Projekt destinationpoland.org

Forum akcji "Destination Poland".

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Bartosz231
It's My Life
It's My Life
Posty: 206
Rejestracja: 7 października 2008, o 15:39
Lokalizacja: Wolbrom

Post autor: Bartosz231 »

Mam pomysl na bardzo oryginalna fote :D Adrian wie co mam na mysli... :whoeva:
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

Adrian pisze:Powiem tak. Może być z org a może być bez. Nie wyrzucę fotki jeśli nie będzie zawierała końcówki org, ale ogólnie wolałbym aby to była nazwa z org na końcu

Dzięki wolałam rozwiać moje wszelkie wątpliwości... :P :P
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

jak macie jeszcze bilety z koncertów gdzie byliście to też się z nimi fototgrafujcie razem z destinationpoland.org i przesłanie do zespołu :P i zdjęcia do adriana
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Mam pomysl na bardzo oryginalna fote :D Adrian wie co mam na mysli... :whoeva:
No ja czekam na te zdjęcia z niecierpliwością ;D
Dzięki wolałam rozwiać moje wszelkie wątpliwości... :P :P
spox. Od tego są pytania.
jak macie jeszcze bilety z koncertów gdzie byliście to też się z nimi fototgrafujcie razem z destinationpoland.org i przesłanie do zespołu :P i zdjęcia do adriana
O tak. Popieram ;D

[ Dodano: 2008-12-16, 17:57 ]
ps.
Wiadomość o akcji została wysłana sporej grupie fanów . Odzew jak dla mnie poniżej oczekiwań. Jest dosłownie parę osób, które odpowiedziały mi na gg czy pocztę i albo już przesłały fotki, albo zapewniają, że prześłą w najbliższym czasie.
Jestem na etapie planowania , pisania tekstów i załatwiania osób do naszej akcji jednak jeśli do końca grudnia na poczcie nie pojawi się kilka fotek, które pomogą mi posłużyć w promocji akcji to zrezygnuje z niej, albo przesunie się ona w czasie. Jeśli przez dłuższy czas nie będzie odzewu to definitywnie zakończę akcje.

Powiem tak pomysł i chęci mam, ale jak widzę podejście niektórych osób i totalna olewkę to mam wątpliwości, czy jest dla kogo robić tą akcje. Ja byłem na 2ch koncertach i wybiorę się na jeszcze parę za granice jeśli będzie taka możliwość. Nie muszę marnować swojego czasu na samą akcje a tym bardziej na przypominanie czy proszenie się o fotki.

Jeśli do końca grudnia nie dostane na pocztę przynajmniej 20 zdjęć od rożnych osób to pomyśle poważnie o zawieszeniu akcji. Będą święta więc najlepszy czas do robienia fotek. Zobaczymy, czy komuś zależy na akcji czy tylko paru osobom.

Ogólny termin przesyłania fotek jak podawałem jest do lutego, ale pod warunkiem, że w międzyczasie ruszymy do przodu z akcją, bo w przeciwnym razie to nie ma najmniejszego sensu. Aby ruszyć tak jak mówiłem, potrzebuje tych kilkunastu fotek na plakaty promocyjne, któe tez kiedyś bee musiał zrobić, aby móc promować tą akcje.

Nie będzie fotek -> Nie będzie promocji -> Nie bezie osób zainteresowanych i powiadomionych.

Decyzja należy do was, czy chcecie, aby akcja poszła do przodu, czy aby umarła śmiercią naturalną.

ps.
Udało mi się do akcji namówić całkiem znaną osobę, ale widzę, ze obce osoby są bardziej chcętni do akcji niż "fani' Bon Jovi.

Tyle w temacie
Pozdrawiam.
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

a jak mówiłem, żeby rozpoczynać wcześniej akcje to miałeś zlewe, więc teraz nie fochuj że się przesunie w czasie, można było zacząć w sierpniu/wrześniu, ale miałeś zlewe ateraz ci się spieszy bo poszło info o albumie możliwym i już zaczynasz walić w gacie , a jak mówie żeby wysłać info na maile informacyjne tak jak w pierwszym poście uzytkowników forum,ludzi którzy podpisali petycję na www.destinationpoland.org czy ludzi na naszej klasie którzy są wjakims fanklubie tam to nie, po co, bo ty musisz mieć plakat promocyjny, ludzie weźcie mu coś napiszcie bo jego podejscie mnie wnerwia, co szkodzi wysłać czyste info bez plakatu do ludzi w ramach akcji, a później ewentualnie rozsyłać kolejne informacje, plakat promocyjny itp itd, tak by przynajmniej część osób mogłaby przystąpić, a potem te które potrzebują plakatu , błagam powiedzcie mu coś bo on mnie przygnębia....
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

A jeśli można wiedzieć ile masz fotek??
JA OSOBIŚCIE POSTARAM SIE NAJPÓ?NIEJ DO PI?TKU PRZYS?Ać FOTKI!!

Aha czyli mam rozumieć że niektóre fotki (nasze) będą na plakatach ?? :D
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

ewaika789 pisze:A jeśli można wiedzieć ile masz fotek??
JA OSOBIŚCIE POSTARAM SIE NAJPÓ?NIEJ DO PI?TKU PRZYS?Ać FOTKI!!

Aha czyli mam rozumieć że niektóre fotki (nasze) będą na plakatac
ewcia ;] huk z plakatem, trzeba ludzi powiadamiać ogólnie anie tam plakat tąpierdołą można zająć się jak już wiele osób będzie miało jakiekolwiek pojęcie otym co robimy :/
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Bartek współpraca nie polega tylko na upominaniu się, że to był Twój pomysł i tyle. Wiele razy pisałem, żebyś coś konkretnie zrobił i cisza ani jednego działania.
a jak mówiłem, żeby rozpoczynać wcześniej akcje to miałeś zlewe
Wiele rzeczy mówisz a 0 działania. Lepiej najpier coś zrób a potem działaj.
więc teraz nie fochuj że się przesunie w czasie, można było zacząć w sierpniu/wrześniu
Jestem ciekaw ile zrobiłeś w tej sprawie przez ten czas bo to że nie masz zamiaru nic robić to dobrze wiem.
ale miałeś zlewe ateraz ci się spieszy bo poszło info o albumie możliwym i już zaczynasz walić w gacie ,
Po 1wsze miałem zlewę bo posiadam swoje życie i mam pewne obowiązki i w domu czy na uczelni i nie mam czasu na 50t różnych projektów.
a jak mówie żeby wysłać info na maile informacyjne tak jak w pierwszym poście uzytkowników forum,ludzi którzy podpisali petycję na www.destinationpoland.org czy ludzi na naszej klasie którzy są wjakims fanklubie tam to nie, po co, bo ty musisz mieć plakat promocyjny,
Patrz... Ja Ci mówę, że będe wysyłał informacje o akcji w momencie kiedy będzie konkretnie coś zrobione czyli będzie plakat promocyjny i będzie info na destination.org. Póki co nie ma bo nie ma odzewu . Nikt nie wyśle swojej fotki jeśli nie zobaczy, ze inni ludzie tak robią. Odzew z forum gdzie wiadomość została wysłana do kilkudziesięciu osób najczęściej odwiedzających forum pokazuje, że nawet te osoby, albo maja opór na początku, albo olewają sprawę.

Ty chcesz wysylać tą wiadomosc teraz, gdzie mamy tylko jakieś info na forum i kilka osób, które odpowiedziały na akcje. Czy uważasz, zę to może przyciągnąc inne osoby do akcji?? Nie sądze.

ALE najlepsze jest, że ok powiedziałem Ci działaj... dałem Ci wolną rękę i widzę, że Twoje działanie skończyło się na pisaniu takich bzdur na forum. Tak daleko nie zajdziemy....
co szkodzi wysłać czyste info bez plakatu do ludzi w ramach akcji, a później ewentualnie rozsyłać kolejne informacje, plakat promocyjny itp itd,
Lepiej niech się zapytaja Ciebie ilu takim osobom już wysłałeś. ?eby nie było POZWALAM CI wysyłaj. Ja czekam tylko na jakieś info ilu osobom wyslaleś i co i jak.
błagam powiedzcie mu coś bo on mnie przygnębia....
A wiesz co mnie przygnębia?? TO, ze chcesz być wpsół autorem akcji z czego sie cieszylem a NIE CHCESZ ROBIć NIC poza tym co lubisz robić najbardziej, tylko narzekać. Nie wiem po co pisałeś to na forum jeśli piszesz mi to samo na gg.
ewcia ;] huk z plakatem, trzeba ludzi powiadamiać ogólnie anie tam plakat tąpierdołą można zająć się jak już wiele osób będzie miało jakiekolwiek pojęcie otym co robimy :/
Tzn co to już chcesz żeby Ewa się za Ciebie tym zajęła ?? Nie szukaj innych do roboty jeśli masz jakiś pomysł, tylko go realizuj.
JA OSOBIŚCIE POSTARAM SIE NAJPÓ?NIEJ DO PI?TKU PRZYS?Ać FOTKI!!
Ok. Nie ma sprawy tak jak mówię poczekam do końca grudnia na odzew i wtedy się zastanowię co dalej z akcją. No chyba, że będzie duży odzew to nie będę musiał się zastanawiać,
A jeśli można wiedzieć ile masz fotek??
Mamy zdjęcia od 5ciu osób w tym, 4ry od Angeli i osób, które ona załatwiła. Dodatkowo mam zapewnienia od 6ciu osób, że zrobią fotki + te osoby co pisały na forum, że zrobią. Jeśli wszystkie fotki dotrą od tych osób co obiecały, to będzie można myśleć co robić z tym dalej.
Ostatnio zmieniony 16 grudnia 2008, o 18:51 przez Adrian, łącznie zmieniany 1 raz.
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

oczywiście masz, rację życzę powodzenia
Awatar użytkownika
alexz123
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 335
Rejestracja: 31 sierpnia 2007, o 18:01
Lokalizacja: ?ódź

Post autor: alexz123 »

Bardzo fajny pomysł, ja też postaram się jakoś w przyszłym tygodniu zrobić fotki, namawiam też przyjaciół. :)
Tell me what I got to do
To make my life mean more to you...

Tell me who I got to be
To make you a part of me...
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Dobra, fotke zrobiłem, zaraz wysyłam ale mam jeszcze dwa ( moze i glupie ) pytania :
1. Czy napis może leżeć obok osoby ? Dodam , ze jest widoczny.
2. To z napisem ma byc jedna fotka czy więcej ?
Z góry dzieki za odpowiedź.
Obrazek
emilka
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 357
Rejestracja: 26 maja 2008, o 19:22
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Post autor: emilka »

Orientujecie się, czy można takie akcje jak nasza reklamować na naszej-klasie? Czy nie będzie to sprzeczne z regulaminem? Jeżeli nie, to zrobiłabym banerek zachęcający do wejścia na destinationpoland.org i każdy z nas mógłby umieścić go jako swoje zdjęcie główne. Można również założyć fikcyjne konto, w profilu wyjaśnić zasady akcji, zachęcać ludzi do wysyłania fotek, itd.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

oczywiście masz, rację życzę powodzenia
Nie zaskoczyłeś mnie. Nie spodziewałem się, ze weźmiesz się do roboty.
Bardzo fajny pomysł, ja też postaram się jakoś w przyszłym tygodniu zrobić fotki, namawiam też przyjaciół. :)
Ok. Mail znasz wiec czekam na fotkę.
Dobra, fotke zrobiłem, zaraz wysyłam ale mam jeszcze dwa ( moze i glupie ) pytania :
1. Czy napis może leżeć obok osoby ? Dodam , ze jest widoczny.
2. To z napisem ma byc jedna fotka czy więcej ?
Z góry dzieki za odpowiedź.
1.Tak forma dowolna, tylko zeby twarz i napis był widoczny.
2.Z napisem 1dna jeśli jesteś tylko Ty. Możesz wyslać wiecej to jak będa fajne to umieścimy na plakacie promującym.

Czekam na fotki.

Orientujecie się, czy można takie akcje jak nasza reklamować na naszej-klasie? Czy nie będzie to sprzeczne z regulaminem? Jeżeli nie, to zrobiłabym banerek zachęcający do wejścia na destinationpoland.org i każdy z nas mógłby umieścić go jako swoje zdjęcie główne. Można również założyć fikcyjne konto, w profilu wyjaśnić zasady akcji, zachęcać ludzi do wysyłania fotek, itd.
Dobry pomysł. Na pewno umieszczę info na każdym z forum o BJ na naszejklasie . Można zrobić konto fikcyjne, najwyżej usuną. Myślałem tez o wysyłaniu wiadomości o akcji mających Jona, ryska, zespół w znajomych. Niektóre profile maja ponad tysiąc znajomych wiec sam rady nie dam ;) Liczyłem na Bartka, ale niestety z jego strony oprócz ochrzanu i narzekania nie dostane pomocy a szkoda.

[ Dodano: 2008-12-16, 21:30 ]
ps.
Dandi ta fotka to Twoja ?? ;D Kapitalna
A najlepsze, że jak na razie te fotki są różne od siebie (każdy rożne pomysły na fotki)
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Adrian pisze:Dandi ta fotka to Twoja ?? ;D Kapitalna
Wysłałem zaraz po otrzymaniu odpowiedzi na forum wiec to pewnie moja :)
Nie chciałem by była byle jaka wiec sie troche wysiliłem :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

No i dobrze. Tym sposobem mamy każdą fotkę w innym stylu. CO do zdjęć to polecam brać przykład z Angeli - całą rodzina zaciągnięta do zdjęć + przyjaciółka.

Czekam na kolejne obiecane fotki od paru osób i ich znajomych ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Destination Poland”