorów powinien zwrócić osobie robiącej masę błędów uwagę, że piszemy poprawnie bo jakby Rattie nie zwrócił uwagę to zaraz mogłoby się zrobić dziadostwo.

Czy powinien zrobić to na pw czy na forum ogólnym ?? Jestem za forum ogólnym bo przynajmniej inni wiedzą, ze trzeba pisać poprawnie.

Jeśli sie nie wie jak pisać to są od tego słowniki, word czy inne sprawdzacze błędów.

Osobiście mam zrypana klawiature i często robią mi się błędy z nie mojego powodu, ale zawsze jak potem przeczytam to specjalnie edytuje aby zmienić chociażby jeden błąd aby było poprawnie. Od dzisiaj moge to olewać bo widze, ze tylko Rattiemu to przeszkadza.

A co do osoby "Kawy" - nie znam, nie che oceniać, ale napisanie "These Dajs" nasuwa pewną myśl, ze albo robi to specjalnie albo ma taki "m?-odzie?-oWY stYL PIsaniAaa" który mnie osobiście wnerwia.

Staje po stronie Rattiego. Chociaż jeśli w jakiś sposób udowodni Kawa administratorom, że jednak jest cudzoziemką i nie może pisać przez Worda itp to jestem za specjalnym zezwoleniam tylko i wyłącznie dla niej.
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Wiele do dyskusji nie dodam. Jakieś zasady na forum dotyczące ortografii powinny być przestrzegane, każdemu może przytrafić się błąd, ale wszystko ma swoje granice. Jeśli ktoś nie jest urodzony u nas w kraju, uczy się wciąż języka, można wybaczyć pewne wpadki. Choć "these dajs" daje troszkę do myślenia, podobnie jak krzykliwe używanie caps locka :). Tyle...
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Post autor: M.Ssed »

Rattie jest Modem i do jego obowiązków należy zwracanie takich uwag. Nie wiem po co ta kłótnia :|. Zresztą:
3. ?le widziane są u nas posty napisane "cyrylicą", lub jak kto woli "pokemonami". Co to oznacza? Jeśli piszesz bez zachowania podstawowych zasad gramatyki, ortografii i stylistyki nie oczekuj, że komuś będzie się chciało przedrzeć przez "g?sZcZ pOkEmOnÓw" lub czegoś "jeshtsche gorschego" i odpowiedzieć na Twoje pytanie. Wbrew pozorom nie jest to śmieszne dla osób, które muszą czytać (i rozumieć!) kilkaset takich pokemonów dziennie.

4. Unikaj pisania całego tekstu dużymi literami, jest to nieczytelne. Dużych liter używa się, aby jakiś fragment wypowiedzi szczególnie podkreślić. W elektronicznej formie przekazu oznaczają one używanie podniesionego tonu albo wręcz krzyku.
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Oj Rattie jaki ty jestes fajny i smieszny ojoj , poprostu zaraz pękne .
Naprawde jestes taki super , kazdy chce byc taki jak ty ojoj
:| :| :|
A ty moze nie wpadles na to moze w mojej wypowiedzi bylo troche ironi?
uffff...... już się bałem.... jeden Ratt zdecydowanie wystarczy, większej ilości kosmos by nie wytrzymał
sprawia wrazenie ze przychodzi na forum aby pokazac jaki to on nie jest cwany .
Nie, od pokazywania jaki jestem cwany mam swój stuningowany rower na 16-u kółkach (a do tego jeśće kolaliki na splychach :D )
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Zablokowany

Wróć do „Destination Poland”