We Got It Going On Live

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
Piotrek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 672
Rejestracja: 24 września 2005, o 19:24
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Piotrek »

Chodzi o to, że Ty nadużywasz określenia "pop" w stosunku do Bon Jovi jako coś bardzo negatywnego, nie zwracając uwagi na to, że muzyka pop to przede wszystkim muzyka POPULARNA
I właśnie o to mi chodzi Jovizna. Bo wszystkie znane zespoły itd należą do tak zwanej popkultury, w tym równiez BJ.
Ja mam na myśli te złe strony/znaczenie określenia, gdy mówi się, że cos jest popowe (czyt. płykie, nastawione na zysk itd ;] ) Masz już jasność :P W tym sensie nie nadużywam.. chyba :P
I nie patrz na wikipedię, bo ona nie zawsze prawdę Ci powie
Spojrzałem na artkuł na ten temat potem. Po drugie akurat ten temat jest opisany dośc "prawdziwie" :)
Ah dzieciaki życzę powodzenia na maturze moja dopiero za 9 lat.
dziekuje.... i już się tak nie odmładzaj ;> :P

Sz.P. bartekbb napisąl
Oj Piotrek Piotrek. Nie ma to jak swoje nie powodzenia wyładowywać na innych Ale nic nie poradzisz na to, że płyta jest utrzymywana w stylu ( jaki by on nie był) country. Przykro mi Piotrek sle tak jest.
* może na temat ? Jesli coś do mnie masz wielkiego to napisz na prywatnym, chamstwo na forum niczemu nie służy.

A wracając, to własnie o tym mówiłem, że ten album zawiera elementy country (raptem w kilku piosenkach). Wiec teoretycznie można naciągnąć, ze to album w takim stylu, ale nie jest to album country! (choć takim ponoć miał być z załozenia, i z załozenia również nie miał to ponoć być album Bon Jovi tylko Jona i Richiego, więc... . Poczytaj co pisałem wcześniej i skup sie bardziej na tym, a nie na czyt: *
Hey Bon - where have all your good songs gone? ..
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Nie wiem gdzie to wrzucić. Lost Highway live

http://www.youtube.com/watch?v=1VCs3ZZDiuE
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

Powiem ze Lost Highway bylo by nawet spoko gdyby nie to HEY HEY.Tak jako piosenka troche w stylu country (glownie przez to HEY HEY i skrzypce), lecz napewno nie bedzie najslabsze na albumie ( I love this town).Coz podobne to Who says .. , czy gorsze ? - nie wiem , czy lepsze ? - mozliwe .
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
studentmibm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 582
Rejestracja: 14 maja 2006, o 16:38
Lokalizacja: Bytom

Post autor: studentmibm »

Po jaka cholere w tej piosence jest talk box? i juz nawet w tej kiepskiej jakosci nagrania slychac ze brzmi identycznie jak w IML!:/ Od momentu jak IML odnioslo sukces zawsze musza na sile go wcisnac na plyte ? I zeby nie bylo... nie mam nic przeciwko temu urządzonku, ale niech przynajmniej zmienia jego brzmienie, zeby jednoznacznie nie kojarzyl sie ludziom z IML!... Widzialem na forum ze przy ocenianiu HANDa, I want be loved wiekszosci sie bardzo podobalo...no i spoko, ale nie rozumie czemu ani jedna osoba nie zwrocila uwagi na to, ze ta piosenka jest tak podobna do IML ze glowa boli !!! Mi sie to odrazu rzucilo 'w uszy' :D przy pierwszym sluchaniu HANDa...
Dlatego ja wole We got it going on w wersji z reklamy z samymi gitarami.

A tak by the way to ta piosenka wymiata!
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Ale czemu z ITM. Wydaje mi sie że juz takie urządzonko było wykorzystywane w Livin on the preyer
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Po jaka cholere w tej piosence jest talk box?
Widze, że się nie dogadamy :)
1. Ten tal-box jest boski. Uwielbiam go w tej piosence + gitarka (chyba najlepsza gitara od płyty Bounce) + powtarzenie we got it on + uuuuu uuuuu + uuu ahhh jeeee = ZAJE**STA piosenika. Już ją uwielbiam

2. Za Chiny mi nie przypomina to IML . Nie wiem w jakim momencie widzisz podobieństwo.
3.IWBLove jest podobne do IMLife ???? WTF ?? WTF ?? Ani riffy, ani tempo, ani melodia ani tekst nie są do siebie podobne !!
4.Wole WGIGOn wersje - nie z reklamy

Ooo w czymś się zgadzamy :)
A tak by the way to ta piosenka wymiata!
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
studentmibm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 582
Rejestracja: 14 maja 2006, o 16:38
Lokalizacja: Bytom

Post autor: studentmibm »

BartekBB23
Ale czemu z ITM. Wydaje mi sie że juz takie urządzonko było wykorzystywane w Livin on the preyer
A nie przyszlo Ci tak do glowy ze brzmienie i sposob grania na talk boxie w Livin a w IML jest ZUPELNIE inne ?
A w We go it going on wszystko tak jak w IML... nawet solówka jest grana razem talk boxem.
Jeszcze raz podkreslam, nie jestem zadnym 'wrogiem' tego urzadzenia tylko jak kolejny raz dostajemy piosenke...zreszta nie bede sie powtarzał.

A tak na potwierdzenie tego co pisze to posluchajcie sobie po kolei :
Its me life, Bounce, I want be loved, i teraz tego fragmentu We got...
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Jak ci sie nie podoba to nie słuchaj nikt ci nie kaze :PPP
studentmibm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 582
Rejestracja: 14 maja 2006, o 16:38
Lokalizacja: Bytom

Post autor: studentmibm »

BartekBB23 napisał:
Jak ci sie nie podoba to nie słuchaj nikt ci nie kaze
Koleś czytaj w calosci to co pisze...

Adrian napisał:
Za Chiny mi nie przypomina to IML . Nie wiem w jakim momencie widzisz podobieństwo.
Adrian prosze Cie... posluchaj pierwszych 3 sekund tego fragmentu WGIGO a potem pusc IML... czy w obu piosenkach aby napewno nie ma czegos takiego: WO? WO?...wiecie o co mi chodzi :D :D :D
Tylko prosze, nie przekonujcie mnie ze to nie jest podobne, bo dla mnie jest... I jestem PEWNY ze kazdy czlowiek ktory BJ zna glownie z IML po uslyszeniu tego fragmentu odrazu powiedział by " ooo tak jak w IML"

Dziekuje za uwage :)
Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Post autor: M.Ssed »

studentmibm pisze:" ooo tak jak w IML"
I dlatego ma szanse na popliscie ;)
a nadodatek ja bardzo lubię IML więc nie mam nic przeciwko temu ;]
medżika
I Believe
I Believe
Posty: 56
Rejestracja: 20 września 2006, o 18:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: medżika »

studentmibm pisze:Tylko prosze, nie przekonujcie mnie ze to nie jest podobne, bo dla mnie jest...

Dla mnie niestety też....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”