Informacje

Forum akcji "Destination Poland".

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

To ciekawe którym rokiem zainteresowana jest agencja Live Nation... 2030 czy 2045? Eh...


Pisałłam do vivaart, ale zapewne pani nie zdążyła otworzyć jeszcze poczty :D
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Nie chce nic mówić, ale jak sobie na spokojnie przemyślałem sprawę to ten koncert Bon Jovi NIE JEST NIEREALNY !!

Przytoczę parę faktów:

1.Wspomniany wyżej Pan wymienia 4ry gwiazdy z których 3 daty koncertów są już podane !!

2.Bon Jovi kończy LH Tour w wakacje, ale są już sprzedawane bilety na koncerty w okolicach bodajże grudnia ... GH Tour ? Prawdopodobnie tak.

3.Nie jest podany termin BJ bo:
a) nie skończyła się trasa LH Tour i promotor BJ mógł zastrzec że info będzie podane po zakończeniu trasy LH i oficjalnym poinformowaniu o GH Tour. /
b) Jeśli to ten sam promotor to najpierw chce zapewne sprzedać bilety na The Police a potem ruszyć z promocją Bon Jovi.


Tak ku pokrzepieniu serc:
Prince i Alicia Keys zagrają w Warszawie!

To być może najbardziej sensacyjna wiadomość tego roku. W pierwszy weekend września w Warszawie odbędzie się pierwsza edycja festiwalu muzycznego Soul of Warsaw. Największymi gwiazdami imprezy będą Prince i Alicia Keys.

Na takie wydarzenie tysiące fanów czarnej muzyki w Polsce czekało latami. Zgodnie z nazwą festiwalu - Soul of Warsaw, będzie to pierwsze w naszym kraju święto muzyki soul i funk na taką skalę. Organizatorami wydarzenia będą wydawnictwo Hirka Wrony - Pink Crow Records i agencja medialna Joytown.

Czyli:
26 Czerwca - The Police
28 Czerwca - CELINE DION
Wrzesień - PRINCE
Listopad - Grudzień - BON JOVI ??

:) Zobaczymy. Fakt faktem jeśli chce się zorganizować koncert Bon Jovi to trzeba zrobić to dużo wcześniej a teraz jest odpowiednia pora aby dogadać się na zimowe koncerty. Może zagraliby w spodku ? No i zapewne na GH Tour BJ będą chcieli zwiedzić jak najwięcej krajów ... Oby była tam też i Polska :)
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Andruszka, co z tym numerem do Twojego dilera hehe :D

A powaznie to gdzie sprzedawane sa niby te bilety na grudzien ?
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Na drycounty był link do stronki, ale nie chce mi sie przeszukiwać tej sterty stron.
Awatar użytkownika
Piotrek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 672
Rejestracja: 24 września 2005, o 19:24
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Piotrek »

Andruszka, co z tym numerem do Twojego dilera hehe
Takich prochów nie sprzedaje byle kto, więc o numer telefonu bedzie cięzko :P Musisz sie bardziej postarać albo cos :P
Może zagraliby w spodku?
Chciałbym mysleć, ze wypełnią większy objekt np Śląski (jeśli latem)
Wolałbym duży koncert na powietrzu.. ten klimat hmmmm.. ;]
Ja tam dokładnie nie wiem, ale oni grają raczej koncerty stadionowe w europie, a dodatkowo biorąc pod uwage, ze miałoby to być GH to spodek raczej odpada bo może sie to nie opłacać. Moge sie mylić bo w tej kwesti nie mam wielkiej wiedzy.
Hey Bon - where have all your good songs gone? ..
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Adrian pisze:Na drycounty był link do stronki, ale nie chce mi sie przeszukiwać tej sterty stron.
Mam nadzieję,że to tylko plotki, gdyż wszelkie środki z mojego funduszu jovisowego zostały wyczerpane. Jeśli wieść o grudniowych koncertach okazałaby się prawdziwa...to zostanie mi już tylko wyprzedawanie mebli z domu... :D


Koncertu wcale nie trzeba planować z dwuletnim wyprzedzeniem. Jak są pieniądze, to da się załatwić wszystko. Abu Dhabi ogłosili przecież na miesiąc przed datą występu.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Abu Dhabi ogłosili przecież na miesiąc przed datą występu
Tak tlyko Arabów stać aby na koncert przyszło 5 osób a u nas muszą mieć czas aby odwołać koncert jeśli się będzie słabo sprzedawał :)

Ja tam dokładnie nie wiem, ale oni grają raczej koncerty stadionowe w europie, a dodatkowo biorąc pod uwage, ze miałoby to być GH to spodek raczej odpada bo może sie to nie opłacać.
Jeśli do spodka przyjeżdża np Metallika to oznacza że się opłaca :)

Oczywiście to są jakieś domniemania, ale o ile w wywiadzie koleś się nie pomylił i powiedział z pełną świadomością o Bon Jovi to jakieś światełko znowu się pojawia.
Awatar użytkownika
magda01614
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 573
Rejestracja: 31 sierpnia 2007, o 11:32
Lokalizacja: Kraków

Post autor: magda01614 »

Jeśli stadion jest problemem, to zostanie on rozwiązany do 2012 r. W końcu powinny ich skusić stadiony budowane na mistrzostwa świata :P A jeśli to ich nie ruszy, to chyba nic :)
"...On any other day, I'd be blue eyes cryin,
I could tell the world, 'At least I'm tryin',
The clouds are breakin',
The sun is shinin' new for me and you..."
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

Przepraszam, że będę nieuprzejmy, ale nie słyszałem aby Polsce przyznano organizację Mistrzostw Świata w piłce nożnej......
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Przepraszam, że będę nieuprzejmy, ale nie słyszałem aby Polsce przyznano organizację Mistrzostw Świata w piłce nożnej......
Świata czy Europy co za różnica :P ważne, ze będą stadiony.
Jeśli stadion jest problemem, to zostanie on rozwiązany do 2012 r. W końcu powinny ich skusić stadiony budowane na mistrzostwa świata :P A jeśli to ich nie ruszy, to chyba nic :)
Nie stadiony nie są problemem bo jest na czym zagrać koncert (chociaż chyba nie w zimę). Więcej stadionów to większa szansa na więcej imprez i sprowadzenie Jovisów do Polski.
ekoper
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 272
Rejestracja: 11 marca 2006, o 00:09
Lokalizacja: Stockton-On-Tees/Wawa
Kontakt:

Post autor: ekoper »

Adrian, co to jest "GH TOUR"?????
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

GH - Greatest Heats .
Bon Jovi po Lost Highway maja wydac plyte Greatest Heats - czyli najwieksze przeboje , mozliwe ze to bedzie jakby 2 czesc Crossroad . Wtedy wg Adriana istnieje mozliwosc ze Bon Jovi odwiedzia Polske , podczas Trasy koncertowej GH.
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
ekoper
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 272
Rejestracja: 11 marca 2006, o 00:09
Lokalizacja: Stockton-On-Tees/Wawa
Kontakt:

Post autor: ekoper »

AxeL: Dziękować! Nie szło jak rozszyfrować ten skrót :D

Eeetam, mało prawdopodobne, że tego samego roku, tuż po zakończeniu jednej trasy w lipcu, od razu pakowaliby się w nową trasę, dajże im trochę odpocząć ;) poza tym to też mało korzystne od strony promocyjnej.
wlabecki
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 8
Rejestracja: 29 maja 2008, o 15:09
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: wlabecki »

Bodzio mam pytanko do kogo pisałeś "Era nadaje rytm"??? Jestem pracownikiem tej firmy "PTC", byłem na koncercie w Hamburgu zawsze mogę sprawę przedstawić jako pracownik tej firmy czyli bardziej wiarygodnie. Z tego co wiem to Era stawia na wielkie wydarzenia przykładem może być Red Hot Chili Peppers, który odbył się 3 lipca 2007 na stadionie Śląskim w Chorzowie. Daj znać - jeśli będę mógł pomóc to napewno to uczynię. Wieniu
wlabecki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Destination Poland”