Projekt destinationpoland.org

Forum akcji "Destination Poland".

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Projekt destinationpoland.org

Post autor: Adrian »

Ok mamy zgodę od Bodzia czyli mozemy ruszać...
Po wstępnych ustaleniach i rozmowach projekt będzie wyglądał tak

Będzie to DVD zachęcające do przyjazdu Bon Jovi do naszego kraju na koncert które będziemy starali się wysłać do Agencji/zespołu i ludzi związanych z Bon Jovi...


Co ma zawierać DVD:

- Film prezentujący nasze oczekiwanie na koncert Bon Jovi w Polsce. Poparty będzie oprócz zwykłych napisów zdjęciami fanów z ich obecności na koncertach przeróżnych lat i z rożnych krajów oraz z filmu gdzie Jon mówi, ze wróci do nas latem 2001 roku.Na zakończenie po jakimś napisie, że czekamy na nich na najbliższej trasie chce aby była seria zdjęć fanów z całej Polski trzymających kartki z napisem "destinationpoland.org"

- Film z naszej wyprawy do Lipska ściągnięty z nadchodzącego DVD

- Zestaw zdjęć zebranych od fanów którzy byli na koncertach . Maksymalnie po 3 zdjęcia od każdej osoby z każdego koncertu osobno. Np ja mógłbym dać 3 fotki ze Stuttgartu i 3 z Lipska... tak aby widać było ze jestem np na koncercie albo oczekuje przed stadionem itp

- Lista osób popierających koncert u nas w formie... zdjęć. Każda osoba która popiera akcje przesyłałby zdjęcia ze sobą w której trzymają kartkę z napisem destinationpoland.org... Zdjęcia byłyby podpisane imieniem i nazwiskiem. Myślę, ze jest to bardziej oryginalny i ambitny pomysł niż same podpisy.

- zdjęcia ze wszystkich zlotów fanów BJ w Polsce na przestrzeni kilkunastu lat.

Na fotki czekam pod adresem: destinationpoland@wp.pl
Co ma być na fotce z kartką:
- Osoba/Osoby trzymająca kartkę z napisem "destinationpoland.org"
- Zdjęcie podpisane MUSI być imieniem i nazwiskiem i nazwa miasta z którego osoba pochodzi (np Kowalski Jan Warszawa.jpg)
Na kartce mogą być od was jakieś wiadomosci do zespołu odnosnie czekania na koncert, próśb o koncert itp. Jednak napis "destinationpoland.org" ma być najważniejszy!!

Zdjęcia mogą być w formie oficjalnej (proste zdjęcie na którym jest osoba z kartką) zabawnej (może być np na jakiejś imprezie gdzie napis może być ułożony z czegoś) rodzinnej (całą rodzinka napisem) lub też artystycznej. Ważne jest aby była twarz widzialna jak i napis aby był czytelny.

Z pierwszych 100 osób które wyślą fotki wylosujemy 3 osoby, które dostaną płytki Lost Highway
Dodatkowo 3 najciekawsze zdjęcia z wszystkich też zostaną nagrodzone.

+ Fotki z koncertu
- Dla każdej osoby z osobna najwyżej 3 zdjęcia dokumentujące ich obecność na koncercie Bon Jovi.
- Plik musi posiadać takie dane w opisie: Nazwisko, Imię , Miejsce Koncertu Data Koncertu np (Kowalski Jan Manchester 22-01-2001).
- Na zdjęciu jeśli jest się w tłumie to można w jakimś programie zaznaczyć strzałką swoją osobę (lub w jakiś inny czytelny sposób)
- Jeśli jakaś osoba była na kilku koncertach to powinna przysłać po góra 3 zdjęcia z każdego koncertu na jakim była



WARUNKIEM do wysłania tego projektu do agencji itp jest uzbieranie PRZYNAJMNIEJ 100 fotek osób trzymających kartki oraz 300 zdjęć z koncertów. Dlatego zapraszajcie do fotek swoich znajomych rodzinę itp. Każda osoba się liczy!!

Jak są jakieś pytania to pisać na forum albo na maila... < destinationpoland@wp.pl >

Termin oddawania fotek: do końca lutego, ale najlepiej jak najwcześniej!!
Ostatnio zmieniony 14 grudnia 2008, o 17:10 przez Adrian, łącznie zmieniany 13 razy.
studentmibm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 582
Rejestracja: 14 maja 2006, o 16:38
Lokalizacja: Bytom

Post autor: studentmibm »

pomysł fajny ale czy ma szanse powodzenia to ciezko powiedziec.

najbardziej mi sie widza te zdjecia ludzi z kartkami. Wazne aby ich bylo duzo.

Ale to czy ktokolwiek obejrzy ta plyte bydzie zalezalo moim zdaniem przedwszystkim od szczescia. Wazne tez aby jakos sensownie i jasno podpisac koperte.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

No tak. Sprawę koperty, gdzie to wysłać i jak podpisać będzie się omawiało jak już będzie gotowe. Myślę, ze Bodzio jako osoba która zna się z szefami naszego Uniwersalu będzie miała dojście do odpowiednich osób i adresów ...
emilka
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 357
Rejestracja: 26 maja 2008, o 19:22
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Post autor: emilka »

Ja również uważam, że to dobry pomysł i co najważniejsze, to odpowiedni moment, żeby zacząć mobilizację. Prace nad nową płytą trwają, więc trasa też pewnie jest już w planach. Szczególnie spodobał mi się pomysł ze zdjęciami ludzi trzymających kartki. Tylko może zamiast destinationpoland.org, wymyślmy jakieś inne hasło. Zobowiązuję się do zwerbowania wszystkich znajomych i rodziny ;) Niestety, nie byłam na żadnym koncercie, więc nie mogę przysłać innych zdjęć. Możecie liczyć na moją pomoc.
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

chciałbym zaznaczyć że pomysł wyszedł głownie ode mnie :P adrian raczył dorzucić te karteczki, no i zminimalizował ilość zdjęć do 3 także żeby nie było , bo adrian tu nie pisze wszystkiego zgodnie z prawdą. złodziej pomysłów i bandyta w jednym :zniesmaczony:

[ Dodano: 2008-12-11, 22:39 ]
emilka pisze:ylko może zamiast destinationpoland.org, wymyślmy jakieś inne hasło.

www.destinationpoland.org będzie na każdej kartce gdyż będzie to w ramach całego projektu o ile Bodzio się zgodzi, do tego można pod tym dać jakieś własne hasło pod desstinationem, np czekamy na was itp, tylko w takim języku w którym zrozumieją, a zdjęcia z kartami będzie mógł wysłać każdy, nawet ci co nie byli na koncercie
emilka
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 357
Rejestracja: 26 maja 2008, o 19:22
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Post autor: emilka »

bartekbb23 pisze:www.destinationpoland.org będzie na każdej kartce gdyż będzie to w ramach całego projektu o ile Bodzio się zgodzi, do tego można pod tym dać jakieś własne hasło pod desstinationem, np czekamy na was itp, tylko w takim języku w którym zrozumieją, a zdjęcia z kartami będzie mógł wysłać każdy, nawet ci co nie byli na koncercie
No właśnie, myślałam o czymś w tym stylu: czekamy na was, przyjedźcie do Polski, żeby było to bardziej komunikatywne. Ale skoro będzie można dopisać pod spodem, to nie ma sprawy:)
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

KASUJE POST bo uaktualniłem swój główny post!! Czytajcie go jeszcze raz uważnie !!
Ostatnio zmieniony 12 grudnia 2008, o 09:16 przez Adrian, łącznie zmieniany 1 raz.
moni24
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 17
Rejestracja: 7 stycznia 2008, o 12:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: moni24 »

Super pomysł, jestem za.
Pozdrwawiam, Monika.
Awatar użytkownika
culles
It's My Life
It's My Life
Posty: 246
Rejestracja: 6 października 2005, o 20:12
Lokalizacja: z nienacka
Kontakt:

Post autor: culles »

Ja sie pod powyzszym podpisuje obiema recami, zacznijmy od przesylania zdjec a dalej juz sie to pokula.

peace,
cls
Do piachu z tematem: "BON JOVI do piachu??"
"Bon Jovi skonczyli sie na Kill'Em All..." -Haslo roku
.:blog:.
Awatar użytkownika
Jovita
It's My Life
It's My Life
Posty: 150
Rejestracja: 10 listopada 2007, o 12:47
Lokalizacja: Kłodzko

Post autor: Jovita »

Jaaaaaa też wyślę :). Chociaż się nie odzywam to jednak wciąż tu jestem i zaglądam ;)
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

Macie moje 100% poparcia. Jak będę miał chwilę to zrobie sobie sesję :)
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Znowu narodowy zryw. To chyba typowe dla tej pory roku. Dokładnie 2 lata temu rozpoczynała się akcja z podpisami. Nie daje temu wielkich szans powodzenia. Są pewne kwestie, których się nie przeskoczy. Może zamiast kartek z napisem destinationpoland.org, każdy z nas powinien trzymać w ręku $$$$ ?? :D :D bo to jest ten język, który oni rozumieją najbardziej!!! allleż jestem zabawna!!!
emilka
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 357
Rejestracja: 26 maja 2008, o 19:22
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Post autor: emilka »

jovizna pisze:Znowu narodowy zryw. To chyba typowe dla tej pory roku. Dokładnie 2 lata temu rozpoczynała się akcja z podpisami. Nie daje temu wielkich szans powodzenia. Są pewne kwestie, których się nie przeskoczy. Może zamiast kartek z napisem destinationpoland.org, każdy z nas powinien trzymać w ręku $$$$ ?? :D :D bo to jest ten język, który oni rozumieją najbardziej!!! allleż jestem zabawna!!!
Takie są niestety realia. Jak było z Abu Dabi? Data została ogłoszona chyba ze 2-3 tygodnie przed koncertem. W dodatku zespół miał wtedy rzekomo zbierać siły przed europejskim odcinkiem trasy. Skrócenie urlopu jakoś nie było dla nich większym problemem.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Dobra żarty żartami, ale przydałoby się an dobry początek chociaż te 9 zdjęć. Wiem, że na początku każdy marudzi i każdemu nie śpieszno, ale żeby z tym na poważnie ruszyć to potrzebuje kilka zdjęć...

I liczę na jakaś odpowiedź w formie przesłanych zdjęć !!
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

A ja jestem optymista :) i wierze, ze kiedys sie uda :) moze tym razem? :) co nam szkodzi zrobic pare zdjec z kartkami i wyslac :) namowie wszystkich znajomych :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Destination Poland”