Bon Jovi w Polsce

Forum akcji "Destination Poland".

Moderator: Mod's Team

Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

nierealne :(

moze na luty jakis zlot konkretny?
Patison
I Believe
I Believe
Posty: 58
Rejestracja: 3 grudnia 2006, o 15:57
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Patison »

tak powiedzmy 14 luty w Walentynki w Krakowie co ty na to? :-)
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

Walentyki to sie spedza w knajpie z ukochana osoba a potem w nocy sie slucha bon jovi :razz: :oops: a nie po zlotach lata hehe
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

Odnoszę wrażenie, że dyskusja zboczyła trochę na boczny tor.
Jeśli ktoś ma jakiś pomysł z petycją, bądź treścią maila niech coś zaproponuje. Nie wiem może jakoś wspólnymi siłami stworzymy jego tekst.
No to jak? W grupie siła, może moderatorzy coś zaproponują?
PS. Dobrze by było umieścić informację o akcji na głównej stronie Always, tak aby jak najwięcej osób się o niej dowiedziało - oczywiście jeśli jesteście zdecydowani by wziąć w niej udział - ja jestem.
Dajcie znać co o tym sądzicie.
Pozdrawiam wszystkich
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

widac ze jakos zbytnio modow czy adminow nie interesi ten nasz pomysl :(
Awatar użytkownika
maDZia_14323
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 258
Rejestracja: 18 października 2006, o 18:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: maDZia_14323 »

Ja jestem zdecydowana, jestem z wami :-) :-) :-)
- Bon Jovi? Myślałam że to Ci już przeszło.
- To nigdy nie przechodzi
Awatar użytkownika
Daroo
It's My Life
It's My Life
Posty: 216
Rejestracja: 28 września 2005, o 21:34
Lokalizacja: Bogatynia

Post autor: Daroo »

hmm, poinformujemy o naszych pomysłach serwis fofire.pl tzn komnate, najlepiej jakby oba największe serwisy o Bon Jovi połączyły siły :cfaniak:
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

o wlasnie madry pomysl :)
Awatar użytkownika
Bodzio
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 775
Rejestracja: 2 lutego 2005, o 23:33
Ulubiona płyta: Hmmm...
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Bodzio »

Interesuje, interesuje... Naturalnie pomozemy :D

[ Dodano: 2006-12-11, 10:14 ]
Moja propozycja:

Piszemy jednolity list, ktory nastepnie jest drukowany osbno przez kazda osobe chcaca wziasc udzial w akcji, nastepnie osoba ta wysyla ten list po dtyle adresow z listy podanej przez nas na ile jest w stanie, na ile ja stac, tradycyjna poczta, naturalnie po podaniu swoich danych i podpisaniu sie.

W liscie powinno zawierac sie nie jakies tam proszenie sie, ale ogolny list - informacja, z konkretnymi informacjami, typu statystyka, sprzedane bilety na BJ w swiecie itd.

Proponowane adresy:

Agencja koncertowa Live Nation
Universal Music Polska
Codzienna Gazeta Muzyczna
TVN
Agencja koncertowa Winner

oraz, ku zaskoczeniu pewnie niektorych osob proponuje:
Redakcja BRAVO
(jakie sa jeszcze gazety "muzyczne" dla nastolatkow?)

Czy jest ktos chetny do zredagowania tego listu?

Naturalnie damy info na strone glowna...
Moim zdaniem za duzo nie zdzialamy, ale sam czyn jest juz czyms... Naturalnie otworzymy podstrone na bonjovi.pl o akcji, www.bonjovi.pl/kierunek_polska albo cos, jak ktos ma pomysl to niech wymysli nazwe..

Staramy sie prmowac polske jak sie da... (www.bonjoviinternational.com to tez nasz projekt)

[ Dodano: 2006-12-11, 10:29 ]
Szum medialny sie przyda, np. mozemy dostac sie do glupiego BRAVO z opisem tej akcji i moze dadza jakis maly artykul, a to moze zostac zauwazone przez kogos powaznego, np. agencje koncertowe. Musi byc to tylko powazne...
pozdrawiam serdecznie!

Artur

12-07-2019 - Warszawa, PL - BJ
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, DE - RS
16-07-2011 - Mannheim, DE - BJ
10-06-2011 - Dresden, DE - BJ
25-05-2008 - Leipzig, DE - BJ
24-06-2007 - London, UK - BJ
25-05-2006 - Nijmegen, NL - BJ
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Jestem podobnego zdania że trzeba zwrócić w jakiś sposób uwage na nasz kraj
Z tym w ostatnich dniach nie mamy najwiekszego problemu.;]


Bon Jovi do Sopotu?? Prosze NIE...!!
widac ze jakos zbytnio modow czy adminow nie interesi ten nasz pomysl
Jak dla mnie, to nie ma znaczenia czy zainteresują się tym ludzie ze statusem moderatora.Chodzi o ludzi, ktorzy chcą coś zrobić i mają jakies pomysly i nie poddaja sie po pierwszym niepowodzeniu.

Pomysl Bodzia jestem jak najbardziej za, malymi kroczkami jakos trzeba ruszyc do przodu.
Proponuje przywrocenie PETYCJI! i nie, ze zaginie gdzies ona we wszechswiecie po paru miesiacach.

I..dlaczego bravo?? czy ta gazeta ma az tak wielkie wplywy? Wiekszosc czytelnikow to mlode nastolatki, myslicie ze wsrod nich uzyska sie wiecej zainteresowanych koncertem? watpie. chyba tylko teoretycznie.
otworzymy podstrone na bonjovi.pl o akcji, www.bonjovi.pl/kierunek_polska
Proponowalabym -kierunek polska, czy cos w tym stylu zamienic na jezyk angielski.
No i jeszcze pozostaje backstage. Jesli nie oficjalna notka na forum, to private message do admina ;] moze akurat trafi na Matta, brata jona ;) jak dla mnie...to zawsze cos.

Ja jestem zwarta i gotowa :P a przede wszystkim chetna do pomocy.
Awatar użytkownika
Bodzio
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 775
Rejestracja: 2 lutego 2005, o 23:33
Ulubiona płyta: Hmmm...
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Bodzio »

jovizna pisze: Pomysl Bodzia jestem jak najbardziej za, malymi kroczkami jakos trzeba ruszyc do przodu.
Proponuje przywrocenie PETYCJI! i nie, ze zaginie gdzies ona we wszechswiecie po paru miesiacach.
Petycja nie da nic, gdyz netowe petycje nie maja za duzej wartosci, co wiemy juz z doswiadczenia... Trzeba zasypac "prawdziwymi" listami, a nie petycja, gdzie ludzie wpisuja sie po 5 razy...

jovizna pisze: I..dlaczego bravo?? czy ta gazeta ma az tak wielkie wplywy? Wiekszosc czytelnikow to mlode nastolatki, myslicie ze wsrod nich uzyska sie wiecej zainteresowanych koncertem? watpie. chyba tylko teoretycznie.
Nie chodzi o wplywy tylko o szum medialny, a specjalisci od koncertow i takich rzeczy zwracaja na to uwage, na to co aktualnie jest potrzebne, np. koncert Tokio Hotel czy Gosi Andrzejewicz, bo nastolatka sie to podoba, rozumiesz? Wiec jezeli doszloby do artykul o Bon Jovi to zawsze jest duza szansa na zainteresowanie sie tym problemem jakiejs agencji koncertowej.
jovizna pisze:
otworzymy podstrone na bonjovi.pl o akcji, www.bonjovi.pl/kierunek_polska
Proponowalabym -kierunek polska, czy cos w tym stylu zamienic na jezyk angielski.
Po co? To nie ma byc kierowane do samego zespolu, czy do ich marketingu, tylko do polskich agencji koncertowych, lub stacji telewizyjnych, albo jednego i drugiego, bo tylko one moga sprowadzic zespol, a sami nie przyjada... Mozemy owszem napisac i obu jezykach, ale zasadniczo musimy kierowac to do polskich agencji. N. tej, ktora sciagnela Guns 'n' Roses...
jovizna pisze: No i jeszcze pozostaje backstage. Jesli nie oficjalna notka na forum, to private message do admina ;] moze akurat trafi na Matta, brata jona ;) jak dla mnie...to zawsze cos.
Mozna dac info o takiej akcji na forum i wyslac do admina... Ale najpier te akcje musimy zaczac...

[ Dodano: 2006-12-11, 12:58 ]
Czekam na propozycje nazwy w celu rejestracji domeny...
pozdrawiam serdecznie!

Artur

12-07-2019 - Warszawa, PL - BJ
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, DE - RS
16-07-2011 - Mannheim, DE - BJ
10-06-2011 - Dresden, DE - BJ
25-05-2008 - Leipzig, DE - BJ
24-06-2007 - London, UK - BJ
25-05-2006 - Nijmegen, NL - BJ
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

Witam

Chciałbym zaproponować nazwę dla Naszej akcji: "WHY NOT IN POLAND?'' ewentualnie ''DLACZEGO NIE W POLSCE?'', ''CZAS NA POLSKę'', "TERAZ POLSKA"
Myślę, że ten pierwszy zwrot (resztę podałem ze względu na sugestię hasła w języku polskim) wymownie oddaje to co ma być przedmiotem tej akcji jak i zwraca uwagę na Polskę jako kraj.
Proponowałbym jakieś ciekawe opracowanie graficzne tego zwrotu tak, aby Nasza akcja nabrała walorów unikalności. Wrzuciłoby się je potem na podstronkę akcji.
Jednocześnie chciałem poinformować, że umieściłem na fofire.net temat o tej samej nazwie i poprosiłem o połączenie sił. Uważam, że im więcej osób poda swoje pomysły, tym szersze będzie spektrum działania.
Ciekaw jestem waszych opinii.

[ Dodano: 2006-12-11, 13:45 ]
Oczywiście wtedy adres podstrony mógłby wyglądać następująco:
www.bonjovi.pl/whynotinpoland? lub krótsza wersja: www.bonjovi.pl/wnip?
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

To fakt, ze z petycji robi sie czasami wielki smietnik, dlatego ktos powinien tego pilnowac i usuwac jesli to mozliwe wpisy ktore sa juz powtarzane po raz 10 lub inne jakies wyglupy. Dlaczego nie?? To zawsze jest cos.
Po co? To nie ma byc kierowane do samego zespolu, czy do ich marketingu, tylko do polskich agencji koncertowych, lub stacji telewizyjnych, albo jednego i drugiego, bo tylko one moga sprowadzic zespol, a sami nie przyjada... Mozemy owszem napisac i obu jezykach, ale zasadniczo musimy kierowac to do polskich agencji. N. tej, ktora sciagnela Guns 'n' Roses...
No dobrze, ale myslalam w tym kierunku, ze aby sciagnac zespol do wschodniej czesci europy to musimy pokazac, ze jest tu dla kogo ich sciagac!!! Przeciez nie tylko polacy byliby tym zainteresowani a pewnie rowniez fani ze słowacji, czech,rosji, ukrainy ,bialorusi :D :D nie uwazacie tak?? PPrzeciez dla nich to rowniez jakas szansa i dlaczego tych sil nie polaczyc i nei umiejscowic tego w naszym kraju? Mysle ze mielibysmy na to najwieksze szanse.
Dlatego bylam za tym , zeby bylo zmienione to na jezyk angielski np DESTINATION_POLAND. :P lub jakie tam chcecie, aby bylo to zrozumiale nie tylko dla nas, a jesli nawet sie nie zgadzacie i nadal sadzicie ze to tylko kwestia zainteresowania jakiegos organizatora.. to i tak uwazam, ze jakis banalny angielski zwrot bedzie dla nich zrozumialy ;]
ap89
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 25
Rejestracja: 7 października 2006, o 15:58
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: ap89 »

i ja również się przyłączę, myślę że da się spełnić nasze marzenia o BJ w Polsce. Zgadzam się źe trzeba pisać do takich jak Universal, radiostacje, telewizja. Jeśli znajdzie się sponsor i ktoś złoży BJ poważną propozycję, to chyba nie będą mieli żadnej wymówki... ;) Tylko to musi być na poważnie, oficjalnie, nie maile od polskich fanów do Backstage, tak myślę.
Dlatego chętnie napiszę kilka listów, ale jeszcze jedno, nie piszmy ich teraz, zróbmy to po świętach. Wiadomo jaka jest nasza poczta, a jeszcze te kartki świąteczne... Więc gdyby zacząć tą "akcję" po świętach, to może tak w wakacje (bo wtedy młodzież trochę wolnego ma) by przyjechali... (marzenia) :roll:
W każdym razie może już teraz mógłby ktoś napisać mniej więcej jaka miałaby być treść listu i kilka adresów...?
19.06.2013 GDAŃSK

---
- Where does the name Jon Bon Jovi come from?
JBJ: It's of Sicilian origin. I think it means "good fisherman".
- Are you a good fisherman?
JBJ: [Pause] No. Not at all.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Jestem za ideą Bodzia, jak najbardziej chociaż wątpię, że damy rade coś zdziałać. Tak czy inaczej oczywiście jestem na TAK, bo jak nie spróbujemy to się tak naprawdę nie dowiemy czy jest to możliwe :)
A petycji mówię stanowczo NIE, bo pamiętam jak było z tamtą poprzednią, kiedy to była i nagle PYK! ślad po niej zagniął :P
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Zablokowany

Wróć do „Destination Poland”