Lost Highway LIVE

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

studentmibm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 582
Rejestracja: 14 maja 2006, o 16:38
Lokalizacja: Bytom

Lost Highway LIVE

Post autor: studentmibm »

http://www.youtube.com/watch?v=1VCs3ZZDiuE&NR=1

Idealny przyklad tego jak spiewa Jon jak mu sie NIE CHCE... Jakby chciał to by to zaspiewał sto razy lepiej bo to wykonanie jest prawie ze tragiczne.

Oraz linki do kolejnych piosenek zaspiwanych w tym programie:
MAM
http://www.youtube.com/watch?v=Oy8o9K0i ... ed&search=

IML
http://www.youtube.com/watch?v=oJzcnF2s ... ed&search=

Pierwsza zwrotka w IML - MASAKRA... niech ten koles zmieni nastawienie i zacznie porzadnie spiewac a nie szeptac do mikrofonu... Z drugiej strony jakosc dzwieku nie jest najlepsza wiec to pewnie tez wplynelo na moja negatywna ocene calosci.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Idealny przyklad tego jak spiewa Jon jak mu sie NIE CHCE... Jakby chciał to by to zaspiewał sto razy lepiej bo to wykonanie jest prawie ze tragiczne.
Co ty gadasz ...

Jon tutaj na początku śpiewa ok ale po solówce jest bardzo dobrze i powiem Ci o dziwo ta wersja Live podoba mi sie jak i wielu innym bardziej niz orginal.

Gitara poza tym fajnie brzmi.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

studentmibm pisze:http://www.youtube.com/wa...VCs3ZZDiuE&NR=1

Idealny przyklad tego jak spiewa Jon jak mu sie NIE CHCE... Jakby chciał to by to zaspiewał sto razy lepiej bo to wykonanie jest prawie ze tragiczne.

Oraz linki do kolejnych piosenek zaspiwanych w tym programie:
MAM
http://www.youtube.com/wa...related&search=

IML
http://www.youtube.com/wa...related&search=
Zachęcam do czytania niusów :P
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Ptysia
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 371
Rejestracja: 19 września 2005, o 14:34
Lokalizacja: New Jersey

Re: Lost Highway LIVE

Post autor: Ptysia »

studentmibm pisze:http://www.youtube.com/watch?v=1VCs3ZZDiuE&NR=1

Idealny przyklad tego jak spiewa Jon jak mu sie NIE CHCE... Jakby chciał to by to zaspiewał sto razy lepiej bo to wykonanie jest prawie ze tragiczne.
eee no nie przesadzaj - tragicznie nie jest. Fakt, może brzmi troche jak by wstał co dopiero z łóżka po nieprzespanej nocy, ale mogło być gorzej. Może wszyscy mieli gorszy dzień i chwilowy spadek formy- pewnie przesilenie wiosenne :))

przesłuchałam drugi raz - jak dla mnie te wersje mają swój specyficzny urok ;)
Zagraj się takim, jakim nigdy nie byłeś, tak byś mógł zaczać być takim, jakim byś mógł być. Bądź swą własną inspiracją, swym własnym autorem, swym własnym aktorem, swym własnym terapeutą........
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Re: Lost Highway LIVE

Post autor: Agata BJ »

studentmibm pisze:http://www.youtube.com/watch?v=1VCs3ZZDiuE&NR=1

Idealny przyklad tego jak spiewa Jon jak mu sie NIE CHCE... Jakby chciał to by to zaspiewał sto razy lepiej bo to wykonanie jest prawie ze tragiczne.
Nie zgadzam się w żadnym wypadku. Mi sie to wykonanie bardzo podoba. I nie uważam by zaśpiewał to byle jak i tragicznie, jak powiedziałeś :D A tak na marginesie to zaczynam baaaardzo lubić tę piosenkę :) Nawet jeśli ten klimat country jest mocniej wyczuwalny niż w MAM.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Grzesiek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 508
Rejestracja: 2 listopada 2006, o 09:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Grzesiek »

Właściwie to Lost Highway dosyć słabo mu poszło (bo reszta zespoły super).
Make A Memory też jakoś słabiutko w refrenie, bez powera.
Przynajmniej dość czysto.
Ptysia
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 371
Rejestracja: 19 września 2005, o 14:34
Lokalizacja: New Jersey

Post autor: Ptysia »

Grzesiek pisze:Właściwie to Lost Highway dosyć słabo mu poszło (bo reszta zespoły super).
Make A Memory też jakoś słabiutko w refrenie, bez powera.
Przynajmniej dość czysto.
powiało oceną jak z Idola ;)
Zagraj się takim, jakim nigdy nie byłeś, tak byś mógł zaczać być takim, jakim byś mógł być. Bądź swą własną inspiracją, swym własnym autorem, swym własnym aktorem, swym własnym terapeutą........
studentmibm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 582
Rejestracja: 14 maja 2006, o 16:38
Lokalizacja: Bytom

Post autor: studentmibm »

Adrian napisał:
Jon tutaj na początku śpiewa ok ale po solówce jest bardzo dobrze
Adrian...zaniedlugo bedziemu tutaj pisac rzeczy w stylu : " Oooo ten wers pod koniec piosenki Jonowi naprawde ladnie wyszedl"
To nie ma byc jeden wers, ani czesc po solowce , przy czym reszta 'ok'... Ma byc całe porzadnie zaspiewane bo JON POTRAFI............... jak mu sie chce.
Ptysia
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 371
Rejestracja: 19 września 2005, o 14:34
Lokalizacja: New Jersey

Post autor: Ptysia »

studentmibm pisze: JON POTRAFI............... jak mu sie chce.
żeby mu się chciało tak jak mu się nie chce ;)
Zagraj się takim, jakim nigdy nie byłeś, tak byś mógł zaczać być takim, jakim byś mógł być. Bądź swą własną inspiracją, swym własnym autorem, swym własnym aktorem, swym własnym terapeutą........
medżika
I Believe
I Believe
Posty: 56
Rejestracja: 20 września 2006, o 18:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: medżika »

Ja tam już naprawdę nie wiem, czy mu się nie chce, czy po prostu nie bardzo jest w stanie zaśpiewać czysto więcej niż jedną piosenkę.
Może nudzę, ale coraz mniej podobają mi się te różne eksperymenty wokalne. Ma być czysto, mocno i z jajem, i tyle...
These open arms will wait for you
These open arms can pull us through
Between what's left and left to do
These open arms will wait for you
Ptysia
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 371
Rejestracja: 19 września 2005, o 14:34
Lokalizacja: New Jersey

Post autor: Ptysia »

medżika pisze:Może nudzę, ale coraz mniej podobają mi się te różne eksperymenty wokalne. Ma być czysto, mocno i z jajem, i tyle...
Czy Wy wszyscy nie przesadzacie? Co to? Konkurs piosenki? Idol? A Wy, czy zawsze cokolwiek robicie, robicie zawsze "czysto" i z "jajem" Poza tym wiadomo- że każda piosenka "live" odbiega od nagrania "płytowego". A mi właśnie się podoba, że za każdym razem wykonanie piosenki jest inne- i wcale nie rozpatruje tego w kategoriach "gorzej"- "lepiej"- po prostu inaczej i w tym cały urok. A jak ktoś chce czystego wokalu to niech idzie na występ chóru kościelnego ;)
Zagraj się takim, jakim nigdy nie byłeś, tak byś mógł zaczać być takim, jakim byś mógł być. Bądź swą własną inspiracją, swym własnym autorem, swym własnym aktorem, swym własnym terapeutą........
medżika
I Believe
I Believe
Posty: 56
Rejestracja: 20 września 2006, o 18:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: medżika »

Ptysia pisze:A Wy, czy zawsze cokolwiek robicie, robicie zawsze "czysto" i z "jajem"
Jeśli robi się coś dla wielu ludzi, to przynajmniej chyba pownno się starać za każdym razem jechać na maksa. Pewnie, że nie zawsze się da, ale gorzej robi się wtedy, kiedy już coraz częściej to nie wychodzi tak jak powinno. ?eby nie było wątpliwości, ja też lubię jak za każdym razem jest inaczej, ale po prostu lubię też czyste dźwięki, niekoniecznie chórów kościelnych :zly:
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Jeśli robi się coś dla wielu ludzi, to przynajmniej chyba pownno się starać za każdym razem jechać na maksa. Pewnie, że nie zawsze się da, ale gorzej robi się wtedy, kiedy już coraz częściej to nie wychodzi tak jak powinno. ?eby nie było wątpliwości, ja też lubię jak za każdym razem jest inaczej, ale po prostu lubię też czyste dźwięki, niekoniecznie chórów kościelnych
Zawsze może zrobić tak jak za czasów KTF często robił czyli włączyć PLAYBACK i wtedy widzę, ze będzie pasowało. (mówie tutaj o promocyjnych telewizyjnych występach).
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Post autor: M.Ssed »

Adrian pisze:Zawsze może zrobić tak jak za czasów KTF często robił czyli włączyć PLAYBACK i wtedy widzę, ze będzie pasowało. (mówie tutaj o promocyjnych telewizyjnych występach).
właśnie...więc nie narzekajcie bo mi to się podoba ;) a i wole słyszeć JBJ jak śpiewa 'Live' niż z playbacku (wkońcu tak to mogę sobie sluchać mp3'ki :P)
medżika
I Believe
I Believe
Posty: 56
Rejestracja: 20 września 2006, o 18:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: medżika »

M.Ssed pisze:a i wole słyszeć JBJ jak śpiewa 'Live' niż z playbacku
O rany, ja też, ale jeszcze bardziej wolałam go słuchać w połowie lat 90-tych. Czas robi swoje, może po prostu mniej tych występów, to efekty będą ciekawsze???
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”