Bon Jovi w Polsce

Forum akcji "Destination Poland".

Moderator: Mod's Team

Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

ja mysle ze Gansk odpada bo to nie podrodze wiekszosci ludzi i nie zabrdzo sie kojazy z Polska wspaniala secena muzyczna..
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

?adna ta stronka www.destinationpoland.org
Niewiem, może się nie potrzebnie wtrącam, ale chciałem się spytać Bodzio
co znaczy słowo comittee?
Wydaje mi się, że takiego słowa nie ma. Owszem jest słowo: COMMITTEE co znaczy - komisja, komitet. Mam wrażenie, że chyba o to słowo Ci chodziło.
Sorki, że musiałem to napisać, ale wiesz lepiej poprawić teraz, gdy wszystko jest w wersji roboczej, niż później.
Serdecznie pozdrawiam
Awatar użytkownika
Bodzio
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 775
Rejestracja: 2 lutego 2005, o 23:33
Ulubiona płyta: Hmmm...
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Bodzio »

Juz ktos to zauwazyl i bedzie poprawione w swoim czasie
pozdrawiam serdecznie!

Artur

12-07-2019 - Warszawa, PL - BJ
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, DE - RS
16-07-2011 - Mannheim, DE - BJ
10-06-2011 - Dresden, DE - BJ
25-05-2008 - Leipzig, DE - BJ
24-06-2007 - London, UK - BJ
25-05-2006 - Nijmegen, NL - BJ
ap89
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 25
Rejestracja: 7 października 2006, o 15:58
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: ap89 »

To ja poproszę w Warszawie...
Napiszecie zaraz, że z góry zakładam, że się nie uda... bardzo bym chciała, żeby BJ tu przyjechali, ale czy to miałby być jeden koncert, chociażby w Sopocie? Czy kilka koncertów? Jeśli jeden to chyba im się nie opłaca przerywać prac nad tą ich płytą country specjalnie żeby przyjechać na (pewnie im nieznany) festiwal. A kilka koncertów... trasa koncertowa...? no to chyba dopiero po wydaniu płyty...
Mimo wszystko jestem zdecydowanie za, nie mogę się doczekać aż się ta akcja zacznie. I wierzę w marzenia :)
19.06.2013 GDAŃSK

---
- Where does the name Jon Bon Jovi come from?
JBJ: It's of Sicilian origin. I think it means "good fisherman".
- Are you a good fisherman?
JBJ: [Pause] No. Not at all.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Bardzo dobrze dobrana nazwa, ładnie zrobiona strona :D Teraz tylko czekać aż akcja ruszy, a raczej...czekać aż sami ją ruszymy :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Koncert w sopocie, gdansku? Prosze was.... wiem ze niewiele ruszylo, ale skladajcie powazniejsze propozycje :P
le czy to miałby być jeden koncert, chociażby w Sopocie? Czy kilka koncertów?
jesli zdarzylby sie ten cud, to na pewno tylko jeden raz :D nie liczylabym na małe polskie tournee
Jeśli jeden to chyba im się nie opłaca przerywać prac nad tą ich płytą country specjalnie żeby przyjechać na (pewnie im nieznany) festiwa
:mrgreen:
Nikt nic nie bedzie teraz przyrywał. Zdarzyc sie to moze dopiero za jakies
2-3 lata.

I głośno wyrażam swoj sprzeciw aby "sciagac" zespol na jakis sopocki festiwal ;/

CZY KTOŚ WZI?? SIE ZA PISANIE ODEZWY? ROKITA?
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

niestety nie mam zadnych danych i statesty wiec nie wiem jak sie zabrac za to:(
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

A co do tego Sopotu...to też jestem raczej na nie. Po pierwsze ani to żadna atrakcyjna impreza dla nich, ani dla nas :P Jeśli w ogóle cokolwiek dojdzie do skutku to to powinien być normalny koncert, najlepiej w Warszawie, a nie jakiś "dodatek" do festiwalu sopockiego.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
XYZ
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 12 grudnia 2006, o 13:57
Lokalizacja: Poland

Post autor: XYZ »

To wykonawcy, którzy byli w Polsce i których należałoby wymienić: Aerosmith, Bob Geldof, Scorpions (kilka razy), Iron Maiden (kilka razy), Black Sabbath, Metallica (kilka razy), Pearl Jam (kilka razy), Alice Cooper, Whitesnake, Brian May, Ozzy Osbourne, U2, Guns N' Roses.

A statystyki? Wszyscy dobrze wiemy, że ilość sprzedanych płyt nie równa się liczbie fanów w tym kraju. Wielu ludzi ściąga płyty z internetu, kupuje na bazarach. Na koncercie nie zjawią się tylko ci z oryginalnymi egzemplarzami albumów BJ, ale także i ci "nieuczciwi", a raczej sprytniejsi... Więc moim zdaniem o liczbie sprzedanych płyt nie ma co wspominać - to może ich tylko zniechęcić. Jeżeli ich to zainteresuje, to sami mogą sobie sprawdzić, racja?

I jasne, że nie przyjadą do nas za rok lub od razu po akcji. Trzeba czekać na kolejny studyjny album, trasę i wtedy może i na zespół. Ale to nie wcześniej niż za 3 lata, jak to Jovizna napisała. Jak widać mamy sporo czasu, ale chyba tylko pozornie...

I wybraliście Rokitę i sama w tym momencie przyznała się, że nie jest w stanie tego zrobić, a więc jest niekompetentną osobą do wykonania pisma. Są trzy rozwiązania: zostawić Rokitę i czekać, aż będzie wiedziała jak się za to zabrać, wybrać kogoś innego na jej lub niech każdy napisze coś od siebie, co uważa za słuszne, a ktoś inny to zbierze i odpowiednio opisze.
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

wiesz co madrze mowisz...
ja probowalam juz napisac ale znajac ludzi z forum to bedzie tyle wersji i pogladow na list ile jest urzytkownikow i naprawde jak widze juz sprzeczki o miasto to az sie robi niedobrze... a w takim liscie musimy cos wymyslic co by ruszylo chec i przekonalo ludzi ze warto sciagnac kapele ,wiecie co cala noc nad tym myslalam i ja nie wiem co napisac bo tak plyt sie bardzo malo sprzedaje bylam u kumpli co pracuje w empiku i powiedziaal ze Hand moze z pare osob kupilo i ze ciagle lezy na stanie ...I co jak sie te wszytkie agencje koncertowe zabiora za sprawdzanie czy sie oplaca to bedzie do kitu:( Jakos nie jestem pewna czy tekst ze ludzie kochaja pomoze nam w czyms :( sorrki jakis pesymizm mnie wziol..
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

To prawda, że akurat statystyki sprzedaży ich ostatnich płyt nie bardzo nam pomogą ;] więc może lepiej o nich nei wspominać. Jeśli bedą potrzebować to sami do nich dotrą.
I wybraliście Rokitę i sama w tym momencie przyznała się, że nie jest w stanie tego zrobić, a więc jest niekompetentną osobą do wykonania pisma.
Zaraz zaraz. O ile pamietam to kwestia napisania odezwy narodziła się wczoraj a jak wiemy każdy ma swoje życie i własne zajęcia i nie może tak o nagle rzucić wszystkiego by pisać podania petycje prośby i takie tam. Rokita wyraziła chęć, co nie znaczy, że na nią spada od razu cały ciężar bo może to zrobić każdy z was!!
Ten kto czuje się na siłach w takich sprawach ma pole do popisu ;)
naprawde jak widze juz sprzeczki o miasto to az sie robi niedobrze..
Jakie sprzeczki? Po prostu ledwo pomysł się narodził a już wynajdujecie miasta, dobrze ze miejsc sobie jeszcze nie zaklepujemy :P
Czy to będzie zależało od nas co gdzie i jak?
a probowalam juz napisac ale znajac ludzi z forum to bedzie tyle wersji i pogladow na list ile jest urzytkownikow
Wersji czego? chodzi o to by ładnie poetycko to ująć! Zwrócić się z prośbą, nie przyjmować formy błagalnej badz co gorsza jakiegos zalu :P bo to brzmi niepoważnie. Przedstawic jakies fakty ktore przemawiaja "za"
(na pewno jakies musza sie znalezc) i tyle. Przede wszystkim jakosc tego textu a nie ilość. Potem można to wrzucic tutaj i przedyskutowac.
Awatar użytkownika
Misiek
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 329
Rejestracja: 13 października 2006, o 18:17
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

Post autor: Misiek »

XYZ pisze:I wybraliście Rokitę i sama w tym momencie przyznała się, że nie jest w stanie tego zrobić, a więc jest niekompetentną osobą do wykonania pisma
Też uważam że to nie tak. Poprostu powiedziała że może spróbować, co nie znaczy że za chwilę będziemy mieli gotowy list.
A najlepiej będzie jeśli ktoś gdy będzie miał pomysł, niech napisze tutaj swoją propozycję listu, a każdy będzie mógł coś dodać, powiedzieć co można zmienić, żeby wyglądało porządnie i sensownie. Sam mógłbym powiedzieć, że postaram się coś wymyślić, ale na razie mam sporo zaległości na uczelni, więc nie bardzo mam kiedy. Ale niedługo święta :D
"If You believe in something,
You can't give up"
R.S.
ap89
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 25
Rejestracja: 7 października 2006, o 15:58
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: ap89 »

to ja zaproponuję, żebyśmy wspólnie wymienili tutaj te wszystkie argumenty "za". Wtedy będzie dużo łatwiej napisać list. Mi nie przychodzi do głowy nic sensownego... może coś o pierwszym koncercie BJ w Polsce...?
19.06.2013 GDAŃSK

---
- Where does the name Jon Bon Jovi come from?
JBJ: It's of Sicilian origin. I think it means "good fisherman".
- Are you a good fisherman?
JBJ: [Pause] No. Not at all.
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Post autor: teken020 »

moze załozy ktos nowy temat w sprawie tego listu i tam bedziemy zamieszczac swoje pomysły :wink:
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Po co zakładać kolejny temat i pisac nastepne posty mowiace o tym, ze nie mamy weny?
Jesli ktos cos stworzy- to niech tutaj to wklei.
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Zablokowany

Wróć do „Destination Poland”