Bon Jovi w Polsce

Forum akcji "Destination Poland".

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Bodzio
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 775
Rejestracja: 2 lutego 2005, o 23:33
Ulubiona płyta: Hmmm...
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Bodzio »

Tresc listu ustalimy wkrotce, podamy tez liste adresow, gdzie bedzie mozna to wysylac.

Moze ktos zredaguje taki list? Proponuje powazny ton, zacyznajace sie od "Szanowni Państwo!" i styl kierowany jakby do prasy.

Prosze takze o propozycje odnosnie listy adresow gdzie mamy to wysylac.

Wszystkie informacje dodamy na stronke http://www.destinationpoland.org/ oraz naturalnie umiescimy tez ten adres w liscie.
pozdrawiam serdecznie!

Artur

12-07-2019 - Warszawa, PL - BJ
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, DE - RS
16-07-2011 - Mannheim, DE - BJ
10-06-2011 - Dresden, DE - BJ
25-05-2008 - Leipzig, DE - BJ
24-06-2007 - London, UK - BJ
25-05-2006 - Nijmegen, NL - BJ
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

Znam jeden dosyć istotny w tej kwestii adres:
http://www.livenation.pl/, http://www.livenation.pl/wspolpraca.php,
Jest to firma zajmująca się organizacją koncertów, podana jest też lista sponsorów. Myślę, że może się przydać. :-)
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Tylko to musi być na poważnie, oficjalnie, nie maile od polskich fanów do Backstage, tak myślę.
W taki sposob to nic nie osiagniemy, skoro wszystko bedziemy skreslac i uwazac za niepotrzebne. Backstage uwazam za dobry pomysl, gdyz sam Jon pisze tam swoje odezwy do fanow( bosszz co za sekta) a Matt to wszystko prowadzi, wiec dlaczego nie??? Ale tylko wtedy gdy cos naprawde sie zacznei dziac, bo teraz to nie ma najmniejszego sensu ;)
jak najbardziej chociaż wątpię, że damy rade coś zdziałać.
:) przestancie juz od razu marudzic skoro nic sie nei zaczelo robic.
A petycji mówię stanowczo NIE, bo pamiętam jak było z tamtą poprzednią, kiedy to była i nagle PYK! ślad po niej zagniął
Niech ktos mnie oswieci i powie dlaczego ta petycja nagle zniknela? :)
Istnieje strona www.petycje.pl gdzie ludzie rowniez prosza o koncerty linkin park, green day w polsce i kieruja to do agencji Koncertowej Odyssey. Tam raczej neie zrobi sie smietnik, bo kazdy wpis musi byc potwierdzony w wysylanym przez nich mailu zwrotnym. Czemu nie???
Czy gwarantujecie ze adresat odpowie na moją petycję? I kiedy to zrobi? Czy petycje do najwyższych władz będą mogły doczekać się odpowiedzi?
Niestety nie możemy zagwarantować, że adresat odpowie na zarzuty, czy też dostosuje się do żądań zawartych w petycji. Im więcej osób poprze dany dokument, tym na adresata zostanie wywarta większa presja. Jako serwis oferujemy jedynie niezależną platformę komunikacji pomiędzy autorem a adresatem petycji.
Raz jeszcze zachęcamy do pisania profesjonalnie sformułowanych dokumentów. Będą one miały większą szanse na poparcie, a tym samym szybciej osiągną pożądany skutek. Im bardziej nasz serwis będzie się rozrastał, tym większą moc sprawczą będą mieć dokumenty na nim zamieszczane.
Czy ktos na tym forum dobrze czuje sie w pisaniu pieknych odezw do narodu? :P

Frankie--> linki nei dzialaja, bynajmniej u mnie.
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

wiec tak ma ktos jakies dane jak statystki kupowania albumow przez lata i wogole co mozna by dac do tego listu by sie przydaly takie dane bylo by fajnie umiescic w liscie ..Ja lubie pisac przemowienia ehhe
Awatar użytkownika
KM
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 680
Rejestracja: 11 marca 2006, o 22:48
Lokalizacja: Toruń

Post autor: KM »

Ja jeszcze jedno dodam - warto napisać do MTV Polska, VH1 i do Vivy. Oni mają szansę organizacji koncertu Unplugged, a skoro BJ to wymyślili, to jest dobry plan dla nich, by taką kapelę zaprosić (trzeba im to podsunąć) :razz: .

Kiedyś pisałam list do Vivy - oni wszystkim odpisują, więc pewnie dużą ilość listów na jeden temat (tj. zaproszenie BJ - chociażby na mini-recital w studio) z pewnością zauważą.

Wiem, że każdy marzy o wielkim koncercie, ale wydaje mi się, że jakby chociaż mały wypalił - i by nas o tym poinformowano (a nie jak o tym w Warszawie), to mógłby to być swego rodzaju substytut :wink:

Poza tym w Vivie jest tradycja spotkań z gwiazdą, gdzie najpierw są pytania itp, a potem kilka piosenek na żywo. Może jeżeli BJ będą już mieli przyjechać do Polski do takiego programu, to ktoś się obudzi, a nasze listy do wielkich korporacji dodatkowo pomogą w organizacji prawdziwego koncertu. :-D

Warto też napisać do Popcornu i innych gazet w stylu Bravo - to powiększy publiczność i krąg zainteresowanych - jest to prasa mimo wszystko nadal trochę opiniotwócza (a właściwie gusto-twórcza, niestety :().

Proponuję też od razu wyznaczyć Rokitkę do napisania tego podania (a kto ma dane, niech jej podrzuca). Potem zaakceptujemy wersję i tak jak pisze Bodzio - każdy drukuje i wysyła. Nic nie robi takiego wrażenia jak góra listów! (a już na pewno nie jakaś petycja mailem, którą tak łatwo można przeoczyć lub skasować).

Naszym pomysłem trzeba się podzielić z innymi fanami (na innych stronach, ale widzę, że to już się trochę dzieje), ale też sympatykami i osobami, które by chciały przyjechać na koncert. No i faktycznie - przez święta niech się pisze ten list :wink: , a po świętach - ruszamy pełną parą!!! :mrgreen: POZDRAWIAM!!!
20.05.2008 - Leipzig
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa!!!
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

Kurczę sorki z tymi linkami może teraz pójdzie.
http://www.livenation.pl/wspolpraca.php
http://www.livenation.pl
Teraz powinno być wszystko ok.
Awatar użytkownika
maDZia_14323
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 258
Rejestracja: 18 października 2006, o 18:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: maDZia_14323 »

O dzięki, bo wczesniej mi też nie działały........Dobra to skoro plan działania jest, to ja zgłaszam sie jako ochotnik do drukowania i wysyłania listów , jeżlieli oczywiscie będzie list :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
- Bon Jovi? Myślałam że to Ci już przeszło.
- To nigdy nie przechodzi
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Ok. 2 sprawy już załatwione czekam teraz na odpowiedź.

Jedna z nich to mail do pewnej Pani z Universalu. Kiedyś zajmowała się promocją (od niej miałem setki nalejek HANDa) a teraz jest osobą postawioną wyżej w Universalu. Tak przynajmniej ostatnio w telewizji pisało jak przeprowadzano z nią wywiad.

Jeśli maila nie zmieniła (wątpie) to może doczekam się odpowiedzi :)

Dobra mniejsza z tym.

Przedstawiam moje spojrzenie na tą sprawe:

Zasypywanie (nie jednorazowe) takich firm/ stacji/ itp jak:
- TVN (Sopot), Polsat (Trendy itp), TVP-1.
Nie ważne czy wystąpią w piwnicy czy na festiwalu. Ważne żeby przyjechali, bo to robi reklame zespołowi i sprawdza ich prawdziwą popularnośc. Uda sie festiwal to przyjadą z trasą. Proste i logiczne.
- Programy muzyczne i nie tylko np Teleexpres. Czemu ? Znany Pan Sierocki jest fanem BJ i opracowuje częśc muzyczną teleekspresu. Sam jest jednak bardzo znany w kręgu producentów, sponsorów itp
- Gazety od Wyborczej (mają magazyn kulturalny więc coś moga wspomnieć), poprzez Bravo na Cosmopolitan kończąc. Nigdy nie wiadomo kto jakie ma znajomości i możliwości.
- tajne adresy typu backstage itp. Zespół musi mieć informacje, że fani w Polsce czekają na ich koncert.j

Adres ? Proponuje napisać ręcznie (każdy sam po swojemu) na podany adres:
justask@hueymcdonald.com

Czemu ? To jest adres mailowy Hugha McDonalda. Co pewien czas osobiści eodpowiada na maile. Często odpowiada ironią. Ale o co tutaj chodzi. Chodzi o to, żeby dowiedział sie, że w PL chcą ich koncertu. Może kiedyś burknie przy Jonie, że w PL chcą aby zagrali. Potem może dowiedzą się o naszej akcji (jakimś sposobem). No i może dostaną jakieś zaproszenie na festiwal. Jeśli mieliby taką oferte to na pewno nasza postawa (która za sprawą burknięcia Hugha do nich by dotarła) mogłaby pomóc w podjęciu decyzji.

A tak z innej beczki:

Temat Listu czy nazwe do petycji ... - Hmm
"Play Country in best Country -> Poland"
Mam nadzieje, że rozumiećie aluzje (Płyta OWN) :)

No to tyle z mojej strony
Keep The Faith
Ja już oprócz gadania wziąłem się do roboty więc dalej . Do roboty.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Hmm wiele przydatnych linków.
To Rokita skoro sie dobrze w tym czujesz, to napisz jakąs piękną odezwę i potem ewentualnie można by ją troche skorygowac jesli bedzie to potrzebne.

[ Dodano: 2006-12-11, 21:27 ]
"Play Country in best Country -> Poland"
Ja na miejscu bj nie skusilabym sie na to :D
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

po pierwsze to ma byc polska akcja po jakiego nam angielskie nazwy co? przestancie z tymi nazwami z plyt i wogole bo to okropne zwykle w stylu jak bylo na pocztaku bylo by dobrze ." kierunek Polska " czy cos
Awatar użytkownika
Bodzio
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 775
Rejestracja: 2 lutego 2005, o 23:33
Ulubiona płyta: Hmmm...
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Bodzio »

Adrian pisze:Jedna z nich to mail do pewnej Pani z Universalu. Kiedyś zajmowała się promocją (od niej miałem setki nalejek HANDa) a teraz jest osobą postawioną wyżej w Universalu. Tak przynajmniej ostatnio w telewizji pisało jak przeprowadzano z nią wywiad.
Jaka to Pani jezeli mozna wiedziec i co zawieral mejl?
pozdrawiam serdecznie!

Artur

12-07-2019 - Warszawa, PL - BJ
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, DE - RS
16-07-2011 - Mannheim, DE - BJ
10-06-2011 - Dresden, DE - BJ
25-05-2008 - Leipzig, DE - BJ
24-06-2007 - London, UK - BJ
25-05-2006 - Nijmegen, NL - BJ
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Czy akurat nazwa jest najwazniejsza? Przez angielską nic nie stracimy przeciez.
Awatar użytkownika
Bodzio
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 775
Rejestracja: 2 lutego 2005, o 23:33
Ulubiona płyta: Hmmm...
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Bodzio »

Sadze ze Destination Poland moze byc... Calkiem ladnie brzmi i chyba pasuje, zreszta:

http://www.destinationpoland.org
pozdrawiam serdecznie!

Artur

12-07-2019 - Warszawa, PL - BJ
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, DE - RS
16-07-2011 - Mannheim, DE - BJ
10-06-2011 - Dresden, DE - BJ
25-05-2008 - Leipzig, DE - BJ
24-06-2007 - London, UK - BJ
25-05-2006 - Nijmegen, NL - BJ
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

no ladnie to brzmi ok moze byc :):P

a mysleliscie moze o jakims konkretnym miescie czy festiwalu jzu poszly pomtsly o Sopot mysle z eto bylo by super tam wkoncu wszytkie gwiazdy graja i na claym swiecie sie ceni ten festiwal :)
Awatar użytkownika
KM
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 680
Rejestracja: 11 marca 2006, o 22:48
Lokalizacja: Toruń

Post autor: KM »

Ja też myślę, że to wcale nie jest głupie miejsce, a do tego bardzo docenione ostatnimi latami :) W grę wchodzi pewnie jeszcze Warszawa, Katowice, może Kraków czy Gdańsk. Chyba że np. malutki klubowy koncercik w Toruniu :wink:
- to bym była zachwycona!!! :razz:
20.05.2008 - Leipzig
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa!!!
Zablokowany

Wróć do „Destination Poland”