Seat Next To You

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Seat Next To You

Post autor: Adrian »

W necie dostępna jest piosenka Seat Next To You. Jest to cała piosenka w dobrej wersji więc skusiłem sie na przesłuchanie.

Seat Next To You - musze sie przyznać, ze pierwsza piosenka która nie zadziałała na mnie pozytywnnie. Owszem gitarka ciekawa i momentami głos Jona dobry, ale....

Piosenka jest w stylu Maybe Someday co już ją skreśla z moich ulubionych <lol> i mogących zrobic na mnie wrażenie. Wiadomo, że piosenka pewnie będzie dojrzewać we mnie i może kiedyś ją polubie ew pokocham, ale zajmnie jej zapewne tyle czasu co Blood On Blood -> Czytaj 5 dłuugich lat.

Drugi minus piosenki to brak solówki oczywiście.

Ocena po pierwszy przesłuchaniu 3/6.

ps
A co do One Step Closer - ktoś mówi, ze słyszął piosenke i jest podobna do We Can Dance i Postcard Froim Westland więc wszyscy co się cieszyli z 2go Dry County musze was zmartwić :) Chociaż tak naprawde dopóki jj nie usłyszymy to nie można nic o niej powiedzieć.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Piotrek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 672
Rejestracja: 24 września 2005, o 19:24
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Piotrek »

Adrian:
A co do One Step Closer - ktoś mówi, ze słyszął piosenke i jest podobna do We Can Dance i Postcard Froim Westland więc wszyscy co się cieszyli z 2go Dry County musze was zmartwić Chociaż tak naprawde dopóki jj nie usłyszymy to nie można nic o niej powiedzieć.
Nie chodziło chyba o kontynuacje Dry County dosłownie tylko o piosenke utrzymaną w takiej konwencji: bardzo dobry tekst, długa, porzadna solówka, perkusja, bass, porządny śpiew i inne elementy, ktore składają sie na to, że Dry Cunty jest tak 'uwielbiane'
Seat Next To You - musze sie przyznać, ze pierwsza piosenka która nie zadziałała na mnie pozytywnnie. Owszem gitarka ciekawa i momentami głos Jona dobry, ale....
Czyli tradycyjnie, jak na każdym albumie Bon Jovi od 2000 roku mamy kilka bardzo słabych piosenek żeby nie powiedzieć zapychaczy. I jak pokazuje życie, połowa demówek na ten album będzie o stokroć lepsza od niejednej piosenki, która sie na nim znalazła. JA TEGO KOMPLETNIE NIE ROZUMIE !
Wiadomo, że piosenka pewnie będzie dojrzewać we mnie i może kiedyś ją polubie ew pokocham, ale zajmnie jej zapewne tyle czasu co Blood On Blood -> Czytaj 5 dłuugich lat.
Adrian Bood On Blood jest piosenką b dobrą. Więc podanie jej na przykład w nawiazaniu do maby someday chyba nie pasuje :P :) . Musze sie przyznać, że dO mnie na poczatku ta piosenka (BOB) też nie docierała i nie słuchałem jej zbyt chętnie. Ale jak to powiedzielaś "dojrzałem do niej". ale troche szybciej chyba :P :)
Drugi minus piosenki to brak solówki oczywiście.
jeżeli piosenka w wypadku rockowego zespołu nie ma solówki (czy czegos innego) to musi być chyba piosenką bardzo dobrą, zeby to zrekompensować. A jeśli to piosenka słaba to .........
Hey Bon - where have all your good songs gone? ..
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Piosenke można ściągnąc ze strony crushmagazine.es
Nie chodziło chyba o kontynuacje Dry County dosłownie tylko o piosenke utrzymaną w takiej konwencji: bardzo dobry tekst, długa, porzadna solówka, perkusja, bass, porządny śpiew i inne elementy, ktore składają sie na to, że Dry Cunty jest tak 'uwielbiane'
No tak tylko że jeśli piosenka ma być podobna do wyżej wymienionych to tam nie ma specjalnych solówek nie są za długie.

Czyli tradycyjnie, jak na każdym albumie Bon Jovi od 2000 roku mamy kilka bardzo słabych piosenek żeby nie powiedzieć zapychaczy. I jak pokazuje życie, połowa demówek na ten album będzie o stokroć lepsza od niejednej piosenki, która sie na nim znalazła. JA TEGO KOMPLETNIE NIE ROZUMIE !
Jeśli tak to ujmujesz to powiedzmy sobie szczerze, że na KA?DYM albumie od 1986 TAK JEST !! Nie jest to pryzpisane tlzko dla Bon Jovi po 2000 roku.

Przykłady ??
Piosenki które można określić zapychaczami -> Piosenki o wiele lepsze które nie weszły na album

SWW: Social Disease; Raise YH i ewentualnie Wild ITS -> Edge Of Broken Heart; Out Of Bounds; Game Of The Heart, Bordeline

NJ: Love For Sale -> Love Is War (ich największa pomyłka to nie umieszczenie tej piosenki na singlu i albumie)

KTF: ISWIDead; Blame IOALORNR; LBOSoul; ew. Fear -> Outlaws Of Love; Save A Prayer, Starting All Over Again;

TD: SFTPain; ITWITakes; BWine; Ewentualnie Damned -> Fire Inside, Letter To Friends, Prostitute, Flesh & Bone.

ewentualnie znaczy się, ze piosenka nie jest zła ale z albumu wypadły lepsze.

Ogólnie to jest sprawa gustu. Koleżanka po przesłuchaniu HANDa powiedziała mi że najlepszą piosenką jest zdecydowanie Wildflower. Chyba się z tym nie zgodzisz. Dla mnie piosenka nie jest zła ale np DLSecret czy Nothing o wiele lepsze. Tak samo z SFTPain - do dzisiaj się zastanawiam jk oni mogli zrobić z tego 2 singiel ? Piosenke schowałbym w piwnicy jak najgłebiej aby ludzie jej przypadkiem nie usłyszeli.

Zawsze Jovisi robią swoją tracliste która pod jakimś względem im dpowiada i zawsze znajdą się tam zapychacze. Dla mnie bez zapychacza jest HAND z tym ze sa lepsze demowki od Wildflower.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
pabloiscool
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 42
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:06
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: pabloiscool »

na tym crushmagazine wstawili tez 30 sekund kazdej z piosenek na albumie :) wlasnie slucham :P 30 sekund slynnego juz one step closer na razie nie zachwyca ale moze sie rozkrecic :P seat next to you, zeby bylo na temat :P, nie przypadlo mi do gustu :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”