Whole Lot Of Leaving

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

Mistrzu, ale ty ciagle w kolko to samo
Nie chcialem schodzic z glownego tamatu ale gdy pisalem o Dry coutry to przeczuwalem ze zaraz pojawia sie takie posty . Dlatego napisalem...
nie schodzmy z tematu:P).
"Czemu nie nagraja 2go Dry County?"
Nie pytalem bo JUZ wiem .
Przeciez byla mowa o tym, ze zespol chce odkrywac nowe dzwieki, chce probowac czegos nowego.
Nom , byla i to jest kolejny argument na to ze nie zagraja nowego Dry country.
PS. Nie porownuj wszystkich nowych utworow przez pryzmat tych starszych czasow, bo to raczej do niczego nie prowadzi.
Nic na to nie poradze ze jestem fanem starszych dokonan Bon Jovi .
No moze do pytania "Czemu nie graja jak dawniej?". Jak dla mnie jakies surowe brzmienia, czy nieudana proba imitowania lat 80' mijaja sie z celem...
Nawet nie chcialem pytac w tym temacie i nie pytalem o to . Bylo wspomnienie tylko ze Any other day ma byc 2 Dry country , ja napislem ze nie ma szans i tylko tyle . Zgrzeszylem?
pzdr ;>
I zapraszam do glownego watku:P

ps. The Whole Lot Of A Living coraz bardziej mnie ciekawi:P Ta giarka miedzy spiewem Jona to ekstra sprawa .
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
Awatar użytkownika
Piotrek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 672
Rejestracja: 24 września 2005, o 19:24
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Piotrek »

Grzesiek
Poza tym - Make A Memory jest piosenką w której dosłownie nic się nie powtarza. Wszystko w tej piosence postępuje progresywnie by w końcu dać upust emocjom na kulminacji w refrenie. To duży postęp w rozwoju "nowego Bon Jovi" - bo nie przypominam sobie takich piosenek po 2000.
Racja. Na to samo zwróciłem uwagę. Piosenka do samego końca niema się nie powtarza. Wystarczy porónać z All Abaut jak dzien do nocy .
Hey Bon - where have all your good songs gone? ..
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Prawie brzmi tak samo, ale prawie robi wielką różnicę!

WHOLE LOT OF LEAVING!!
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
studentmibm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 582
Rejestracja: 14 maja 2006, o 16:38
Lokalizacja: Bytom

Post autor: studentmibm »

Grzesiek napisał:
Poza tym - Make A Memory jest piosenką w której dosłownie nic się nie powtarza. Wszystko w tej piosence postępuje progresywnie by w końcu dać upust emocjom na kulminacji w refrenie
Zgadzam sie w 100%. Juz przy pierwszym przesluchanio rzucilo mi sie to do uszu, i tak szczerze do tej pory nie widze wyraznej granicy miedzy zwrotka a refrenem.
Awatar użytkownika
Grzesiek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 508
Rejestracja: 2 listopada 2006, o 09:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Grzesiek »

studentmibm pisze:Zgadzam sie w 100%. Juz przy pierwszym przesluchanio rzucilo mi sie to do uszu, i tak szczerze do tej pory nie widze wyraznej granicy miedzy zwrotka a refrenem.
Słuchając snipettu sądziłem że będzie zupełnie inaczej; zwrotka refren zwrotka refren itp.... Zaskoczyli mnie pozytywnie :brawo: .
Nie spodziewałem się również wyciszenia, bo sądząc po HAND - Bon Jovi z tym skończyli. Jak widać nie :P

Skusiłem się na solówkę z Any Other Day i przypuszczam że będą dwie solówki!
Fragment solówki którego brakuje był tak rewelacyjny że chyba nie odważyliby się go usunąć. Pewnie to czym kończy się nasz snipett to przejście do zwrotki a długa solówka będzie po ostatnim refrenie. Miejmy nadzieję że tak będzie, bo bez tej solówy piosenka bardzo dużo straci !!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”