Patronat

Forum akcji "Destination Poland".

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

Ja tutaj zadnej sprzeczki nie widze. Mowilem tylko koledze bartekbb23 aby kierowal swoje zdania z wieksza kultura oraz zeby nie sadzil ze DA nie jest akcja ktora ma zadzialac w 1 tydzien.
P.S U mnie z tolerancja wszysktko ok :P
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

nie nie, nie robisz sprezczki tak to ja jestem winien wszystkiemu oczywiscie i napewno to moja wina ze bon jovi przez ponad 20 lat nie przyjechali do tego kraju(choc 20 lat temu nie bylo mnie na swie cie ale to szcegól) i to moja wina napewno jeszcze ze nastepna płyta bedzie płytą country....... :whoeva:
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

nie nie, nie robisz sprezczki tak to ja jestem winien wszystkiemu oczywiscie i napewno to moja wina ze bon jovi przez ponad 20 lat nie przyjechali do tego kraju(choc 20 lat temu nie bylo mnie na swie cie ale to szcegól) i to moja wina napewno jeszcze ze nastepna płyta bedzie płytą country....... :whoeva:
Stary nie martw sie to nie twoja winna ze Bon Jovi nie przyjechali naprawde.Nie jestes nawet winny temu ze Bon Jovi nagrywaja plyte country . Widze ze sie stasznie zle czujesz obraczjac sie za te straszne rzeczy ale wierz mi naprawde nie potrzebnie.

P.S ... Jestes takim fanem BJ ? Bon Jovi byli w Polsce .
.... Ja nie chcialem sie klucic .
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

sorry zle sie wyrazilem powinienem powiedziec ze nigdy nie zagrali dłuzszego koncertu niz 10 minut :P
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

sorry zle sie wyrazilem powinienem powiedziec ze nigdy nie zagrali dłuzszego koncertu niz 10 minut
To tylko maly szczegol :P Nic wielkiego :P
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Panowie o swoich szczegółach porozmawiajcie sobie na gg.
a co może zrobić jeden człowiek poza złożeniem swojego podpisu na petycji.Zresztą nie muszę się nikomu tłumaczyć co mogłem to zrobiłem.
.
bez komentarza to pozostawiam co moglem to zrobilem juz to zreszta raz powiedzialem i sie odwalcie.A tak wogle to sie cieszcie ze to ktos wogle podpisuje przy takiej dobrej reklamie hehe.
Wiesz co chłopcze... takie uwagi zachowaj dla siebie, bo myślę, ze nie są one nikomu tutaj potrzebne. Jeżeli 300 osob podpisanych podchodzi do tego tak jak Ty... to gratulacje na pewno cokolwiek się uda.
Gdybys nie byl na tyle bezczelny to doceniłbyś to, co inni starali sie zrobić m in dla Ciebie!!
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Byc moze nie sa one nikomu potrzebne,ale to jest "FORUM" wiec myslalem ze kazdy bez problemu moze wyrazic swoja opinie lecz widze ze tylko elita ma tutaj racje i wogle moze cos powiedziec i nie wiem wogle jakim prawem neguje w niemal wszysko co mówia osoby które nie sa adminami i modami.Podkreslam prawie wszystko bo oczywiscie osoby kture sa kumplami owej elity badz maja takie jak ona zdanie sa oczywiscie traktowane lepiej niz osoby takie jak ja kture maja swoje własne zdanie sa oczywicie bezczelnie besztane i wrecz niszczone,ale cóż tacy śa widac najwieksi fani bon jovi w Polsce a to forum nie wiem jakim prawem nosi taka nazwe ja bym zmienił ja na forum dla kumpli modów i adminów

Pozdrawiam serdecznie zycze zdrówka i have a nice day :D
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Prawo do wyrażania opinii ma każdy. I jest ona zawsze mile widziana jeśli nie jest obraźliwa dla drugiej osoby i nie wykracza poza wszelkie normy dobrego smaku. I nie ma się co burzyć, że np. wycięto Ci posta. Takie są reguły.
Proponuję powrócić do własciwego tematu dyskusji ;)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Byc moze nie sa one nikomu potrzebne,ale to jest "FORUM" wiec myslalem ze kazdy bez problemu moze wyrazic swoja opinie
Opinie, które coś wniosą do tematu a nie ironiczne uwagi.
Proponuję powrócić do własciwego tematu dyskusji
jak wyzej
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

bartekbb23 przeczytaj sobie kazdy z twoich postow i moze sam zobaczysz ze w nich jest wiecej ironi oraz cwaniactwa w zlego tego slowa znaczeniu.
Przeczytaj sobie posty kazdego z adminow czy userow i poszukaj sobie u nich takigo stylu pisania postow.Sadze ze nie znajdzesz.
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

własinwe troche na se na rózne tematy poczytalem i to co ujrzalem bylo wlasnie tym o czym pisze.No trudno jezeli juz ironi nie mozna przekazywac wswoich słowach to co wogle mozna??? :x ??
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

jovizna pisze: Opinie, które coś wniosą do tematu a nie ironiczne uwagi.
hmmm.... trochę mi tu hipokryzją smierdzi..... Dobra, kończe bo zaś będzie, że się czepiam :)

PS. To tutaj kłótnia też była?! Wow... ktoś tu pobija moje statystyki :P
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Nie czepiaj sie!!!
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

PS. To tutaj kłótnia też była?! Wow... ktoś tu pobija moje statystyki
Został jeszcze temat : "wszystkiego naj.." ale to zapewne kwestia czasu :D

W telegraficznym skrócie:
Akcja zrodziła się pare miesięcy temu. Wszyscy byli super zachwyceni i podekscytowani całą sytuacją. To był temat numer 1. Po ok 2 tyg. entuzjazm opadł i wszystko zaczeło odchodzic w zapomnienie z wymowkami, ze teraz swieta, ze teraz sesja, ze zbyt zimno i przygnebiajaco za oknem by cos stworzyc! tak naprawde dzieki kilku jednostkom udało się osiagnąć to, co teraz mamy! Nie wszystkim podoba się sposób w jaki jest to prowadzone, ale ważne, że przynajmniej cos się dzieje! Niektorzy poswiecili mnostwo swojego czasu, by stworzyc to wszystko! I wiemy, ze na palcach jednej reki policzyc tych, ktorzy to docenili i podziekowali za to, że np. Bodzio postawił całą akcję na nogi!

Nie na miejscu jest to, że wchodzi taki pan X i zaczyna cwaniakować a sam palcem nie kiwnął :) Takze pytam, po co takie uwagi?Czy one pomogą nam w akcji? Zamiast narzekania, ze cos jest nie tak niech zacznei działac!
hmmm.... trochę mi tu hipokryzją smierdzi..... Dobra, kończe bo zaś będzie, że się czepiam
Tyle tu moich ironicznych uwag nie na temat, ile Twoich :)
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

No no.Moje ironiczne uwagi nie mają na celu udupienia akcji lecz ( może w dość specyficzny sposób, ale jednak) zachęcenie do działalności w ramach akcji. Po prostu jest dość przykro mi z powodu, że akcja ma taki mały wydźwiek a patronat objął jak dotąd portal gery.pl(za co mu chwała). A po za tym jak możesz mówić , że palcem nie kiwnełem?? Nie wiesz co zrobiłem dla akcji wiec nie stwierdzaj, że nie zrobiłem nic. A panu Bodzio jestem bardzo wdzieczny za ta akcje.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Destination Poland”