Whole Lot Of Leaving

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Whole Lot Of Leaving

Post autor: Adrian »

Na stronie crushmagazine możemy ściągnąc piosenke "Holding On
czyli "The Whole Lot Of Living".

Piosenka w dobrej wersji. Zaraz napisze swoją opinie, ale juz mi isę podoba. :)

[ Dodano: 2007-05-16, 13:29 ]
ps.
Macie tutaj 4 snippety piosenek które już słyszzeliśmy
http://www.filesend.net/download.php?f= ... 0f35306cfd

Piosenki są bardzo fajne (THLOAL i AOD są genialne) jest tylko jeden minus ... SPIER****i genialną solówke z pierwszej wersji !!!! No chyba im zaraz coś zrobie. Gdzie jest ye ye ye i to mieszanie Rycha na solówce ???? Why ?? !!!! Chce demo tej piosenki !!
Ostatnio zmieniony 17 maja 2007, o 09:30 przez Adrian, łącznie zmieniany 1 raz.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

solo jest ale po 2 refrenie wiec chyba do konca nie sluchales :)) a nawet jesli chodzi tobie o 1 refren to przeciez chlopaki musieli jakos przejsc z zywiolowego refrenu do spokojnej zwrotki? ;]
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

solo jest ale po 2 refrenie wiec chyba do konca nie sluchales :))
:)
No solo jest, ale nie takie jakie było w pierwszej wersji. Czytaj jest krótsze, Jest nadzieja, że to wersja radio edit.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Grzesiek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 508
Rejestracja: 2 listopada 2006, o 09:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Grzesiek »

Ja konsekwentnie nie słucham.
Może mi się uda wytrzymać ;)
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

Oj bedzie country ... Whole lot of leaving ta wersja co link jest na gorze to troche country , nawet bardzo , duzo wiecej niz w starszej wersji ktora posiadam. Co do Stranger to juz slyszalem , jak narazie mi sie nie podoba . Any other day to bedzie mocny punkt plyty , tylko zeby trwala troche wiecej niz 4 min :P Ale coz posluchamy calej plyty to moze bedzie inaczej.
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Post autor: M.Ssed »

Grzesiek pisze:Ja konsekwentnie nie słucham.
Może mi się uda wytrzymać
ja też ;) bo te snippety tylko psują jakość ;p wole ostateczną wersje :P
Pippo
Moderator
Moderator
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 318
Rejestracja: 7 września 2005, o 20:31
Lokalizacja: Milano

Post autor: Pippo »

Whole Lot Of Leaving zrobiło na mnie bardzo dobre wrażenie. Od razu wpadła mi w ucho. Czemu? Bo ma super klimat. Jest beztroska.

Any Other Day... tez mnie to boli, ze skrocono solowke i tez mam nadzieje ze to tylko radio edit. Jednak poki co, jest to moim zdaniem najsilniejsza pozycja sposrod wszystkich snippetow, ktore uslyszalem.

Stranger. Kiedys mowilem, ze wejscie w refren jest fantastyczne. Dalej tak uwazam. Jednak ta krotka solowka bardziej mi sie podoba.

I Love This Town - jak dla mnie moze nie byc tej piosenki na plycie. Jest mi zupelnie obojetna. Ale... chcialbym uslyszec cale solo gitarowe tej piosenki.
Awatar użytkownika
nati7777
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 542
Rejestracja: 11 sierpnia 2006, o 17:39
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: nati7777 »

"File not found."
jednym słowem,posłuchałam sobie... :D
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Any Other Day... tez mnie to boli, ze skrocono solowke i tez mam nadzieje ze to tylko radio edit. Jednak poki co, jest to moim zdaniem najsilniejsza pozycja sposrod wszystkich snippetow, ktore uslyszalem.
Słuchając poprzedniego snippeta dochodze do wnioskui że bardzo prawdopodobne są ... 2 solówki w tj piosence. W poprzednim snipecie słychać że refren wchodzi na solówke która zaczyn zwalniać. Może to był taki mix tylko a 2 solówka i tak bedzie i zakończy piosenke. Wydaje mi się to bardzo prawdopodobne. Tym bardziej, ze Jon nie mówił nic o przerabianiu piosenek tylko o nagraniu dodatkowych 5ciu.

Tak jak ktoś kiedyś napisał może to być współczesne Dry County.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

I Love This Town - jak dla mnie moze nie byc tej piosenki na plycie. Jest mi zupelnie obojetna. Ale... chcialbym uslyszec cale solo gitarowe tej piosenki.
Takze tak sadzilem , niewatpliwe przez to say hey piosenka jest troche dziwna , sadzilem ze jest beznadziejna ale jak posluchalem do konca snippet i uslyszlaem calkiem ciekawa solowke gitary to pomysalem ze moze cos z tego byc , oby ta solowka byla troche dluzsza niz na tym kawalku utworu.

Jeszcze dzisaj napisalem o Stranger :
Stranger to juz slyszalem , jak narazie mi sie nie podoba
Nadal przyznaje ze poczatek piosenki jest NUDNY i takie poczatki u BJ jest mnostwo. Ale refren ma cos w sobie . Czekam na calosc JUZ TYLKO 33 DNI :D
Słuchając poprzedniego snippeta dochodze do wnioskui że bardzo prawdopodobne są ... 2 solówki w tj piosence.
Jak tak bedzie to bedzie ekstra :D Ale sam w to nie wierze;P
Tak jak ktoś kiedyś napisał może to być współczesne Dry County.
Wg mnie Bon Jovi nie sa w stanie nagrac cos podobnego do Dry Country , ale nie mam nic przeciwko aby takie cos nastapilo .
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Wg mnie Bon Jovi nie sa w stanie nagrac cos podobnego do Dry Country , ale nie mam nic przeciwko aby takie cos nastapilo .
Wiesz to jest takie gadanie jak było na innym forum z Make A Memory.

Na początku było ... t piosenka nie może zostać przebojem nie ma szans. Ni wejdzie do Top 50

... W debiucie osiągnęło nie dość że 27 pozycje to najlepszy debiut w historii.

No i oczywiście pojawili sie znowu Ci sami scepytyy i powiedzieli że Make A Memory nie wejdzie do Top 25.

I ta można się w kółko bawić. Wejdą do Tp 25 to powiedzą, że do Top 20 nie są w stanie nagrać.
Nagrali Dry County to znaczy że umieją coś takiego zrobić. A to jest tylko Twoje marudzenie że nie moga nagrać 2go Dry County.

Oczywiście porównanie do Dry County a AODay było w sensie że będzie ona bardziej dłuższa niż krótsza.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Postanowiłam chwilowo nie ściągać tej piosenki i postarać się wytrzymać do posłuchania płyty w oryginale. Zobaczymy jak długo wytrwam w tym postanowieniu :D Chyba będę musiała omijać ten temat szerokim łukiem, bo kusicie :D
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

Nagrali Dry County to znaczy że umieją coś takiego zrobić. A to jest tylko Twoje marudzenie że nie moga nagrać 2go Dry County.
Mistrzu to nie jest moje marudzenie tylko moje zdanie . Sadze ze nie nagraja 2 dry country , bo graja inna muzyke (czyt.bardziej komercyjna - nie schodzmy z tematu:P).
Oczywiście porównanie do Dry County a AODay było w sensie że będzie ona bardziej dłuższa niż krótsza.
Jezeli chodzi o dlugosc , to bylbym szczesliwy gdyby nagrali piosenke rownie dluga , oraz tak zroznicowana pod wzgledem emocjonalnym.
A co do tych propozycji , to sam sadzilem ze MAM nie bedzie tak wysoko , to ze sa to bardzo dobrze , obym sie czesciej tak mylil.
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
Awatar użytkownika
Grzesiek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 508
Rejestracja: 2 listopada 2006, o 09:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Grzesiek »

No to pościmy... do premiery :D

Z tego co czytam to szykuje się zarąbista płytka...
I ten Stranger który podobno ma "coś" w sobie, no no...

Słyszałem już Any Other Day i wiem że piosenka jest niesamowita.

Poza tym - Make A Memory jest piosenką w której dosłownie nic się nie powtarza. Wszystko w tej piosence postępuje progresywnie by w końcu dać upust emocjom na kulminacji w refrenie. To duży postęp w rozwoju "nowego Bon Jovi" - bo nie przypominam sobie takich piosenek po 2000.

Całą płyta jest ogólnie postępowa i wygląda na dosyć "szczerą", z dużą dawką pozytywnych emocji. Już się nie mogę doczekać... całe 33 dni :P
Pippo
Moderator
Moderator
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 318
Rejestracja: 7 września 2005, o 20:31
Lokalizacja: Milano

Post autor: Pippo »

AxeL pisze:Cytat:
Nagrali Dry County to znaczy że umieją coś takiego zrobić. A to jest tylko Twoje marudzenie że nie moga nagrać 2go Dry County.

Mistrzu to nie jest moje marudzenie tylko moje zdanie . Sadze ze nie nagraja 2 dry country , bo graja inna muzyke (czyt.bardziej komercyjna - nie schodzmy z tematu:P).
Mistrzu, ale ty ciagle w kolko to samo :) "Czemu nie nagraja 2go Dry County?" Twoje zdanie znamy juz. A to, ze graja inna muzyke, wcale nie znaczy ze komercyjna. Przeciez byla mowa o tym, ze zespol chce odkrywac nowe dzwieki, chce probowac czegos nowego. Po prostu wolnosc artystyczna. Ale ze wychodzi czasem cos przeslodzonego, to juz inna kwestia...

"I heard that song but I won't play it"

PS. Nie porownuj wszystkich nowych utworow przez pryzmat tych starszych czasow, bo to raczej do niczego nie prowadzi. No moze do pytania "Czemu nie graja jak dawniej?". Jak dla mnie jakies surowe brzmienia, czy nieudana proba imitowania lat 80' mijaja sie z celem... :)

pzdr ;>
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”